Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149951) kiraly.andra válasza sumsang (#149949) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Play Store nem tartja, csak a gyártói oldalon érhető el. De ettől még persze működik.

:a:

(#149952) sumsang válasza FeZ... (#149950) üzenetére


sumsang
aktív tag

töltsd le a telefonodra az aptoide app-ot https://tinyurl.hu/Y6VN/
megnyitás után alul a keresőbe ird be az amdroid auto-t és töltsd le. Ezzel az aptoid app letöltövel tudod késöbb is frissíteni az android autó alkalmazást.

#149951kiraly.andra
Köszi szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#149953) kiraly.andra válasza Somatom (#149935) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Lehet, hogy nem ugyanarra gondolunk a működést illetően, de a Clipboard Actions & Notes bármelyik alkalmazásból átveszi a kimásolt tartalmat, és az értesítésén keresztül közzéteszi. Szinkron nincs benne, csak lokálisan működik, de teljes értékű Android 10 és 11 alatt is.

:a:

(#149954) kiraly.andra válasza w.miki (#149936) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

(#149955) w.miki válasza kiraly.andra (#149954) üzenetére


w.miki
veterán

:R köszi, megnézem

Blokada reklámblokkolóban nincs tűzfal lehetőség?
AdClear-ben teljesen ki lehetett kapcsolni egy app net hozzáférését....
De Android 11-re frissített s10e-n nem indul el :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149956) Somatom válasza kiraly.andra (#149953) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, de szinkron nélkül nem vagyok előrébb. Úgy most is működik a Clipper+

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149957) FeZ... válasza sumsang (#149952) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm szépen, megnézem. :-)

(#149958) mokalade


mokalade
tag

Sziasztok!
Tudtok olyan pdf viewer appot, ami támogatja az osztott képernyős működést?
Már párat kipróbáltam, de nem jártam sikerrel. (Galaxy Tab S, Android 6.0.1)
Köszi!

(#149959) Fall-N válasza Somatom (#149956) üzenetére


Fall-N
veterán

Vagy próbáld meg a Cliptot. Elvileg van benne mód még 10 alatt is megkerülni a korlátozást és van benne szinkron is. Egyedül a nagyobb számú szinkron ami előfizetéses benne, de ingyen is el lehet boldogulni vele.

[Clipto]


Kipróbáltam Android 10 alatt és szöveg másolása után, ha lehúzom az értesítési sávot rá kell nyomni a beillesztés ikonra és felugrik a Clipto ablaka ahol lehet menteni a vágólap tartalmát. Jó ez így mert a program ami futott nem kerül háttérbe. Igaz így plusz egy kattintás és még menteni is kell, de legalább van valami 10 alatt is. Annál mindenképpen jobb, hogyha share menüből mentünk, mert akkor az aktuális program kikerül a fókuszból.

[ Szerkesztve ]

(#149960) FeZ... válasza sumsang (#149952) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Sikerült a leírt módon feltelepíteni a programot, köszi. :) Viszont lenne egy láma kérdésem még: ezt a telefon automatán indítja csak, ha rádugom a fejegységre és nem lehet elindítani csak önmagában, mint ahogy a cikkben olvastam ? Mert az alkalmazás listában benne van az Android Auto, viszont nincsen sehol ikonja, nem tudtam sehogy elindítani.

(#149961) Hargitaibea


Hargitaibea
csendes újonc

Üdv! Érdeklödnék egy furcsa dolog iránt!a párom lelépett a hétvegén és üzenetben szakitott.azt mondták nekem igy megsugva hogy valakivel jött össze videken vecsés környékén és mivel az én telom mindekettő meg a szám is szeretném tudni hol lehet.telekomos vagyok nem tudnám bemérni valahogy merre lehet a szám alapján??telekomnál van ilyen csak az budapestet ir ahol a szolgáltatás van a google playba meg amik vannak kamú felesleges baromságok!valami megoldást szeretnék mert a telefonom is kéne vissza ami nem olcsó meg a számomat sem szeretném megszüntetni!remélem nem hűlye kérdés nem rossz helyen.kellemes napot mindenkinek!!

(#149962) crok válasza Hargitaibea (#149961) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, nem tudod beméretni, főleg nem az engedélye nélkül. Ha a készülék nem az övé és elvitte akkor gondolom jelentsd fel. Ha a SIM a te előfizetésedhez tartozik akkor kérd a cseréjét helyben egy ügyfélszolgálaton, lehet - mivel nem tudod visszaadni / bemutatni se - lesz egy költsége de visszakapod a számod hiszen a tied. Ez nem úgy működik ahogy gondolod, ez nem a CSI helyszínelők.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149963) crok válasza FeZ... (#149960) üzenetére


crok
Topikgazda

Automatikusan indul amint az autóhoz csatlakoztatod, külön nem lehet indítani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149964) Viktor0610 válasza crok (#149962) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Samsung Galaxy A54

(#149965) Dr.NX válasza Hargitaibea (#149961) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én a Phone alkalmazást ajánlom megoldásnak: hívd fel és mondd meg neki, hogy adja vissza a telót SIM-estül.

Elfogadom a sütiket.

(#149966) Hargitaibea válasza Dr.NX (#149965) üzenetére


Hargitaibea
csendes újonc

Ez mitől megoldás??mit tud ez az alkalmazás??

(#149967) crok válasza Hargitaibea (#149966) üzenetére


crok
Topikgazda

Szarkazmus.. arra utal hogy hívd fel és beszéld meg vele, nem lehet így lelépni, többit írtam mi a helyzet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149968) Magnat válasza Dr.NX (#149965) üzenetére


Magnat
veterán

:C

Btw, azt tudja esetleg valaki, h a Google féle hívóazonosító (amikor egy adott számról kiír valamilyen azonosítót anélkül, h tárolva lenne az adott készülék kontaktjai között) honnan ered és hogy módosítható? Egyik ismerősöm számára írja ki, h Mazda-BMW, de már nem az a fő profilja, jó lenne vhogy szerkesztetni.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149970) crok válasza Magnat (#149968) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt a Google keresési találatokból szedi (a Google tárcsázó az biztosan). Konkrétan sajnos nem tudom hogy lehetne neked módosítani mert egyszer csináltam és az vagy 4 éve volt úgyhogy szerintem már nem pont olyan lesz a felület se.. de én anno Google-ben rákerestem a számra és az első találtat volt.. aztán volt a "kártyán" valami módosítás / bejelentés gomb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149971) Aurig@ válasza crok (#149962) üzenetére


Aurig@
őstag

SIM csere esetén a Telekom nem kéri a régit és bemutatni sem kell!
Legalább is tőlem nem kérte. Fiamnak cseréltettem ki feltöltősről előfizusra. Az én nevemen van a kártya, nem kérték. Mondtam, hogy előfizus lesz, a kártyát a fiam használja.
Annyit mondott az ügyintéző, hogy aktiváláskor a régi kártyáról indítsam, majd sikeres aktiválás után lehet cserélni. A régi a mai napig is megvan.
Feleségem kártyáját sem kérték és be sem kellett mutatni. Az övét egy hónapja cseréltem.
Semmilyen plusz költsége nem volt egyik cserének sem!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149972) Petyás válasza Petyás (#149833) üzenetére


Petyás
tag

Erre valaki?

Sziasztok!
Adott egy Samsung A40-es telefon két SIM-mel.
Megoldható, hogy külön tudjam állítani a SIM-ekre az üzemmódot? (hangos, néma, rezgő...)
Illetve ugyanígy a beállítani a ne zavarjanak üzemmódot?
Köszönöm!

(#149973) crok válasza Aurig@ (#149971) üzenetére


crok
Topikgazda

Az tök jó, fel is vésem magamnak! Régen még vissza is kérték a régit és ha "elhagytad" akkor 5K volt.. mondjuk ma már a PUK kódot is meg tudod nézni online ingyen úgy rémlik, régen az is 5K volt talán..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149974) crok válasza Petyás (#149972) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez nem igazán ebbe a topikba való kérdés.. van topikja ennek is, bár nem túl aktív de ez nem appokkal kapcsolatos kérdés. Szerintem amúgy azért nem válaszolt senki mert nem lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149975) Aurig@ válasza crok (#149973) üzenetére


Aurig@
őstag

Azt nem is tudtam, hogy régen ezek fizetős dolgok voltak.
Igaz én mindig egyedi, 8 jegyű PIN-t használok.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149976) Magnat válasza crok (#149970) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi, meglesem!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149977) Petyás válasza crok (#149974) üzenetére


Petyás
tag

Köszi!
A telefon nem tudja, ezért gondoltam, hátha van valami app, amivel megoldható.
Ahogy olvasgattam, a dual SIM nem abban a cipőben jár, mint amiben a felhasználók szeretnék. (pl. nem igazán van már dual active készülék)

(#149978) Magnat válasza Petyás (#149977) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem a dual active hiánya pont nem sokakat zavar ... az üzemmódok külön állíthatóságát inkább megértem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149979) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Melyik programmal lehet lezárt képernyő mellett vagy másik alkalmazásra váltva (Google Maps a navigáció miatt) is tovább játszani video fájlokat? Páromnak töltöttem le különböző meditációs videókat, amiket a kocsiban akar hallgatni kihangosítva, de amint lezárom a képernyőt, megszakad a lejátszás.
VLC-vel és MX Playerrel próbáltuk, ezekkel tuti nem megy.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#149980) snowdog válasza xEon1337 (#149979) üzenetére


snowdog
veterán

Azt hiszem félreértettem a kérdést, ezért töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#149981) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!
Az normális dolog, hogy az Aptoide több frissítést talál, mint a Google Play?
Amiket talál, az Aptoide pl. Nova Launcher, Signal, SD Maid, Aqua Mail stb. ezeket mind tudja frissíteni a Google Play is, viszont miért nem jelzi?
Az érdekes az, hogy magában a Novában sincs újabb /ezt két éve megvettem/, ha rákeresek, csak az Aptoide jelzi.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149982) crok válasza xEon1337 (#149979) üzenetére


crok
Topikgazda

Pl. VLC-ben van olyan, hogy elindítod a video-t és átállítod "lejátszás hangként" módra: videót elindítod majd a videóra böksz, lesz egy három pöttyös menü abban van a lejátszás hangként opció. Csak a VLC-t állítsd be hogy ne lője ki a rendszer a háttérben (Xiaominál lakatolás, MIUI kanossza.. meg akkukímélésből vedd ki, ilyesmi, rendszerfüggő) egyébként csodálatosan megy háttérben a videó hangja (amúgy is rengetegen VLC-t használnak zenehallgatásra). Kilépni a csak-hang módból úgy tudsz ha a kis "play" gombra böksz a lejásztóban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149983) crok válasza Aurig@ (#149981) üzenetére


crok
Topikgazda

Simán lehet azért nem jelzi mert az még neked nem ment ki Play-ben de az Aptoide script-jei már összeszedték.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149984) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Akarok venni egy microSD kártyát a telefonomba, csak azon filózok, ha netán elhagynám a telefonomat akkor simán kiveszik a kártyát és hozzáférnek a fél életem képeihez, videóihoz, aminek nem örülnék. Van valami biztonsági beállítás ennek megelőzésére, vagy nincs semmi?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#149985) crok válasza MikeWazowski (#149984) üzenetére


crok
Topikgazda

A belső tárra formázás pl. de én azt nagyon nem ajánlom. Ne tegyél rá olyat amit sajnálnál ha publikussá válna. Olyat csinálhatsz pl. hogy vannak appok amikkel lehet nagy titkosított konténert csinálni a kártyán és abba beleírni, abból kimásolni. De imho macerás nagyon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149986) Magnat válasza crok (#149985) üzenetére


Magnat
veterán

SD kártyára titkosítást rendszer szinten nem lehet beállítani?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149987) crok válasza Magnat (#149986) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudok róla. FDE / FBE microSD-re csak akkor lehetséges ha "belső tárra" formázza.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149988) Aurig@ válasza crok (#149983) üzenetére


Aurig@
őstag

Ok, köszi!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149989) Somatom válasza Fall-N (#149959) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Kipróbálom. Nem gond, ha fizetős.

Crok:
Hogy érted azt, hogy nem lehet indítani? Próbaképpen innen telepítettem a megfelelőt a tabomra (Teclast T10, Oreo). Megadtam neki a kért engedélyeket, lett a launcheren AA ikonom és ha rábökök, akkor megjelenik az AA felület anélkül, hogy bármilyen autós egységhez csatlakoznék.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149990) crok válasza Somatom (#149989) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy értem hogy az AA arra van tervezve hogy akkor induljon amikor van autó - mi értelme AA-t indítani autó nélkül?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149991) Somatom válasza crok (#149990) üzenetére


Somatom
veterán

A sajátomban, meg a kamionban is várhatnám háromezerig, hogy elinduljon az AA. Pedig, sztem mindkettő autó. Ezért jó a manuális indíthatóság.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149992) zhorvath válasza Aurig@ (#149981) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Valószínűleg az Aptoid a béta verziókat is listázza. A Novának pl. rengeteg béta verziója jön ki. Ezeket, ha nem vagy feliratkozva a bétákra, akkor nem fogja megjeleníteni neked a Play Áruház.

(#149993) zhorvath válasza xEon1337 (#149979) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A VLC ezt tökéletesen tudja.
Beállítások -> Videó -> Háttér / PIP mód> Videó lejátszása a háttérben.
Ha meg Maps mellet akarod nézni, akkor "Kép a képben"

[ Szerkesztve ]

(#149994) HoTaZo válasza Somatom (#149989) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezzel az AA-val mit tudok küldeni a Volvora?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149995) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Lehet hülyeséget kérdezek ,de hátha mégsem. :F Yandex keyboardot használok mostanában. Viszont vannak esetek mikor jobb lenne a Gboard. Valamilyen módszerrel vagy beállítással meg lehetne oldani hogy ne a telefon beállításokban kelljen átállítgatni a másikra? Lehetséges valahogy egy érintéssel a gboardra váltani ,aztán vissza a Yandexre?

(#149996) Somatom válasza HoTaZo (#149994) üzenetére


Somatom
veterán

Arra semmit. Ősrégi Android egy harmat gyenge vason. Szégyen a Volvotól. Az AA -t futtathatod egy telón, tableten. Régebben próbálgattam, nem voltam oda tőle. Nálam már ott elhasal, hogy nem támogatja a floating felületeket. Az meg nálam alap, hogy a G.Térkép fölött floating widgetként megy a Camsam Plus

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149997) HoTaZo válasza Somatom (#149996) üzenetére


HoTaZo
őstag

Állítólag az újra már 5G-s, hiper-szuper cuccot rakták. De, arra nem tudott és azóta se tud választ adni a volvós kapcsolatom, hogy mikor tudom a https-es streameket elfogadtatni vele.
De, akkor mire is (lenne) jó ez az alkalmazás?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149998) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Srácok, a Google segédet, hogyan lehet lekapcsolni?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro, MIUI 12. 10-es droid. Már, ha ennek van köze hozzá.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149999) kaciokos válasza Tökimanó (#149995) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam (Samsung S10e) amikor látható a billentyűzet, a navigációs sávon a szokásos 3 gomb mellett megjelenik egy negyedik gomb, egy billentyűzet ikon, és arra rábökve gyorsan és egyszerűen tudok váltani a billentyűzetek között.

(#150000) MikeWazowski válasza Tökimanó (#149995) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Esetleg fent az értesítéseknél nem tudsz választani a bevitelek között?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150001) Somatom válasza HoTaZo (#149997) üzenetére


Somatom
veterán

Egyszerűsített alkalmazásfelületek vezetéshez. Valamint, kommunikáció az AA -s fejegységekkel. De, sok alkalmazásnak AA nélkül is van autós módja. Pl. Music Folder Player.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150002) Kowax


Kowax
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hátha Valaki már próbálta:
Egy Alldocube iPlay 30 tab-ra fel tudok valahogy varázsolni MIUI-t? Nagyon nem tetszik ez a menürendszer, kinézet, stb. ami most rajta van. A MIUI-t pedig már úgy megszoktam. :DDD
Előre is köszönöm, ha Valaki tud segíteni! :R

Böff!:))

(#150003) crok válasza Kowax (#150002) üzenetére


crok
Topikgazda

Max. ha valaki portolja neked valamiről arra a tabra.. akkor igen.. de ez nem app kérdés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150004) Dr.NX válasza crok (#150003) üzenetére


Dr.NX
addikt

Azt akarja kérdezni, hogy 3rd party MIUI Launcherből mi az ajánlott.

Elfogadom a sütiket.

(#150005) HoTaZo válasza Somatom (#150001) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok. Köszönöm!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150006) Tökimanó válasza MikeWazowski (#150000) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Hoppá! Ez így tökéletes. Láttam eddig is hogy ott van mikor írok de fogalmam sem volt hogy mire jó. Köszönöm! :R

#149999kaciokos Gesztusvezérléssel használom a telefont,nincs navigációs sáv. De azért köszönöm a segítséget!

(#150007) MikeWazowski válasza Tökimanó (#150006) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nagyon szívesen! :)
...szeretem a jó Whisky-t meg vodkát... többit privátba... ;]

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150008) Szotyi222


Szotyi222
aktív tag

Töltsd le az Object viewer alkalmazást és ovastasd be ezt a képet. Ha kell felteszem a többi részét is.

[ Szerkesztve ]

(#150009) crok válasza Szotyi222 (#150008) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez kinek ment? :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150010) Szotyi222 válasza crok (#150009) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Érdekes alkalmazás. Mindenkinek akit érdekel vagy kiakarja próbálni.

(#150011) Jakuu válasza Kowax (#150002) üzenetére


Jakuu
őstag

Probalkozz meg a Poco Launcherrel.

(#150012) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
AccuBattery-ben jól látom, hogy nincs rá lehetőleg az eddigi statisztikákat kimenteni valahová, hogy ha ROM-olok és újratelepítem, akkor ne kelljen neki nulláról indulnia vagy ez szerintetek nem is szükséges?

(#150013) Jabby válasza Szotyi222 (#150008) üzenetére


Jabby
őstag

Melyik Object Viewert?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.