Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135901) Somatom válasza crok (#135900) üzenetére


Somatom
veterán

Tehát, szted a fájlkezelők, automatizálók, NAS -ok, a Foldersync, vagy, az IFTTT -n alapuló megoldások a korlátozás életbelépése után is hozzá fognak férni a felhasználó által feltöltött tartalomhoz?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135902) crok válasza Somatom (#135901) üzenetére


crok
Topikgazda

Hozzáférhetnek ha megfelelnek a Google új irányelvének és egyelőre úgy néz ki hogy a felsorolásod eleje meg fog alapvetően felelni - az automatizálók és az IFTTT pont határeset de szerintem azzal se lesz gond mert olyan emberek vannak mögötte akik meg fogják oldani (plusz a nyílt forrás sokat lendít).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135903) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudok milyen indíttatástól vezérelve, de megnéztem az iGO-t a playen.
Most komolyan, hogy lehet ennyire hülyének nézni a vásárlókat?
Számtalan panasz van, hogy új készülék esetén nem tölthetőek le a térképek, ezek meg ugyanazt írják ezredszerre is, ellenőrizzék a vásárlók, hogy jól léptek-e be a Google accounttal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#135904) Somatom válasza crok (#135902) üzenetére


Somatom
veterán

Az E-Robot, vagy a Macrodroid mögött pont ugyanaz áll, mint eddig, mégsem férhetnek hozzá a névjegyekhez. A Tasker viszont igen. Ezek szerint Tamás, vagy a Macrodroid fejlesztője kevésbé megbízható, mint Joao Dias (a Tasker fejlesztője). Nem tartom hitelesnek, még kevésbé korrektnek a Google elbírálási paradigmáját.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135905) crok válasza Somatom (#135904) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez van. Az ő termékük - az ő dolguk.
Nem védem persze őket, félre ne érts (!!!) csak ez van.. : \
A rossz hír hozója te voltál, én csak leírtam pár dolgot ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135906) Somatom válasza S e t h (#135903) üzenetére


Somatom
veterán

Valami olyasmi van, hogy az IGO -n belül, az áruházban a vásárlásokat kell alaphelyzetbe állítani. Persze, ettől még úgy szar az egész, ahogy van. Késik a hang, az új verzió bugos, nem működnek egyes figyelmeztetések és a térképek sem aktuálisak (értsd: egy warez verzióhoz frissebb térképállomány telepíthető, mint a hivatalosan megvásárolthoz). A tabletemre telepítettem, de a próbaidő után úgy döntöttem, hogy kenjék a hajukra ezt a szart, nem vásárolom meg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135907) Somatom válasza crok (#135905) üzenetére


Somatom
veterán

Pont az a gond, hogy ezek nem a Google termékei, csak szubjektíven ítélkezik becsületes fejlesztők munkái fölött.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135908) crok válasza Somatom (#135907) üzenetére


crok
Topikgazda

A GDrive a Google terméke.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135909) darvinya válasza Somatom (#135904) üzenetére


darvinya
titán

Nem arról van szó, hogy Ő jobban megbízható, hanem Google-GPRS teljes mértékben megfelel, pluszba valamilyen költség…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135910) crok válasza darvinya (#135909) üzenetére


crok
Topikgazda

sed 's%GPRS%GDPR%g' ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135911) Somatom válasza crok (#135908) üzenetére


Somatom
veterán

De, a hozzáférő alkalmazások nem az övéi.
Az úr adta, az úr elvette, legyen áldott az ő tette?

Darvinya:
Tehát a Tasker megfelel a GDPR -nek, a Macrodroid, meg az E-Robot nem. Nemáááá! Pont ugyanúgy, ugyanarra használják a hozzáférést, mint a Tasker.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135912) darvinya válasza Somatom (#135911) üzenetére


darvinya
titán

Ők minden átvilágítás kérést teljesítettek és GDPR (és crok :D ) megfeleltek.?
Plusz esetleg korrumpáltak. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135913) Somatom


Somatom
veterán

Budapesti parkolás fizetésre keresek jó megoldást. Telenoros (feltöltős) vagyok, de a Walletet nem tudom erre használni, mert a flottás kártyámhoz van regisztrálva. A bankkártyám Erste -s, ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135914) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

A google mapsen hogyan lehet előhozni a traffipax megjelenítését, bejelentését? Elvileg már elérhető nálunk is, de eddig még nem láttam, annak ellenére, hogy naprakész az alkalmazásom.

(#135915) Siriusb válasza Somatom (#135913) üzenetére


Siriusb
veterán

Én a Simple-t használom. Mobilneted, bankkártyád van, ennyi. :)

(#135916) Dr V válasza Somatom (#135913) üzenetére


Dr V
őstag

Parkl? Olyan parkolókkal is szerződésben van, ahova amúgy nem mehetsz be.

(#135917) Somatom válasza Siriusb (#135915) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Sok ilyen megoldásról hallottam, olvastam, csak azt nem tudom, hogy melyik a tuti. Meglássuk, hogy mit javasol a többség.

Dr V:
Nekem elég lenne az utcás parkolás, csak a működő parkolóóra-vadászatot, meg az idő-előkalkulációt szeretném elkerülni. Vmi GPS alapú megoldás kéne.

Áttúrtam két kütyümön is a Térképet, de én sem találtam benne ezt a funkciót. Itthon keveset próbáltam, de Németországban napi szinten használom a CamSAM Plus -t. Hasznos és profin megírt alkalmazás. Bármilyen alkalmazás fölött meg tud jelenni lebegőben, tehát a Térképpel is együtt tud működni. Van opció kényszerített audió módra is (azaz, hogy milyen kimeneten szólaljon meg).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135918) Somatom


Somatom
veterán

Most láttam, hogy van frissítés a Clipper+ -hoz. A szinkron lett belőle kihagyva, mert a Google korlátozásai miatt a fejlesztő júni 1 -től leállítja ezt a funkciót. Nemsokára pedig magát az alkalmazást is elhagyja. Köszi, Google! :O

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135919) crok válasza Somatom (#135918) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy emlékszem a Clipper+ is a GDrive privát tárat használta amiről írtam - kiírta belőle mielőtt a Google szünteti meg. Szívás. Marad kézi export + automatizált sync valahova + import. Bár érdekes hogy miért nem követi a "trendet' és regeli be mondjuk játéknak és akkor mehetne a mentés a Play Games tárhelyébe.. sokan csinálják ezt, és nem számít bele a Google Drive tárhelybe.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135920) Zola007


Zola007
veterán

Tud ajánlani valaki olyan naptár programot, amelyik kezeli
- teendőket
- ha több naptár van egy google fiók alatt
:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135921) rjg válasza Zola007 (#135920) üzenetére


rjg
őstag

Nekem erre tökéletes a Google Naptár saját kliense is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#135922) Somatom válasza crok (#135919) üzenetére


Somatom
veterán

Ez a Google regula már csak pont az Í -re. A fejlesztő már akkor kiküldte az e-mail -t, hogy befejezi a Clipper+ fejlesztését, amikor kiderült, hogy az Android Q -ban a Google letiltja a külsős alkalmazások hozzáférését a vágólap tartalmához. Ez megöli a Clipper+ -t (is).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135923) Dr V válasza Somatom (#135917) üzenetére


Dr V
őstag

Elvileg GPS alapján megy.

(#135924) Zola007 válasza rjg (#135921) üzenetére


Zola007
veterán

nekem nem mutatja, csak a fő naptárat
- se a fix időpont nélküli feladatokat
- se a 2 másik naptárat, amit a google fiókomban hoztam létre, hogy szétválasszam a céges teendőket és a nem fontos dolgokat

A más (cég) által megosztott naptárat viszont igen

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135925) darvinya válasza Zola007 (#135924) üzenetére


darvinya
titán

Akkor ott nincs valami rendesen beállítva, vagy más fiók nincs szinkronizálva.
Nálam Google és Outlook fiókot is mutatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135926) Zola007 válasza darvinya (#135925) üzenetére


Zola007
veterán

beállítva nem tudom mit lehet még, amit fiókban és telefonon lehetett, azt beállítottam
illetve nincs másik fiók, egy gmail fiók alatt van 3 naptáram (alap, cég, nemfontos)
böngészőben és Thunderbird kiegészítőben látszik mind a 3 és a "task" dolgok is, mobilon csak az alap választható szinkronizációra

Xiaomi Redmi 4A
android 6.0.1
miui global 8.5.1.0

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135927) ollie válasza Somatom (#135913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erste Mobilbank alkalmazás jó erre is, de még nem próbáltam parkolásra használni.

***

(#135928) Somatom válasza ollie (#135927) üzenetére


Somatom
veterán

Az Erste mobilbank alkalmazással az a bibi, hogy amikor legutóbb teszteltem, akkor még nem kezelte az Eurós bankszámlákat. Nekem meg olyanom van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135929) ollie válasza Somatom (#135928) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bocs, Erste MobilPay

***

(#135930) Somatom válasza ollie (#135929) üzenetére


Somatom
veterán

A Playes leírása szerint annál is feltétel a Forint alapú kártya. Ezt nem tudom, hogyan kell értelmezni. Nekem van Forintos számlám is és ezeket az új típusú kártyákat webes felületen bármely számlámhoz hozzárendelhetem. De, sanszos, hogy ha épp az Euróshoz van rendelve, akkor nem tudok vele fizetni a Pay alkalmazásban. Nálam pedig az Eurós az alapértelmezett és az alkalmankénti átállítgatás nagyobb tortúra lenne, mint a parkolóóra keresgélés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135931) darvinya válasza Zola007 (#135926) üzenetére


darvinya
titán

A telefon beállításában lévő Google fiók alatt az összes fióknál be van kapcsolva a szinkronizáció, beleértve naptár is?
Ezek a fiókok láthatók MIUI naptár app-jában?

Mivel MIUI-t használsz, ez nem Google app-ok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135932) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Mivel a Google is GDPR-kompatibilissé tette a Google Play áruházban található alkalmazásait, ennek köszönhetően a hívásrögzítő apk nem rögzítik a másik fél hangját illetve a híváshoz nem társíthatja a névjegyet (ismeretlen hívó) :W
Tud valaki olyan hívásrögzítő alkalmazást ami ezt még nem veszi figyelembe és normálisan működik (nem Google play) :F

(#135933) crok válasza Poiro7 (#135932) üzenetére


crok
Topikgazda

Régebbi verziók bármiből apkmirror.com-ról?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135934) kovacs65 válasza Poiro7 (#135932) üzenetére


kovacs65
senior tag

ACR 30.2
Note 8
Droid 8

Szuperül megy minden funkciója

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#135935) SharpSA válasza Zola007 (#135920) üzenetére


SharpSA
veterán

CalenGoo

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#135936) zsoltzsolt válasza kovacs65 (#135934) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

ACR30. 2 társítja a hívó nevét a felvételhez?

(#135937) kovacs65 válasza zsoltzsolt (#135936) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nálam ez a trió tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#135938) C. s. válasza Poiro7 (#135932) üzenetére


C. s.
addikt

Szia!

Nemrég nekem is szükségem lett rá, az itteni vélemények alapján töltöttem le az APKMirrorról a Call Recorder - ACR 31.5-unChained verziót, és jól bevált. Ellenőriztem a Virustotalon és a Jottin is, rendben találta. A linket nem mentettem el, nem gondoltam, hogy esetleg kellhet.

[ Szerkesztve ]

(#135939) kaciokos válasza crok (#135919) üzenetére


kaciokos
őstag

Bocs, de melyik a GDrive privát tár, amit én is látok, vagy ahova pl. a WhatsApp ment? A kifejezés nem igazán egyértelmű.

(#135940) Somatom válasza kaciokos (#135939) üzenetére


Somatom
veterán

Az utóbbi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135941) crok válasza kaciokos (#135939) üzenetére


crok
Topikgazda

Az app szamara privat, csak az app fer hozza, meg te se tudod megnezni a tartalmat kozvetlenul csak max. torolni lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135942) Poiro7 válasza C. s. (#135938) üzenetére


Poiro7
aktív tag

:R THX :R

(#135943) C. s. válasza Poiro7 (#135942) üzenetére


C. s.
addikt

Nagyon szívesen! :K

(#135944) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Van vmi jo rss reader?

(#135945) Mr Dini válasza Somatom (#135901) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nem kell aggódni, nem teljesen töketlen a Google. :D Csak rájöttek, hogy ez nekik nem biznisz, miután egyesek több tíz terákat tárolnak a felhőben ilyen appok segítségével. A napokban kaptam meg az emailt, hogy saját API kulccsal továbbra is igénybe lehet majd venni ezeket az endpointokat. Kicsi plusz macera, de megtehető itt. Szerintem ezt az alkalmazás fejlesztői is beletehetnék a saját appjukba. Egy custom kulcs megadási lehetőség. :)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#135946) Somatom válasza Mr Dini (#135945) üzenetére


Somatom
veterán

Köszönöm az infót, Mester! :R :R
Ki ez az új fazon? Super Mario tesója? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135947) batai15


batai15
félisten

Sziasztok !
Arra keresnék valami megoldást hogy Feedszerűség kellene az általam megadott weboldalakról.
Kezd állandóan tele lenni a home screen sok kirakott weboldal schortuttal .
Köszi .

(#135948) Mr Dini válasza Somatom (#135946) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nincs mit. Én is nagyon remélem, hogy nem zárják el a lehetőséget a FolderSync és hasonló mindennapos appok elől. Ennél konkrétabbat ugyanis még nem tudunk.

Olyasmi. :) Annak idején egy Jenkins nevű szoftverrel automatizáltam többek közt a NAS-ra is csomagokat, erről vagyok ismeretes kb minden fórumon. Amikor avatart szerettem volna választani, szóba sem jöhetett más, mint Ő:

Sajnos a logó mivolta miatt ezt viszont nem választhattam, pedig maga a rajzoló adta meg az engedélyt (s hiába logo, public domain alatt lett megjelenítve), várnom kellett, míg a tesója elkészül. Ő nem annyira elegáns, mint a nagytesója, de nem logo. :D

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#135949) domerator válasza C. s. (#135938) üzenetére


domerator
veterán

Ez a verzio mindket fel hangjat veszi android 9 alatt?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#135950) Forrest Gump válasza domerator (#135949) üzenetére


Forrest Gump
tag

Most próbáltam S9+al nem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.