Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135151) kory24 válasza MATEO6600 (#135143) üzenetére


kory24
őstag

Nekem sem akar bejelentjezni :(

(#135152) zelos válasza MATEO6600 (#135150) üzenetére


zelos
aktív tag

Google fiók, társított alkalmazások, itt van olyan hogy "myp2" ?

(Én most raktam újra próbaképpen és működik.)

[ Szerkesztve ]

(#135153) realist


realist
őstag

Emui rendszerhez (Huawei P30) tudtok olyan alkalmazást ajánlani ami csak a bejövő értesítéseket (nem időt stb csak pl viber üzenet érkezését) megjelenití AOD-n?

Kösz!

(#135154) smithsys válasza zelos (#135149) üzenetére


smithsys
aktív tag

Megcsináltam amit javasoltál. Sajnos semmi változás. Elfogadom az ÁSZF-et és csak pörög végtelen ciklusban.
A társított alkalmazások között pedig nincs myp2.

(#135155) zelos válasza smithsys (#135154) üzenetére


zelos
aktív tag

Akkor passzolom.

(#135156) smithsys válasza zelos (#135155) üzenetére


smithsys
aktív tag

Rápróbáltam az ogyoutube-ra is de az is a microg-t használja bejelentkezéshez tehát a végeredmény ugyanaz.
Azért köszönöm hogy próbáltál segíteni.

(#135157) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Melyik a legjobb hangrögzítő program? Nem olyan kell, ami a hívást rögzíti, hanem olyan, ami úgy viselkedik, mint egy diktafon. Lehetőség szerint mp3, wav, vagy flac formátum lenne a legoptimálisabb.
Előre is köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135158) xXx--89


xXx--89
csendes tag

Vki tudja hogy miért nem tölti le automatikusan a key mapping sablont a pubg-hez az Apower Mirror? Vagy melyik tükröző programot ajánljátok amivel lehet bill+egér kombóval játszani úgy hogy automata sablon key mapping van benne alapból és nem az hogy minden játéknál be kell állítgatni?

[ Szerkesztve ]

(#135159) Golden9


Golden9
addikt

Pro Mp3 player - Qamp 799.00 Ft

[ Szeretkezve ]

(#135160) Golden9


Golden9
addikt

Mental Disorders Premium 249,00 Ft

[ Szeretkezve ]

(#135161) laleeee


laleeee
őstag

Nem bírom elviselni az új facebook appot ,ezért régieket használok. Egy ideje nem tudok csak az újba bejelentkezni. Segítsetek már legyetek szívesek !!

[ Szerkesztve ]

(#135162) beg válasza laleeee (#135161) üzenetére


beg
veterán

Írjunk olyan hivatalos Facebook appot ami régi UI, de már az új motorral működik, vagy hívjuk fel inkább a Zuckerberg gyereket?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135163) laleeee válasza beg (#135162) üzenetére


laleeee
őstag

Az a baj hogy a 3 fb profilom közül pont a legfontosabbal nem tudok bejelentkezni a régi appba. Tudsz erre valami értelmes választ, vagy csak ész nélkül emberkedsz megint ?

(#135164) WhiteWalker válasza laleeee (#135161) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egyéni hiba lesz. Nálam megy.
Szokásos útvonal , lépj ki , FB app cache / adat törlése , aztán próbálja belépni . Netán install / reinstall .

(#135165) laleeee válasza WhiteWalker (#135164) üzenetére


laleeee
őstag

Melyik verziót használod ?

(#135166) WhiteWalker válasza laleeee (#135165) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom ez a legfrissebb , 219.0.0.46

(#135167) laleeee válasza WhiteWalker (#135166) üzenetére


laleeee
őstag

Látom,érted miről van szó :)

(#135168) gabo9201


gabo9201
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek androidra ami monitorozza a kimenő hívások idejét, 80 perc lebeszélhetőségem van a csomagomban és szeretném tudni mennyinél járok. Annak idején még a nyomkodós 6230-as Nokia is tudta ezt alapból, de Androidon nem találok ilyen számlálót. Elolvastam az összefoglalót is, de ott sem találtam ilyen programot. Írták régebben a fórumban a "Call Meter 3g"-t, de már ezt sem találom a Play Áruházban. Próbáltam egy "Data & Call Plan" nevű alkalmazást, de nekem valamiért nem számolta a hívásokat. Az első napon amikor feltelepítettem működött, de az utána következő napokon már nem írta.

Ja és a telefon Xiaomi Redmi 4X 3/32GB MIUI 10.3 rendszerrel (Android 7.1.2).

Köszönöm a tanácsokat! :R

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#135169) beg válasza laleeee (#135163) üzenetére


beg
veterán

A kérdésre megfelelő volt a válasz, a következő emberkedésnél pedig már ismerni fogod a járást, úgyhogy talán inkább ne :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#135170) pube111


pube111
senior tag

Egy ideje a hívásrögzítőm nem írja a rögzített hangfájlhoz a hívó nevét. Valami sim olvasás jogosultság hiány miatt.
Ismertek olyat ami rendesen a hívó nevével menti a hívást?

(#135171) darvinya válasza gabo9201 (#135168) üzenetére


darvinya
titán

Azért nem számolta tovább az app, mert rendszer lelőtte.
Ezt alkalmazás váltóban app ikonjára nyomva rárakni lakatot, hogy a rendszer ne állítsa le.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135172) ollie válasza gabo9201 (#135168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden szolgáltatónak van erre saját appja, pl MyTelenor

***

(#135173) WhiteWalker válasza laleeee (#135167) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt kifejtenéd bővebben? Mert beg forumtars szavaival élve "A kérdésre megfelelő volt a válasz" ;]

[ Szerkesztve ]

(#135174) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van olyan program amivel meglehet nézni MIUI -n, hogy egy alkalmazásban a rezgő értesítéssel kapcsolatban milyen események futottak le előtte, illetve utána?

Köszönöm a választ.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#135175) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A tegnapi frissitessel a Kiwi bongeszoben (is) lelottek a youtube videok hatterben valo lejatszasat. Kar erte, marad a newpipe erre.

(#135176) pvt.peter válasza pvt.peter (#135174) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ez a CatLog - Logcat Reader! egész jónak tűnik.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#135177) DrBubo77 válasza turbulencia8 (#135175) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mert időlegesen levette a Google a Play áruházból. Gondolom ez volt az eltávolítás oka.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#135178) sherlock82


sherlock82
senior tag

Android rendszerre telepített viber alkalmazás rendszeresen nem küldi el a szöveges üzenetet. Gyakran 2 - 3 x megkel próbálni hogy sikerüljön. Többször újratelepítettem, de nem oldódott meg a probléma. Mi lehet a probléma, segítséget köszönöm előre is.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#135179) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok
A gyári samsung calendart csak apk-val lehet telepíteni nem-samsung készülékekre?
Ha egy ilyen apk-t felteszek mondjuk egy xiaomira, akkor az fog magától automatikusan frissulni?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#135180) Aurig@ válasza sherlock82 (#135178) üzenetére


Aurig@
őstag

Régebbi verzióval próbáltad? Nekem 10.2.0.3 van Oreo 8.1-en hibátlan. Sőt a fiamnak 7.1.1-en és feleségemnek 6.0-án hibátlan. Nem engedem frissíteni. Nem biztos, hogy az újabb mindig jobb is!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#135181) Bferibörs válasza sherlock82 (#135178) üzenetére


Bferibörs
addikt

Újra telepítésnél törölted a viber könyvtárat is?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#135183) laleeee válasza WhiteWalker (#135173) üzenetére


laleeee
őstag

Régi fb appról volt szó,olvass vissza :) De azért köszi az igyekezetet.

(#135184) mzso


mzso
veterán

Helló!

Open Camera használóktól kérdem: Mit lehet akkor csinálni, hogy ha a képernyőn mutatott kép az vágott (mind a négy oldalt) ahhoz képest ami a fényképen látszódik. Ez valami beállítás amiről nem tudok vagy bug (inkompatibilitás) lehet? A videónál egy az egyben ugyanazt kapom mint amit mutat a kijelzőn

(#135185) crok válasza laleeee (#135183) üzenetére


crok
Topikgazda

Alternatív appokat használtál már?
Pl. én a Frost-ot (weboldal) használom és nagyon elégedett vagyok vele de ott van még a SlimSocial (weboldal) vagy a MaterialFB (weboldal) ami szintén nagyon jó. [Szerk.] Mondjuk én nem vagyok heavy FB user..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135186) laleeee válasza crok (#135185) üzenetére


laleeee
őstag

Köszi

(#135187) nyisziati válasza mzso (#135184) üzenetére


nyisziati
veterán

Inkompatibilitás.
Plusz nekem indokolatlanul belassult, úgyhogy töröltem (Xiaomi).

(#135188) kovisoft válasza mzso (#135184) üzenetére


kovisoft
őstag

Mire van állítva a beállításokban az On screen GUI.../Preview size? Itt van egy olyan, hogy "Match photo size (WYSIWYG)", ekkor elvileg a teljes fotót kellene látnod.

(#135189) mzso válasza kovisoft (#135188) üzenetére


mzso
veterán

Ez az opció ami nem működik. A képarány jó, de minden oldalt meg van vágva.
(Ha a másikra állítom a teljes képernyőt kitölti)
Az a poén, hogy videó módban meg teljesen jó. Ott a videón is ugyanaz van mint amit a képernyőn látok.

@(#135187) nyisziati

A fene.... pedig minden más működik...

A config-ot nem lehet megtákolni, hogy jó legyen?

(#135190) sherlock82 válasza Aurig@ (#135180) üzenetére


sherlock82
senior tag

A legújabb verzió van fent, de ha lehetne feltennék egy régit.
Csak nem tudom azt hogyan lehet.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#135191) kovisoft válasza mzso (#135189) üzenetére


kovisoft
őstag

Hát igen, ezt most olvasom a help-ben:

"Also note that even in "Match photo size" mode, on some devices and resolutions, it may not be possible to match the preview to the resultant photo/video exactly; in such cases, Open Camera will try to match as closely as possible."

Úgyhogy ezek szerint vannak készülékek, ahol nem tökéletes a preview megjelenítése.

(#135192) Aurig@ válasza sherlock82 (#135190) üzenetére


Aurig@
őstag

Csinálj biztonsági mentés a csevegésekről. Töröld le a Vibert, utána pl. [Viber] leszeded egy régebbi verzióját, fent van még az általam említett 10.2.0.3 is. Telepíted, visszaállítod a biztonsági másolatot és készen van.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#135193) WhiteWalker válasza laleeee (#135183) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jól olvastam!

"Nem bírom elviselni az új facebook appot ,ezért régieket használok. Egy ideje nem tudok csak az újba bejelentkezni. Segítsetek már legyetek szívesek !!"

Meg is válaszoltad a kérdést magadnak ugye? A régi nem megy , az új igen.

Az alternatívák egytől egyig sz@rok. Sokkal jobban szelektálják a hírfolyamot mint a gyári FB app.

De akkor szenvedj a régivel vagy az alternatív vackokkal , esetleg megszokod az új FB felületet. A döntés a kezedbe ;]

[ Szerkesztve ]

(#135194) crok válasza WhiteWalker (#135193) üzenetére


crok
Topikgazda

"Sokkal jobban szelektálják a hírfolyamot mint a gyári FB app."
Akkor ami neked bug az nekem feature : D Nekem jó lesz így : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135195) WhiteWalker válasza crok (#135194) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Milyen szerencse , hogy itt a PH!-n mindig van valaki , aki kiforgatja az ember mondani valóját. :U

[ Szerkesztve ]

(#135196) crok válasza WhiteWalker (#135195) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom, mert szerintem meg !("Az alternatívák egytől egyig sz@rok"), valamint igen, az ő kezében van a döntés, de ha nem is tudott róla hogy van alternatíva..? És ha számára is feature lesz ami neked bug? Mindegy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135197) WhiteWalker válasza crok (#135196) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A jobban alatt nem a pozitív értelmét értettem. De ezt magyarázni kell? :U

Használtam több alternatívát , Feleannyit se mutattak a hírfolyamból mint a gyári app.
Ez nem épp előny , mert sok jelentős , friss információt nem láthattam ez miatt , akinek épp úgy van beállítva az oldala. Hiába állítottam akár "legfrissebb"-re ...

De használja egészséggel. Nekem aztán hót mindegy , de lovagolhatunk a szavakon még csak nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#135198) mzso válasza kovisoft (#135191) üzenetére


mzso
veterán

Kösz az infót.
Most már ezt is tudom. Kár hogy az egyetlen dolog ami nem működik egy ilyen alapvető dolog.

(#135199) bexinho23


bexinho23
őstag

Spotify (free) appban hogy adhato hozza a local music files? Vagy ez csak premium eseten latszodik?

(#135200) nyisziati válasza bexinho23 (#135199) üzenetére


nyisziati
veterán

Én Deezer-t használok, itt a prémiumhoz van kötve. Gondolom spotinál is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.