Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135601) FeZ... válasza punky10 (#135600) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszönöm, megnézem a Play-en. :-)

(#135602) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, ami egy előre beállított idő múlva automatikusan kinyomja a hívást. Létezik ilyen?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#135603) zsoltzsolt válasza FeZ... (#135601) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

COL Reminder

(#135604) eclipse19 válasza FeZ... (#135599) üzenetére


eclipse19
senior tag

Missed Notifications Reminder

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135605) Somatom válasza Truman (#135602) üzenetére


Somatom
veterán

Automatizálók tudnak ilyet. Natívan a hívás befejezése művelethez root jogosultság kell. Érintésemulációval (Autoinput beépülővel) sztem megkerülhető ez a korlátozás (bár, konkrétan hívásmegszakítást még nem emuláltam). De, ez a módszer csak aktív kijelzővel működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135606) Fall-N válasza nyisziati (#135559) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is ezt akartam írni, hogy ugyan ki jönne a Google helyett? A Microsoft? Ugyan már. A bing EU-ban amúgy sem ér sokat.

(#135607) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv, készüléket cseréltem, ugyanazzal az e-mail címmel a Playből leszedtem a Brawl Stars játékot, de nem folytatja, hanem előröl kezdi. Van ennek a játéknak az eszközön is fizikai mentése vagy mi lehet a gond? köszi!

(#135608) FeZ... válasza eclipse19 (#135604) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Köszi, ennek egyszer nekifutottam, egészen kevés sikerrel. :B
Valószínűleg akkor beállítási problémák miatt.

(#135609) FeZ... válasza zsoltzsolt (#135603) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Kipróbáltam, köszi, ez működik. :D
Nagyon telhetetlen lennék, ha olyan szolgáltatást is szeretnék, ami tudna szinkronizálódni a Gmail-es naptárral , hogy ne kelljen beírnom az eddigi rendszeres értesítéseket újra ?
Vagy ez azt is tudja, csak még nem jöttem rá, hogyan ? :-)

(#135610) nyisziati válasza Meghivott (#135607) üzenetére


nyisziati
veterán

Biztos. Én is már többször megjártam ilyesmivel.
Egyszer komoly összeget is költöttem egy játékra, és egy rendszer-újratelepítés után elveszett a progress-em, pedig elvileg mindent felhőbe mentett. Az ügyfélszolgálatuknak meg hiába írtam, nem is válaszoltak. :(((

(#135611) Meghivott válasza nyisziati (#135610) üzenetére


Meghivott
addikt

Közben megoldottam a supercell lehetőséggel....

(#135612) kiraly.andra válasza Meghivott (#135607) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Több játéknál találkoztam már lokális mentéssel, melyet a Helium alkalmazással tudtam átvinni másik eszközre.

:a:

(#135613) eclipse19 válasza FeZ... (#135608) üzenetére


eclipse19
senior tag

Pedig ennél egyszerűbb nemigen lehet egy ilyen alkalmazás.
Angolul kell hozzá tudni, mert magyarul nem tud, de kb. ennyi, a többi egészen triviális.
És ez nem csak naptárhoz jó, hanem bármihez, aminek van értesítése.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135614) nyesix


nyesix
senior tag

sziasztok,
a google fotók alkalmazást használom, folyamatos szinkronizálással a képeim/videóim mentésére. Sajnos múltkor elhasznált a sok gigás adatkeretemet is, mert nem vettem észre, hogy a videokat is egyből szinkronizálja.
Az appban csak 5/10/30/ korlátlan napi adatkorlátot tudok állítani, de ez nekem azért kevés, mert lehet van olyan nap amikor egy fotót sem, és olyan is amikor több tízek készítek. Így egyik nap kihasználatlan marad a keret, más nap meg gyorsan betelik( nem görgethető)
Hogy tudnám az megoldani, hogy havi adat limitet állítsak be neki? Ami ha pl hónap közepén elfogy akkor csak WiFi n szinkronizál tovább?
:R

(#135615) Jank


Jank
tag

Tegnap elmentem gombát szedni, jó pár kilómétert elbóklásztam egy erdős területen, lassan beesteledett ....ééés alig találtam vissza az autómhoz. Létezik valamilyen nyomkövető app. ami visszavezet a magára hagyott autóhoz? :F

(#135616) tibike8 válasza Jank (#135615) üzenetére


tibike8
őstag

Mint ez?

De szerintem navi appokban is van ilyen funkció. Legalábbis a Sygicben van. De ha más nem, simán elmented parkoláskor bármelyik navi appban a helyzeted és kész.

[ Szerkesztve ]

(#135617) mobilizmo válasza Jank (#135615) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ha van gps jel akkor bármilyen térképes alkalmazás jó lesz erre. Autó helyét megjelölöd, így tudod merre kell nagyjából visszaindulnod. Gondolom nem feltétlenül pont azon az útvonalon szeretnél visszamenni amelyiken jöttél, hanem az a lényeg tudd hol az autó. Már csak azért sem mert visszafelé is akarsz szedni gombát. :-) Milyen volt a zsákmány?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135618) FeZ... válasza eclipse19 (#135613) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Tényleg egyszerű beállítani, szupi kis program - lenne , ha működne a telefonommal. :(
Minden általa kért engedélyt megadtam, azt is beállítottam, amit az előző proginál is kellett, mégsem jönnek az ismételt értesítések. Már emlékszem, hogy emiatt esett ki a rostán anno is.
És emiatt írtam azt, hogy talán mégis csak az én ügyetlenségem miatt nem működik, valamilyen engedély még kellhet neki.

(#135619) Jank válasza mobilizmo (#135617) üzenetére


Jank
tag

Topic off: 14 fajta, 8 ehető, 3 nem fogyasztható, 3 meg csapkodta a kalapját a földhöz.... 😁

(#135620) mobilizmo válasza Jank (#135619) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Gy. galóca? Tavaly rengeteg volt, főleg gy.-ból de légyölőből is találtunk rendesen.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135621) eclipse19 válasza FeZ... (#135618) üzenetére


eclipse19
senior tag

Hogy érted azt , hogy "mégsem jönnek az ismételt értesítések"?
Lehet, hogy itt van a félreértés.
Mit értesz itt értesítés alatt?

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135622) sompetike


sompetike
aktív tag

Sziasztok,olyan programot,alkalmazást keresek,amivel le tudok tölteni egy headsethez való programot,a headset egy honor flypods pro,de mivel csak Ázsiában forgalmazzák,így itt Európában nem engedélyezi a Play áruház az elérhetőségét a programnak,mivel azt írja ki:az ön régiójában nem érhető el ez a program,hogy lehet ezt kikerülni?Kösz

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#135623) Floydman


Floydman
tag

Sziasztok!
Tud esetleg valaki egy olyan jelerősség mérő appot ajánlani, amihez widget is van. A Signal Strengh jó lenne, de csak fizetősen van hozzá ilyen.
Nem igazán wifihez kellene, hanem a térerőhöz.
Előre is köszönöm!

(#135624) ollie válasza sompetike (#135622) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Keress rá az apkmirror.com-on.

***

(#135625) Truman válasza Somatom (#135605) üzenetére


Truman
senior tag

Köszi. És tudsz ilyen "automatizáló" app -ot?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#135626) DrBubo77 válasza Truman (#135625) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

pl Tasker

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#135627) sompetike válasza ollie (#135624) üzenetére


sompetike
aktív tag

Már megvolt...de ott sincs....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#135628) crok válasza sompetike (#135622) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem [ezt] keresed véletlenül? Ott vannak a Huawei kínai letöltési linkjei is és van AndroidFileHost link is az APK-khoz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135629) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Tor böngészőről tudtok valamit érdemi információt ? Mennyire pl "megbízható"? :DDD

(#135630) junior11 válasza WhiteWalker (#135629) üzenetére


junior11
veterán

Már nem alpha verzióként érhető el, hanem nemrég megjelent az első stabil kiadása [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#135631) WhiteWalker válasza junior11 (#135630) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Láttam , ezért lennék kíváncsi a véleményekre. Nem a stabilitásra gondolok , mint írtam ...

(#135632) Dolphine válasza junior11 (#135630) üzenetére


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Olyan app létezik, ami lezárt képernyő mellett, csak töltés közben mutatja bizonyos időközönként, hogy a telefon töltöttsége aktuálisan hogy áll? Root van.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135633) ratobi válasza Jank (#135619) üzenetére


ratobi
senior tag

De azért nyugtass meg, hogy az autó is meglett...!

(#135634) Jank válasza ratobi (#135633) üzenetére


Jank
tag

Végül megtaláltam.... az kedves nejem érdeme. Ha nem fordulunk vissza a szerintem helyes útirányból akkor már kb. a Fruska Gora körül lennénk... ;]

(#135635) pigster


pigster
senior tag

Olyan alkalmazást / megoldást keresek, hogy a telefont tudjam használni PC-n fényképezőként (szkennerként). Tehát nem webkameraként, hanem úgy, hogy USB rákötöm, és a PC-n (Windows) nyomkodom a gombot, hogy készítse el az állóképet, amit kapásból a PC-re ment el. Tulajdonképpen dokumentumszkennelésről lenne szó. Létezik ilyen?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#135636) FeZ... válasza eclipse19 (#135621) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Arra gondolok, hogy pl. van egy naptári bejegyzés 10 órára szerdán. A naptár jelez ilyenkor, de mondjuk nem nézem meg. Én azt szeretném, ha a beállított módon jelezzen újra és újra mindaddig, míg meg nem nézem és okézom. Nos, ezeket az ismételt jelzéseket nem csinálja, pedig ha jól értettem, van rá beállítás.

(#135637) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Swiftkeynel be lehet állítani valahogy, hogy az ékezetes betük rögtön megjelenjenek, ha hosszan nyomok? Ergo ne a különleges karakter jelenjen meg azonnal.
Kép:

[ Szerkesztve ]

(#135638) Golden9 válasza pigster (#135635) üzenetére


Golden9
addikt

(#135639) pigster válasza Golden9 (#135638) üzenetére


pigster
senior tag

Köszi, de nem ilyen kell. Ez a telefonon szkennel. Én olyasmit keresek, hogy USB-n csatlakoztatom a telefont a PC-hez, a PC-n látom a kamera képét, a PC-n rányomok egy gombra és a PC-re kerül a kész kép minden külön másolgatás nélkül. Vagy valamiféle PC-s szkennelő programban hozzáadhatom az USB-n csatlakoztatott telefont szkennerként is. Mintha webcamként használnám, de mégsem. Ha jól láttam, azok a megoldások csak HD videót készítenek / közvetítenek, nekem pedig az elérhető teljes felbontás kéne állóképként.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#135640) ratobi válasza Drughi (#135637) üzenetére


ratobi
senior tag

Biztos hogy be lehet, mert az enyém olyan. De most hirtelen nem találom..

(#135641) szimi57 válasza pigster (#135639) üzenetére


szimi57
őstag

A TeamViewerre ránézhetsz. Wifit használ, de lehet megy USB-vel is. Csak hallomásból ismerem.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#135642) kiraly.andra válasza Drughi (#135637) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nincs ilyen beállítása, pedig nem lenne rossz. Mondjuk én angol nyelven használom a rendszert, így nyilván másodlagosak az ékezetes betűk, de nem hiszem, hogy egyéb nyelveken más lenne a beállítások sora (azaz akkor lenne erre beállítás, ami angol rendszer esetén meg sem jelenik).

[ Szerkesztve ]

:a:

(#135643) k850 válasza Drughi (#135637) üzenetére


k850
addikt

Beállításokban keresd a kép alapján!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#135644) sompetike válasza crok (#135628) üzenetére


sompetike
aktív tag

Köszi.👍

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#135645) KillHates


KillHates
nagyúr

Segítségeteket szeretném kérni; hogyan tudom rávenni a készülék egyik alkalmazását (konkrétan a Waze-ről lenne szó), hogy csak a mobilneten keresztül érje el a netet, miközben a WiFi be van kapcsolva és az autómra csatlakozik, ahol persze nincsen net. Próbáltam az alkalmazás beállításokban a Waze-nél lekapcsolni a WiFi-t, de ennek ellenére valami miatt addig amíg a WiFi be van kapcsolva a telefonon, csak azt írja, hogy "várakozás a hálózatra" (ahol ilyenkor nem látja a netet) Ha rendes netes WiFi-s környezetben használom a Waze-t akkor tökéletesen működik, illetve, ha kiszállok az autóból és csak mobilnet van akkor is minden rendben. Az a lényeg, hogy nekem egyszerre kellene, hogy a WiFi is be legyen kapcsolva és a kocsihoz csatlakozzon a telefon ez által, illetve menjen mellette mobilnet ahonnét a meglévő WiFi ellenére a netet éri el a telefon, vagy akár az adott applikáció azaz a Waze.

Előre is köszönöm, remélem nem voltam nagyon OFF :R :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#135646) eclipse19 válasza FeZ... (#135636) üzenetére


eclipse19
senior tag

Milyen mobilod van?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135647) Somatom válasza KillHates (#135645) üzenetére


Somatom
veterán

Az a gyanúm, hogy ez nem fog összejönni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135648) KillHates válasza Somatom (#135647) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj :(

Valami külső alkalmazással sem lehet rábírni a rendszert, hogy egy adott applikáció kizárólag milyen módon kommunikáljon az internettel?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#135649) Somatom válasza KillHates (#135648) üzenetére


Somatom
veterán

Az a baj, hogy maga a rendszer nem tud ilyet. A Wifi magasabb prioritású. Ha az aktív, akkor nincs mobilnet. Ez csak úgy működhet, ha a teló a router (hotspot) és az autó erre a hálózatra csatlakozik. Vannak speciális esetek (pl. Samsungokban), amikor a mobilnet és a wifi párhuzamosan tud működni, de ez csak a letöltés gyorsítására van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135650) KillHates válasza Somatom (#135649) üzenetére


KillHates
nagyúr

Huawei-em van, abban is van opció, hogy az esetlegesen lassú WiFi-t lehessen gyorsítani a mobilnettel....
Köszi a tippet, megpróbálom, hátha "hozzányúl" a mobilnethez a telefon, ha nem látja az internetet a WiFi-n keresztül. Viszont tartok tőle, hogy nem fog menni; mert van bőven adatforgalom a WiFi-n keresztül, de az csak az autó kamerája, meg az OBD...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.