Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135651) Somatom válasza KillHates (#135650) üzenetére


Somatom
veterán

Nem fog "hozzányúlni".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135652) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Helló. A miuiban van olyan, hogy a mobilnetet kikapcsolja a képernyő lezárásától 5-10-30 perc után. Azt hogy lehetne megoldani, hogy ezen időzítést beállítva, de aktív hotspot mellett ne kapcsolgassa ki?

(#135653) punky10 válasza KillHates (#135650) üzenetére


punky10
addikt

Csak ötletelek,mert nem használtam még a Wazze-t,de ha Huawei telefonod van,akkor a beállítások/alkalmazásoknál ha m3gkeresed a progit,ráböksz a nyilra,megkeresed az adathasználatot,és ott a grafikon alatt van 2 kapcsoló,az 3gyik a mobiladat a másik a wifi.Ezekkel nem tudod szabályozni?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#135654) Drughi válasza k850 (#135643) üzenetére


Drughi
addikt

Köszi, de így csak azt értem el, hogy az összes ékezet megjelenik, de továbbra is a spec. karakterrel kezdődik a sor.

(#135655) KillHates válasza punky10 (#135653) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hiába kapcsolom ki, akkor is ha wifi-t "lát" a telefon onnét akarja az internetet elérni a waze.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#135656) F.E.K.. válasza Somatom (#135649) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Izé... nálam simán megoldja a rendszer: ha olyan wifi-re kapcsolódik ahol nincs elérhető net akkor a mobilnetet használja szépen...

android 8.1.0

Lepett már meg hogy a beállítás alatt lévő ap-n honnan van net amikor még nem kéne neki... hát így volt. Külön jelzi is a statusz soron a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#135657) eclipse19 válasza F.E.K.. (#135656) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ez milyen rendszer/mobil?
A színes értesítési ikonok érdekelnének, hogy olyat hogyan lehet csinálni?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135658) F.E.K.. válasza eclipse19 (#135657) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Android 8.1.0 + Xposed, az állapotsávot pedig a Gravitybox (xposed modul) alakította át.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#135659) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Van arra mód, hogy ha a Facebook alkalmazásban egy cikkre kattintok, akkor azt ne maga a Facebook jelenítse meg, hanem az általam kiválaszott külső böngésző? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#135660) kory24 válasza -Maci- (#135659) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Beállítások és utolsó menüpont médiatartalmak:

Aztán pedig hivatkozás külső megnyitása:

Igaz böngészőt nem lehet választani, de gondolom az alapértelmezett nyitja meg vagy ha több is van akkor pedig feldobja válassz melyikkel akarod

(#135661) -Maci- válasza kory24 (#135660) üzenetére


-Maci-
őstag

De nagyon jó! Sikerült.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Ezer hála. :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#135662) SharpSA


SharpSA
veterán

Mi a különbség a TubeMate és a YT Vanced között?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#135663) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Egy kis segítséget kérnék.
Ha a telefonhoz (Motorola Moto Z Play, 8.0) csatlakoztatok egy otg-s sd kártya olvasót, akkor hogy tudnám elérni, hogy a rajta lévő fényképeket ne kis bélyegképként mutassa, hanem meg is tudjam azokat nyitni, mert az sem engedi. Az sd kártya egy fényképezőgépben van használva.

(#135665) junior11


junior11
veterán

(#135666) smithsys válasza SharpSA (#135662) üzenetére


smithsys
aktív tag

A tubemate le is tölt, a vanced tudtommal nem.
Ha nem így van majd javítanak.

(#135667) feketedini


feketedini
tag

Ismeri valaki ezt az alkalmazást? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.octopus.pl
Szerintetek biztonságos? Valami plugint telepít, amit aztán nem tudok uninstallálni. Nem jöttem rá hogy működik.

[ Szerkesztve ]

(#135668) zzz03


zzz03
őstag

oled kijelzöhoz keresnek olyan appot ami az ertesiteseket jeleniti meg zart kepernyon a legminimalistabb formaban kb az adott app ikonjat kicsiben. van ilyen :F

(#135669) kiraly.andra válasza k850 (#135643) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Az a beállítás nem erre való. Hanem arra, hogy az összes (speciális) ékezetes verzióját lásd egy-egy karakternek. Ha azt aktiválod, akkor az "a"-nál nem csak "á" lesz a "@" mellett, hanem még 7 másik.

:a:

(#135670) sayCet


sayCet
aktív tag

Sziasztok,

valaki használ innen vez.fülest?
Egy hete használok Gear S3-at, de erre még nem sikerült rájönnöm.

Szóval:

Van egy vezetéknélküli fülesem (Honor FlyPods), ami a telefonomra csatlakozik, nem az órára.
Ha jön egy bejövő hívásom, és én azt felveszem órán, rögtön átteszem a Mate 20 Pro-ra, mert a fülesen szeretnék telefonálni, de a készülék a telefon beszédhangszórójára teszi át a hívást, és nem a fülesre.

Ezt valami appal meglehet oldani?
Vagy automatizáló?

Köszi!

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#135671) ollie válasza sayCet (#135670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg telefontól függ.

Nálam ez a felállás:
Galaxy Note 9
Galaxy Watch Actíve
Jabra Elite 65t

A füles nálam is a telefonra csatlakozik, és tök mindegy hogy a telefonon vagy az órán veszem fel a hívást, a fülesben hallom (meg azon keresztül is beszélek).

***

(#135672) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Tudtok valami olyan appot, ami flip tokot kezel? Tehát ha becsukom a tokot, lezárja a képernyőt, ha kinyitom, felébreszti.

(#135673) Bogyó bá' válasza kalanchoe (#135672) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ahhoz nem (csak) app kell, hanem olyan telefon, ami rendelkezik a szükséges érzékelőkkel.

(#135674) kalanchoe: én hirtelen valami mágneses érzékelőre gondoltam - a mágnressel záródó tokokhoz.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#135674) kalanchoe válasza Bogyó bá' (#135673) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Milyen érzékelőkre gondolsz? Közelségérzékelő van.

(#135675) ollie válasza kalanchoe (#135674) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy hívják, hogy Hall szenzor.

***

(#135676) Somatom válasza F.E.K.. (#135656) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam meg nem, úgyhogy sztem ez telófüggő. Milyen telód van?

kalanchoe:
Próbáld ki a Kinscreen -t! A Xiaomi Mi A2 Lite nem tud "okos tokot" (azaz mágnest) érzékelni, de ezzel az alkalmazással egész jól működik. Lehet, hogy Pie kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135677) 0ttó válasza FeZ... (#135636) üzenetére


0ttó
tag

Azért nem működik, mert naptári eseményt hozol létre.
Bár az lehet ismétlődő is, de pl. esemény egy vacsora a főnökkel minden péntek este hétkor, akkor az már másnap hiába jelez (akár ismétlődően is), mert le lett késve.

Amit te keresel szerintem az a feladat, amit ugyanúgy létre lehet hozni egy naptárban adott dátumhoz, időhöz kötve, akár egyszeri, akár ismétlődésesen.

(Érdemes utána nézni, hogy mi a különbség a kettő között.)

Egy ilyen feladat lehet például a gázszámla befizetése minden hónap utolsó péntekjén. Ha az aktuális napon nem pipáltad ki, akkor jelez másnap is, meg rákövetkező nap is, még abban az esetben is, ha az értesítési területről kitörölted, másnap megint ott lesz.

Ilyen program pl. az aCalendar is, nagyon sokat tud.
Van ingyenes változata, és fizetős is.

A Google naptárra épül, szinkronizálható, de offline is működik, akár a Googletól függetlenül is.

[ Szerkesztve ]

(#135678) kalanchoe válasza ollie (#135675) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Köszi!

Somatom: Le is töltöttem, Galaxy A40-en, Pie alatt tökéletesen működik! :R Köszi! Azt valahogy be lehet állítani, hogy bezárás után egyből zárolja a kijelzőt?

(#135679) Somatom válasza kalanchoe (#135678) üzenetére


Somatom
veterán

Passz. Gyűlölöm azt a telót. Amint visszakaptam akkucseréből a három éves Motomat, a három hetes Xiaomit azonnal behajítottam a kütyüs fiók hátuljába. Az előbb a topikjából kerestem elő az alkalmazás linkjét. De, ezek szerint ez mégsem a tuti app. Pie alatt már lehetne azonnal zárni. A Nova is ezt a lehetőséget használja. Sorry!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135680) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

QuickPick miért szerepel az összefoglalóba, ha Mo-ról nem lehet letölteni?

(#135681) F.E.K.. válasza Somatom (#135676) üzenetére


F.E.K..
senior tag

BV9500Pro

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#135682) DrBubo77 válasza Sanyi.mTs (#135680) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mert korábban elérhető volt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#135683) Ryoo


Ryoo
senior tag

Másnál is eltűnt a smile ikon a Facebook Messengerben? A mai napon vettem észre, de 2 napja már lefrissült, és tegnap sztem még megvolt az ikon.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#135684) beg válasza Sanyi.mTs (#135680) üzenetére


beg
veterán

Már ki is került, köszi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135685) zeon.hu válasza beg (#135684) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az újra aláírt xda-s verzió nem jó helyette?
Működik, Cheetha előtti.

#?*@&!

(#135686) Fall-N válasza zeon.hu (#135685) üzenetére


Fall-N
veterán

Minek vesződni vele, amikor sok hasonló és jobb van? Ott a Simple Gallery vagy a Memoria.

(#135687) beg válasza zeon.hu (#135685) üzenetére


beg
veterán

Elég rég volt már az ahhoz, hogy maradjon.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135688) FeZ... válasza eclipse19 (#135646) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Huawei Mate10 Lite

(#135689) FeZ... válasza 0ttó (#135677) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm a magyarázatot és az ajánlást is, megnézem ezt is. :-)

(#135690) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Youtube app lejátszási listákat hozott létre magától. Én szerettem ezeket. Legalább 6 darab volt. Eltűntek. Azt hiszem úgy volt, hogy legfelül volt egy reklám/hirdetés videó, alatta 3 lejátszási lista látszott aztán a többit is elő lehetett hozni egy lefelé mutató nyilacskára klikkelve. Miért tűntek el ezek az automatikusan létrehozott lejátszási listák? Vissza lehet hozni őket?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#135691) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!

A céges telefonomban használom a privát SIM-kártyám. Viszont a hívásokat csak a céges számomról indítom. (korlátlan csomag).
Szeretnék egy olyan megoldást, hogy amikor a céges számomról telefonálok a privát szférám valamelyik tagjának, akkor a hívott fél a privát SIM telefonszámát lássa. Persze, a hívás előtt szükség átállítanám a kijelezendő telefonszámot. És, persze lenne egy alapértelmezett szám, hogy ne kelljen mindig állítgatni. Létezik ilyesmi maszkoló app? Ebben kérem a segítségeteket.
Köszönöm szépen!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#135692) DrBubo77 válasza teo77 (#135691) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem hiszem, hogy lenne ilyen. Elég érdekes lenne, ha működne ehhez hasonló dolog.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#135693) eclipse19 válasza FeZ... (#135688) üzenetére


eclipse19
senior tag

És beállítottad a Huawei telefonokon beállítandókat?
(Ami a leírásban szerepel a Google Playben?)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135694) eclipse19 válasza teo77 (#135691) üzenetére


eclipse19
senior tag

És akkor vajon mi akadálya lenne, hogy az igazi helyett olyan számot "maszkolj" magadnak, amilyet csak akarsz?
Ez szolgáltató szinten dől el.
Annak a SIM kártyának a száma látszik a túloldalon (vagy nem látszik, ha letiltottad a kijelzést), amelyikkel a hívást kezdeményezted.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135695) ollie válasza teo77 (#135691) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehetséges ilyen, mert a szolgáltató továbbítja a telefonszámod, és mindig azt, amiről hívsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#135696) Somatom válasza teo77 (#135691) üzenetére


Somatom
veterán

Tudtommal ilyet csak VOIP hívásnál tudsz csinálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135697) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, egy kis segítség kéne!
Samsung galaxy s7,Android 8

Az sd kártyán lévő képek közül szeretnék két képet egymás mellé varázsolni a képernyőre, hogy lássam a köztük lévé különbséget, és utána a két képet egy képben lementeni.
Quikcpic képnézegetőt használok.
Biztosa sok megoldás létezik erre, de én egyet sem találtam.
Előre is nagyon szépen megköszönném ha adnátok ötleteket,megoldásokat.
Nem vagyok egy nagy telefonszakértő, ezt vegyétek számításba:

Üdv: balazs1956

(#135698) Somatom válasza balazs1956 (#135697) üzenetére


Somatom
veterán

Az elejét még értem. Az S7 -en nincs osztott képernyős mód? Ha van, akkor mindkettőben megnyitod a képet és tádááám.
Az viszont nem világos, hogy hogyan szeretnél két képet egy képként elmenteni. Pl. egymásra rakva, átlátszósággal?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135699) balazs1956 válasza Somatom (#135698) üzenetére


balazs1956
senior tag

Két cserép virágról van szó, amit hetente lefényképezek.Szeretném a két képet egymás mellé helyezni a telefon képernyőjén, és ezt lementeni, akár más képernyőmentéssel is, mert azt már tovább tudom küldeni.
Amit nem tudok elérni, az az, hogy a két kép egyszerre legyen a lépernyőn.

(#135700) balazs1956 válasza Somatom (#135698) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm az ötletet, a két képernyős móddal, ha nehezen is de sikerült, Ugyanis a Quickpic csak egy példányban futhat, de a galériában megnyitva már el tudtam menteni képernyőképként.
Esetleg ha lenne olyan androidos program, mint az asztali gépeken, hogy egymás mellé rak két fotót pont ilyen meggondolásból, mint ami nekem kell, azt szívesen venném..
Valószinűleg van erre valami pofon egyszerű megoldás, de eddig nem leltem rá.

Ha van még ötlet megköszönném, de már ez is nagy segítség volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.