Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127253) MADcat válasza bul07 (#127250) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én vlc-t használom erre. Ott a képernyő lezárható.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127266) g_g_g


g_g_g
őstag

Egy kis ON, remélem nem zavarok :)

Airdroid alkalmazást kilövi a telefon ha kikapcsol a kijelző, ha újra aktív lesz visszaáll a kapcsolat.
Oreo+ EMUI 8 rendszer

Beállítva:
Alkalmazások: optimalizálás mellőzése
Akkumulátor: kézi indítás (minden engedélyezve)
Alkalmazás váltóban lakat

Airdroidban Power saving kikapcsolva,
Remote wake-up bekapcsolva.

Bármiféle ötlet, hogy mit lehetne még tenni, hogy működjön rendesen?

Köszönöm.

(#127267) zeon.hu válasza g_g_g (#127266) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon topikjában kérdezném inkább.
Korábbi EMUI verziókban volt/van "Védett alkalmazások" menü, az egyszerűen megoldotta.

#?*@&!

(#127268) g_g_g válasza zeon.hu (#127267) üzenetére


g_g_g
őstag

Első körben ott próbáltam, de ott nem jött ötlet.
Itt változott ez a beállítás, de amit tudtam beállítottam.
Csak további ötletem nincs, hátha itt lesz valakinek.....

(#127269) zeon.hu válasza g_g_g (#127268) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rejtett menüben esetleg további beállítás?
Alkalmazásban?
Lezárt képernyős beállítások?

#?*@&!

(#127270) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Google Chrome bongeszonel mit kell ahhoz ki/bekapcsolni, hogy a cimsor baloldala melletti Home gomb ne jelenjen meg?
chrome://flags/#force-enable-home-page-button flaget mar Disabledre allitottam, ujrainditas is megvolt nehanyszor, azota is ott virit a Home gomb.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#127272) Tökimanó válasza zeon.hu (#127245) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Meg van a könyvtárban. De csak ugyanez a trial verzió. A téma letöltésnél írja ki hogy vásároljam meg a prémium verziót. Azt már egyszer megvettem ,de ha rákattintok a vásárlásra akkor viszont kiírja hogy ez az elem nem érhető el. Tehát még ha akarnám sem tudnám újból megvenni. Van esetleg valaki aki vissza tudta szerezni a prémiumverziót törlés után?

(#127273) zeon.hu válasza Tökimanó (#127272) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én rendszeresen mentésből állítom vissza, pl rom csere után.
Ilyenkor belépve lekérem a kódot és működik.
Saját témák alatt lévők nem elég?

#?*@&!

(#127274) nyesix


nyesix
senior tag

Milyen fénykép elrejtő/lock oló appokat ajánlotok?

(#127275) Armahun válasza nyesix (#127274) üzenetére


Armahun
addikt

Beépített biztonságos mappa.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#127276) Ablakos


Ablakos
őstag

Milyen (hasonló tudásu) RSS olvasó ajánlott a greader helyett? Ma szerettem volna egy új tableten feltelepíteni és erre meg eltüntették a play-ből. Pedig vásárolt alkalmazás volt.

(#127277) #16695808 válasza Ablakos (#127276) üzenetére


#16695808
törölt tag

Feedly

(#127278) Tökimanó válasza zeon.hu (#127273) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem akarok témát letölteni ,de ott írja ki hogy váltás prémium verzióra. Nekem csak azért számítana hogy ne járjon le x idő után.

(#127279) zeon.hu válasza Tökimanó (#127278) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáld a "saját szavak" menüben, ott kell megadni a kódot email cím beírása után.

#?*@&!

(#127281) Tökimanó válasza zeon.hu (#127279) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ez a része meg lett csinálva. De mivel a példaként felhozott téma letöltés nem megy arra következtetek hogy maradt a triál verzió.

(#127283) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Zenelejátszóból mi most az ajánlott?
Ami releváns, hogy mappát tudjak kiválasztani...
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#127284) zeon.hu válasza Tökimanó (#127281) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most néztem, nálam be se töltenek a témák, csak a saját részen, mégis teljes értékű.

#?*@&!

(#127285) Somatom válasza Tyer (#127283) üzenetére


Somatom
veterán

Leginkább azok, amik az összefoglalóban vannak. Sztem mappát mindegyik kezel, de pl. a Music Folder Player név erősen utal erre a ficsőrre. Én ezt használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127286) tonyrulez válasza Ablakos (#127276) üzenetére


tonyrulez
őstag

Sajnos nem találtam alternatívát. Ajánlott Feedly ahhoz képest fapad. Egy olyan olvasót sem találtam, ahol lehetne forrásonként változtatni a megjelenítési módot (feed vagy webnézet). Viszont a greader még működik, beszerezhető az apk, vagy akár egy másik eszközről lemented Apk Extractor alkalmazással.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#127287) Fall-N válasza zeon.hu (#127284) üzenetére


Fall-N
veterán

Valószínűleg lekapcsolták a szervert ahonnan lehetett témát venni. Egyébként nekem sem mutat semmilyen Swype-ot a Play Áruház.

(#127288) kaciokos válasza Ablakos (#127276) üzenetére


kaciokos
őstag

Ó, hogy szakadna rájuk az ég. :(( Régen frissítették ugyan, de nekem is ez volt a kedvencem, pedig sokat megnéztem anno. Isten óvjon a következő factory reset-től. :((

(#127286) tonyrulez - Az apk-t ugyan tényleg le tudom menteni a telefonomon, a legtöbb file kezelő képes erre, de biztos vagy abban, hogy fizetős alkalmazásnál is vissza tudom apk-ból telepíteni FR után?

(#127289) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Egészséggel kapcsolatos alkalmazásokhoz kérném a segítségetek.
Futáshoz keresnék olyan programot, ami a lehető legpontosabban méri a távot. Tudom, hogy kinek a pap... és hogy mindenki azt ajánlja, amit ő maga használ, de esetleg van olyan köztetek, aki más távolságmérővel esetleg összevetette bizonyos alkalmazások által mért távot és megegyezett?
És a C25K, Samsung Health és a Runtastic programokat használom, de hát hogy is mondjam nem mondanám, hogy hasonló távokat mérnek, ezért bajban vagyok, hogy melyiknek is kellene hinnem...
Előre is köszönöm a segítséget!

(#127290) Tyer válasza Somatom (#127285) üzenetére


Tyer
őstag

Énis azt használom, de az file-név alapján jelzi a számokat (vagyis én csak igy látom)

Ha beirom play-be, hogy: Player, akkor is kiad sok jót, csak a kérdés arra vonatkozott, hgoy melyik most a legjobb.
De azért köszi

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#127291) Viktor0610 válasza lovace (#127289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mekkora a különbség, de annyira nagy, hogy az már nem mindegy? :U

Samsung Galaxy A54

(#127292) tonyrulez válasza kaciokos (#127288) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én ROM váltás miatt már tettem vissza apk-ból, és működik.

4 8 15 16 23 42

(#127293) lovace válasza Viktor0610 (#127291) üzenetére


lovace
aktív tag

A mai napon pl. 2,9km - 3,4km. (Egy honapja kezdtem el futni, ezert ilyen nevetsegesen alacsonyak meg a szamok :D ) 3km-en 500 m az szerintem soknak mondható. Ha 6-7 km-en is csak ennyi lesz, az mar kevesbe nagy elteres.

(#127294) Tyer válasza lovace (#127293) üzenetére


Tyer
őstag

Be tudnád nekem linkelni a trackereket privátban?
Segitek kideriteni a rejtélyt

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#127295) Viktor0610 válasza lovace (#127293) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg, futnak-e rendesen a háttérben?
Memóriában tartás, akkukímélés ki van-e kapcsolva, ilyesmi dolgok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#127296) MADcat válasza lovace (#127293) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Futok rendszeresen. Ha fontos a pontos mérés, akkor céleszköz kell. GPS-es futóóra. Nagyon, nagyon sokan panaszkodnak, hogy telefontól függetlenül szarul mérnek ezek a programok. Ezeket alá tudom én is támasztani. A miérteket nem tudom, csak tapasztalatom és sokak beszámolója alapján mondom.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127297) picur10


picur10
aktív tag

A gyerekek telefonjának nyomkövetésére keresnék valami bevált alkalmazást. Xiaomi 5A telójuk van, sajnos a beépített find my phone funkció egy kalap szamócát sem ér.
Túl sok elvárásom nincs, de a nem túl nagy akku és adatforgalom használat azért mindenképp előny volna.
köszi!

(#127298) tonyrulez válasza picur10 (#127297) üzenetére


tonyrulez
őstag

Cerberus nagyon jó, megbízhatóan működik, igaz nem ingyenes.

Illetve ott van a Google új Family Link-je, direkt erre a célra. Azt is érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#127299) eclipse19 válasza picur10 (#127297) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ha találtál alkalmazást, arról se feledkezz el, hogy gondoskodnod kell róla, hogy a gyerek ne tudja kikapcsolni sem az alkalmazást, sem az adatkapcsolatot, sem a helymeghatározást.
Lehet van még más is. ami nem jutott eszembe...

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#127300) picur10 válasza tonyrulez (#127298) üzenetére


picur10
aktív tag

Köszönöm, megnézem mindkettőt. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.