Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128301) unravel


unravel
őstag

A gyroscope szenzorba hagyma, csípős mehet?

¯\_(ツ)_/¯

(#128302) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

#128257 Esetleg erre valaki ??

(#128303) bigdady


bigdady
nagyúr

Köcsög aqua mail sosem lesz már akciós? Min egy éve nem volt csak max 50%

(#128304) S e t h válasza bigdady (#128303) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ide tudsz nekik írni.

support@aqua-mail.com

Szerintem használhatsz keményebb jelzőket is, mi az istent képzelnek ezek magukról?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#128305) bigdady válasza S e t h (#128304) üzenetére


bigdady
nagyúr

Régen többször lement 0.99eur-ra de idejét nem tudom mikor már, 3500 Ft még elég drága (meg a fele is)

(#128306) Narxis válasza bigdady (#128303) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DD

Thanos was right.

(#128307) nyisziati válasza S e t h (#128304) üzenetére


nyisziati
veterán

Aggyad má' ingyé' báttya, há' rí azasszony! :DDD

(#128308) Fall-N válasza bigdady (#128305) üzenetére


Fall-N
veterán

Volt már -75 %-os akcióban is, akkor ~700 Ft körül vettem meg.

(#128309) DonMarco válasza Viktor0610 (#128262) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Köszi szépen működik ! :R Elégvolt egy chrome újrainditás.

(#128310) Bozek válasza bigdady (#128303) üzenetére


Bozek
nagyúr

A boltba is menj be és mondjad meg nekik, hogy köcsögök, mert mikor volt már 10 Ft-ra leakciózva a kenyér. :D

(#128311) Viktor0610 válasza Bozek (#128310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem 3,60 Ft? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#128312) Bozek válasza Viktor0610 (#128311) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annyira nem akartam visszamenni az időben.

(#128313) zeon.hu válasza Bozek (#128312) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért kéne visszamenni?
Régen is 3.60 volt egy kiló kenyér és most is háromhatvan... :DDD

#?*@&!

(#128314) pontyos válasza snowdog (#128285) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszi, leszedem és próbálom is azonnal,azt hiszem ez kellett nekem!! Mobile to PC Screen

#Somatom : Olyan kicsi az eredi oldalkép, hogy maximális méretben épp látni valamit.... köszi!

(#128315) zsoltzsolt válasza bigdady (#128305) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mit tud, amit pl az Outlook vagy a Gmail nem tud?

(#128316) Stefi_dzsi


Stefi_dzsi
tag

Sziasztok!

Olyan pénzügyes/költségvetés követő app-ot keresek, ami szinkronizálni tudja a különböző számlákat, akkor is ha az app két külön google fiókon fut. (praktikusan az én ill. asszony telefonján)

Ahogy nézem a Monefy tud ilyesmit, egy közösre létrehozott Dropboxon keresztül. Van ezen kívül más? Vagy esetleg olyan, ami ezt ennél elegánsabban (egyszerűbben) oldja meg és max. csak egyszer kell fizetni érte (nem havi/éves előfizetős, mint a dropbox...)?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#128317) bigdady válasza zsoltzsolt (#128315) üzenetére


bigdady
nagyúr

Betölti automatán a csatolt képeket

(#128318) bigdady válasza Fall-N (#128308) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jó rég volt az már. Köcsögök :DDD

(#128319) bigdady válasza Bozek (#128310) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kenyér is szokott lenni néha leakciózva 10%-ra? Na ugye:)

(#128320) zsoltzsolt válasza bigdady (#128317) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És ez olyan fontos? 🤔

(#128321) bigdady válasza zsoltzsolt (#128320) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jaja. Biztonsági kamera küld emailenkent 6 képet, egyszerűbb egy görgetéssel vegiggörgetni mint egyesével rakkattintani letölteni és megnyitni 6x

[ Szerkesztve ]

(#128322) TODI1111 válasza zsoltzsolt (#128315) üzenetére


TODI1111
addikt

Gyakorlatilag mindent a legaprólékosabban be tudsz rajta állítani.

(#128323) zsoltzsolt válasza bigdady (#128321) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ah, így világos és értem.
Köszi a választ!

(#128324) zsoltzsolt válasza TODI1111 (#128322) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
AZ Okos mappa mit takar?
Az Outlook is tudja ezek nagy részét (oldalra húzás, éjszakák/hétvégék, stb). Bár a Küldési értesítések mit jelent?

(#128325) TODI1111 válasza zsoltzsolt (#128324) üzenetére


TODI1111
addikt

Az okosmappa például arra használható,hogy akiknek több email címe van ne csak címenként lehessen megnézni hanem alapértelmezetten az összes bejövőt mutassa.
A küldési értesítés pedig csak azt jelzi,hogy a készülék továbbítani tudta az emailt

(#128326) nylontacsko válasza Stefi_dzsi (#128316) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Korábban a Money Pro -t használtam.
Igaz, hogy iOs - OSX komlóban, de ahogy nézem mindenféle platformra létezik.
... továbbá az is igaz, hogy a Pro verzió fizetős, de ahogy néztem nem egy nagy összeg és használatát tekintve talán az egyik legjobb (szerintem)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#128327) Ablakos válasza nylontacsko (#128326) üzenetére


Ablakos
őstag

Nem találok bank import funkciót. Az már alap az ilyen progikban.

(#128328) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
olyan böngészőt keresek, aminek hasonló az elrendezése a safari: a gombok, menü stb lent van alul kényelmesen elérhető közelségben, nem pedig fent a sarokban a francban mint a chrome-ban.
Próbáltam kb egy hónapja a firefoxot de az nekem valamiért jóval lassabban tölt be mint a chrome, emiatt nem használom.
Próbáltam a sima operát de az mindig összeomlik kb egy éve, illetve az opera minit ami szintén elég lassúcska.
Az ilyeneket mint dolphin puffin stb én nem ismerem és nem tudom mennyire lopnak adatot.
Lehetőleg ne Kínából származzon a böngésző. Tisztában vagyok vele hogy kb a falba épített tégla is monitorozza az adataim, meg minden, de akkor is, viszolygok a kínai appoktól.
Galaxy S7-em van, 8.0 Oreo.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#128329) Somatom válasza oszi666 (#128328) üzenetére


Somatom
veterán

A Dolphin -ban felül van a kezelőfelület, ráadásul kínai. Viszont, pl. a Yandex -ben alul és nem kínai, hanem orosz, ami sokkal bizalomgerjesztőbb. ;] A screenshotokból úgy látom, hogy a Samsung böngészőben is alul vannak a kezelőgombok és az sem kínai.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128330) Bozek válasza nylontacsko (#128326) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyetlen kérdésem lenne. Lehet benne CSV-ből importálni az adatokat?

(#128327) Ablakos: Milyen bank importot keresel? Még ha van is ilyen valamelyik alkalmazásban, azt mire használod? Tudsz olyant, amelyik magyar bank adatait tudja importálni?

[ Szerkesztve ]

(#128331) oszi666 válasza Somatom (#128329) üzenetére


oszi666
őstag

jolvanna, nem tudom megmagyarázni miért de sokkal jobban ódzkodom a kínai meg orosz cuccoktól :D
nem értem ezeket a gomb elrendezéseket, egy galaxy s7-en még oké csak csak de egy nagyobb telón...
és az ios-es chrome-ban most levitték a gombokat, nekem ez a rigolyám

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#128332) Stefi_dzsi válasza nylontacsko (#128326) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Köszi. Androidon nem találtam benne szinkronizálást...

(#128333) this is life válasza oszi666 (#128328) üzenetére


this is life
Ármester

Próbáld ki az edge bongeszot a ms-tol ,alul van az ablak valto ,beallitasok , a felul pedig az elozmenyek,konyvjelzok...stb beepitett adblock .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#128334) eclipse19 válasza oszi666 (#128328) üzenetére


eclipse19
senior tag

Kicsit csodálkozom az Operára vonatkozó megjegyzéseiden.

Én napi több órát operázok évek óta és szerintem egy kezemen meg tudnám számolni hányszor omlott össze.

Az opera mini pedig lényegesen gyorsabb és kisebb, mint a teljes opera, cserébe csak "fél böngésző", ahogy ők maguk írták valahol, mert vagy a beépített WebView-t használja vagy tömörítés esetén a szerver által előfeldolgozott oldalt.
Az asztali böngészővel is szinkronizálható mindkettő.

Ha alsó gombokat szeretnél én ezt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#128335) Somatom válasza oszi666 (#128331) üzenetére


Somatom
veterán

Én meg a problémát nem értem, mivel alapértelmezetten fekvő nézetben használom a telót és két kézzel fogom. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128336) Ablakos válasza Bozek (#128330) üzenetére


Ablakos
őstag

Az én pénzköltéseim 90%-a kártya vagy banki tranzakció. Ezeknek az állandó pötyögése rengeteg időt elvesz. Minden bank alkalmazásban van tranzakció export funkció. (pdf, cvs stb formátumban.) Ezeket egy hónapban egyszer kell letölteni és egy megfelelő apk-ba importálni.
Én is keresek olyan alkalmazást, amelyik androidon és asztali gépen (akár webes felületen) felhős szinkronnal tud nyilvántartani. Van néhány ilyen, de megfizethetetlen (YNAB horror) Wallet-el szemezek, bár ez is nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#128337) Zeki


Zeki
nagyúr

Parental control / szülői felügyelet témában van jobb mint a Securekids? Nem olcsó, de nem tudja letörölni a telóról, meg szabályozhatom mivel mennyit játszhat.

(#128338) zsoltzsolt válasza TODI1111 (#128325) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ.
Ezt a kettőt az Outlook is tudja.
No , akkor még nem adok pénzt ezért, annyival többet nem tud,ami lényeges lenne.

(#128339) zsoltzsolt válasza Zeki (#128337) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A Google, amit kitalált? Bár nem ismertem a progit.
Google Family a neve, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#128340) Bozek válasza Ablakos (#128336) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az csak CSV import. A banki import alatt én mást gondoltam, azért kérdeztem rá. Vannak ugyanis olyan alkalmazások, amelyek tudnak csatlakozni a banki oldalhoz (pl. a MoneyWiz 2 is ilyen) és mindenféle trükkök nélkül áthúzzák a költéseidet. Csak ezek magyar bankokkal nem működnek.

(#128341) Ablakos válasza Bozek (#128340) üzenetére


Ablakos
őstag

Van több olyan auto importos(magyar bankkal is működő), de kiadni a hozzáférést egy alkalmazásnak... Beszélhetnek bármilyen biztonságról, inkább nem. (Magyar fejlesztésű wyze)

(#128342) Nubian válasza Ablakos (#128341) üzenetére


Nubian
lelkes újonc

Kérlek mondj pár olyan "könyvelő" alkalmazást, ami egy az egyben beveszi az OTP és a Raiffeisen felületéről kiexportált csv-t!
Régóta keresek ilyet, mert az én költéseim 99%-a e két bank kártyáival történik, és akkor nem kellene pötyögni a tranzakciókat.
Előre is köszönöm.

(#128343) Somatom válasza Nubian (#128342) üzenetére


Somatom
veterán

Bocs, hogy belevau, mert nem használok költségelszámoló appot! Ti nem szoktatok SMS -t kapni a tranzakciókról? Azért kérdezem, mert az SMS -ek szövege automatizáltan feldolgozható és az így kinyert összegek talán importálhatóak is. Ez leginkább Bozeknek szól, mivel Ő képben van ezekkel a lehetőségekkel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128344) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Van olyan ingyenes alkalmazás, amivel soundcloud-ról le lehet szedni dolgokat?

üdv.

[ Szerkesztve ]

.

(#128345) Nubian válasza Somatom (#128343) üzenetére


Nubian
lelkes újonc

Nem kapok.

(#128346) Fall-N válasza Troy. (#128344) üzenetére


Fall-N
veterán

Videoder tudja. Playen nincs fent a YT videó konvertálásának lehetősége miatt.

(#128347) bigrock válasza zsoltzsolt (#128324) üzenetére


bigrock
addikt

Ha megmutatod, hogy hol lehet az Outlook-ban beállítani, hogy az aláírás képként legyen, azonnal váltok rá az Aqua-ról. :)

(#128348) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, ezt az új dizájnos hófehér Chrome -ot be lehet valahogy sötétíteni?

-

(#128349) Viktor0610 válasza 7Sony7 (#128348) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Inkognító ablakot nyitsz. ;]

Samsung Galaxy A54

(#128350) Oldman2 válasza Somatom (#128343) üzenetére


Oldman2
veterán

Én pl. nem, amióta ezekért plusz pénzt kell fizetni. 25-30 Ft-ot tranzakciónként, miközben jómagam ennél jóval kevesebbet fizetek 1-1 kósza SMS-ért.

Érdekes, hogy ez pont fordítva működik a Bankoknál. Van egy szolgáltatás, amiből rengeteg kerül kiküldésre és nem hogy olcsóbb, hanem drágább az ár.
:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.