Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135701) zsoltzsolt válasza balazs1956 (#135700) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Google fotók - Asszisztens - kollázs
Ez nem jó?

(#135702) balazs1956 válasza zsoltzsolt (#135701) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm szépen, kezd alakulni, és egyszerűnek tűnik!

(#135703) yaesu


yaesu
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki segíteni?
A telefonomon a Viber nem látja a névjegyeket!
Az asztali Viberen fent vannak az előzmények, de ott is gondol egyet és egyes neveket átírja telefonszámokra! Mobillal rögzíteni akarom a nevet, de pár perc múlva visszaírja számra!
Nem minden névjegynél csinálja! G-mail névjegyeket használok.
Már leszedtem, és újra telepítettem a vibert többször is, majd egy régebbi verzióval is megpróbáltam, de nem javult. Azóta van, amióta a Viber frissült és azóta a samsung s6-os telefon kezdőképernyőjén a baloldalon egy telefon ikon van, ami a "Vissza a Viberhez" opciót dobja fel!
Előre is köszi!

yaesu

(#135704) SharpSA


SharpSA
veterán

Keresek jó videó szerkesztő programot, lehet fizetős is. Ki mit ajánlj?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#135705) Somatom válasza SharpSA (#135704) üzenetére


Somatom
veterán

Csak tipp. A KineMaster -t több teszt is dícsérte. Én nem tudtam igazán életre kelteni, mert kevés volt hozzá a telóm. PC -n Adobe Premiere -t tanultam. Most kiadott az Adobe egy Premiere Rush nevű programot. Ezt sem tudtam tesztelni, mert a telóm nem támogatott. Újabb Pixeleken, Samsung S -eken, Note -okon és OPO 6T -n fut.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135706) vgyuri válasza yaesu (#135703) üzenetére


vgyuri
őstag

A telefonszámok nincsenek többször a telefonon? Nagyon régen ilyenkor a telefon nem tudta melyik nevet használja, és csak a számot írta ki.

(#135707) zelos válasza SharpSA (#135704) üzenetére


zelos
aktív tag

Adobe Rush [link]

(#135708) SharpSA válasza Somatom (#135705) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez egész jó, viszont időszak díjas... Na ezt nem szeretem, mert néha kell csak. Annak biztos megéri, aki folyamatosan használja. A TickTick éves előfizetést megvettem, mert folyamatosan kell, de egy videó szerkesztő esetén nálam csak az egyszeri vásárlás jöhet szóba.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#135709) SharpSA válasza zelos (#135707) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam ez sajnos nem kompatibilis. OP7 Plus

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#135710) Somatom válasza SharpSA (#135708) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem fogsz igazán jót találni. A renderelés nagyon hardverigényes. Főleg SD felbontás fölött. Nézd meg egy PC -s Premiere gépigényét! Ilyen tudású arm vas nincs. A Rush is azért telófüggő, mert jobban kihasználja a GPU -t, ami csupán nyilvános API -k használatával nem lenne lehetséges. Mélyebb szintű kódolást igényel, ami viszont nem alkalmazható általánosan, minden droidra.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135711) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!
Olyan backup alkalmazást keresnék, ami tud otthoni lokális Windows megosztásra is menteni WiFin keresztül.
Tudna valaki ilyet ajánlani?
Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135712) Somatom válasza eclipse19 (#135711) üzenetére


Somatom
veterán

Foldersync?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135713) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Tudtok valami értesítő LED/AoD helyettesítő appot?

(#135714) ratobi válasza kalanchoe (#135713) üzenetére


ratobi
senior tag

AcDisplay.

(#135715) kalanchoe válasza ratobi (#135714) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Köszi! Megnéztem, de ez nekem nem jön be. Van valami más app is?

(#135716) teo77 válasza Somatom (#135696) üzenetére


teo77
őstag

Somatom, DrBubo77, Enclipse19, Ollie, köszönöm szépen!

Enclipse19: nem értem a kérdést. Nem az elrejtés a célom, hanem a másik számom láttatása. Nem szeretném, ha a privát ismerőseim, családom a céges számomat hívogatnák. Azt meg végképp, hogy ha át kell adjam a céges számom, akkor a jövőben más valakit zargassanak a hívásukkal azt gondolva, hogy az még az "én számom".

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#135717) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Betelt az egyik Drive fiókom.
Tegnap töröltem pár GB felesleget belőle, de azóta is visít, hogy megtelt.
Nyilván használok másikat is, de vajon mi a HHBF-ért nem szabadít fel helyet?

#?*@&!

(#135718) Somatom válasza zeon.hu (#135717) üzenetére


Somatom
veterán

Nem lehet, valami visszaszinkronizálás?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135719) ratobi válasza zeon.hu (#135717) üzenetére


ratobi
senior tag

A kukát is ürítetted?

(#135720) ollie válasza ratobi (#135719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a kuka kulcsszó.

***

(#135721) zeon.hu válasza ratobi (#135719) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#135722) zeon.hu válasza Somatom (#135718) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg nem, nincsenek is a listában már.

#?*@&!

(#135723) eclipse19 válasza zeon.hu (#135717) üzenetére


eclipse19
senior tag

Esetleg nem olyan dolgokat töröltél, ami amúgy sem számít bele a helyfoglalásba?
Pl Fotók alatti képek, videók?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135724) Sanyi.mTs válasza zeon.hu (#135722) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Másoktól is olvastam már, hogy kuka ürítés után kellett pár nap, míg felszabadul a hely (ha gdrive-ra gondoltál)

(#135725) Viktor0610 válasza zeon.hu (#135717) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

HHBF=Homemade Healthy Baby Food?

:DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#135726) zeon.hu válasza eclipse19 (#135723) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem.
És mind saját, más tulajdona nem foglal helyet.

#?*@&!

(#135727) crok válasza zeon.hu (#135717) üzenetére


crok
Topikgazda

PC-n (vagy mobil bongeszoben) a fogaskerek alatt a beallitasokban van olyan, hogy "Manage apps" - na ott nezz korbe, hogy valamelyik app mentett-e oda "hidden app data"-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135728) eclipse19 válasza teo77 (#135716) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ha jól értettem, azt szeretnéd, hogy ne az a szám látszódjon a túloldalon amelyikről hívsz (ezt elrejted), hanem helyette egy másik jelenjen meg.
Értem, hogy miért szeretnéd ezt, de nem gondolod, hogy finoman szólva is érdekes következményei lennének, ha ez ilyen egyszerűen lehetséges volna?
Bűnözők, terroristák igencsak örülnének...

A SIM kártyán lévő speciális kódtól függ, hogy adott kártyával melyik mobiltelefon hálózatra lehet feljelentkezni. A szolgáltató (vagy roaming estén a partner szolgáltató) adatbázisában van info arról, hogy adott kódhoz kinek és milyen előfizetése és száma tartozik. Innen tudják, hogy kinek kell számlázni a hívást és, hogy milyen hívó szám tartozik hozzá. (Ezért lehet SIM-et cserélni úgy, hogy közben a számod nem változik.)
Ezt a hívó számot aztán továbbítják a hívott felé (ha nincs letiltva a hívószám kijelzés), amikor kicsörög a hívás.
A szolgáltató informatikai rendszerébe kellene ahhoz belenyúlni, hogy egy másik számot továbbítson és ne azt, amelyik a hívást kezdeményező SIM-hez tartozik. Ráadásul csak bizonyos esetekben (ismerősök).
Amennyiben nem kínálnának ilyen szolgáltatást a mobil szolgáltatók. Tudtommal nem kínálnak.

Bővebb információ a dark weben , "Mobiltelefon hálózatok feltörése, hack-elése" alatt. :DDD

Esetleg rokon téma lehetne még (csak, hogy a probléma jellegét szemléltessem), a
"Hogyan utaljunk pénzt úgy hogy a címzettnél ne azt a bankszámla látszódjon forrásként, ahonnan a pénz érkezett, hanem egy másik" című topik, ha van ilyen...

Azt hiszem kénytelen leszel a saját számodról hívni az ismerőseidet vagy tudatni velük, hogy a másik a jelenlegi céges számod, ami momentán szintén Téged jelent, de ez változhat.
:K

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135729) eclipse19 válasza Somatom (#135712) üzenetére


eclipse19
senior tag

Köszönöm, de igazából olyanra gondoltam, ami

- telepített alkalmazásokat,
- híváslistát,
- névjegyeket,
- SMS-eket

tud menteni, de nem csak helyben vagy felhőbe, hanem helyi megosztásra is.

Ha esetleg ilyet tudna valaki.

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135730) ElektrikusDE válasza teo77 (#135716) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Ahogy Somatom írta, ezt csak Voip-vel tudnád megoldani:

Ui:

Persze így nem lesz ingyenes.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#135731) Somatom válasza ElektrikusDE (#135730) üzenetére


Somatom
veterán

Ráadásul csak netes hívásnál működik. Ha GSM -en, Local Access hívásként indítja, akkor nem működik az egyedi hívószám opció.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135732) yaesu válasza vgyuri (#135706) üzenetére


yaesu
csendes tag

Szia! Néztem azt is, töröltem amit találtam, de továbbra is úgy maradt!
Arra gondoltam, hogy esetleg az lehet a gond, hogy több g-mail fiók van hozzárendelve?
Abból már van amihez nem férek hozzá, de nem akarom törölni, mert fontos információk vannak benne.

yaesu

(#135733) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet

Szeretném pontosan felmerni hogy mennyit telefonálok havonta melyik erre a legjobb program?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#135734) eclipse19 válasza gyuszmó (#135733) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nekem a Callistics eddig bevált, de csak Oreo 8.1-el bezárólag használtam.
Nem tudom Pie-on működik-e.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135735) teo77 válasza eclipse19 (#135728) üzenetére


teo77
őstag

:) Szia! Köszi a hosszú hsz. - t. A másik, szintén a telefonban lévő számomról lenne szó, ami az én nevemen van.
A céges az enyém, de a cégé. Szeretném elkerülni, hogy összemossam a céges dolgokat a privát szférával.

ElektronikusDe:
Szia! Köszi! Igen, ezt ismerem. De így akkor nem tudnám kihasználni a céges mobilcsomag adta korlátlan lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#135736) Somatom válasza teo77 (#135735) üzenetére


Somatom
veterán

Elsőre is értettük, hogy mit szeretnél. Már csak neked kéne megértened azt, hogy ez nem fog menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135737) Dr.NX válasza teo77 (#135735) üzenetére


Dr.NX
addikt

A megoldás egy üzenetküldő app, pl. Messenger, Messages, Viber, stb.
Írsz minden ismerősödnek, hogy "helló, ez a privát számom, ez a céges, a cégesen ne hívj vissza akkor se ha arról hívlak, köszi!"

Elfogadom a sütiket.

(#135738) FeZ... válasza eclipse19 (#135693) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Tudtommal beállítottam.

(#135739) Dolphine válasza kalanchoe (#135715) üzenetére


Dolphine
addikt

Plus Beat
[link]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135740) gyuszmó válasza eclipse19 (#135734) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#135741) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Üdv.
Kérdezném, hogy a HERE we go alkalmazás, mennyire megbízható? Mennyire felhasználóbarát? Milyen gyakran frissül a térképe?
A Google maps-nek lehet alternatívája?

Órára kellene, és nem tudom, hogy a Samsung Tizen rendszere mellett döntsek, amire csak ez az egy navigációs alkalmazás van, vagy inkább legyen az Android Wear OS, és azon több lehetőség van bármilyen alkalmazás futtatására.

(#135742) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Van olyan app androidra, ami tud hasonlót a Huawei dual-view videójához? (akár fizetős is)?

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#135743) ollie válasza B.Ricsike (#135741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb havonta frissül, és eléggé megbízható.

***

(#135744) p.t.r válasza B.Ricsike (#135741) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Az egyirányú utcák nem igazán az erőssége, viszont a hardverigénye alacsonyabb mint a térképnek.

(#135745) tibike8 válasza B.Ricsike (#135741) üzenetére


tibike8
őstag

A többiek kommentjéhez még, hogy közbenső pontot sem lehet megadni ami sokaknak fájó.

(#135746) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Köszönöm a válaszokat.
Annyira akkor nem bíztató.

Marad akkor a Ticwatch, mert azon a Wear OS picit sokrétűbbnek és használhatóbbnak tűnik.

Aki használ Wear OS-es órát, az meg van elégedve? Megfelelő a szoftverezettsége?

[ Szerkesztve ]

(#135747) domerator


domerator
veterán

Sziasztok,

A Simple appal hogy kell telefonnal fizetni?
Note8, droid9
Feloldom a telefont arccal vagy ujjal, elndítom a simplet és fail, ismét feloldást kér, akkor megint feloldom és utána jelenik meg a bankkártya képe és akkor már elfogadja a terminál.
Ez így elég macera, ennél a kártyázás is gyorsabb, vagy én csinálok valamit rosszul?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#135748) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok ajánlani egy egyszerű és gyors backup progit amivel külön tudok alkalmazások között válogatni és szelektálni menteshez, majd egyszerűen egy reset után újra rakni?
Sajnos valami van a rendszeren aminek nem kellene és folyamatosan reklámokat dobál, valamint percekre lefagy.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#135749) zsoltzsolt válasza domerator (#135747) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Feloldod, odaérinted a terminálhoz és már fizettél is.

(#135750) S e t h


S e t h
nagyúr

Az utóbbi időben nem nagyon muzsikálnak megfelelően nálam az rss hírolvasók.
Egyik napról a másikra eltűntek több oldal hírei is, nem frissülnek, sőt, az általam több éve használt Feedly nem is látja már a forrást.


Nem értettem mi okozza, többek között az ipon és sg.hu oldalai sem értem el, ezért elkezdtem próbálgatni az rss appokat és meglepődve tapasztaltam, hogy egy kivételével semelyik sem birkózik meg ezzel a feladattal, ami nagyon meglepett.

Mi az oka annak, hogy a kipróbált 5-6 app képtelen betölteni ezen oldalak híreit, egy meg simán megoldja ezt?

A lényeg, hogy csak az Rss reader képes erre, ami a Feedly után meglehetősen fapados benyomást kelt, de legalább működik.

Másnál nem fordult elő ez a bosszantó hiba?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.