Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135101) mobilizmo válasza kaciokos (#135100) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Természetesen. Nekem garanciám is van és a banki appjaim (CIB, ERSTE) is működnek, stb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135102) kaciokos válasza mobilizmo (#135101) üzenetére


kaciokos
őstag

Mázlista. :)

(#135103) crok válasza kaciokos (#135102) üzenetére


crok
Topikgazda

SuperSU-val biztos nem fog menni (vagyis majdnem biztos mert arra is van hide csak nem valami jó) de Magisk-al (megfelelően beállítva (Magisk Hide, Magisk Manager Hide.. etc..) és feltakarítva a régi nyomokat) még nem volt olyan ami nem ment (a Lloyd is, csak ők eléggé odafigyelnek a Magisk forrására és hozzáreszelik az appjukat ahogy lehet, eléggé naprakészen).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135104) kaciokos válasza crok (#135103) üzenetére


kaciokos
őstag

Én csupán arra akartam rávilágítani, hogy a root az eseteknek csak egy töredékében használható, és amúgy is jobb lenne a világ, ha a root hiánya tényleg csak olyan dolgokban korlátozna, ami nem tartozik rám, mint felhasználóra, nem pedig abban, hogy hogyan zárom le a képernyőt, vagy szeretném-e időzítve ki-be kapcsolgatni a mobilnetet, satöbbi.

(#135105) crok válasza kaciokos (#135104) üzenetére


crok
Topikgazda

"hogy hogyan zárom le a képernyőt, vagy szeretném-e időzítve ki-be kapcsolgatni a mobilnetet, satöbbi" - ebben teljesen egyetértek egyébként, ez a része nonszensz a dolognak hogy nem lehet megoldani normál felhasználóként.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135106) ollie válasza kaciokos (#135098) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem idióta korlátozás, biztonsági okai vannak.

***

(#135107) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Több képernyős Hangvezérelt Számológép Pro 2390,00 Ft
Fejlesztő: Prospekt Pobedy 116-9, Lipetsk, 398036, Russian Federation

[ Szeretkezve ]

(#135108) kalanchoe válasza Golden9 (#135107) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Köszi, leszedtem!:R

(#135109) C64


C64
őstag

Sziasztok. Androidon lehet valahogy kalibrálni a touch screent? Aliexpressen rendeltem egy kijelzőt egy Samsung telóhoz, ki lett cserélve, minden patent de az érintéseket néha nehezen veszi egyes helyeken, vagy gépelésnél stb. Vagy pedig kibás a digitizer és ki kellene cseréltetni az eladóval?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#135110) kaciokos válasza ollie (#135106) üzenetére


kaciokos
őstag

Persze, hogy biztonsági okai vannak, de attól még szerintem idióta korlátozás. Meg lehetett volna úgy is oldani, hogy az alkalmazásoknak külön jogot kell kérnie a mobilnet/GPS kapcsolgatásához, és én vagy megadom, vagy nem. A biztonság nő, és nem csorbul a szabadság sem.

(#135111) DrBubo77 válasza #04331520 (#135092) üzenetére


DrBubo77
addikt

Miért is akarod tiltani a hívószám küldését?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#135112) #04331520 válasza DrBubo77 (#135111) üzenetére


#04331520
törölt tag

Mert saját telefonról kell hívnom a céges ügyfeleket. Semmi kedvem szabadnapomon főleg amikor alszom olyan hívásokat fogadni, hogy "volt egy nem fogadott hívásom". De ez most miért fontos? Nem értem hogy jön ez a kérdés ide.

(#135113) Dolphine válasza zelos (#135097) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor azt hiszem ez nálam most kiesik :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135114) Vmf


Vmf
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!

Tudtok olyan alkalmazàst ajànlani ami egy ismeretlen dalt felismer ès kidobja a cìmèt,nevèt?

(#135115) kaciokos válasza Vmf (#135114) üzenetére


kaciokos
őstag

Shazam, SoundHound, én az utóbbit használom.

(#135116) pube111 válasza Vmf (#135114) üzenetére


pube111
senior tag

Shazam
[link]

(#135117) Vmf


Vmf
csendes tag

Köszönöm szèpen a gyors választ kaciokos,pube111!

(#135118) Somatom válasza ollie (#135106) üzenetére


Somatom
veterán

Ha csak a felhasználó lehetőségeinek megnyírbálásával tudják fokozni a biztonságot, az nem fejlesztés, még kevésbé előrelépés. Annál nagyobb a biztonság, minél kisebb a user mozgástere. Ennek az iránynak a butafon a vége. Na, az biztonságos. Csak hát ....

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135119) Wolfskin válasza kaciokos (#135093) üzenetére


Wolfskin
őstag

ezt a nova tudja? utánanézek. a vezérlő gombok szoftveresek, azokhoz nem tudok hozzáérni, max a power gombhoz, lehet működni fog

@(#135096) Tökimanó: ugyanezt az appot használtam én is a kezdetek óta. alap volt, a dokkban. de nem működik utána egyik biometrikus feloldó sem.

az a gond, hogy a mostani androidnál már nem lehet felfüggeszteni a kijelzőzárat, csak törölni és újra beállítani. nem is ragaszkodnék a biometrikus azonosításhoz, de anélkül két lépcsőben lehet csak bejutni a telefonba, ami igen zavaró (csuszka + minta)

ha lenne olyan minta zár app,a mi működik (bár az elmúlt pár évben nem sikerült találnom), akkor nem érdekelne, a biometria, használnám a screen offot is meg azt is. de így egyelőre csak power power gombbal tudok kilépni, vagy futom a köröket visszalépéskor.

tudom hogy ez a jobb így, mert újabb és az mindig jobb, mert az a fejlődés iránya, és csak nekem akartak jót ezzel is, egy csomó energiát öltek bele, hogy megoldják, és hogy a kedvemben járjanak, de nekem semmi se jó, én vagyok éretlen hozzá, de hát ez van. ilyen vagyok... :B

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#135120) SharpSA


SharpSA
veterán

Újra elérhető az áruházban a True Phone Dialer & Contacts :)

(#135121) M3oH válasza SharpSA (#135120) üzenetére


M3oH
addikt

Friss verzióval visszatért. Szerintem a legjobb tárcsázó, régóta használom.

(#135122) SharpSA válasza M3oH (#135121) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, szerintem is a legjobb és most már Caller ID is van benne. :)

(#135123) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Létezik Android autós fejegységhez használható FM rádió app? Tudjátok... Antenna retro rádió, net nélkül...
Köszönöm!

(#135124) ollie válasza dodopek (#135123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van a fejegységben rádió hardver modul?

***

(#135125) Somatom válasza SharpSA (#135120) üzenetére


Somatom
veterán

Gondolom, megkapta a Google -től az egyedi engedélyt a névjegyek kezeléséhez. Ez is egy gyönyörű Google húzás. Vajon, mi alapján dönti el, hogy pl. a Tasker fejlesztője megbízható, a Roboté, vagy a Macrodroidé viszont nem? Főleg úgy, hogy az én kontaktjaimról van szó, amit mellékesen a Google kérdezés nélkül bekebelez.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135126) SharpSA válasza Somatom (#135125) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudom, a lényeg hogy működik. Egyébként eddig is működött, csak eltűnt az áruházból. Illetve a nem fogadott hívásokat nem tudta törölni. Most már az is jó.

(#135127) karldergroße válasza #04331520 (#135112) üzenetére


karldergroße
senior tag

Akkor más munkahelyet keresnék a helyedben. Az a cég, aki dolgozójától elvárja, hogy céges ügyekben a saját telefonját használja, komolytalan és kicsinyes.

[ Szerkesztve ]

(#135128) dodopek válasza ollie (#135124) üzenetére


dodopek
addikt

Szia!
Igen, és rádió app is, csak nem tetszik. Hardveresen tudja az RDSt, de csak értesítési sávon használja, meg hasonló bajaim vannak. Használható, csak hátha van jobb...
Köszönöm!

(#135129) nebulo5


nebulo5
senior tag

Számomra is bosszantó a "csúszka + képrajz" művelete a telefon használatához. Gondoltam rá, hogy bekapcsolom az arcfelismerőt, de máris született bennem néhány kérdés! Szemüveget csak akkor használok, ha monitor előtt ülök, vagy valami apró betűs förmedvényt olvasok. Egyébként remekül el vagyok nélküle, akár vezetés közben is.
-Vajon az arcfelismerő működni fog mindkét esetben?
-Felismer majd szemüveggel és nélküle is?
Most két koppra ébred. Ez jó dolog, de aztán még jön a csúszka és a kép rajzolás. Ez főleg vezetés közben bosszantó művelet. (Huawei P Smart)

Üdv: nebulo

(#135130) nyisziati válasza nebulo5 (#135129) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem mindegy, hogy van-e rajtad szemüveg, vagy nincs, próbáltam.

(#135131) kuksa90 válasza nyisziati (#135130) üzenetére


kuksa90
őstag

Érdekes, én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Pont lesza, hogy van rajtam szemcsi, vagy nincs - ugyanúgy felismer. :F

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#135132) HREH válasza kuksa90 (#135131) üzenetére


HREH
senior tag

+1, engem OP5T felismer szemüvegben és anélkül is.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#135133) kaciokos válasza Wolfskin (#135119) üzenetére


kaciokos
őstag

A szoftveres gombokhoz is hozzá lehet érni, sajnos az nem mentesít. Az lenne a jobb, ha 9-es Android lenne a telefonodon. Lehet, hogy már írtad, de nem emlékszem, az van?

(#135134) zelos válasza karldergroße (#135127) üzenetére


zelos
aktív tag

Így van.. és olyan cég is van ahol a munkás saját telóval céges ügy hívásait saját maga fizeti ki.

(#135135) nebulo5 válasza nyisziati (#135130) üzenetére


nebulo5
senior tag

Hát ez az! Ettől tartottam.... És esetleg a két kopp után + csúszka (ezt a műveletet már valahol olvastam: "suhintásnak" is) azt a nyavalyás kép rajzolást nem lehetne kivenni a műveletek sorából?
(ha ilyen tempóban haladnak a "biztonsággal", talán jövőre már a szomszédasszonyom melltartó méretét is be kell majd írni a telefon használathoz... :D )

Üdv: nebulo

(#135136) nyisziati válasza kuksa90 (#135131) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezek szerint a MI8-nál nem számít, a samu A9-nél igen. :)

(#135137) nyisziati válasza nebulo5 (#135135) üzenetére


nyisziati
veterán

Közben jött egy komment a samu A40 topikban, hogy a srác levágta a szakállát, és nem ismerte föl a rendszer. :DD

Úgyhogy ez "Samsung only" hibának tűnik. Illetve nem is annyira hiba, hanem túlbiztosítás.

(#135138) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Egy kérdésem lenne:
Jelenleg, sőt még eddig egyáltalán nem voltak szinkronizálva a névjegyek az elmúlt másfél évben de:
Ha a Google fiókból törlöm az összes kapcsolatomat a névjegyzékből (címjegyzékből), tehát tök üres lesz az egész, akkor ha a telefonon bekapcsolnám a névjegyek szinkronizálását mi lenne?
Az üres Google fiókot szinkronizálná le és a telefonról törölne mindent vagy fordítva, a telefonon lévőket szinkronizálná a Google fiókba? Mert ez nem mindegy.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#135139) mobilizmo válasza Aurig@ (#135138) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem tudom, de a logikus az lenne, ha összefésülné a kettőt. Ami jelen esetben azt jelentené, hogy a telefonon lévő de egyébként a google fiók email címén nyilvántartott kapcsolatok felkerülnének a fiókba. De akár ki is próbálhatod. Szinkron bekapcsolása előtt lemented csv-be a telefonon lévő kapcsolatokat, ha nem az történik amire számítasz, pár kattintással visszarakható a google fiókba.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135140) Probert75 válasza Aurig@ (#135138) üzenetére


Probert75
addikt

Igen, a semmit szinkronizálnád vissza! Egyébként attól függ honnan szinkronizál, hogy hol történt változtatás. Ha a telón, akkor a gugli fiókban lévőt igazítja a telóban lévő változáshoz.
Asszem!

(#135141) Wolfskin válasza kaciokos (#135133) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem, 8.1 van

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#135142) kaciokos válasza Wolfskin (#135141) üzenetére


kaciokos
őstag

8.1-es telefonom nincs, nem tudom tesztelni, de arra tippelnék, hogy úgy viselkedik, mint a 8-as, vagyis a Timeout megoldás lesz neked a jó, vigyázva, hogy ne érj hozzá a virtuális vezérlőgombokhoz a lezárást követő 5 másodpercben.

(#135143) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Miért van az, hogy se az OGYoutube se a Youtube Vanced nem képes bejelentkeztetni? MicroG mindkettőhöz feltelepítve. Uninstal - fresh install megvolt.
Kéri az email-t, jelszót, majd elfogadom a nyilatkozatot és végtelenségig tölt...

(#135144) crok válasza MATEO6600 (#135143) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a MicroG ami [itt] van?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135145) smithsys válasza crok (#135144) üzenetére


smithsys
aktív tag

Igen, én is ezt tapasztalom, és igen ezzel a verzióval.

(#135146) MATEO6600 válasza crok (#135144) üzenetére


MATEO6600
őstag

Igen.

(#135147) zelos válasza MATEO6600 (#135143) üzenetére


zelos
aktív tag

Ezt raktad fel?

MicroG Vanced (New) 0.2.4-105

(#135148) smithsys válasza zelos (#135147) üzenetére


smithsys
aktív tag

Bár nem engem kérdeztél, de mindkettőt próbáltam és egyik sem megy.

(#135149) zelos válasza smithsys (#135148) üzenetére


zelos
aktív tag

Gyári yt appot le kell tiltani. Yt vancedet meg microgt töröld le aztán teló restart. Yt vanced vissza aztán azt a microg rakd fel amit lentebb írtam.

(#135150) MATEO6600 válasza zelos (#135149) üzenetére


MATEO6600
őstag

Így sem működik. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.