Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135351) Somatom


Somatom
veterán

(#135352) laleeee válasza Somatom (#135351) üzenetére


laleeee
őstag

Mit tud ez a YT premium ?

(#135353) galaxys80 válasza laleeee (#135352) üzenetére


galaxys80
veterán

[link]

Első találat volt a Google-ben. :U

(#135354) atike válasza laleeee (#135352) üzenetére


atike
nagyúr

Itt elég jól összeszedték. (index.hu-s cikk)

(#135355) pvt.peter válasza Siriusb (#135341) üzenetére


pvt.peter
őstag

Előzőleg a beépített MIUI rögzítőről váltottam az Automatic Call Recorder -re.
Most ennek is ez lesz a sorsa sztem.
De azért köszi a tippet.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#135356) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok.Van olyan ami a progikat lementi,beállításokkal mindennel együt? Nem rootolt a telefon. A titániumot imádtam,de a banki cuccok nem mennek rootolt telón. Meg ezt az újat ( Umidigi One Max) nem is tudom rootolni.

(#135357) mobilizmo válasza zarew (#135356) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

A google saját megoldása, ami a rendszer része, elég jól teljesít szerintem. Root nélkül csak ez a lehetőséged van. Mellékszál, de banki appok is működ(het)nek root esetén. Nekem legalábbis CIB és ERSTE működik.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135358) crok válasza mobilizmo (#135357) üzenetére


crok
Topikgazda

Raiffeisen is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135359) atike válasza mobilizmo (#135357) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem az OTP nem ment vagy 3 évvel ezelőtt... Az akkori telómat rootoltam, a bankolásról lemondhattam.

(#135360) crok válasza atike (#135359) üzenetére


crok
Topikgazda

Azota sokat fejlodott a technika, azota SuperSU helyett Magisk van a legtobbszor mar hasznalva ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135361) zarew válasza crok (#135360) üzenetére


zarew
senior tag

Ennek utána nézek...olvasok jó lenne a titánium Otp a bank. A google mentés minden beállítást jelszót visszatölt?

(#135362) mobilizmo válasza zarew (#135361) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mindent ami szinkronizálva volt a felhőbe.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#135363) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Sziasztok.
Előfizettem erre az új prémium Youtube szolgáltatásra, utána le is modntam egyből a meglévő google music előfizetésem. Egyenlőre még azt írja a Google Music app, hogy fizessek elő újra, kíváncsi leszek, mikor frissül majd. (app törlése megvolt már, adatokkal együtt)
Remélem tényleg tartalmazza ez a prémium szolgáltatás...

(#135364) dbius válasza Farkassacred (#135363) üzenetére


dbius
veterán

Én úgy értelmeztem, hogy két külön dologról van szó, tehát külön youtube premium előfizetés, ami nem tartalmazza a youtube music premium előfizetést. Ha ez utóbbit is akarod, akkor arra is külön kell előfizetni. [link]

(#135365) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Nem igazán találtam meg hova kellene írnom ezügyben, gondoltam megpróbálom itt.

Adott egy huawei y7 és egy nem androidos pioneer tv. A telefon képét hogy lehetne kitükrözni a tv-re? Vett a tulaj hozzá egy kábelt, aminek az egyik fele a telefonba lett dugva, a másik hdmi-s fele a tv-be és még van egy usb-s dugó is rajt. Állítólag sehogy sem sikerült kilőni a tv-re a képet.

Szükséges ehhez valami külön program, vagy mi a titka?

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#135366) WhiteWalker válasza Lauda (#135365) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ilyesmi lenne?

(#135367) Probert75 válasza Lauda (#135365) üzenetére


Probert75
addikt

SRY! Elbambultam és más tv remoteját linkeltem. :W

[ Szerkesztve ]

(#135368) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Továbbra sem működik nekem a ph app. Belépve a regemmel egyből fc-zik. Mui global 8.5.4-en.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135369) Farkassacred válasza dbius (#135364) üzenetére


Farkassacred
őstag

[link]
Már az előfizetésnél is írta nekem, hogy érdemes lemondanom a google music-os fizetést, mert a prémiumban benne van. A fenti link a legtisztább forrás szerintem, a másik meg, hogy ez tényleg a régi red csomag csak átnevezték plusz bővítették egy két dologgal (Ami ugyebár a zenei youtube rész volt, külföldön).

(#135370) Lauda válasza WhiteWalker (#135366) üzenetére


Lauda
félisten

Csak maga a kábele van, egyik vége olyan mint a telefontöltőé, másik vége hdmi, harmadik usb. De nem tudom miért ilyet vett, lehet csak azt gondolta azzal majd össze tudja kötni. :F ;)

(#135371) Somatom válasza Lauda (#135365) üzenetére


Somatom
veterán

Arra az USB -s aljzatra tápot kéne adni. De, ez csak akkor működik, ha az adott teló támogatja ezt a funkciót. A felső kategóriás Huaweiek támogatják, de, ez nem jelenti azt, hogy egy "y" is tudja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135372) Lauda válasza Somatom (#135371) üzenetére


Lauda
félisten

Bedugták azt az usb-t a teló töltőjébe, de úgy sem ment.

(#135373) Farkassacred válasza Farkassacred (#135369) üzenetére


Farkassacred
őstag

Meglett végül a probléma forrása, csak le kellett töltenem a youtube zenei appot. Tehát akkor a Youtube Premium szolgáltatás mindent tartalmaz, csak az éri meg így. Köszi a választ :)
Sorry, kifutottam a szerkesztési időből.

[ Szerkesztve ]

(#135374) WhiteWalker válasza Lauda (#135370) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

OTG kábel HDMI -vel?
Nem hiszen hogy azzal menne....
De a igen akkor a képernyő tükrözést kell bekapcsolni.

Amúgy Chromecast lenne a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#135375) zarew válasza mobilizmo (#135362) üzenetére


zarew
senior tag

Hát szégyenlem a pofám,de nem találom hol lehet beállítani az appok mentését.De csinált már ilyen visszaállítást de csak a progit rakta vissza ,mintha a playről szedtem volna le frissen. Se a beállításokat,kedvenceket nem hozta vissza. Pl máv menetrend.

(#135376) Lauda válasza WhiteWalker (#135374) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyesmi kábel:

Amúgy nem tudom miért ezt vette, én már csak a kész tényeket kaptam és hogy nem tudja kilőni a képet. :F

(#135377) crok válasza Lauda (#135376) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egy MHL kábel akar lenni? Azon akkor azért van sima USB hogy közben tudd tölteni is a telefont. Micro USB a telefonba, HDMI a TV-be, sima USB a töltőbe - kérdés, hogy MHL kompatibilis-e a telefon egyáltalán (mert itt pl. nincs a listában és itt se viszont a régi P6-om igen és az ment is simán.. van rá app hogy megnézd a telefon MHL kompatibilis-e egyáltalán.. vagy lehet, hogy a kábel esetleg eleve működésképtelen).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135378) WhiteWalker válasza crok (#135377) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jesszusom , MHL még a Galaxy S3 készülékemen volt utoljára :D

(#135379) crok válasza WhiteWalker (#135378) üzenetére


crok
Topikgazda

Sony Ericsson Xperia Arc S-emen még rendes mini HDMI volt.. az volt ám a jó világ..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135380) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

Kérdezni szeretném a kedves topiklakóktól, hogy ismertek-e olyan személyt, aki otthon érzi magát android alkalmazások esetén az ASO területén? Ezt nevezhetnénk a mobilalkalmazások SEO-jának is, azaz az appok keresőoptimalizáslásához keresnék magyarul beszélő szakit. Legjobb lenne egy szabadúszó.
A nagyobb külföldi szabadúszós oldalakon próbálkoztam, de sajnos csak angol nyelvre jelentkeztek, és nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb megoldás.

Köszönet!

(#135381) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, a cpu magok aktuális governorjait szeretném látni, viszont root nélkül működő programot nem találok. Tudtok valsmit, ami root nélkül is működik?

-

(#135382) Lauda válasza crok (#135377) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi szépen!

Ha nem megy ezzel a kábellel, akkor mit lehetne tenni? :)

(#135383) ollie válasza Farkassacred (#135363) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google music nem egyenlő a youtube music- kal! Utóbbira külön app van, Youtube Music néven.

***

(#135384) Farkassacred válasza ollie (#135383) üzenetére


Farkassacred
őstag

Két külön app igen, de az 1790 forintos premium youtube előfizetéssel mindkettőhöz korlátlan hozzáférést kapunk. Erre céloztam.

(#135385) kiraly.andra válasza zarew (#135375) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ne szégyelld, nem lehet, a többiek rosszul mondták. A beállítások nem mentődnek. Root nélkül a Helium jön szóba, az általában működik. Ha azonban az alkalmazás fejlesztője ezt letiltotta, akkor nem tudja menteni a beállításokat (ezt közli is, tehát nem zsákbamacska). Sajnos van bőven olyan app, ameynél ez a helyzet. Erről volt már itt szó, keress rá a topikban a "Helium"-ra.

:a:

(#135386) darvinya válasza Lauda (#135376) üzenetére


darvinya
titán

Minden MHL átalakítóhoz kell külső táp, mivel annélkül nem kap tápot a bennelévő elektronika.
MHL-HDMI átalakító csak akkor ad képet, ha az eszköz adat kommunikáció aljzata tudja MHL protokollt.
Ezt készülék leírásában leírják, ha erről nincs információ, akkor nem tudja, és nem ad képet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135387) galaxys80


galaxys80
veterán

A YouTube music appban, ha letöltök egy zenét, akkor annak hol kellene megjelennie a telefonon?
Én sehol nem találom.

(#135388) ollie válasza galaxys80 (#135387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogod. Valahol az app adat könyvtárában van, de nem mp3 (vagy más, simán használható audio) formátumban tölti le, amit csak úgy tudnál másolni.

***

(#135389) galaxys80 válasza ollie (#135388) üzenetére


galaxys80
veterán

Én is erre gondoltam. De megzavart, hogy a cél helynek lehet sd kártyát is választani.

(#135390) crok válasza 7Sony7 (#135381) üzenetére


crok
Topikgazda

DevCheck - hardware tab

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135391) 7Sony7 válasza crok (#135390) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszönöm! Ez végre működik root nélkül is!

-

(#135392) galaxys80 válasza ollie (#135388) üzenetére


galaxys80
veterán

Van egyébként olyan alkalmazás, amivel le lehet MP3-ban letölteni zenét YouTube -ról?
Egyszer-egyszer jól jönne asszonynak tanítás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#135393) crok válasza galaxys80 (#135392) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy egyszerű weboldal nem jó?
Hivatalos app nyilván nem lesz csak ami nem Play-es.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#135394) Cyrin válasza galaxys80 (#135392) üzenetére


Cyrin
addikt

(#135395) galaxys80 válasza crok (#135393) üzenetére


galaxys80
veterán

De. Ez is jó lesz. Köszönöm.

Cyrin
Köszi neked is.

(#135396) Lauda válasza darvinya (#135386) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi szépen, továbbítom a kapott infókat. :)

(#135397) Skillet


Skillet
addikt

Egy olyan appot keresek, ahol a havi költségeket lehet nyilvántartani. Rezsire ott van az excel, havonta. Én inkább olyan appot keresek, amiben a napi kiadásokat (vásárlások) lehet rögzíteni dátummal, címkével, árral. Automatikusan adja össze a tételeket. Mindezt papírra írva hónap végén sokat kell ezzel tökölni. Ami még jó lenne, az a megoszthatóság. Vagyis, hogy feleségem is lássa és szerkeszteni tudja. Ha a megoszthatóság nem lehetséges, akkor a tableten megoldjuk... Az közös.

Másik: billentyűzet progit keresek. Elvárások: ékezetes betűket is jelenítse meg, ne rakjon szünetet azután, ha egy felajánlott szóra bökök (kikapcsolható legyen). Mentse a szavaimat... Nagyjából ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#135398) darvinya válasza Skillet (#135397) üzenetére


darvinya
titán

Bill-re javasolnám AnySoftKeyboard-ot, de az annyira bug-os lett, hogy 5 perces csak szavak tanulása, vagy csak 1 szó tárol el és onnéttól kezdve minden új szó törli az előzőt.
Automatikus szó tanuláskor, pedig mindent ment, még hibás 1 betű leütést.

Legjobb, hogy egyszerre van jelen Angol és Magyar bill., emiatt pl: az És magyar szavat Es-re javítja.

Ami tényleg jó ilyen bill. az a 2013.12. havi, de ez már Pie rendszeren rosszul jelenítődik meg a bill. feletti nézeti ablak.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135399) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, létezik olyan lehetőség amivel beállítható, hogy adott időpontban hívjon fel a készülék egy adott számot?

(#135400) MADcat válasza Skillet (#135397) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Money pro? Én ezt használom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.