Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Tomi0703 válasza dokee78 (#13449) üzenetére


Tomi0703
őstag

Annyira nem érdekes. Húgomnak kéne... :DDD
Azért köszi. :R Ha nagyon nyafog akkor bejátszom.

(#13450) quailstorm: Neked is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#13452) fatal` válasza vigyori78 (#13425) üzenetére


fatal`
titán

Nincs társítva. Egyszerűen az asztali skype annyit csinál, hogy belép a facebookkal is. Az "összevonás" a PC-s klienshez van.

imoval be tudsz lépni mindkettőbe droidon is.

(#13453) dokee78


dokee78
félisten

Az aCalendar mostanában nem jeleníti meg a Facebookos születésnaposok képeit.
Pedig a beállításokban be van pipálva.

(#13454) dokee78


dokee78
félisten

Boat browserben mi ez a "Set user agent"?
Van benne android,desktop, iphone,de bármelyike megyek semmi változás.

(#13455) atillaahun válasza dokee78 (#13454) üzenetére


atillaahun
veterán

Hogy telefonos vagy asztali nézetet használjon az erre alkalmas oldalaknál.

(#13456) fatal`


fatal`
titán

Frissült az ArkanoidX az 1.3-as verzióra! Katt a képre a letöltéshez:

- Finn és Ukrán nyelvek hozzáadva
- Néhány animáció hozzáadva
- 3 új felvehető bónusz
- 20 új pálya
- Automatikus görgetés az utolsó teljesített pályához a pályaválasztó képernyőn
- Új helyi rekord esetén a 'Név' mező automatikus kitöltése az utoljára használt névvel
- Hibajavítások

(#13457) Deck


Deck
titán

XDA-n fenn van a Better Battery Stats XDA Verziója. Ugyanaz mint Playen csak elérhetővé tették ingyenesen az XDA felhasználóinak úgy néz ki. Javítson ki valaki ha tévedek mert, nem akarnék warezolni :N

"xda edition: for xda-dev members see the attachement (please play fair and do not redistribute the app without my consent). "

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13458) R19 válasza Deck (#13457) üzenetére


R19
senior tag

Jól látod a helyzetet, én is azt használom. :)

(#13459) cintula187


cintula187
addikt

Mort playerben az utóbbi időben negyed, fél másodperce az eddig hibátlan zenék néha megröccennek. Ha visszatekerem ugyanott nem jelentkezik a hiba. Többi futó alkalmazás kilöve :S
SD kártyát formatáljam újra? Vagy egyéb tanács?

köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13460) Sanyi.mTs válasza gyuszmó (#13431) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

dropboxban / settings / camera upload alatt Turn off camera upload

(#13461) rtzmp válasza dokee78 (#13446) üzenetére


rtzmp
aktív tag

1.) felveszel egy (s)ftp fiókot a PC eléréséhez.
2.) megadod egy új mappapárban, hogy melyik könyvtárak legyenek pariban (PC - teló). Itt kell beállítani az irányt, frissítési gyakoriságot, ütközés esetén mi legyen, stb.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#13462) dokee78 válasza Deck (#13457) üzenetére


dokee78
félisten

Linket kérek.

(#13463) Tompie


Tompie
őstag

Hali!
A következő "problémám" lenne:
A gyári Android naptárba ha beírom valakinek a születésnapját, az esemény bekövetkezésekor jelez is, szuper csak a számot nem írja ki, hogy hányadik születésnap.

Az előző Nokia telefonomon be lehetett állítani az esemény típusának, hogy születésnap és automatikusan évről évre számolta és kijelezte, hogy hányadik.
Android gyári naptáron be lehet ezt valahogy állítani?
Köszönöm

(#13464) darvinya válasza Tompie (#13463) üzenetére


darvinya
titán

Ezt inkább a névjegyhez kell kötni, mintsem naptárhoz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13465) Tompie válasza darvinya (#13464) üzenetére


Tompie
őstag

Köszi :)
Beállítottam névjegyhez, most viszont azt, hogy tudom beállítani, hogy figyelmeztessen és, hogy mikor figyelmeztessen?

(#13466) goom válasza dokee78 (#13462) üzenetére


goom
senior tag

Erre gondoltál, az XDA-n?

(#13467) darvinya válasza Tompie (#13465) üzenetére


darvinya
titán

1 nappal előtte szokott figyelmeztetni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13468) ra^ven


ra^ven
senior tag

Srácok!

Iphone4-nél az új IOS6 rendszernél van olyan opció ha hívnak, van lehetőség bejövő hívásnál legördíteni egy menüt, ami elutasítja a hívást egyben küld egy üzenetet is, akár tetszőlegest is miért nem volt elérhető az illető.

Tud valaki ilyenről androidra?

Köszi. :R

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#13469) tomy86 válasza ra^ven (#13468) üzenetére


tomy86
addikt

Android is tudja ICS óta alapból. Hívásbeállításoknál van olyan lehetőség, hogy "hívás elutasítása üzenettel". Ott van is pár szöveg, amiket szerkeszthetsz is.

(#13465) Tompie: mert, ha a névjegyben van tárolva a születésnap, akkor a google naptáradba vedd fel az "ismerősök születésnapjai és eseményei" naptárat. De akkor sem fogja kiírni, hogy az épp esedékes születésnap hányadik.

[ Szerkesztve ]

(#13470) ra^ven válasza tomy86 (#13469) üzenetére


ra^ven
senior tag

Jah köszi, ICS óta, én még GINGER-nél vagyok. :)
Appra gondoltam esetleg. :U

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#13471) Deck válasza dokee78 (#13462) üzenetére


Deck
titán

[link] ;)

PS5

(#13472) Tompie válasza darvinya (#13464) üzenetére


Tompie
őstag

Most már csak az a kérdés ha nem névhez akarok"születésnapot" hanem eseményhez, pl évforduló akkor azt hogy kell?! :(
Azt hiszem kénytelen leszek egy új naptárat feltenni amiben ilyen funkciók megtalálhatók. Tud valaki egy jó naptár progit ami kevés memóriát eszik?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#13473) petipetya válasza Tompie (#13472) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az alap naptár is tudja az évente ismétlődő eseményeket.

"nincs rá lezsóidő"

(#13474) tomy86 válasza Tompie (#13472) üzenetére


tomy86
addikt

Az alap naptárba beírod az eseményt, kiválasztod, hogy egész napos legyen és az ismétlődésnél az évente opciót.

(#13470) ra^ven: azt nem írtad, hogy GB :) Sajnos programot nem tudok

(#13475) Tompie válasza tomy86 (#13474) üzenetére


Tompie
őstag

Igen, ez meg is van de honnan tudja, hogy hányadik születésnap, évforduló stb?

(#13476) atike válasza Tompie (#13475) üzenetére


atike
nagyúr

Ebobirthday.

Keress rá. Ingyenes, nagyon jó. Ezt használom én is, meg egy pár ismerősöm is.

Simán be lehet vinni bármilyen adatot, és kezel mindent királyul. Én az adott emberkéhez jegyzetként csatolva "tárolom" ezeket az adatokat. Egyszer kellett megcsinálni, azóta mindent királyul kezel. Annyi, hogy a felépítés miatt van például Házassági "kapcsolatom" is, de nekem így is nagyon bevált... :)

(#13477) Tompie válasza atike (#13476) üzenetére


Tompie
őstag

köszi, megnézem :)

(#13478) Jazz


Jazz
veterán

Tudtok olyan "camcorder" progit ami legalább ilyen profi mint ez IgCamera, csak "képes" a külső sdcard-ra is menteni?

Pont ez lenne a legfontosabb. Nem értem hogy hagyhatták ezt ki. A teló memória pikk-pakk megtelik videózás közben.

Thx

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13479) imi314


imi314
senior tag

Ti tudtok keresni xda-n? Nekem nem dob ki semmit

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#13480) kzcs


kzcs
tag

Sziasztok, ha van valakinek bármilyen ötlete hogyan tudnék letölteni egy appot akkor kérem írjon.
Több kérdés is lenne, röviden a lényeg.
Adott egy Philips In.Sight app a Play Storeban, viszont ország korlátozás van rajta (fene tudja miért, mert egyrészt ingyenes, másrészt meg része, fontos kiegészítő) Ez egy kamera (baba megfigyelésére) mely androidos alkalmazással meg lehet nézni az aktuális képet elvileg ha nem vagyok otthon. Na most megvásároltam egy német oldalról, rendben megérkezett, le akartam tölteni az appot hogy beállítsam a hálózati dolgokat, de nem lehet. E nélkül egy darab műanyag.
1, Fent van a hivatalos magyar philips oldalon a termék. Reklamáltam a képviseletnél, szokásos hozzáállás, hiába vagyunk az Eu-ban, világ garancia stb, leráztak hogy ezt ők nem forgalmazzák, tehát k...m be.
2, A magyar oldalon semmiféle jelzés nincs hogy a nélkülözhetetlen app országunkban nem letölthető, ezért vettem meg. Van magyar nyelvű használatija, magyar termékismertetője, eszembe nem jutott előre letölteni ezek alapján az app-ot.
Kérdés:
1, Le lehet valahogy ezt szedni?
2, Ha sikerülne, fel fog-e települni?

Próbálkoztam azzal, hogy német regisztráció a Play Store-ban (ott működik a letöltés), új gmail-es fiók, de ezek szerint átlát rajtam, se mobilos nettel, se wifivel nem sikerült, mindig az lett a vége: Ezt az elemet az Ön országáben nem lehet telepíteni. Továbbá bejelentettem a fejlesztőnek is, de 0 válasz részéről, meg a Play Store részéről is, habár utóbbinak sejtem a válaszát ha egyáltalán válaszol, nem felelnek a feltöltött app tartalmáért.
Most ott tartok, hogy szívás az app hiányában a cucc, kéne használni de emiatt nem tudom. Leckét megtanultam :W , ezért használható megoldásokra vágyom.
Kösz mindenkinek aki elolvasta.
UI: Remélem jó helyre fordultam, mármint a témát illetően. Ja, ha magyar regisztráció van, meg se jelenik a találati listában, egyéb esetben igen [link]

[ Szerkesztve ]

(#13481) sumsang válasza kzcs (#13480) üzenetére


sumsang
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#13482) DS39 válasza kzcs (#13480) üzenetére


DS39
nagyúr

Google-be keress rá, ennek az alkalmazásnak a nevére, plusz írd oda hogy apk download. ha amúgy ingyenes biztos lesz jó pár találat, és még nem is követsz el semmi illegálisat ezzel.

másik megoldás, böngészőbe beállítasz egy német proxy-t és azon keresztül nézed meg a play store-t.
(de ez a macerásabb, nehéz jól működő proxyt találni)

[ Szerkesztve ]

(#13483) asdasdasd válasza Jazz (#13478) üzenetére


asdasdasd
tag

Tudja az. Egyéb beállítások alatt....

(#13484) kennyke


kennyke
aktív tag

Sziasztok!

Az autómba szeretnék bekötni egy androidos telót, hogy ha neadj Isten ellopnák, akkor le tudjam kérdezni távolról a pozícióját. Az Avira-nak van ilyen opciója, nagyon jól működik, több telót is lehet regelni, és bármikor le tudom kérdezni az adott teló helyzettét ha van net vagy gps jel.
viszont vettem egy x10 mini telót, de ez a progi pont nem támogatja ezt a felbontást.

tudtok ehhez hasonló programot, ami lehetőleg nem fizetős, nem folyamatosan követ, csak ha azt "kérem"?

előre is köszi!!

(#13485) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tud valaki ultiról Androidra? Zsír és snapszer megvan, de nem lelek ultit...

https://www.coreinfinity.tech

(#13486) dokee78 válasza goom (#13466) üzenetére


dokee78
félisten

Igen köszi.

(#13487) wardemi válasza kennyke (#13484) üzenetére


wardemi
senior tag

Cerberus elég jó app ( bár fizetős de csak egyszeri) 5 készüléket lehet bereggelni egy acc-be. SMS, weblapról tudsz parancsokat osztani, hogy mikor kövessen nyomon hang jelzés fényképezés, hangelfvétel stb stb. van egy 7 napos trial is próbáld ki hátha ;).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13488) dokee78 válasza wardemi (#13487) üzenetére


dokee78
félisten

Szintén Cerberus tulaj vagyok.
Nagyon jó alkalmazás,ha eltűnne akkor SMS-ben is be lehet pl kapcsolni a mobilnetet,GPS-t a könnyebb megtalálás érdekében.

(#13489) kennyke válasza wardemi (#13487) üzenetére


kennyke
aktív tag

Így elsőre nem rossz, de valamiért nem látja az x10 a marketen, csak a klienst....

másik telómon megy.

(#13490) Roxkex


Roxkex
senior tag

Szerintetek van értelme a nod32-t használni ha az ember csak wifiről használja netet meg amikor küldenek neki valamit !?
És mennyiben merül gyorsabban a teló !? (SGSA Ginger)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#13491) dokee78 válasza Roxkex (#13490) üzenetére


dokee78
félisten

Nem,ha mégis akarsz ilyet használni akkor az Avastot használd inkább.

(#13492) bogil99


bogil99
aktív tag

Tudtok olyan hangfelvevő progit, ami automatikusan vesz ha zajt "hall" és szünetel amikor csend van?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#13493) kymco válasza Roxkex (#13490) üzenetére


kymco
veterán

Ha muszáj vírusírtó, akkor én a zoner-t javaslom inkább

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#13494) dokee78 válasza bogil99 (#13492) üzenetére


dokee78
félisten

Smart Voice Recorder

Automatikusan nem vesz zajt,neked kell elindítanod,de ha csend van akkor szünetelteti a felvételt.
Pipáld be a Skip silence-t.

Csak nem valakit ki akarsz hallgatni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#13495) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, ki milyen gps loggerre eskuszik? Kelleni fog hamarosan, fontos,hogy a leheto legkevesebb akkut egye ill.GPX formatumban tudjon logot menteni. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13496) Deck válasza Roxkex (#13490) üzenetére


Deck
titán

Eset jó a,supportja is telót nem meríti ellenben a Kaspersky ébresztget ébren tart, fc-zik hívás után... Szégyen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13497) dokee78


dokee78
félisten

Ha a webes Gmailban a szabadság napokat pirosra színezem az a leszinkronizált aCalaendar,Buisness Callendar vagy Google naptárban is piros lesz?

Régebben ezt használtam:Open GPS Tracker

(#13498) Balinov válasza dokee78 (#13497) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi, letesztelem ezt is, meg a myTracks-ot is,hogy melyik fogyaszt kevesebb akkuidot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13499) wardemi válasza dokee78 (#13497) üzenetére


wardemi
senior tag

google sajátjában igen

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13500) dokee78 válasza wardemi (#13499) üzenetére


dokee78
félisten

Erre gondolsz,mint saját vagy ami gyárilag a telón volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.