Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127901) Somatom válasza нинч мэшэ (#127900) üzenetére


Somatom
veterán

Az egy dolog, hogy az app kalkulál. De honnan veszi hozzá az infókat? Az alkalmazások nem férnek hozzá közvetlenül a hardverelemekhez. Az OS által közzétett infókat használják. Innentől bukik a project.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127902) Tökimanó válasza eurolac (#127883) üzenetére


Tökimanó
senior tag

"Amióta a Gboardban van magyar ékezetes betű kihelyezési lehetőség egészen meg voltam vele elégedve..." :Y Ilyen beállítási lehetőség is van a gboardban??? Hol találom? :F

(#127903) eurolac válasza S e t h (#127893) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
Szóval tegnap este miután #rjg topiktárs segített megoldanom, hogy ismét legyen szinkronizálás menüpont, rányomtam a kézi szinkronizálásra. Fél másodperc alatt szinkronizált, ami nekem gyanus is volt, de azt írta, h sikeres. próbáltam írni, de semmi nem volt olyan mint előtte. Ma ismét rányomtam a kézi szinkronizálásra. Na, ezt már csinálta vagy 8-10 másodpercig és végre úgy látom, meg vannak az elmentett szavaim, azokat ajánlja fel amiket kell. Van egy két speckó szó is ami ismét megjelenik. Innen tudom/gondolom, hogy lejöttek a szavak a felhőből.
Még egyszer egy nagy köszönet # rjg topiktársnak a segítségért, magamtól biztosan nem jöttem volna rá a megoldásra!

#Tökimanó: Beállítások, első menüpont legfelül: nyelvek- QWERTZ rányomni és csak a magyar lehetőséget kiválasztani!! Én is nemrégen olvastam valamelyik topikban, h már van ilyen. :K

A SwiftKey nem lenne rossz, sokkal jobb a szinkronja de az ékezetes karakterek elérése nekem valami katasztrófa. nem áll kézre. ha megoldanák azt amit a Gboard megoldott, a magyar felületet ékezetes elérésekkel, biztosan váltanék rá szerintem. Nem szeretnék még egy ilyen szívást mint most.
Van még egy portolt Xperia billentyűzet ami megy Oreon is, azon is vannak ékezetes betűk, de sokat melléütök vele valami miatt. Nekem is a Gboard ami jól kézre áll.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#127904) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok! Egy ideje a Wazeba bármilyen úticélt megadok, nem tudok alternatív útvonalat beállítani mert egy ideig gondolkodik, aztán kiírja hogy nem tud a szerverrel kommunikálni. Töröltem és újra letöltöttem, de sajnos ez sem orvosolta a problémát. Valakinek ötlete?

(#127905) eurolac válasza mouzrr (#127904) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Írtam a telód topikjában a posztodra. Szerintem ez Waze bug most, az előző telómmal is ezt csinálta. A Waze fórumban talán többet tudnak róla mondani neked.

Eurolac

(#127906) S e t h válasza mouzrr (#127904) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam hosszú ideje ilyen, de az itteni waze topik alapján vagyunk páran ezzel a problémával. Nagyon sok bug van jelenleg a wazeban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#127907) Tökimanó válasza eurolac (#127903) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Vaaaoo!!! Nagyon frankó ez így! :C Köszönöm a segítséget!! :R

(#127908) mouzrr válasza eurolac (#127905) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi Neked és Seth-nek is a választ!

(#127909) bigrock válasza Somatom (#127897) üzenetére


bigrock
addikt

A Lenovo laptopomon futó Vantage alkalmazás honnan tudja monitorozni az akku elhasználódását külső eszköz nélkül? Tényleg érdekel, nem kötekedés.

(#127910) Astery válasza eurolac (#127903) üzenetére


Astery
senior tag

Megcsináltam én is ezt a törlést és feltettem a 6.2.22-t. Megjelent a szinkronizálás lehetőség, de nem lehet bekapcsolni. G suite fiókkal vagy Android workout profillal rendelkező készüléken nincs szinkronizálás ... Ez meg miért?

(#127911) eurolac válasza Astery (#127910) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia!
"G suite fiókkal vagy Android workout profillal " - én még soha nem találkoztam hasonló üzenettel. Gondolom van normál Google (Gmail) fiókod beállítva, van aktív Play áruházad.....
Nekem szerencsére aktív volt, sikerült. Nem tudom nálad mi lehet a gond, hátha van itt okosabb nálam és tud segíteni. Elég szomorú, hogy egy G alkalmazással ennyi baj van. Azzal kellene foglalkozniuk, hogy jól működjön, és nem azzal, h GIF képeket is lehessen csatolni vele. :F
A 6.2.22-nél két ARM-ből is lehet választani. Én a felsőt töltöttem, nem tudom neked milyen telód van.
Ha nem megy, esetleg próbálj erre rá. Oreon is megy, vannak ékezetek. Nagyon sok szót tud, nagyon hamar tanul. Lehet külön számsort és ékezetes betűsort is kitenni.[xda xperia bill]
A felső "OMod" jelölésűt használom ha gáz van a Gboard-al.

Eurolac

(#127912) Somatom válasza bigrock (#127909) üzenetére


Somatom
veterán

1.:
Laptopot nem szoktak kiadni Android -dal. A tieden milyen Android fut?
2.:
Vantage nevű akku vizsgáló alkalmazást nem találok a Playen.
3.:
Kifejezetten külsős (értsd: Play -ről telepíthető) alkalmazásokra vonatkoztattam a véleményemet. Gyári alkalmazások lehetőségei ettől eltérhetnek.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127913) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Hogy tudnám beállitani azt a Chrome-ban hogy az alapértelmezett webes videólejátszó az mx player legyen ?

(#127914) Zeki


Zeki
nagyúr

Amit most írok lehet van, lehet nincs.
Ha van, szóljatok! :)

Ha szoftverfejlesztő lennék, olyan alkalmazást/appot fejlesztenék ki, ami a facebookról általam kiemelt/bejelölt hozzászólásokat menti máshova, akár külön fülek alá.

Mire is gondolok: van 2 elsős gyerekem, két külön osztályban, a tanárnők a facebook zárt csoportjaiban osztják meg velünk az infókat. Ám oda közben más bejegyzések is kerülnek.
Ha lenne valami, amivel bizonyos bejegyzéseket ki tudnék menteni valahova, az egyik gyerekemnek nyitott mappához, és a másik csoportból a másik gyerekemhez nyitott mappához, amit aztán telón/számítógépen eltudok érni, akkor nem kellene több helyen állandóan visszakeresni, hogy hol mit is írt az egyik vagy másik tanárni, ami fontos.
Esetleg lenne benne követő, hogy xy emberek bejegyzését automatikusan kimenti onnan, és mielőtt végleg elraktározná magának, megmutatná, hogy az kell-e nekem.

(#127915) zsoltzsolt válasza Zeki (#127914) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi van az olyan szülőkkel, akik nem regisztráltak a Facebookra? Vagy előtte ezt felmérte? Ez csak pusztán érdeklődés.

(#127916) kaciokos válasza zsoltzsolt (#127915) üzenetére


kaciokos
őstag

Viccelsz? Minden óvoda és iskola ezt csinálja, hogy szakadnának meg. Aki nincs a fb-on, plusz nem hajlandó tetemes időt eltölteni az értelmes infók kiszűrésével a sok hulladék közül, az bek@phassa. :((

(#127917) zsoltzsolt válasza kaciokos (#127916) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem igazán értek vele egyet. Tiltakozzanak a szülők.

(#127918) pc360 válasza Zeki (#127914) üzenetére


pc360
addikt

Én javasolnám, hogy térjenek át Discord-ra, vagy valami értelmes felületre. Sokkal szebben managerhetők ott az üzenetek. Nem véletlen használja már egy csomó cég belsős, vagy külsős adatcserélésre.

Amúgy meg CTRL + C és CTRL + V.... Jelölgetés helyett egyszerűbb azon melegében kimásolni egy TXT-be a számodra lényeges dolgokat, nem?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#127919) kidnou válasza zsoltzsolt (#127917) üzenetére


kidnou
senior tag

Nem kérdezi senki, hogy a szülő egyet ért vele vagy sem. Ma már természetes dolog, hogy igy működik. Sajnos!

(#127920) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Hát hadd védjem meg a mundérom becsületét a szülőkkel való kapcsolattartásban: az állami fenntartású iskolákban szeptembertől kötelező használni a Kréta enaplót aminek szuper üzenőfelülete van, akár csoportos akár egyéni módon. Kell kérni az iskolától a belépési azonosítókat. Ja, és okostelefonra azonnali alkalmazása is van.

(#127921) Bozek válasza Zeki (#127914) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van mentés a Facebook-on, ott a jobb felső sarokban a három pötty, majd Bejegyzés mentése. Igaz, ez most PC-n néztem, de szerintem telefonon is ugyanott van. Az meg, hogy te egy zárt csoportból valamit egy nyitott helyre ments, aggályos adatvédelmi szempontból.

(#127922) pc360 válasza Bozek (#127921) üzenetére


pc360
addikt

Saját mappákba akarná menteni mondjuk, nem a Facebook-on msáhova - ahogy így kivettem a szövegből.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#127923) Bozek válasza pc360 (#127922) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak annyit írt, hogy szeretné lementeni valahová, amit utána PC-ről elér. Az csak egy példa volt szerintem, hogy külön mappába.

(#127924) Zeki válasza Bozek (#127923) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyrészt errefele még csak lesz Kréta.

Másrészt ki tudja mennyire fog majd odaszokni mindenki. Ha mobilon is megy majd, az királyság lesz.
Harmadrészt igen, arra gondoltam, hogy valami app bementi magába a számomra fontos, figyelt bejegyzéseket, amit én gépen/mobilon megtudok nyitni, így mindig képben tudok/tudunk lenni a legfontosabb bejegyzésekkel, akár offline is.

(#127925) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Létezik olyan callistichez hasonlo alkalmazás,csak olyan,ami a két simkártyás hivásokat külön kezeli simenként.. köszönöm..

GO Gunners!!!

(#127926) zhata válasza zhata (#127845) üzenetére


zhata
senior tag

A Kiwi egész jónak tűnik. Végül is olyan mint egy sötét Chrome. Megtartom. :K

(#127927) Pista0001 válasza Zeki (#127924) üzenetére


Pista0001
addikt

Csoportoknál nem lehet beállítani, hogy kinek a posztjait akarod látni vagy épp nem látni? Ha igen, a többi szülőt le kell tiltani a csokiba, akkor csak a tanár(ok) posztjait látod ;)

(#127928) zsoltzsolt válasza pc360 (#127918) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Discord.. ezzel meg az lesz a baj, hogy nem magyar.
:)

(#127929) PapaMaci válasza PapaMaci (#127839) üzenetére


PapaMaci
őstag

Senki?

...mint az közismert...

(#127930) kovacs65 válasza eurolac (#127883) üzenetére


kovacs65
senior tag

Hol van ez az ékezetes lehetőség?
THX
A leírtak szerint nálam nincs ott.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#127931) Viktor0610 válasza kovacs65 (#127930) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam.
Gboard beállítások - Nyelvek - Billentyűzet hozzáadása - magyar, majd itt kiválasztod a magyar lehetőséget.

Mellesleg ez itt az app topik, tehát mehetett volna onban. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#127932) kidnou válasza Viktor0610 (#127931) üzenetére


kidnou
senior tag

De az nem helyezi ki az ékezetes betüket, csak hosszú gombnyomásra előhozza

(#127933) Viktor0610 válasza kidnou (#127932) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaz, bocs, csak a rövid ékesetesek vannak így meg.

Samsung Galaxy A54

(#127934) hati válasza kaciokos (#127916) üzenetére


hati
addikt

Nálunk pl. levlista van létrehozva erre. A tanárnő arra írj az infókat.

(#127935) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Erre valaki ? [link]

(#127936) Viktor0610 válasza DonMarco (#127913) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sehogy?
Majd Somatom mond valami automatizációs, activity-elkapós megoldást. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#127937) bigdady válasza mouzrr (#127904) üzenetére


bigdady
nagyúr

Uez itt is

(#127938) Cyrin válasza Viktor0610 (#127933) üzenetére


Cyrin
addikt

de ez pont elég, csakúgy mint a swype-nál, ott is így volt. így már végre meg tudja különböztetni pl a meg és még szavakat, ami nagyon idegesítő volt....

(#127939) Nikaré


Nikaré
őstag

Akinek van sim kártyás tabletje, de nem használja a simet benne, megnézné, hogy az akku üzemidőnél (grafikonon alatti felsorolásban) mobilhálózati jel mutat e aktivitást?
Nekem nincs benne sim, de a mobil hálózati jel ott virít állandóan egy piros sávban, pedig már próbáltam repülő üzemmódban is.
Ki lehet ezt az aktivitást valahogy kapcsolni?

(#127940) Viktor0610 válasza Nikaré (#127939) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam is ilyen.
Szerintem azért piros, mert SIM nélkül (értelemszerűen) nem talált hálózatot.
Nem hiszem, hogy bármit is tudnál vele kezdeni, de miért is kellene vele foglalkozni?

Samsung Galaxy A54

(#127941) Nikaré válasza Viktor0610 (#127940) üzenetére


Nikaré
őstag

Mert gyanítom, hogy az állandó keresése az akksit meríti.
Jó lenne, ha ki lehetne kapcsolni.

(#127942) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Tudtok ajanlani olyan project/to do list alkalmazast, amelyben meglehet adni, hogy egy adott muvelet mennyibe kerul? Jo lenne egy osszesito is a project vegen, hogy mennyibe kerult az egesz.

Koszonom!

(#127943) punky10 válasza Nikaré (#127941) üzenetére


punky10
addikt

Nem kellene SIM nélkül keresgélnie.De ha mégis,tedd repülő-üzemmódby,és megoldódik...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#127944) Somatom válasza Viktor0610 (#127936) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, ebben nem tudok segíteni. Fémallergiám van, nem bírom a Chrome -ot. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127945) DonMarco válasza Somatom (#127944) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Akkor esetleg tudsz olyan böngészőt ajánlani ami tudja ezt a lehetőséget ? Köszi !

(#127946) Kenderice


Kenderice
senior tag

Üdv.
Létezik androidra olyan hotspot alkalmazás, ami tud QOS-t?

(#127947) Nikaré válasza punky10 (#127943) üzenetére


Nikaré
őstag

Írtam előbb, hogy repülő üzemmódban is húzza a piros csíkot.
Ja és nyomtam egy teljes resetet mert szerintem ideje volt és mégis.
Lehet kisatírozom alkoholos filccel azt a sávot, úgy nem fog látszani a piros csík. :D

(#127948) tonyrulez válasza Nikaré (#127947) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha repülő módban is húzza a pirosat, akkor tuti nem a jelkeresést jelenti, hiszen repülőben teljesen kikapcsolja azt. Úgyhogy max. annyi lehet a problémád hogy zavar a piros, de fogyasztani nem fogyaszt :N

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#127949) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Azt meg tudná mondani valaki, hogy mit lehet tenni a névjegyek duplikációjával?
Nem mindegyik duplázódik, illetve, ha törlöm, akkor ismét automatikusan elérhető lesz.
Ez nagyon idegesítő.
Meg tudja mondani valaki, hogy miért lehet ez, illetve hogy lehet ezt megszüntetni?

Ui.: Vibernél dettó ez a helyzet

Gyári android 8.1-et használok egy Xiaomi MI A1-en.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#127950) pc360 válasza Fr@nkieWilde (#127949) üzenetére


pc360
addikt

Az email címesdivel lehet összefüggésben. Itt nézd át a névjegyeid, és ha egy kontakthoz található telefonszám és email cím is, akkor azt 1 névjegy alá szerkeszd be! Nekem ez segített, azóta nincsenek duplázások. Nem használok semmilyen Android-tutujgató programot sem, csakis ezen a webes felületen, és a telefonon adok hozzá új névjegyeket, a kettő pedig természetesen szinkronban van.

A kontakt listában általában beállítható, hogy mely csoportokat jelenítse meg (csak teló memória, teló memória Gmail accounthoz kötve, Viber kontaktok, egyéb). Erre sem árt odafigyelni. Én ott csak a Gmail accountot hagynám meg, így az sem okozna kavarodást.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.