Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) becenevem válasza porse (#13250) üzenetére


becenevem
aktív tag

Igen! Nem tudom hol állítottam be, de nálam úgy van. Mikor valaki használja a gépem nem tud fizetőset letölteni. Mikor levonná a kártyáról a pénzt, kéri a pin kódot. Természetesen azt, amit én állítottam be, nem a kártya eredeti kódját.

[ Szerkesztve ]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#13252) xSide


xSide
őstag

A Google Play Szolgáltatások nevezetű hülyeség nélkül, ami egyébként több ezerszer ébreszti a telót nem megy a Youtube bejelentkezés, illetve a YT folyamatosan 'Hiba kapcsolódáskor' popup-ot dob (pedig megy rendesen) tud valaki egy olyan korábbi verziót linkelni (vagy verzió számot írni) a Youtube appról, ami még nem igényelte ezt a kiegészítőt?

Szerk.: úgy látom a Naptár is hozzá lett kötve, ez is követeli :W

[ Szerkesztve ]

(#13253) w.miki válasza ux1 (#13238) üzenetére


w.miki
veterán

:( hát az nincs

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#13254) ux1 válasza w.miki (#13253) üzenetére


ux1
addikt

Akkor ez bizony elég mélyvíz... :) A 9patch png-ről még nem is beszéltünk. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#13255) w.miki válasza ux1 (#13254) üzenetére


w.miki
veterán

:( na jó, ne is beszéljünk róla

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#13256) LordRajZoL válasza w.miki (#13255) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Szép napot

Volna kérdésem. Titanium Backup automata mentés kb 2 hete bekapcsolja a wifit, csak most vettem észre mert eddig éjszakás voltam igy eddig alapból wifin voltam. A mentés éjszakára van ütemezve s csak akkor aktiv wifi reggelre ha TB fut.

Másnak van ilyen gondja?

zZz

(#13257) gatto_ válasza becenevem (#13251) üzenetére


gatto_
senior tag

Igen, ez remek, de bemész a programkezelőbe, -program adatainak törlése, az egész visszaáll alapértelmezettre és már nem is kéri a pint. Legalábbis így hallottam. Most lusta vagyok kipróbálni. :DD

(#13258) rtzmp válasza haris (#13245) üzenetére


rtzmp
aktív tag

A név lényegtelen. Az internet kártyám - nekem, feleségemnek és az egyik lányomnak a google accountjához van beregisztrálva fizető eszközként. Vásárlás esetén meg jön az sms (banki feature). Lányom megértette, hogy csak azt vehet, amit velem egyeztetett - nincs belőle semmi probléma (a számlán ráadásul mindig csak minimális pénz van, nagyobb progi vásárlása esetén inkább átvezetek egy kis plusz pénzt internet bankon keresztül).

Másik megoldás: létrehozol egy google account-t vásárlásra (amit később meg is "örökölhet") vagy a sajátodat. Beállítod a kétlépcsős azonosítást. Ehhez kötöd be a bankkártyát és erre vásárolsz. Ha kétlépsős az azonosítás, akkor minden vásárlás előtt meg kell adnod a google pwd-t.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#13259) #40351744 válasza xSide (#13252) üzenetére


#40351744
törölt tag

Youtube esetleg ezt próbáld meg, bár én nem használom ezt az appot, utálom. Frissítéseket nem tudod törölni a Youtube appról? Akkor ugye visszaáll a gyárilag feltelepített verzióra.

Mellesleg, ezzel a Google Play szolgáltatásokkal már teli van a nadrágom tartalma is. Előtte is tökéletesen megvolt a naptár, és a Youtube is nélküle ( bár szvsz ez a Youtube app úgy el van cseszerintve, hogy jobban nem is lehetne, egyfolytában behal, örülök ha wifin sikeresen betölt egy videót... ) Miért kellett ezt egyáltalán bevezetni? Nem beszélve arról, hogy nekem is sokszor ébreszti fel a telót....f*ck Google. :U

(#13260) xSide válasza #40351744 (#13259) üzenetére


xSide
őstag

Nincs lehetőségem frissítést eltávolítani, köszi a linket...

(#13261) DS39 válasza xSide (#13260) üzenetére


DS39
nagyúr

miért? ahhoz nem kell root jog, simán eltávolítható.

én a 2.4.4-es verziót használom, sokkal jobban bejön, mint az 4.*.*-os verziók.

[ Szerkesztve ]

(#13262) #40351744 válasza xSide (#13260) üzenetére


#40351744
törölt tag

Hogy érted, hogy nincs lehetőséged? :F Amennyire én tudom ( javítsatok ki ha nem így van ) a felsorolt alkalmazásoknál, egyet előhozva, a leállítás mellett ott kéne lennie valamiféle " frissítések eltávolítása " gombnak. Ilyen neked nincs? Ez hogy lehet?

(#13263) xSide válasza DS39 (#13261) üzenetére


xSide
őstag

A legutolsó yt is kéri már ami a gyári romban van, ezért nem lehet...
Root van, így be is rakom a linkelt verziót system/app alá.
Ha kicsit gondolkodom, berakhattam volna a Blade-m romjában lévőt is, mivel az fiókban pihen teljesen elfeledtem...
Most fagyasztottam a sevices-t ne tudjon települni és meglátjuk mi lesz, ha tovább ugat teszt aláirással megkínzom az .apk-t:)
A naptár rendben van már (spec zte ics verzió).

[ Szerkesztve ]

(#13264) fdisk válasza zermi (#13236) üzenetére


fdisk
őstag

Ugyan úgy csináltam, de nekem nem kínálja fel az swox-t. :(

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13265) fdisk válasza fdisk (#13264) üzenetére


fdisk
őstag

Na sikerült. A handcent-ben a beállítások - felolvasás - tts típusa-nál pipa be. Majd ha hosszan ráböksz az üzenetre, felugrik a menü, üzenet felolvasás, itt ki lehet választani, h melyik olvasson fel. (google vagy a Mariska)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13266) blt.62


blt.62
őstag

Segítsetek!
Miért van az,hogy a telefonkönyvben bizonyos neveknél beállítottam a hívástiltást,de mégis be engedi a hívásokat. A sim kártyámon nincs egy név sem. Mi lehet még a baj? A neveknél ott van a kis kerek "várakozni tilos"-ra hasonlító ikon. (Samsung SGS3)

MegtorloXp

(#13267) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Létezik olyan app ami meggátolja hogy a telefon csörgési hangerő maximum legyen mindig? Valami mindig leveszi 14%-ra. :W

HAJRÁ VIDI !!

(#13268) Des1gnR válasza blt.62 (#13266) üzenetére


Des1gnR
őstag

Azt, hogy mi a hiba nem tudom, de ajánlani tudok egy programot ami tökéletesen tiltja a megadott számokat: Kaspersky Mobile Security Lite
Persze van még sok másik app is: [link], de csak az elsőként említettet ismerem, használom.

Nocsesz1: Nem használsz semmit profil változtatáshoz? Profile Scheduler, Tasker, AutomateIt? Azok tudnak ilyet, én is jártam már hasonlóképp.

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#13269) Nocsesz1 válasza Des1gnR (#13268) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Tudtommal nem. :B

HAJRÁ VIDI !!

(#13270) Des1gnR válasza Nocsesz1 (#13269) üzenetére


Des1gnR
őstag

Vannak olyan programok amik logolják a telefonod minden lépését, én nem használtam még ilyet így ajánlani nem tudok, de jön majd valaki biztos aki kiokosít :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#13271) Nocsesz1 válasza Des1gnR (#13270) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Az az érdekes hogy új programjaim nincsenek már vagy 1.5-éve. Azóta volt pár telefon cserém és azt vettem észre hogy csak ha samsungom van akkor csinál ilyet: :((

HAJRÁ VIDI !!

(#13272) gyuri81


gyuri81
veterán

tudtok ajánlani rss kezelő appot? (reader-t picit meguntam már...) thx

(#13273) fatal` válasza gyuri81 (#13272) üzenetére


fatal`
titán

Taptu :K

(#13274) this is life


this is life
Ármester

Sziasztok nem tudtok abban segíteni hogy droidra létezik e olyan program amivel remote destopot tudok létre hozni a telefon és a tablet közt ?

Előre is köszönöm a válaszokat...:)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#13275) dokee78 válasza fatal` (#13273) üzenetére


dokee78
félisten

Már ránézek erre a Taptura én is.

(#13276) haris


haris
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

(#13277) dokee78 válasza dokee78 (#13275) üzenetére


dokee78
félisten

Tetszik a Taptu.
Aki használja az nyilatkozna az erőforrás igényeiről?
Google Readerhez viszonyítva?

(#13278) epikureus


epikureus
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok arra megoldást, hogy ha belépek abba a bizonyos 3 betűs navigációs szoftverbe, akkor automatikusan kapcsolja be a GPS vevőt, ha pedig kilépek a progiból, akkor kapcsolja le.
Lehet, hogy ez már az örsgség jele........,de mindig bekapcsolva marad a GPS vevő. :-)
(A telóm HUAWEI G300 és MEIJA B10-es costum ROM van rajta)

(#13279) Des1gnR válasza epikureus (#13278) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én azt az AutomateIt-el oldottam meg, ha rátappincsolok az asztalra kitett widgetre akkor elindítja a navigációs szoftvert, bekapcsolja az adatkapcsolatot, kikapcsolja a wifit, bekapcsolja a gps-t, ha pedig leállítom a a navigációs szoftvert akkor minden vissza. :)

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#13280) rjg válasza fdisk (#13265) üzenetére


rjg
őstag

Thx, így nálam is megy.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#13281) raziel01 válasza epikureus (#13278) üzenetére


raziel01
veterán

GPS nem fogyaszt semmit ha nem használja semmi. Nyugodtan maradhat bekapcsolva.

(#13282) epikureus válasza raziel01 (#13281) üzenetére


epikureus
csendes tag

Ez biztos? :)
Akkor ezek szerint ez igaz a wifi-re is?
Az is mindig úgy marad :D

(#13283) raziel01 válasza epikureus (#13282) üzenetére


raziel01
veterán

Wifi az más. Az mindig keresi az újabb elérhető csatlakozási lehetőségeket. Az meríti.

(#13284) epikureus válasza Des1gnR (#13279) üzenetére


epikureus
csendes tag

Kipróbálom azért [Automatel-t] is.

Mondjuk, ha állandóan fut a háttérben.............?

[ Szerkesztve ]

(#13285) chab7 válasza epikureus (#13282) üzenetére


chab7
addikt

Nálam is gps, wifi bekapcsolva van folyton, semmi para ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#13286) gyuri81 válasza fatal` (#13273) üzenetére


gyuri81
veterán

húú de köszi!! na pont ilyen rss olvasót kerestem!!!

(#13287) NGA


NGA
addikt

tabletre melyik a legjobb kepnezegeto?

(#13288) #40351744 válasza NGA (#13287) üzenetére


#40351744
törölt tag

Quickpic-től ezen a téren nincsen jobb.

(#13289) dokee78 Ha mégis lenne még egy képnézegető ezen kívül, akkor teljes erőből kiröhögném :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13289) dokee78 válasza #40351744 (#13288) üzenetére


dokee78
félisten

Van egyáltalán riválisa? :DDD

(#13290) punky10 válasza epikureus (#13282) üzenetére


punky10
addikt

A wifi akkor is aktiv, amikor nem az... :)
Keres, mér, probálkozik...
A GPS, leáll ha nincs olyan folyamat, ami igényli az alkamazás adatait. Mihelyst inditasz egy olyan appot, aminek kell a helymeghatározás, indul a GPS.
Nekem is folyamatosan be van kapcsolva a GPS, de csak a foto app, és a térkép aktivâlja.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#13291) epikureus válasza punky10 (#13290) üzenetére


epikureus
csendes tag

Hali!
Akkor ebből következőleg lenne egy kérdésem az, hogy
van-e olyan app. ami azt csinálja, hogy ha megszűnik a wifi jel (saját hálózatom) (pl. amikor elmegyek itthonról) kapcsolja le a wifit teljesen.
Ne kezdjen nekem már keresgetni, semmit sehol. Ha szükség lesz rá, akkor majd megint bekapcsolom.

(#13292) goom válasza epikureus (#13291) üzenetére


goom
senior tag

Javaslom, nézd meg a JuiceDefender - battery saver alkalmazást.
Tudja, amit szeretnél - és annál jóval többet is. Van Ultimate verziója is.

[ Szerkesztve ]

(#13293) aicon válasza epikureus (#13291) üzenetére


aicon
senior tag

link

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#13294) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Kéne egy nagyon jó hírolvasó program, és előnyős lenne a magyar! :)
Valaki tud segíteni?

(#13295) gyuri81 válasza Richee11 (#13294) üzenetére


gyuri81
veterán

csak egy fél oldalt kellett volna tekerned felfele :D

(#13296) dokee78 válasza gyuri81 (#13295) üzenetére


dokee78
félisten

Taptura gondolsz? :DDD
Igaz nem tud magyarul,de jól eltalálták a designját!

(#13297) gyuri81 válasza dokee78 (#13296) üzenetére


gyuri81
veterán

így van!!! minimális angol tudás kell hozzá! a hírek meg jöhetnek magyarul......

(#13298) xSide válasza dokee78 (#13296) üzenetére


xSide
őstag

+1 nagyon régen néztem már, azóta nagyon jó lett.
Össze lehet vonni tetszés szerint bármely rss csatornát 'Merge', jó feature.

(#13299) Richee11 válasza gyuri81 (#13295) üzenetére


Richee11
senior tag

Rendben, Köszi! És milyen magyar újságok érhetőek el, vagy amit csak akarok azt írjam be? Bocsi de nem igen értek ezekhez a dolgokhoz! :S

(#13300) blt.62 válasza Des1gnR (#13268) üzenetére


blt.62
őstag

Magyar menüs,megbízható hívásszűrő-blokkoló létezik?

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.