Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128251) Somatom válasza Viktor0610 (#128250) üzenetére


Somatom
veterán

Látom, nagyon unatkozol. Mindjárt bedobok valami csontot a Telenoros trolloknak, aztán takaríthatsz reggelig. ;] :P

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128252) SPF válasza punky10 (#128249) üzenetére


SPF
senior tag

Tobb vonalkodot beolvasni egymas utan, kulon-kulon, amit utana egy uzenetben szeretnek elkuldeni.
Remelem, ezek utan tudsz majd aludni...

(#128253) CB


CB
senior tag

Sziasztok!
Segítenétek abban, hogy a samsung táblagépemre gyárilag feltelepített programnál hogyan érhetem el, hogy egy angol oldal megnyitásakor egy gombnyomásra lefordítsa az oldalt?
Valahogy be kellene állítanom, hogy feldobja alapból kérdésnek, hogy lefordítsa-e nekem.
Samsung internet
7.4.00.70 verzió

Köszönöm

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#128254) punky10 válasza SPF (#128252) üzenetére


punky10
addikt

:R
Köszi!
Jó éjszakát,szép álmokat és sok-sok vonalkódot... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#128255) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok! Remélem jó helyen járok. Feleségemnek vettünk tavaly egy P9 Lite-ot, 16 GB háttértárral. Kb. 8-10 alkalmazást használ, annyi is van fent, gondoltuk elég lesz. Most ott tartunk, hogy képtelen már frissíteni a telefon, pedig mindent legyalultunk, ami lehet már memóriakártyán van. Annyit tudok tenni, hogy törlöm az összes alkalmazását, majd mindent újratelepítek, de nem akarom elhinni, hogy ez lenne a megoldás.

Van bármi, amivel próbálkozhatnánk, vagy tényleg már 16 gigát foglal egy android rendszer? :F

(#128256) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Gdrive-ban tárolok ~100 mappában ~50GB fényképet.
Hogy tudom ezeket a mappákat elérni a google fotók alkalmazásba és ugyanezt fordítva?

A kettő ugyanazt a tárhelyet használja.

(#128257) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ezt a kérdést feltettem a saját telefonom topikjában is ,de hátha itt kapok rá választ : Van a telefonon olyan lehetőség vagy esetleg van olyan alkalmazás amivel meg lehet nézni hogy egy-egy alkalmazás mennyi ramot fogyaszt?

(#128258) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok!
Van olyan app, ami híváskor automatikusan felveszi a telefont és kihangosítóra teszi? Lezárt képernyő mellett, 0 felhasználói beavatkozással. Vernee Thor gyári rendszerrel, root nincs.

4 8 15 16 23 42

(#128259) pc360 válasza Bazsee71 (#128255) üzenetére


pc360
addikt

[link]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#128260) fa4hu


fa4hu
őstag

Tudtok olyan egyszerű programot ajánlani, ami egy hónapban a kimenő beszélgetések összidejét rögzíti? (Tudom, vannak összetettebb alkalmazások mindenféle monitorozására, de nekem igazából csak ez kellene, hogy a könnyedén gyerekek ellenőrizni tudják, hogyan áll a fogyasztásuk.)

Előre is köszönöm!

(#128261) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! A chrome://flags beállitásainál hol tudom beállitani azt,hogy a címsor mellett (baloldal) jelenjen meg a kezdőoldal ikon (kis házikó) ? A multkor volt róla szó (link) de sehol sem taláom :(

[ Szerkesztve ]

(#128262) Viktor0610 válasza DonMarco (#128261) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google keresés, első találat:
"Once you've downloaded Chrome Beta, open the app and type "chrome://flags" into the address bar, then tap on "Go" to proceed. Next, type "Home page" into the search bar at the top, which will yield "Force Enable Home Page Button" as a result. Now, tap on the box marked "Default" right below "Force Enable Home Page Button," then select "Enabled" from the box that appears."

Azt nem tudom hogy működik-e nem béta Chrome-on is.

Fontos, hogy ki kellett lőnöm a memóriából is, a sima újraindítás nem volt elég.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#128263) MrBrown26


MrBrown26
kezdő

Sziasztok, abban szeretnék segìtséget kérni, hogy youtuberól milyen programmal tudom mp3-ra konvertálni ? Esetleg fizetős alkalmazás is szóbajöhet.

(#128264) Bazsee71 válasza pc360 (#128259) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi, este nekifutunk mindnek, beszámolok az eredményről!

(#128265) k850 válasza MrBrown26 (#128263) üzenetére


k850
addikt

Snaptube 🤔

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#128266) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Sziasztok! Nem használtam még gps-t androidon de most szükség lenne rá. Melyiket ajánlanátok? Nem nagy távra kéne csak megyén belül. Köszi!

Huawei P30

(#128267) zsoltzsolt válasza _CICAFIU_ (#128266) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Google térkép

(#128268) Somatom válasza _CICAFIU_ (#128266) üzenetére


Somatom
veterán

Ha van neted (online navi), akkor Google Térkép, vagy Waze (én a Térképet használom). Offline esetén Here, Sygic. De, van még néhány. Kinek, mi jön be.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128269) cantus


cantus
tag

Létezik ilyen app, ami nem rootolt mobilon is működik:
- az akksitöltést 80 %-nál leállítja

Mindenhol azt olvasom, hogy 80%-ig töltsem, de éjjel töltöm és ha még értesíteni tudna is, akkor sem kelnék fel kihúzni. Szóval olyan app kell, ami megállítja a töltést 80%-nál. Fizetnék is érte. De nem látok sehol ilyet. Vagy talán nincs is, hadd menjen hamarabb tönkre az akksi?

(#128270) Viktor0610 válasza cantus (#128269) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És akkor az akkud 20%-át nem használod ki? ;]
Azért is fizettél! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#128271) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Köszi a válaszokat!

Huawei P30

(#128272) Somatom válasza cantus (#128269) üzenetére


Somatom
veterán

Apa! Kezdődik! ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128273) snowdog válasza cantus (#128269) üzenetére


snowdog
veterán

Én meg mindenhol azt olvasom, hogy ezzel nem kell foglalkozni, mert a mai töltésvezérlők okosabbak mint a felhasználók. :)

Pl. ilyeneket lehet olvasni: "Egyébként nagyon rosszul közelíted meg a "problémát". A % -os érték egy viszonyszám. Mielőtt okosabb lennél, mint a teló töltésvezérlője, sztem utána kéne nézned, hogy minek a 100% -a a teló 100% -os töltöttsége. Mert az nem az akku 100% -os töltöttségét jelenti."

(#128274) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Open Camera alkalmazást használok. Megoldható, hogy két gyorsindítót tegyek ki? Mindkettő ugyanazt indítaná, csak más beállításokkal. Fényképeknél néha elég lenne 1-2 MB-os méret, de néha meg jó lenne a nagyobb felbontás. De mivel általában azonnal szeretnék fényképzni, így az körülményes, hogy mindig a beállításokba menjek előtte. Köszi!

(#128275) Somatom válasza nOvOp (#128274) üzenetére


Somatom
veterán

Az alkalmazásnak kellene támogatnia a különböző profilokkal indítást. Ennek hiányában root -> Titanium Backup pro -> kettős adatmód.
Esetleg megpróbálhatod zipsigner -rel átszignózva telepíteni két példányban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128276) Zeki válasza cantus (#128269) üzenetére


Zeki
nagyúr

MIndenhol önjelölt tudósok szajkózzák a marhaságot.
A telefon tudja mit és hogy töltsön.
Az akkuk nem azért halnak meg hamarabb, hanem mert már nem elég hetente 1-2x töltőre rakni őket, hanem naponta kell. Az appok meg a droid akár alap állapotban le lezabálja az akkut.

....

Akinek meg nincs tárhelye a telón, és fogalma sincs mit töröljön:
SD Maid Pro
A playen is van.

(#128277) MADcat válasza Somatom (#128272) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

a Kék mókusnak jóféle vonalzója van :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#128278) eclipse19 válasza fa4hu (#128260) üzenetére


eclipse19
senior tag

Callistics

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#128279) sbwolf válasza MADcat (#128277) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Vombat.

(#128280) nOvOp válasza Somatom (#128275) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi a választ. Közben rájöttem, hogy a xiaominak van egy olyan funkciója, hogy klónozás :) Így leklónoztam és és két ikon lett, különböző beállításokkal.

(#128281) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok!
Szeretném megtudni, hogy létezik e valamilyen progi droidra, ami az épp nézett képernyőt kirakja pc re wifin vagy usb kábelen? Fut egy olyan applikáció a munka telefonomon, amin van egy lapozható oldal, de annyira kicsik a betűk, hogy olvashatatlan. Nagyítani, nyomtatni stb nem lehet, ezért gondoltam, hogy ha kirakom képernyőre, ott már azért olvashatóbb lenne.
Köszönöm szépen!

(#128282) MADcat válasza sbwolf (#128279) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

neeee komoly???? ;) ;)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#128283) nyisziati válasza sbwolf (#128279) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem már bánja, hogy ez lett az avatárja...

(#128284) Somatom válasza pontyos (#128281) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy sem változik, ha a Beállítások -> Megjelenítésnél átállítod a megjelenített és a betü méretet? Egyébként milyen készülék, milyen Androidverzió?

nOvOp:
Akkor mázlid van. Az egy nagyon hasznos funkció. Gondolom, alapvetően a Viberhez, Whatsapphoz és hasonlókhoz találták ki. Ügyes dolog.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128285) snowdog válasza pontyos (#128281) üzenetére


snowdog
veterán

Van rá jó pár alkalmazás: [link]

u.i. Ezt letöltöttem, és nálam (S6) tökéletesen működik: Mobile to PC Screen Mirroring/Sharing

[ Szerkesztve ]

(#128286) Somatom válasza snowdog (#128285) üzenetére


Somatom
veterán

Ezekkel az a bibi, hogy root nélkül mindegyik a rendszer screen mirroring funkciójára alapoz, amit a Google a 6 -os Android -tól kezdődően, a build.prop módosításával, szoftveresen letiltott (biztos nem fogyott eléggé a Chromecast). Viszont, néhány gyártó (pl. a Samsung is) engedélyezte. Ezért nem mindegy, hogy milyen teló és milyen Android.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128288) fa4hu válasza eclipse19 (#128278) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi, jónak és egyszerűen használhatónak tűnik!

(#128291) Somatom


Somatom
veterán

A Classic után próbálok megbarátkozni az újabb SolidExplorer -rel. A Classic -ban a műveleteknél feldobja az előzményeket, amiben meg tudom nézni pl. egy hálózati másolás részleteit (össz idő, átlag átviteli sebesség). Ezt nem találom az újban. Én bénázok, vagy ez kimaradt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128292) beg


beg
veterán

Nem mókus, wombat. És igen, szép a vonalzóm. Meg is lengettem a warez témában. :DDD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#128293) Viktor0610 válasza Somatom (#128291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs benne.

Samsung Galaxy A54

(#128294) Somatom válasza beg (#128292) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy miért törölted. Mi volt ebben a warez? Ott vannak az akciófigyelő megoldások. Rá kell ereszteni a CC Cleaner -re és ha ingyenesre akciózzák, akkor lecsapni rá. Teljesen legális módszer.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128295) beg válasza Somatom (#128294) üzenetére


beg
veterán

Majd ha nem kitérő és/vagy egyértelmű választ adnnak arra, hogy ugye nem warez témában kérsz segítséget, akkor esetleg elgondolkozom rajta legközelebb. Mert most pont ez történt, lehet lemaradtál az összes törölt hsz.-ről. De csodálkoztam volna, ha nem lesz ez is szálka nálad csak hogy legyen min zizegni. :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#128296) Bazsee71 válasza pc360 (#128259) üzenetére


Bazsee71
őstag

Megtörtént, perpill 2.6 GB szabad hely van, nagy eredmény, köszi! :)

(#128297) Somatom válasza beg (#128295) üzenetére


Somatom
veterán

Valóban úgy tűnik, hogy másképp viszonyulunk a problémához. Sztem mindenki ártatlan, amíg be nem bizonyosodik a bűnössége. Én nem kiáltok farkast zizgek warezt, amíg van lehetőség legális megoldásra. Csupán attól, hogy valami gyanús, még nem warez. Ezzel szemben a PH -n az az általános, hogy már attól zizgés van, ha felmerül a warez lehetősége függetlenül attól, hogy a fórumszabály is konkrét cselekedetekkel definiálja a warezt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128298) zeon.hu válasza beg (#128292) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Wombat 16- os karikával... :))

Mellesleg privátot szoktál olvasni?

#?*@&!

(#128299) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Swype teljes verzió megszerezhető-e valamilyen formában azok számára akik korábban nem rendelkeztek licensszel? Mert a trial ugye két hét után lejár. A Dragon miatt lenne főként fontos.
Előre is köszi! :R

(#128300) beg válasza zeon.hu (#128298) üzenetére


beg
veterán

Most már igen, bocsi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.