Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128901) Cyrin válasza kidnou (#128900) üzenetére


Cyrin
addikt

na így már egész jó, de nem tetszik a kék widget, az alapvetően sötét kezdőképernyőn, valami transzparens widget jobb lenne.

(#128902) zsoltzsolt válasza Cyrin (#128901) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az is van benne.

(#128903) Cyrin válasza zsoltzsolt (#128902) üzenetére


Cyrin
addikt

na sikerült, köszönöm :R

(#128904) Jumbozorz válasza kidnou (#128900) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

És ez az időkép megbízható szerintetek? Ha nem ki melyikre esküszik?

Köszönöm

(#128905) lck válasza Jumbozorz (#128904) üzenetére


lck
senior tag

A valósidejű észlelése talán a legpontosabb, mert tényleges észlelő állomásokon alapszik. Az előjelzése meg olyan amilyen, de az egyiknél sem tud tökéletes lenni.

(#128906) GEPESZ66 válasza lck (#128905) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A közeledben lévő mérőállomás adatait veszi figyelembe, ami miatt néha lehet kicsi eltérés, de alapvetően megbízható.

(#128907) kidnou válasza Jumbozorz (#128904) üzenetére


kidnou
senior tag

A pillanatnyi és a rövidtávú előrejelzés pontos általában. Folyamatosan frissíti magát és módosítja az aktuális előrejelzést szükség esetén.

(#128908) < CyberBob > válasza i400 (#128888) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ez engem is érdekelne.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#128909) Drughi


Drughi
addikt

Gépkocsi szervíz, tankolás egyéb költségek követésére, vagy csak hogy egy helyen lássam mikor volt olajcsere vagy mikor esedékes a műszaki mi ajánlott manapság?

Régebben a fuelio és a drivoo appok voltak ezek, most is ezeket dobálja ki a play.

Volt egy app, ami nem szerepelt a play áruházban, de letölthető volt, csak nem emlékszem a nevére.

(#128910) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
Olyan dialer appot keresek ami tud keresni a google contacts job meg nicknamejei között is.
Galaxy S7, oreo gyári dialere nálam csak a nevek meg a telefonszámok között keres.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#128911) Ablakos válasza Drughi (#128909) üzenetére


Ablakos
őstag

My cars. Nekem nagyon bejött. link

[ Szerkesztve ]

(#128912) #77646080 válasza Drughi (#128909) üzenetére


#77646080
törölt tag

Évek óta használom, számomra nagyon bevált: DRIVVO. Áttekinthető felület, sokoldalú naplózási lehetőség, költségek (sok-sok féle + saját is hozzáadható), km óra állás és dátum rögzítése stb.

Szerk.: látom, a Drivvo-t ismered. Akkor stornó, ha konkrétan mást keresel. :)

[ Szerkesztve ]

(#128913) Drughi válasza #77646080 (#128912) üzenetére


Drughi
addikt

A drivoo és a fueliot használtam huzamosabb ideig, de látom most is ezek vannak még.
A drivoo megjegyezte az adatokat 2017ig, igaz azóta màr kocsit cserêltem, de dícséretes.

Talán a fuelio nekem áttekinthetőbb és tudok feltölteni képet is.

(#128914) Ablakos válasza #77646080 (#128912) üzenetére


Ablakos
őstag

Csak az a véget nem érő előfizetés. Egyszer kifizetném, de így...

(#128915) #77646080 válasza Ablakos (#128914) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ismétlődő díjas a PRO verzió? Nem is tudtam. (Nekem elég az alap sw.) Az úgy tényleg nem túl jó...

(#128916) Saccco válasza Drughi (#128909) üzenetére


Saccco
nagyúr

FuelLog - Car Management
Egyszerű és nagyszerű, sőt puritán. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#128917) MikeWazowski válasza Drughi (#128913) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Csak a Fuelio. Kipróbáltam másik három appot, de jobb egyik sem volt.
Ja, és folyamatosan frissítik.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#128918) Drughi válasza MikeWazowski (#128917) üzenetére


Drughi
addikt

Én is erre jutottam.

(#128919) Somatom


Somatom
veterán

A Playen másnál is eltűnt a "másolás vágólapra" és a "megosztás" opció? Mondjuk, ide szeretnék linkelni egy alkalmazást a Play kliensből. Hogyan?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128920) mimey válasza Somatom (#128919) üzenetére


mimey
tag

Szia!
A 3 pöttyöt tapizd a jobb felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

(#128921) Cyrin válasza Cyrin (#128903) üzenetére


Cyrin
addikt

Kár hogy akármekkora widget van, az időjárásról csak annyit tudunk meg, hogy napos és hogy 22 C. Semmi egyéb. Szélerősség, páratartalom egyebek? Még belépve se tudjuk meg a alkalmazásban.

(#128922) Somatom válasza mimey (#128920) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, ez hasznos infó volt! Szerencsére a vágólapkezelőm (Clipper+) megjelenik a megosztási listában, de akinek nincs ilyenje, az nehezen boldogul a "másolás vágólapra" opció hiányában. De, ez legyen az Ő problémája!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128923) WhiteWalker válasza Somatom (#128922) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pedig ott van az , csak miután raböktél a 3 pöttyre a jobb felső sarokban a megosztásra , a felugró ablakban nálam lapozni kell egyet balra és ott van a "másolás vágólapra" ;)

(#128924) Somatom válasza WhiteWalker (#128923) üzenetére


Somatom
veterán

OK! Megvan. Köszi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128925) Drughi


Drughi
addikt

Nova launcherbe van lehetőség az alkalmazástárat kikapcsolni és csak a főképernyőt használni?

(#128926) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Olyan lépés számláló app-ot keresek, ami melóban végig méri, hogy hány km-t megyek, és akkor se nulláz ha megállok 10-15 percre.

Próbáltam már a google fitness és Runtastic app-ot, de nem egész nap mérik a megtett távolságot, mert ha megállok (mert épp szünetem van pl), akkor elölről kezdi!

Lényeg, hogy egybe mutassa a 8 óra alatt megtett távolságot!

(^)(>.<)(^)

(#128927) snooze válasza vacs (#128926) üzenetére


snooze
veterán

Vegyél fittnes karkötöt vagy órát,azok folyamatosan mérik..nem kell inditgatni..

GO Gunners!!!

(#128928) punky10 válasza Drughi (#128925) üzenetére


punky10
addikt

Nem úgy használom, de még lehet oldani, csak macerás. Először ki kell raknod az összes ikont az asztalra(létrehozol pár oldalt.,az appok számától függően), bekapcsolod azt a menüt, hogy minden új program ikonját rakja ki, majd eltünteted az appdrawer indítóikonját. Esetleg biztos ami biztos, beállithatsz valami ritkábban használt gesztusvezérlést az alkalmazástárra, ha netán elvészne valami...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#128929) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Play áruházból letöltöttem a Samsung böngészőhöz való Adquard-ot.
Ebben nincs magyar szűrő.
Viszont importáltam.
Ez ilyenkor hogyan frissül?
Mindig törölni kell, s a legfrisebbet letölteni?

Illetve most néztem, hogy van még egy teljes Adquard licencem PC-re vagy Androidra, 1 évre.
Érdemes akkor ezt használnom mobilon.
Van valami, amire a beállításoknál mobilon oda kell figyelni telepítés után?

(#128930) Astery válasza vacs (#128926) üzenetére


Astery
senior tag

Samsung Health ... kicsit több mint egy lépés számláló de azt (is) tudja amit szeretnél.

(#128931) tibike8 válasza Drughi (#128909) üzenetére


tibike8
őstag

Én meg ezt használom. Van droidos verziója is persze meg ez a böngészős. Míg win10-es mobilt használtam, megvettem a my car-t, de az nincs (egyelőre) droidon. IOS-en nem rég lett végre. Ha lesz droidon is, csak azt fogom megint használni. Most így csak a PC-ken használom.

[ Szerkesztve ]

(#128932) 0ttó válasza Somatom (#128922) üzenetére


0ttó
tag

Milyen megosztási listára gondoltál?
A Clipper+-ban vagy az androidban van?

(#128933) atesz117 válasza Cyrin (#128921) üzenetére


atesz117
aktív tag

[link]
Ez több adatot ki tud írni

Samsung Galaxy A34 5G

(#128934) Somatom válasza 0ttó (#128932) üzenetére


Somatom
veterán

A Play áruházban. Ha egy alkalmazásnál kicsit lejjebb "görgettél", akkor volt egy megosztás ikon. Ez eltűnt onnan. Mint kiderült, átrakták a három pöttyre előjövő menübe.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128935) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Ahogy itt olvastam, ha csak reklámblokkolni akarok, akkor ne rootoljak meg ilyesmi, hanem elég lesz ez a "Blokada". Valami magyar szűrőt is kell bele okosítani majd gondolom.

Illetve az nem aggályos, hogy az egész forgalmat egy VPN-en keresztül intézi? :)

(#128936) .Fabricius. válasza csubuka (#128935) üzenetére


.Fabricius.
kezdő

Miért lenne aggályos a telefonon belüli VPN?

(#128937) snowdog válasza .Fabricius. (#128936) üzenetére


snowdog
veterán

Talán azért, mert a legtöbb ingyenes VPN használatárt cserébe folyamatosan használják a géped erőforrásait.

(#128938) .Fabricius. válasza snowdog (#128937) üzenetére


.Fabricius.
kezdő

Hogy mi? :Y
Ezt fejtsd ki bővebben!

(#128939) beg válasza snowdog (#128937) üzenetére


beg
veterán

Lokális VPN-t használ, nem más szervert. A telefon maga egy VPN, szűrési szabályokkal. De ezt már milliószor kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#128940) csubuka válasza .Fabricius. (#128936) üzenetére


csubuka
addikt

(#128939) beg nyomán akkor semmiért. Ezt nem tudtam, hogy így működik, csak az ingyenes progi VPN szókombó kicsit rámijesztett. :-)

(#128941) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok.

Tud valaki ajánlani olyan alkalmazást, ami akkor kapcsolja be az AOD-t, ha értesítés érkezik?
(Azt szeretném pl. hogy jön egy gmail->AOD bekapcsol és bekapcsolva marad. Elolvasom az emailt-> AOD kikapcsol).

Huawei P20pro 8.1

Előre is köszönöm szépen!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#128942) Probert75 válasza -Maci- (#128941) üzenetére


Probert75
addikt

Glance Plus Én ezt használom, hibátlanul teszi a dolgát. Mikor érkezik valami, akkor mutatja és még kíméli is a képernyőt mert fel/le mozgatja véletlenszerűen. Csak meg kell szokni, hogyha van valami, akkor kettőskoppra old fel.

[ Szerkesztve ]

(#128943) -Maci- válasza Probert75 (#128942) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen! :R

Még állítgatom, mert egyelőre összeveszett a gyári zár képernyővel. Folyamatosan váltogatja a kettőt, ki/be kapcsolgatva a képernyőt.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#128944) darvinya


darvinya
titán

Akinél sok Android OS van és ez fogyaszt internet adatot is, az tiltsa le Google Backup Transport app-ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128945) -Maci- válasza Probert75 (#128942) üzenetére


-Maci-
őstag

Sajnos ez nekem sehogy sem működik.
Esetleg más ötlet? Valaki?!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#128946) Somatom válasza darvinya (#128944) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam van sok Android OS, de készülékenként csak egy. A több Android OS gyakori jelenség?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128947) Probert75 válasza -Maci- (#128945) üzenetére


Probert75
addikt

Mi nem sikerül?
A gyári alatta marad. Ha mondjuk email érkezik, akkor kettőskopp felold, majd a gyári elhúz.

[ Szerkesztve ]

(#128948) -Maci- válasza Probert75 (#128947) üzenetére


-Maci-
őstag

Lehet én vagyok nagyon béna! Bár azért annyira nem tűnik bonyolultnak.

Pár próbálkozás után úgy döntöttem, hogy jobb ha letörlöm az appot és újra telepítem. Meg is tettem kb 3x. (töröltem az adatait is és rebootoltam is).
Mikor felteszed az appot kér jogosultságokat, amiket ott rögtön meg is tudsz adni. Utána már én nem is állítok semmit és aakkor sem működik! Be van kapcsolva, engedélyezve van és semmi. Értesítésnél megjelenik az AOD majd elhalványul és végleg el is tűnik. Nekem már ötletem sincs mi lehet a baj. És akkor még nem is kezdtem el személyre szabni. :F

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#128949) Probert75 válasza -Maci- (#128948) üzenetére


Probert75
addikt

Mert nem egyből úgy megy ahogy akarod, be kell állítani.

(#128950) darvinya válasza Somatom (#128946) üzenetére


darvinya
titán

Android 6-tól van rendszerben Google Backup Transport (Magyarul: Google Biztonsági Mentés (nem keverendő menü ponttal!)) app ami háttérben szépen fut folyamatosan és adatokat gyüjti és küldi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.