Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) goom válasza R19 (#13695) üzenetére


goom
senior tag

Szerintem a legjobb. :) Pár hónapja ezt használom - közel tucatnyi launcher tesztelése után ennél maradtam.
De hát tudod: kinek a pap...
Neked is ajánlom: próbálj ki többet; akár egyidejűleg is.

(#13702) R19 válasza goom (#13701) üzenetére


R19
senior tag

icemad, ra^ven: Köszi!

Sokáig a GO Launchert használtam, de időközben teletömték számomra felesleges dolgokkal, ezért keresek helyette valami másikat.
Ez miben másabb, mint a GO?

(#13703) icemad válasza R19 (#13702) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szinte semmiben, pár dolog, amit észrevettem:

-Nincs magyar nyelv (Ez valakinek fontos.)
-Alapból van benne Taskkiller és Időjárás widget
-Talán kevesebb memóriával is beéri.

Ha kicsi, könnyű, egyszerű és magyar launcher kell, akkor ajánlom a Nemus Launchert: vagy a Lighting Launchert. Utóbbi telepítője 197kb, szóval pehelysúllyú, ráadásul brutálisan átlehet alakítani az egészet. Ikonokat cserélgethetsz, átnevezhetsz, stb.... Mindkettőben vannak klassz beállítások. Nemusnál nagyon tetszik, hogy az appdrawerben is lehet mappákat létrehozni, és rendezni a programokat. (Pl. külön a játékokat, internetes és multimédiás programokat, stb.) Ha megírod milyen telefonod van, milyen rommal, akkor könnyeben tudonk ajánlani programokat.

[ Szerkesztve ]

(#13704) bogil99 válasza goom (#13701) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nekem is tetszik, de van rá valami nyelvi cuccos? Mert én nem beszélni kínai. Sőt, nekem már a kínai (meg japán) írásjelek látványa is épp elég. Esetleg valami latin betűs megoldás?

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13705) Mika1227


Mika1227
őstag

Jó mp3 lejátszó progit ajánlanátok?! A PowerAMP-t használtam, nekem nagyon bejött csak lejárt a triál időszak és valami hasonló kéne ingyenesen.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#13706) Narxis válasza Mika1227 (#13705) üzenetére


Narxis
nagyúr

jetaudio, winamp

Thanos was right.

(#13707) Csocsesz75 válasza icemad (#13664) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszi, akkor Zedgén meglesem.

Nem dobálja el a kapcsolatot, csak az állandó mobiladat bekapcsolás nem volt bepipálva. Igen gyári van rajt, bőven elvagyok ezzel, a régi Huawei x3-ason is jó volt a gyári. Sőt volt aki kipróbálta az x3-on az összes lehetséges romot és miután mindegyiknek volt valami nyűgje visszarakta a gyárit mert az stabil volt.

(#13708) Deck


Deck
titán

Frissült a KeepassDroid! Már .kdbx-et is tud szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13709) hr2 válasza Mika1227 (#13705) üzenetére


hr2
őstag

SoundBest Music Player

[ Szerkesztve ]

(#13710) twine


twine
addikt

Sziasztok...
Segítséget kérnék a Google címtár, és a Picassa kapcsolatában...
Ha bármely kontakthoz fotót rendelek pc-n,(kép hozzáadása/fotó kiválasztása a számítógépről)
automatikusan szinkronizálja a PIcassával, és feltölti, ráadásul minden képet új albumként) :(((
Ezt kb egy-két hónapja csinálja, régebben nem olt ilyen.....
Már átnéztem a Gmail fiók beállításait, a Picassa beállításait...
Sehol nem találom hogyan lehetne ezt az opciót kikapcsolni,,,
Baromira zavar...szeretem szabályozni mi kerül fel a netre és mi nem,(meg úgy egyébként is szeretek rendet tartani mindenhol, ami a fiókomhoz tartozik),,Így viszont minden alkalommal ha képet rendelek kontakthoz, mehetek a Picassa online felületére törölni)
Kezedek idegbajt kapni ettől,,,HELP ME :O :R :R

(#13711) karburátor


karburátor
tag

Sziasztok.

Ha egy USB csatlakoztatású DPS tabletről (két mobil eszközként jelenik meg) Acronis True Image 2013-al készítek biztonsági mentést, akkor az visszaállítható lesz később, vagy csak a programokról készít mentést, de a rendszerhez nem fér hozzá?

Üdv, Roli.

(#13712) fdisk


fdisk
őstag

Szeretném megvenni az lgCameraPro-t,csak egy gond van vele,h a telóm behal tőle.
Exponálás után nem menti el a képet,sőt ez után nem lehet semmit sem csinálni az appal.
Kilépni is a home gombbal tudok.
Van vkinek 5lete,h ez mitől lehet?(evo 3d,gyári 4.0.3)
A playen is panaszkodnak rá,csak azt nem tudom h ezt az appot már nem fejlesztik tovább?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13713) nggabi válasza karburátor (#13711) üzenetére


nggabi
nagyúr

az acronis nagyon jó program de én androidohoz nem használnám. titanium vagy cwm backup a jó.

twine: add el, vegyél s3at ;]

"szenyor dzsíííí"

(#13714) icemad válasza twine (#13710) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hehehe... Anno az első androidos telómnál én is szoptam vele rendesen. Akkoriban még oda-vissza szinkronizált, vagyis a picasában egy archoz beírtam a nevet, és egyből meg is jelent a telefonon névjegyként... Pikk-pakk 1000 fölött lett a kontaktjaim száma... Én 2 megoldást tudok neked javasolni:

1. A telefonon használj másik gmail-es címet.

2. A beállítások-fiókok-google-"e-mail címed"-picasa itt kikapcsolod a szinkronizálást. Az is lehet, hogy beállítások-fiókok-picasa részen lesz. Nem tudom, milyen android verziót használsz, de itt keresgélj. Sajnos más ötletem nincs.

(#13715) handrash válasza fdisk (#13712) üzenetére


handrash
őstag

Ne kínlódj vele, próbáld ki a camera-fb progit.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#13716) twine válasza icemad (#13714) üzenetére


twine
addikt

+Dzsííí

Lehet, hogy kicsit félre vezető, hogy ebbe a topicba írtam...De a problémámnak gyakorlatilag semmi köze az aktuális telefonomhoz :N :N
Épp azért is írtam, csak pont azt nem emeltem ki, hogy Pc-n szerkesztem a névjegyet....
Tehát itt úgy ahogy van kihagyhatjuk az Android verziót,és a készülék tipusát...
A készüléken természetesen kiszedtem "a pipát",,,nem szinkrinzálom a picassát,,mert akkor aztán már lehet hogy nem is élne a telefonom, mert már rég kettétapostam volna :(((
Szóval itt a probléma valahol a Google acccount-om beállításaiban van...
Csak nem tudom hol, és nem tudom mitől állt át...mert eddig ahogy említettem ezt nem csinálta...
Ha megkérek valakit kipróbálná hogy neki is szinkronizálja e picassával a frissen hozzáadott névjegy fotót?
(Lehetőség szerint mindezt PC-n,mert álltalában ott szoktam kényelmesen szerkeszteni a kontaktjaimat)
Szóval azért itt kérdeztem mert Google, és lövésem nem volt hol kérezhetném alkalmasabb helyen :F :U :B

[ Szerkesztve ]

(#13717) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok, tudtok valami jó Office alkalmazást,lehet fizetős is.
A lényeg,hogy 1 magos telefonon ne akadjon,ne fagyjon.
Köszi.

(#13718) dokee78 válasza vigyori78 (#13717) üzenetére


dokee78
félisten

Offucesuite vagy Quickoffice

(#13719) nggabi válasza twine (#13716) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem már sikerült valahogy kitörölnöm a picassa fiókomat és végre nem szinkronizálja le telóra. telón se használom, átszoktam a dropboxra. de most nézem h a picassás képek még g+on azért ott vannak, szal nem tudsz elbújni :D hiába törlöd ki akkor is marad :W

"szenyor dzsíííí"

(#13720) dokee78


dokee78
félisten

Egy olyan átlátszó widgetet keresek amelyik a tárhelyeket mutatja.
Tárhelyeket méretét, szabad és foglalt.

(#13721) pepe091 válasza dokee78 (#13720) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Készíts minimalistic texttel, úgy fog kinézni ahogy akarod, és mindent ki tudsz vele íratni, ha nem boldogulsz vele, írj nyugodtan.

(#13722) twine válasza nggabi (#13719) üzenetére


twine
addikt

Na ez az én bajom, pont ez ......
Hogy kérdés nélkül "keresztbe" szinkronizál minden ami Google..
Ami tul. képen jó...hiszen épp ezért használom a szolgáltatásaikat,,,De ezt szeretem a felügyeletem alatt tartani...
Hova, mi kerül, és az nyilvános e vagy sem...
És ami most ebben főként feldühít, hogy "egyszer csak ilyen lett "
Kérdés, és szó nélkül... :F :Y
Már egy ideje használom a Google-t és szolgáltatásait...Pc-t meg még régebben...(szóval nem érzem magam Pc analfabétának)Az accountom beállításaihoz rég nem nyúltam....utoljára a naptáram szinkronizációs beállításait módosítottam...

Szóval ezt nem szeretem amikor "egyszer csak" kitalálják ,hogy "mostantól szó nélkül szinkronizáljuk a fotóidat oda is ahova nem kérted" :((( :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#13723) dokee78 válasza pepe091 (#13721) üzenetére


dokee78
félisten

Hát az sokba tellne inkább kész widget kellene.

(#13724) kymco válasza vigyori78 (#13717) üzenetére


kymco
veterán

Kingsoft office?

www.refujvaros.hu

(#13725) zoli03


zoli03
őstag

Egyik nap láttam az egyetemen egy gyereket, aki valamilyen ugrálós játékkal játszott. Szemből jöttek vonatok (ha jól láttam, azok voltak), azokat kellett kikerülni oldalra, meg voltak álló szerelvények, azokra rá is lehetett ugrani. Körülbelül 4-5 vágány volt, azok között kellet ugrálni, elég gyors volt a játékmenet. Nem tudja valaki a nevét?

[ Szerkesztve ]

(#13726) Narxis válasza zoli03 (#13725) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miért nem kérdezted meg a gyereket? :D

Thanos was right.

(#13727) twine válasza zoli03 (#13725) üzenetére


twine
addikt

Csekkold mit indít a MA stábja szerintem ezt láttad ;)

[ Szerkesztve ]

(#13728) zoli03 válasza Narxis (#13726) üzenetére


zoli03
őstag

Mert teli volt a terem, elég körülményes lett volna odamenni (odakiabálni meg nem akartam egy ismeretlennek). Óra végére meg már elfelejtettem :).

twine: köszi, ez volt az.

[ Szerkesztve ]

(#13729) karburátor válasza nggabi (#13713) üzenetére


karburátor
tag

Hi.

Titanium fent van. Készítettem is a programokról mentést. De nekem kéne egy komplett rendszer mentés. Asszem ezt nem tudja... (ingyenes verzió).

Üdv, Roli.

(#13730) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Olyan appot keresek amivel lehet futtatni java játékokat. SE xperia mini pro-m van ICS-vel.

(#13731) quailstorm válasza KISDUCK (#13730) üzenetére


quailstorm
nagyúr

PhoneME [link]
Hozzá kell tenni hogy csak az alap javaME-ben írt játékokat, midleteket kezeli, semmi spéci, esetleg fizetős API nincs benne.

(#13732) Mika1227 válasza twine (#13727) üzenetére


Mika1227
őstag

Az volt az, jó kis játék én is tolom egy ideje! :D

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#13733) KISDUCK válasza quailstorm (#13731) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi, sajnos amit futtatni szerettem volna azt nem indítja el. :(

(#13734) dokee78


dokee78
félisten

Még mindig SD kártya adatok mutatására keresek widgetet. :F

(#13735) pepe091 válasza dokee78 (#13734) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Bakker, ez idő alatt már megcsináltad volna minimallal... :U

(#13736) jemy válasza icemad (#13703) üzenetére


jemy
tag

http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=54&t=356

(#13737) kariad válasza nggabi (#13719) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor töröld a g+ is Én is ezt tettem, mikor rájöttem erre a sunyi húzására! ;]

(#13738) busman válasza zoli03 (#13728) üzenetére


busman
addikt

Mi volt a címe?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13739) justice84 válasza dokee78 (#13734) üzenetére


justice84
tag

pepe091 leírásával 5perc volt

[link]

(#13740) dokee78 válasza justice84 (#13739) üzenetére


dokee78
félisten

Van leírás hozzá?

(#13741) zho-lee válasza justice84 (#13739) üzenetére


zho-lee
addikt

Ez minimalistic text widget?

szerk: a leírás ide is jöhetne :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#13742) nggabi válasza karburátor (#13729) üzenetére


nggabi
nagyúr

a teljes mentésre a nandroid backup jó cwmből.

kariad: már próbáltam azt is de belefáradtam :DDD már nem érdekel... :)

"szenyor dzsíííí"

(#13743) pepe091 válasza dokee78 (#13740) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mondtam, hogy segítek, nem!? :U

De akkor ide kimásolom, nem a Minimal.text használatának leírása, hanem csak az adattároló widget készítésének leírása, majd hétvégén lehet kiterjesztem teljesen.

Na de a lényeg:

Először is töltsd le a Minimalistic text-et (továbbiakban MMT). Itt találhatod.

Ha megvan, akkor a főképernyőn hosszan nyomsz, és kiválasztod a MMT egyik widgetét, amekkora méretűt szeretnél, mondjuk 2x1-es méretűt. Ekkor előjön az egész beállítás rész. Itt már az elején be tudod állítani, legyen e háttér, vagy ne annak milyen színe legyen, de ezt érdemes később megcsinálni, amikor már található valami infó a widgeten. Letekersz az Elrendezés menüpontra, itt rányomsz az előre megadott elrendezésre, és kiválasztod az egyedi elrendezést. (Nem kell megijedni, eléggé akad az egész, csúcs készülékeken is, de nem olyan zavaró.)

Ezután ez alatt elérhetővé válik az egyedi elrendezés opció, mikor ezt megnyitod akkor egy óra lesz benne, de ezt egyből törülheted is: a kis szürke téglalap modult megfogod hosszan, és kidobod a megjelenő kukába.
Azután hozzá kell adni a tárhely opciókat ,amiket látni szeretnél, ezt úgy tudod megtenni, hogy a kis zöld plusz jelre nyomsz alul kiválasztod a System fület, és behúzod azokat amik neked kellenek, belső SD üres tárhely, teljes tárhely, stb..
Ugyanúgy meg kell őket fogi, és felülre behúzni. Ilyenkor csak simán oda fogja írni, az értéket (lehet hogy ilyenkor még ?-jellel fogja írni, és csak akkor lesz valós, ha már kint lesz a widget). Ezután ha beraktad amiket szerettél volna, hozzá tudsz adni Misc fül alól Static text-et, ami annyit takar, hogy ida ezt írsz be amit akarsz, pl egy /-jelet az értékek közé vagy akár ki is írhatod hogy "Szabad hely:" amit csak szeretnél.
Ha fent rányomsz valamelyik téglalapra, röviden, akkor előjön egy kis rész, ahol a kinézetét tudod alakítani, milyen betűmérettel legyen stb.
Ha mindennel megvagy, akkor vissza gombbal ki tudsz menni a főmenübe, ahol a Szövegstílus menüpontban meg tudsz adni a különböző stílusoknak színt, betűtípust, stb.. Még lejjebb a widget nyelvét is meg tudod adni, majd legalul el tudod az egészet menteni.
Közben alul végig ott van egy kis szürke sáv, amire ha rákattintsz, megtudod nézni, hogy is fog kinézni valójában.

[ Szerkesztve ]

(#13744) justice84


justice84
tag

dokee78,zho-lee: PÜ-met pepe091 leírása copyzva :D THX Peti!

[ Szerkesztve ]

(#13745) dokee78 válasza pepe091 (#13743) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,hogy segítesz,holnap délután megnézem. :R

(#13746) goom válasza bogil99 (#13704) üzenetére


goom
senior tag

A Play-ről töltöttem le - nekem angolul megy.

(#13747) icemad válasza jemy (#13736) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, de odaírhattad volna, hogy 360 launcherhez linkelsz magyarítást. Szerintem másokat is érdekelne.

Szóval akinek kell, itt a link 360 launcher magyarításhoz.

Csak halkan jegyzem meg, hogy nekem ez a launcher random képeket dobál fel mindenféle kínai jelekkel. Másnál is van ilyen? Mert ha nem lehet kikapcsolni, akkor törlöm, nem kicsit zavaró.

(#13748) busman


busman
addikt

Akkor mi volt a címe az előbbi futkozòs játéknak?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#13749) dokee78 válasza busman (#13748) üzenetére


dokee78
félisten

Subway Surfers
Én is most tettem fel,tetszik.

Más: Volt régebben itt Android topik,ami nem az appokkal,
hanem a teknikai háttérrel foglalkozott,de nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#13750) Regirck válasza pikszel (#13689) üzenetére


Regirck
senior tag

Nem jött be, folyamat leáll!

Esetleg valaki ismer HTC Desire X-re élő háttérképkezelő programot. Kerestem a google-ba is de szerény angol tudásommal nem jött, össze pedig láttam, hogy foglalkoznak a témával!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.