Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) icemad válasza Met (#13798) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD

Az ilyen leírásokat én is szeretem. Nekem legtöbbször az eredeti angol leírás sokkal jobb, mint ez a translate-es ökörség... Egyébként láttam már cifrábbakat is, ha mondjuk kínairól, vagy oroszról fordított magyarra...

(#13802) bogil99 válasza Tompie (#13790) üzenetére


bogil99
aktív tag

...meg itt.

szerk:
#13792) icemad:
A TASKER sokkal több annál. Nem mondom, hogy mindent tud, de majdnem.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13803) icemad válasza bogil99 (#13802) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézegettem ezt a tasker programot, nekem sem ártana néha... Csak az árát sokallom, ha akciósan lesz, tuti megveszem.

(#13804) zho-lee válasza icemad (#13803) üzenetére


zho-lee
addikt

Na, én meg töröltem a Task-ot, mert az Alca OT-995-ben gyárilag benne van :U
Fogalmam sem volt mit teszek :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#13805) Tompie válasza bkercso (#13796) üzenetére


Tompie
őstag

Megnézem, köszi :)

(#13806) Tompie válasza bogil99 (#13802) üzenetére


Tompie
őstag

szuper :)

(#13807) punky10 válasza icemad (#13803) üzenetére


punky10
addikt

Miért? 1500 alatt van az ára. Ezért kaphatnál egy Gameloft-os játékot, pl Batman vagy Spiderman. De...
Mire beállitod a számodra szükséges funkciot, addig lesz részed, izgalomba, méregbe, sikerélményben, a telefonod leköt sok-sok orán keresztül. Na jo, a játékoknak jobb a grafikája, de a Tasker játékélménye maradandobb. Végigvited a sötét lovagot? Na és? Ha a Taskerban végigviszed az általad elképzelt dolgot, akkor jopár adrenalin-fröccs, izgalom, mérgelődés, öröm után a telefon magátol kapcsolja a wifit, a GPS-t, a Netet, mos, főz, takarit... Ez az igazi "öröm és bódottág"... :DD

megjegyzés :a HSZ a" kibicneksemmisemdrága"tematikára épül, és a Tasker topicjának elolvasása és kb 2 dl házi pálesz elfogyasztása ihlette... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#13808) bkercso válasza darvinya (#13756) üzenetére


bkercso
nagyúr

bejött! :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#13809) zho-lee válasza punky10 (#13807) üzenetére


zho-lee
addikt

Na, se tasker-em, se pálinkám... :O

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#13810) punky10 válasza zho-lee (#13809) üzenetére


punky10
addikt

:) Sajnálhatod... Legalább az egyik lenne...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#13811) zho-lee válasza punky10 (#13810) üzenetére


zho-lee
addikt

Inkább a házi hiánya fáj most :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#13812) aicon válasza bogil99 (#13802) üzenetére


aicon
senior tag

Nem egyszerű kezelni, de ha egyszer belejött az ember, nagyon fogja szeretni
Néhány oktató anyag tasker-hez:
link
link2
fórum (angol)

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#13813) quailstorm válasza -PLevi- (#13760) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Trebuchet vagy Holo. Attól függ az alsó sávot lehet-e huzigálni vagy csak 5 ikon(abból egy fixen az app drawer) azt cső.

(#13775) PPolip Flash player 10.3 alapú, 11-nek tettett flash. Működik, kivittem vele a Terry Cavanagh féle hexagont LG GT540-en. CSAK GYÁRI BÖNGÉSZŐ.

(#13778) Daszkalosz19: androidossal, ami nem ARMv5-ös. Csak azok a fogyatékosok levették playről...
alja felé it megtalálod az összes droidos flash playert JB-n csak gyári böngészővel megy. Tölts le párat, újabbtól haladj visszafelé, biztos találsz olyat ami működik, de lehet nem a legújabb lesz az. Viszont ne a gingerbread verziókkal próbálkozz.
SmartQ T20-on 4.2.1-gyel a legrégebbit próbáltam csak, az ment.

[ Szerkesztve ]

(#13814) #40351744


#40351744
törölt tag

Valaki nem tudja hogyan lehetne a gyári lockscreen-t teljesen letiltani? Még ha azt választom ki, hogy " nincs ", és nem a mintás megoldást, vagy a sima csúszkát, akkor is van egy kb 1-2 másodperces késés az alap, és a feltelepített ( LockerPro Lockscreen ) lockscreen között. Valami ötlet esetleg?

(#13815) bogil99 válasza aicon (#13812) üzenetére


bogil99
aktív tag

Köszi!

Tudom, ismer(t)em. :D
Magam is próbálom farigcsálni több-kevesebb sikerrel, ezért merem ajánlani. :)

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13816) dokee78 válasza #40351744 (#13814) üzenetére


dokee78
félisten

No lock appal próbáld meg.

(#13817) -PLevi- válasza LonGleY (#13768) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Köszönöm!
Azok nem lesznek jók Galaxy Ace-n. Úgyhogy marad a Holo. De nem fontos, csak kíváncsi voltam.

(#13818) Daszkalosz19 válasza quailstorm (#13813) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

köszi szépen,megpróbálom :R

(#13819) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Valaki használja a HotSpot Shield ingyenes VPN szolgáltatását Androidon?

(#13820) havri1


havri1
félisten

Helló!

SVOX-ot mariskával használnám. Azt szeretném elérni, hogyha bejön egy hívás, akkor a csengőhang megszólaljon, rá x mpre a bemondás, de a bemondás alatt a csengőhangot halkítsa le, mert így egyszerre megy mind2, és konkrétan semmit se érteni.
Az se lenne hátrány, hogy ha először bemondaná, majd elkezdene a csengőhang is szólni.
Van egy külső program, amit már felraktam, Announcify , de ebben sem aláltam ilyesmit..

Köszi!

havri

havri

(#13821) Daszkalosz19 válasza quailstorm (#13813) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

És sikerült flash pleyer:) amit 4.2.1 -en hsasználsz,az ment fel nekem is:) köszi mégegyszer :R

(#13822) zozyk válasza havri1 (#13820) üzenetére


zozyk
addikt

Enhanced SMS & Caller ID-t próbáltad?

(#13823) blt.62


blt.62
őstag

Szerintetek az android marketen lehet letőlteni SGS3-hoz témákat?

MegtorloXp

(#13824) havri1 válasza zozyk (#13822) üzenetére


havri1
félisten

Már lesem is, köszi!

havri

(#13825) fdisk


fdisk
őstag

Olyan scannelő app kellene,amivel lehet faxolni is.
A CamScanner -Phone PDF Creator tud ilyet,de a magyar régiót nem tudom beállítani.(vagy én vok béna)
Tud vki olyan progit ami a fenti kritériumoknak megfelel,és meg lehet adni magyar tel számot is?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13826) LonGleY


LonGleY
veterán

Tudtok olyan, I'm sleeping-hez hasonló fehérlistás némítót, ami a notification baron csücsül, hogy ne lője ki a rendszer?

(#13827) havri1 válasza zozyk (#13822) üzenetére


havri1
félisten

Felraktam, és valóban van a beállításokban ilyen opció, hogy csengőhang elnémítása, sőőt, be is lehet állítani a beszéd alatti csengőhangot, de sajnos nem működik. Nem tudom miért, most restartoltam a telefont, hátha..
Ugyanúgy szól az eredeti hangerőn a csengőhang, és a beszéd is :(

havri

(#13828) nggabi válasza havri1 (#13820) üzenetére


nggabi
nagyúr

legegyszerűbb ha a csengőhangot lehalkítod szgépen a kérdéses részen pl soundforge-al.

"szenyor dzsíííí"

(#13829) handrash válasza havri1 (#13827) üzenetére


handrash
őstag

Továbbra is ezt ajánlom! Másfél éve teszi a dolgát...

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#13830) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Hogyan tudok olyan telefonra amin 2.x.x-es androidra van 4.0.4-et tenni?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#13831) atillaahun válasza PumpkinSeed (#13830) üzenetére


atillaahun
veterán

Leginkább a gyári szoftverfrissítő programmal, meg a CWM recovery-vel. Már persze ha van mit feltenni velük.

[ Szerkesztve ]

(#13832) PumpkinSeed válasza atillaahun (#13831) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Amúgy normális,h egy Sony E. Xperia Mini 10-en 4.0.4 van?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#13833) atillaahun válasza PumpkinSeed (#13832) üzenetére


atillaahun
veterán

Ilyenekről inkább az aktuális telefon topic-jában kellene érdeklődnöd, itt nem igazán vagyunk képben ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#13834) PumpkinSeed válasza atillaahun (#13833) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Értem és köszönöm. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#13835) fatal` válasza PumpkinSeed (#13832) üzenetére


fatal`
titán

Ha valóban X10 Mini és biztosan nem sima Xperia Mini (az újabb, félkör ívű Home gombbal), akkor valami Custom ROM.

(#13836) grotib válasza havri1 (#13827) üzenetére


grotib
tag

Call Announcer-ben lehet mindenféleképpen állítani, még azt is, hogy hányszor mondja ki a nevet. Próba, szerencse!

(#13837) havri1 válasza zozyk (#13822) üzenetére


havri1
félisten

Most úgy néz ki sikerült beallitani. Már csak azt kellene elernem, hogy bt headseten is bemondja a hivo felet. Pl a gtalkon teljesen jól működik. Ha bt hesdset van, ott beolvassa az üzenetet. Hivasnal semmi, csak a telefonon

[ Szerkesztve ]

havri

(#13838) handrash válasza havri1 (#13837) üzenetére


handrash
őstag

Ez kemény dió lesz!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#13839) havri1 válasza handrash (#13838) üzenetére


havri1
félisten

Úgy veszem észre, hogy mindenhol működik a BT headsetre a hang átküldése, csak a hívásnál nem. Ennek az okát tudja valaki?

havri

(#13840) dokee78


dokee78
félisten

Eltűnt az Opera Mini Next.
telorol is Playről is.

Az ok,csak feltűnt,hogy eltűnt a telefonról magától.

[ Szerkesztve ]

(#13841) Narxis válasza dokee78 (#13840) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hoppá! :Y

Thanos was right.

(#13842) fatal` válasza dokee78 (#13840) üzenetére


fatal`
titán

Valószínűleg, mert épp nincs beta verzió, vagy a webkitre váltás miatt kicsit átalakítják az egészet.

Ott a stabil.

[ Szerkesztve ]

(#13843) chab7 válasza fatal` (#13842) üzenetére


chab7
addikt

...vagy mert jön az Ice? (Vagy az már van? :U )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#13844) fatal` válasza chab7 (#13843) üzenetére


fatal`
titán

Az ICE nem webkit alapú lesz?

(#13845) Rimuru válasza fatal` (#13844) üzenetére


Rimuru
veterán

Az lesz a legelső Opera verzió ami Webkittel jön.

Vigyázat, csalok!

(#13846) chab7 válasza fatal` (#13844) üzenetére


chab7
addikt

Igen, végülis egyet mondtunk, csak nem egyformán ;)

Más:
IMO
Hogy lehet ezen hangbeszélgetét csinálni? Csak imo imo között? gmail gmail között nem lehet mintha sima gtalknak használnám?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#13847) .:LoMAX:. válasza Tompie (#13673) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Sajnos én se találtam rá megoldást.
A programok, amik megkapják az adatokat (mezőket) azok nem dolgozzák fel jól, erre kéne egy szabványos app-ot írni, ami megfelelően tudna névjegyet menteni pl.
GO Contacts EX se tudja rendesen elmenteni, vagy csak a QR code olvasók adják át rosszul az adatokat.

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#13848) LonGleY válasza Rimuru (#13845) üzenetére


LonGleY
veterán

Az asztalival is váltanak a Prestoról.. kicsit érthetetlen, főleg mobilon. A legszebben és leggyorsabban renderelő böngésző. Asztalin szintén nagy tudású, bár ott kevésbé sajnálom, ha a körítés, és a gesturök hasonlóképp kidolgozottak lesznek. A többi böngésző mindig is nyögvenyelősen lassú volt hozzá képest (Fx), avagy funkcióiban egyszerű, mint a kő (Chrome). Egyedül a fejlesztői eszközökben érték utól az Operát. De talán nem rossz a mostani döntésük, biztos nem keveset latolgattak előtte.

[ Szerkesztve ]

(#13849) Regirck válasza icemad (#13767) üzenetére


Regirck
senior tag

Szia, próbáltam de a gyári lejátszó alá nem jó sajnos!

(#13850) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok! Tudnatok olyan calendar alkalmazast mondani, ami valahogy raepul a gmailes calendarra, es annyit csinal csak (mast is tudhat, de ez a fo lenyeg), hogy uj event letrehozasakor lehet hozzaadni checklistet is. Zavar, hogy neha egy eventhez kene checklist, es nem tudok csinalni...

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.