Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135551) crok válasza Somatom (#135550) üzenetére


crok
Topikgazda

Óh, ez nem így működik, ettől csak mégjobban felmegy az ázsiója az almás termékeknek és mégjobban akarják majd birtokolni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135552) darvinya válasza crok (#135551) üzenetére


darvinya
titán

Azért.megmézném mennyire fog fogyni, mikor 5M kell fizetni 1db készülékért.
Alma annyira azért nem presztízs, max. butuskáknál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135553) crok válasza darvinya (#135552) üzenetére


crok
Topikgazda

10+ éve belőlük élenk. Vannak elegen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135554) Somatom válasza crok (#135551) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt kétlem, de nem is ez (az iPhone) a lényeg. Hanem a bármilyen termék, hiszen manapság szinte minden hamisítvány, amit nem Kínában gyártanak.

Egyszer már próbálkozott a Google azzal, hogy a farok csóválja. Nagy csinnadrattával letiltotta Kínában a Play -t. Csakhogy az egy milliárdos nagyságrendű piac, ami símán kitermelte magának a saját Play áruházát, ami fölött a Google semmilyen befolyással sem bír. De, örülök a Google döntésének. Minél több oroszlán bajszát cibálja, annál hamarabb dől bele a hülyeségeibe. Utána jöhet vmi normálisabb szolgáltató.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135555) darvinya válasza crok (#135553) üzenetére


darvinya
titán

Jó gyorsan csökkeni fog, mert hitelképesség ekkora összegre nem jogosult.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135556) Jank


Jank
tag

Tudna segíteni valaki ? Keresem a Hungifungi gomba határozó 1.8.1 verzió telepítőjét. A Google eltakarította a playről, az új szabályai miatt. Fenn van egy pár helyen a neten de nem merem telepíteni, mert nem kívánt ajándékot kapok esetleg.

(#135557) darvinya válasza Jank (#135556) üzenetére


darvinya
titán

Itt megtalálod. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135558) DS39 válasza atosan (#135547) üzenetére


DS39
nagyúr

akkor most gyorsan el kell adni a Huawei telefonokat? 😓

[ Szerkesztve ]

(#135559) nyisziati válasza Somatom (#135554) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem fog jönni normálisabb szolgáltató, ha a Google bukik. Ők még a liberálisabbak közé tartoznak. Ráadásul csak nekik van még az Apple-éhez hasonló ökoszisztéma.

(#135560) mobilizmo válasza darvinya (#135557) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Tök jó, hogy belinkelted! :W De mutasd már meg, hogy hol a letöltési link. Ugyanis csak a play-re mutató van. Az eredeti hozzászólás pedig úgy keletkezett, hogy onnan levették az appot.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135561) darvinya válasza mobilizmo (#135560) üzenetére


darvinya
titán

Igazad van rosszat linkeltem. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135562) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Google családi csomaggal kapcsolatban szeretnék érdeklődni:
1)
ITT az van, hogy: "A 2016. július 2. után vásárolt összes alkalmazás és játék hozzáadható a Családi könyvtárhoz. Ha az alkalmazást vagy játékot 2016. július 2. előtt vásároltad, hozzáadható a Családi könyvtárhoz, ha a fejlesztő engedélyezte a korábbi vásárlások hozzáadását."

Van egy app, amit 2016 július előtt vásároltam, az app fejlesztője erre a régi vásárlásra nem engedi a megosztást.
Többször volt már akcióban, megvenném újra, hogy érvényes legyen rá a feltétel. De lehet ezt?

2)
Család felelős is hozzáfér a többi családtag feltételeknek megfelelő vásárolt app-jaihoz?

3)
Minden (18+) családtag hozzáfér a vásárlás szempontjából a családfelelős kártyájához?

4)
Ha családtag vesz app-ot, akkor az a családfelelős vásárlása lesz vagy a családtagé? Kinek az accountjához kapcsolódik majd a vásárlás?

(#135563) mobilizmo válasza Sanyi.mTs (#135562) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ugyanebben a helyzetben voltam a Nova-val. Megvettem újra (amikor akciós volt). Más meg tudom osztani a családtagjaimmal.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135564) kiraly.andra válasza Sanyi.mTs (#135562) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

2) A család minden tagja hozzáfér a családi fizetési móddal vásárolt (és a családi könyvtárhoz adható) alkalmazásokhoz. Így természetesen a felelős is.

3) Igen.

4) A vásárlás mindig a Google fiókhoz tartozik, nem a fizetési módhoz.

:a:

(#135565) ollie válasza Somatom (#135550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Majd Indiában gyártják, ahol még olcsóbb, vagyis többet fog keresni az Apple.

***

(#135566) ollie válasza Somatom (#135554) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a google tiltotta le, hanem a kínai állam. Máig tiltva van ott minden google termék.

***

(#135568) galaxys80 válasza ollie (#135565) üzenetére


galaxys80
veterán

Bizony àm. Itt Kína az aki nagyon nagyot bukhat ezen a dolgon és nem fordítva.

(#135569) JamesHun válasza galaxys80 (#135568) üzenetére


JamesHun
addikt

összeszerelni még csak csak fognak Indiába, de minőségi gyártást már kétlem
egy üzem kiépítése akár évekbe is telhet
de hozzá kell infrastruktúra, vonat, hajó stb meg reptér
évekbe telne pótolni a kínai gyártást

SeriesX: JamesSHun

(#135570) Sanyi.mTs válasza mobilizmo (#135563) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Pont ezzel az app-pal van nekem is "gondom". Ha már megvetted egyszer, akkor hogy sikerült még egyszer?

(#135571) galaxys80 válasza JamesHun (#135569) üzenetére


galaxys80
veterán

Tévedsz, ha azt gondolod, hogy Indiában mindezt most kellene elkezdeni nulláról. Jónéhány cég már most is gyártat ott.
Kínai minőséget pedig azt gondolom ők is hozni fogják.
Mondjuk nem túl magas a léc. :)

(#135572) Somatom válasza ollie (#135566) üzenetére


Somatom
veterán

Olvass utána, hogy miért! A vezető internetes cégeket kongresszusi bizottság elé citálták, amikor kiderült, hogy a felhasználóikról politikai letartóztatásokhoz és ítéletekhez vezető információkat adtak ki a kínai kormánynak. Törvényjavaslat született, hogy a jövőben ilyen ne történhessen. A kínai kormány pedig azt mondta, hogy ha az internetes cégek nem szolgáltatnak adatokat, akkor kitiltja azokat a kínai piacról. Szóval, ezek az internetes cégek (Google, Yahoo, stb.) a profit érdekében addig nyalták a kínai kormány se..ét, amíg otthon az orrukra nem koppintottak. Utána pedig eljátszották a jófiút.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135573) zhata


zhata
senior tag

(Kezdődik az USA-Kína első komoly gazdasági csörte.)

(#135574) Gyöször


Gyöször
senior tag

Tudtok nekem segíteni találni egy olyan alkalmazást, ami annyit tud, hogyha leveszem a csengő hangerőt kicsire vagy rezgőre, és elmegyek arról a helyről pld 10-50 méterre akkor automatikusan felveszi a csengő hangerőt csutkára?
Lenne egy másik gondom is, allview e3 jump a teló, ez az első okostelefonom, miért vigyáz annyira a hallásomra, hogyha jack dugón keresztül a garázsban döngetném a zenét akkor max 68% hangerővel tehetem, fölötte megállítja a lejátszó progikat. Mindegyiket. Próbáltam ilyen volume booster progikat is, de csak a torzítást nyomták fel a hangerőt nem. Köszi!

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#135575) Somatom válasza Gyöször (#135574) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizálók tudnak ilyet, de azért ezt gondold át! Hogyan méred a 10-50 métert? Ilyen pontosságot csak GPS -szel lehet, "telihódnál".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135576) mobilizmo válasza Sanyi.mTs (#135570) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nyilván másik account-al.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135577) mobilizmo válasza galaxys80 (#135571) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Hamis kép él benned ezzel a "nem túl magas a léc"-el (főleg ha azt gondolod mellé, hogy mi viszont igen). Tudnak ők mindent gyártani és azt gyártják amire igény van. Itthon nagy igény van az olcsó, de legalább szarra, tehát gyártják azt is.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135578) kuksa90 válasza mobilizmo (#135577) üzenetére


kuksa90
őstag

+1

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#135579) Probert75 válasza Gyöször (#135574) üzenetére


Probert75
addikt

És a telefon honnan érzékelje, hogy te elmentél tőle 50 méterre és hangosítsa fel a csörgést, hogy te 50 méterre meghalld?

(#135580) Somatom válasza Probert75 (#135579) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem félreérted (vagy, én értem félre :) ). A telóval együtt távolodik el. Robotban (is) van erre esemény: "kilépés az adott helyről". Ezt többféle módon lehet detektálni (pl. GSM cella, vagy Wifi SSID alapján). De, 10-50 méteres pontosságot csak GPS -szel lehet mérni. Vagyis, a programnak állandóan használnia kell a GPS -t, hogy pontosan monitorozza az aktuális pozíciót (már, ha az adott helyen talál elég műhódot).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135581) Gyöször válasza Somatom (#135580) üzenetére


Gyöször
senior tag

Igen így értettem, kijövök a bankból, doktortól, stb. Legyen akkor 127 méter, ez csak elvi kérdés. A simple le tudja állítani a parkolást, a telefonom meg tudja felnyomni a hangerőt. Több féle volume control és társai appokat feltettem, egyben találtam olyat, hogy előre meg lehetett adni gps területeket ahol automatán profilt vált, de annál csak pldmunkahelyen tudom lenémítani, ahol még nekem pontnem kell. Nekem az kell, hogy letekerem a hangerőt mert olyan a szitu, őeg felhangosodik ha elléptem a placcról.

A garázsban meg tudják 100%al zenét döngetni. Arra van ötlet?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#135582) pikszel válasza Somatom (#135580) üzenetére


pikszel
őstag

Valahol jogos az igény. iOS-en van olyan opció a ne zavarjanak módban, hogy: Amíg el nem megyek innen. Az iphone-omnál (SE) ez teljes mértékben hasznos, mert a hardveres némítást többször is elfelejtettem kikapcsoni, így volt, hogy nem hallottam a hívásokat.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#135583) Somatom válasza Gyöször (#135581) üzenetére


Somatom
veterán

Mint írtam, automatizáló. De, a Robotot nem javaslom erre a célra. A másik kettővel próbálkozz a topikjaikban!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135584) Probert75 válasza Somatom (#135580) üzenetére


Probert75
addikt

Azt gondoltam azért akar hangosabb csengőhangot, mert messzebb eltávolodva attól nem hallja, ha halk.
De már mondta, hogy nem így értette. :)
De ahhoz, hogy az orvostól kilépjen és érzékelje, be kell állítani, hogy ott van. Gondolok itt GPS koordinátákra. Na de akkor meg minden olyan helyet hozzá kell adni, ahol halkítani, majd hangosítani akar.
Egyszerűbb odanyúlni a telóért maga megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#135585) Probert75 válasza Gyöször (#135581) üzenetére


Probert75
addikt

Ez nem hely elhagyáskor, hanem időzítővel tud olyat, hogy visszaállítja a hangot némítás után.

(#135586) Somatom válasza Probert75 (#135584) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan így működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135587) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok

A Google Foto alkalmazással van egy kis gondom.
Tulajdonképpen új felhasználó vagyok, hétvégén kezdtem el belakni. Elkezdte felszinkronizálni a képeimet, de megállt a feltöltés 7db-bal a vége előtt. Elgondolkoztam az életemen és úgy döntöttem veszek tárhelyet. Ez meg is történt, látszik az accountomnál, hogy így még csak a fiók 15%-nál áll. Tehát van hely dögivel.
Az alkalmazás "Fotók" fűlon mégis továbbra azt látom, hogy 7db foto nincs feltötltve és wifire vár.
Na most olyan internet csomagom van, hogy nem kell wifi. Mehetne mobil hálózaton éjjel-nappal.
A beállítások/automatikus mentés és szinkronizálás menüben az "Automatikus mentés mobil hálózaton" alatt a foto mellett a kis gombot átállítottam, de mégsem. Áll és wifire vár, nem értem miért.
Próbáltam, hogy töröltem minden adatot az alkalmazásból és újra telepítettem. "Első" belépésnél meg is kérdezte, hogy akarok e mobil hálózaton feltölteni. Mondom igen. Hiába...

Valakinek valmi ötlete esetleg?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#135588) -Maci- válasza -Maci- (#135587) üzenetére


-Maci-
őstag

Sztornó
Rájöttem
bocsi (letelt a szerk. idő)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#135594) beg


beg
veterán

Kína-USA örökrangadó és régen minden jobb volt off tenger eddig tartott. Innentől törlés.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135595) Floydman


Floydman
tag

Esetleg nincs olyan applikáció, ami leállítja a töltést mondjuk 95%-nál. Esetleg jelzi töltés közben, hogy hol jár képernyővédővel.
Redmi 2-ön volt ilyen.
Köszi!

(#135596) Somatom válasza Floydman (#135595) üzenetére


Somatom
veterán

Hozom a popcorn -t.
Apa! Kezdődik. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135597) crok válasza Floydman (#135595) üzenetére


crok
Topikgazda

Van, ha van root.
Mégjobb ha van Magisk mert arra van modul is.

Modul:
Advanced Charging Controller (acc) néven a Magisk Manager-ben

App:
Battery Charge Limit

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135598) k850 válasza Floydman (#135595) üzenetére


k850
addikt

Ez tud értesítés küldeni, általad beállított töltöttségi szintnél.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#135599) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !

Létezhet olyan naptár program, amelyik egy bejegyzésnél tud olyan "fícsört", mint pl. a Missed Call Reminder, hogy amíg nem olvasom el a bejegyzést, akkor újból és újból jelez a beállított időközönként és a beállított alkalommal ? Az nekem nem felel meg, hogy beírom ugyanazt az emlékeztetőt mondjuk 10 percenként, mert tök' macera.
Sokat megnéztem, de eddig nem találtam ilyet - vagy csak a beállítást nem találtam meg rá. :B

(#135600) punky10 válasza FeZ... (#135599) üzenetére


punky10
addikt

Ha naptár-alkalmazást nem találsz keress értesítésisáv-emlékeztetőt.Az eseményről a naptár küld értesítést,ez megy a felső sávba,a notification reminder pedig addig csesztet,míg el nem olvasod.A Play-en sok van,azért nem ajánlok semmit,mert amit én használtam anno,az már nincs ott,megszünt...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.