Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) wardemi válasza dokee78 (#13500) üzenetére


wardemi
senior tag

Amit linkeltél, gyáris is ez már ( vagyis JB újakon már kezdik kinyírni szép lassan a régit )

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13502) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Fel tudna homályosítani valaki, hogy 4.0.3 androidnál mit kell konkrétan bepipálni ahhoz hogy a telefon lezárása után a wifi és a mobilnet is aktív maradjon ? Mert észrevettem, hogy mikor feloldom utána kapcsol vissza.

Köszönöm.

(#13503) bubi92 válasza Csocsesz75 (#13502) üzenetére


bubi92
őstag

wifi beállítások - "beállítás gomb" és ott az alvás-nál állítsd át soha-ra!

(#13504) pikszel válasza Csocsesz75 (#13502) üzenetére


pikszel
őstag

Wi-Fi beállításoknál nyomsz egy menü gombot, majd Seciális > Wi-Fi alvás iránymódja

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#13505) Csocsesz75 válasza bubi92 (#13503) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Beállítások - Vezeték nélküli és egyéb hálózatok - Wifi - Aztán nálam a bal alsó kapacitív gomb megnyom, akkor előjön az, hogy Speciális - Wifi alvó mód bekapcsolása - Soha. Ez van beállítva.

Mégis úgy látom hogy feloldás után élled fel csak.

(#13506) rjg válasza Tompie (#13475) üzenetére


rjg
őstag

Ha megadod a Google kontaktjainál a születési dátumot, akkor automatikusan jelezni fogja, hogy melyik napon, hány éves az illető.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#13507) Csocsesz75 válasza pikszel (#13504) üzenetére


Csocsesz75
őstag

És az mit takar, hogy "Csak ha csatlakoztatva van"?

(#13508) pikszel válasza Csocsesz75 (#13507) üzenetére


pikszel
őstag

Ha töltőn/usb-n van.

Ahogy nézem, nálam GB-en azt lehet beállítani a speciális menüben, hogy mikor "aludjon", míg ICS-nél azt, hogy mikor ne "aludjon" a wifi.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#13509) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lehet hülye kérdés de van arra lehetőség (gondolom erre is van app) hogy a letöltött játékok/programok ikonjait én helyezzem el azon az oldalon (a menüben) ahova én akarom?
Minden kikapcsolás után átrendezi az egészet és nagyon idegesítő..

Ha esetleg ezt a teló (ZTE blade 3) gyárilag is támogatja akkor sorry, de ez az első ilyen okos telcsim és én még nem találtam erre lehetőséget..

Köszi előre is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13510) hr2 válasza Sirandrish (#13509) üzenetére


hr2
őstag

Másik launchert próbáltál?
pl. Nova, Apex, Next

(#13511) Sirandrish válasza hr2 (#13510) üzenetére


Sirandrish
legenda

Öhm...Launchert? Az miaz? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13512) hr2 válasza Sirandrish (#13511) üzenetére


hr2
őstag

Telefonunk kezelőfelülete. :)

pl.: itt a Nova

[ Szerkesztve ]

(#13513) Csocsesz75 válasza pikszel (#13508) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszönöm mindkettőtök válaszát.

(#13514) kymco válasza Sirandrish (#13511) üzenetére


kymco
veterán

Az, ami segítségével ikonokat, widgeteket tehetsz ki, ami által elindíthatsz alkalmazásokat. Ő felel a dizájnért is általában.
Minden androidos telónak van launchere, a gyári bármikor lecserélhető a play-en egy vagon launchert találhatsz:
JB-re: nova, next, holo hd, apex
GB-re: go, 360, ss, ez, holo launcher stb...

www.refujvaros.hu

(#13515) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Óh..köszike...kipróbálok egyet kettőt.. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13516) Švejk válasza kymco (#13514) üzenetére


Švejk
őstag

Kihagytad az ssLaunchert :K A legjobb...

(#13517) solgew


solgew
csendes tag

Szevasztok!

Tudtok valami szoftveres megoldást a tabletem hangproblémájára?

A hangerőt majdnem teljesen levéve, érzékeny fülhallgatóval a zenék-filmek halk részeinél zavaró vartyogás hallatszik. Meggyőződtem róla, hogy a hiba nem egyedi, nem az én készülékemre korlátozódik. A szerviz telefonon azt mondta, hogy a 4.1.1-es frissítés segíthet rajta. Nem segített. Ha van tippetek, szívesen kipróbálnám!

(#13518) hr2 válasza solgew (#13517) üzenetére


hr2
őstag

Az is lehet, hogy hardveres probléma, nem?
Mikor megvetted már akkor is csinálta?

[ Szerkesztve ]

(#13519) kymco válasza Švejk (#13516) üzenetére


kymco
veterán

Ízlés kérdése, de nem hagytam ki (ott van a 360 és az ez között)... Azt hiszem egy darabig lehetne sorolni a kedvenceket: zeam, adw, launcher pro, mx, launcher7, launcher8 :)

www.refujvaros.hu

(#13520) Švejk válasza kymco (#13519) üzenetére


Švejk
őstag

Nem vettem észre :DDD Bocs.

(#13521) solgew válasza hr2 (#13518) üzenetére


solgew
csendes tag

Igen, csinálta. Nem vittem vissza vele, mert úgysem tudták volna kicserélni, nem volt nekik raktáron. Aztán addig vártam-vártam, amíg leejtettem és betört az üvege. Így már nem garanciális, de szerencsére csak a széle tört el, így nem zavarja a használatot. Csak csúnya, mert szilánkosra tört, ezért leragasztottam celluxszal. Ettől aztán nagyon ronda lett de legalább nem vágja el a kezem. Szóval ha létezik szoftveres megoldás rá, akkor azt keresem.

[ Szerkesztve ]

(#13522) hr2 válasza solgew (#13521) üzenetére


hr2
őstag

Az gáz.
Az a baj szerintem, nem nagyon van szoftveres megoldás, anno a Blade-nél is lehetett hallani sercegést, ott sem volt megoldás. Hardveres, valószínűleg ilyen a DAC benne.

(#13523) macimeister


macimeister
aktív tag

Hello!
Találkozott már valaki olyan alkalmazással ami minden nap bekér rólad egy fényképet? Ezzel egy nagy adag idő után tudsz magadról videót csinálni, vagy akár valami változást nyomon követni magadon. Pl diéta. Arcról készítőt találtam régebben, bár már annak a nevét se tudom. Most inkább egész alakos tükörbe elkészített kép kéne ami kéi, hogy az előző napodhoz hasonlóan állj be. De szinte bármi megoldás érdekel.

(#13524) Jazz válasza asdasdasd (#13483) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem nem lehet ott kiválasztani az sdcard2-őt, sőt, semmit nem enged kiválasztani.
Az alapértelmezett mentési útvonal meg mnt/sdcard/dcim/camera....

Valaki tudja hogy az appok hol tárolják a beállításokat? Esetleg ott bele lehetne nyúlni az "ini"-be, vagy ahol tárolódnak a beállítások.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#13525) luke.


luke.
aktív tag

Sziasztok,

keresek olyan appot ami diagramszerűen kirajzolja és monitorozza a mobil hálózat jel erősségét. Aki esetleg tud annak köszönöm ha megosztja a nevét.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#13526) wardemi válasza macimeister (#13523) üzenetére


wardemi
senior tag

Hirtelen ezt köpte ki a gúúgel [link] itt is mintha " csak arc" de sztem ha tükör elé álsz és lősz egy képet sem lesz semmi gondja. Más nem alternatíva, hogy beállítasz a calendárba egy időpontot, hogy X időkor zörögjön rád hogy lőj egy képet.

Üdv :)

még esetleg Ez

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13527) kovsol


kovsol
titán

Olyan program létezik amivel egy mp3nak csak egy bizonyos részét rakhatom be csengőhangnak? Olyat szeretnék, hogy adott egy zeneszám amit be szeretnék rakni csengőhangnak, de ne az elejéről kezdje el játszani, hanem én megadnám, hogy hol induljon a csengőhang.

May the Force be with you!

(#13528) wardemi válasza kovsol (#13527) üzenetére


wardemi
senior tag

Esetleg ez?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13529) solgew válasza hr2 (#13522) üzenetére


solgew
csendes tag

Mi az a DAC?

(#13530) hr2 válasza solgew (#13529) üzenetére


hr2
őstag

digitál-analóg konverter,

(#13531) solgew válasza hr2 (#13530) üzenetére


solgew
csendes tag

Azt nem lehet "felprogramozni", vagy hasonló?

(#13532) hr2 válasza solgew (#13531) üzenetére


hr2
őstag

:(

(#13534) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Az elmúlt időszakban letölthettem valamit, ez még tavaly télen lehetett kb, azóta folyamatosan és inkább egyre gyakrabban jönnek olyan üzenetek az értesítő sávban naponta többször amikor wifi, vagy mobilnet be van kapcsolva, amik reklám jellegűek, hol magyar, hol angol, mindig a böngészőt akarják velem megnyittatni, hogy nyertem valamit.
Az érdekes az hogy a novemberi GB -ről ICS re váltottam, majd most január végén újra vissza a GB-re, mindegyiken jelen volt.
El lehet valahogy tüntetni?

Xiaomi Redmi note 7

(#13536) hr2 válasza grafikus17 (#13534) üzenetére


hr2
őstag

(#13537) dokee78 válasza grafikus17 (#13534) üzenetére


dokee78
félisten

Miért nem használsz reklámblokkolót?
Én amióta ROOT-olt a telóm,azóta reklámblokkolóm van,mert alap nálam.Akkor még ilyen reklámok nem is voltak még. :P

szerk.: Most látom,a Mini topikban is bekérdezted.

[ Szerkesztve ]

(#13538) Jazz válasza Jazz (#13524) üzenetére


Jazz
veterán

Megtaláltam. \Data\Data\IgCamera\Shared_perfs\Common.xml

Ez tárolja a beállításokat. Felülírtam a file alapértelmezett mentési útvonalát /mnt/sdcard/DCIM -ről /mnt/sdcard2/akármi-re.

Mostantól a külső memória kártyára ment a camcorder. (ami már 32Gb és nem fog betelni) :C

free your mind

(#13540) punky10 válasza grafikus17 (#13534) üzenetére


punky10
addikt

Leszedsz egy appot a Play-ről, az megmutatja, hogy mi a bűnös, és azt törlöd.
ja a lényeg lemaradt:pl Airpush detector vagy Airblocker

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#13541) kovsol válasza wardemi (#13528) üzenetére


kovsol
titán

sikerült vele megvalósítani az elképzelésemet, köszönöm

May the Force be with you!

(#13542) Jazz válasza Jazz (#13538) üzenetére


Jazz
veterán

Melyik a jobb kódolás videó felvételhez? h.263, h.264, mp4.

Videó file formátum: 3gpp, mp4 (gondolom mp4)

Audio encoder: AMP_NB, AMR_WB, AAC
Utóbbi kettőnél zárójelben "nem támogatott" megjegyzés van, ettől függetlenül működik.

free your mind

(#13543) libus


libus
őstag

Sziasztok!

A b.nőm most vásárolt egy Samsung Galaxy S-t, és Blackberryről váltott.
Hogy tudnánk a telefonszámokat és az sms-ket a Galaxy S-re feltenni? Milyen programmal?
Elvannak mentve ezekbe a formátumokba: pdf, txt, csv, xml
Segítségeteket előre is :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#13544) Tp_fan


Tp_fan
tag

Sziasztok
Tudnátok nekem olyan appot mondani ami boldogulni tud a .swf fájl formátummal.

Kedves nyugdíjasok! Mi fiatalok, néha rosszalkodunk. Ti két világháborút csináltatok. Akkor most ki szégyellje magát!?

(#13545) Jazz válasza libus (#13543) üzenetére


Jazz
veterán

Talán ezzel ha támogatja mindkét telót. (Galaxyt tuti) Link

free your mind

(#13546) oncsi válasza kennyke (#13484) üzenetére


oncsi
őstag

Tizen ezer forintért kapsz erre céleszközt. Pofit meg 20 körül. Itt a PH-n is van hirdetve :-)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#13547) libus válasza Jazz (#13545) üzenetére


libus
őstag

olyan progi nincs, amit csak a Galaxy-ra rakok fel, és a lementet telefonkönyvet + sms-ket be tudom vele bakup-olni?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#13548) kovsol válasza libus (#13547) üzenetére


kovsol
titán

sim kártyára szoktam lementeni a telefonszámokat és akkor viszi magával a másik telefonra :)

May the Force be with you!

(#13549) sumsang válasza Tp_fan (#13544) üzenetére


sumsang
aktív tag

(#13550) libus válasza kovsol (#13548) üzenetére


libus
őstag

arra csak 160 fért. :(((
de attól még ott vannak az üzenetek is! :U

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.