Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127601) citkar válasza zeon.hu (#127600) üzenetére


citkar
addikt

Aha...na most az nem tiszta, mit értesz a google helymegosztás alatt. A google Find my device szolgáltatását használtam, de ha jól értem, te valami más módszerre gondolsz.

Megnéztem ezt a helyzetmegosztást, valami olyasmit találtam, hogy ismerőseimmel megoszthatom. Hozzáadtam magam, bár nem akarom, hogy állandóan mutogassa hol vagyok, de kipróbálom, viszont most azt nem találom, hol láthatom az ismerőseim (azaz a sajátom) helyét.

[ Szerkesztve ]

(#127602) zeon.hu válasza citkar (#127601) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Google térkép - helyzetmegosztás.
Van külön email címen minden eszközön (van, amelyiket nem is használom másra), így látom a többit.

#?*@&!

(#127603) citkar válasza citkar (#127601) üzenetére


citkar
addikt

Letelt a szerkesztés sajnos: magam nem engedte hozzáadni, azt írta a google mailemre, hogy nem sikerült, internetkapcsolat hiányában. Egy másik emailcímre viszont sikerült. Jó tudni, hogy van ilyen. Ez folyamatosan figyeli merre a telóm, vagy csak amikor rákattanok az emailen lévő linkre? Azért érdekel, hogy ez nagyon fogyasztja az akkut, vagy nem is észrevehető?

Esetleg egy másik kérdésre hátha tudok választ adni.
A Find my device dolognál van a telefon lezárása funkció, na ez mit takar, ha alapvetően nincs a telefonon képernyőzár, sem pontok húzogatása, sem ujjlenyomatolvasás vagy bármi más. Miután így lezárom a telefont mit kér a feloldáshoz pin kódot, vagy google account jelszavát, esetleg más valamit?

[ Szerkesztve ]

(#127604) zeon.hu válasza citkar (#127603) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vettem észre, hogy sokat fogyasztana.
Link se kell hozzá, belépsz a térképbe telón vagy gépen.

#?*@&!

(#127605) citkar válasza zeon.hu (#127604) üzenetére


citkar
addikt

Kipróbáltam, jelzi így nekem is kis kék ponttal a helyem valóban. Így hagyom, bár a másik funkció jobban tetszene, hogy csak én kereshetem meg, de végül is ez is hasonló, ha nem osztom meg mással. Köszönöm a segítséget.

(#127606) macilaci78 válasza rjg (#127572) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen.

mobilizmo: csak furcsállom, hogy a gyártó korábbi készüléke gyári állapotában tudta, az új meg nem. Persze azon MIUI futott, nem alap Android.
Viszont azt is furcsállom, hogy egy ennyire egyszerű és hétköznapi igényt az alap OS 8. generációja még nem támogat.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#127607) zsoltzsolt válasza zeon.hu (#127595) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Említi:

(#127608) citkar válasza zsoltzsolt (#127607) üzenetére


citkar
addikt

Kíváncsiságból kipróbáltam, mert itt lakom és nem is hallottam róla.
Nekem így is elindul.

(#127609) macilaci78 válasza citkar (#127608) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Engem érdekelne, hogy az a kapcsoló csak skin, vagy dolgozik is? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#127610) géeles válasza citkar (#127599) üzenetére


géeles
aktív tag

Az értesítést tartsd hosszan nyomva, és az adatai; aztán ne jeleníthessen meg értessítést....

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#127611) citkar válasza géeles (#127610) üzenetére


citkar
addikt

Hosszan nyomva egyből ide jutok. Nem tudok állítani itt semmit sajnos, az Egyéb sem nyomható meg, görgetni sem lehet lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#127612) zhata válasza zsoltzsolt (#127607) üzenetére


zhata
senior tag

Vajon mi köze van egy önkormányzati appnak a privát telefonomon lévő névjegyzékhez? Semmi.

(#127608) citkar: Nálam ha nem fogadom el kirúg, ha elfogadom, beenged. Utána már megvonhatom ezt a jogot tőle. Csakhogy, ez a kapcsoló ennél az appnál tényleg működik?

(#127613) citkar válasza zhata (#127612) üzenetére


citkar
addikt

Nekem alapból így volt, nem én kapcsoltam át őket. Honnan tudhatja az ember, hogy ha nem is adsz engedélyt megtörténik-e a háttérben? Szerintem gyakorlatban sehogy, de hátha tud valaki okosabbat mondani.

(#127614) zsoltzsolt válasza zhata (#127612) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezt nem maga Józsefváros Önkormányzata, hanem egy külsős"cég"készítette. Szerintem egyszerűen egy nem profin megírt app, ahol erre nem figyelt a "fejlesztő".

[ Szerkesztve ]

(#127615) zhata válasza zsoltzsolt (#127614) üzenetére


zhata
senior tag

Ez is egy opció. :K (De ennek az ellenkezője is igaz lehet.)

(#127616) Somatom válasza zhata (#127594) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem ezt a jogosultság igényt. Ezt általában akkor igénylik, ha valamilyen megosztás funkció van az alkalmazásban. Na, de a Józsefvárossal kapcsolatban ki akarna megosztani bármit is? Nem ismerem az alkalmazást, de logikusan végiggondolva egyetlen hasznos funkciót gondolok bele: hasznos tippeket ahhoz, hogy az ember minél hamarabb el tudjon kerülni onnan.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127617) zsoltzsolt válasza Somatom (#127616) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:C
:DDD

(#127618) Bogyó bá' válasza Somatom (#127616) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Akkor elég lenne, ha taxit tudna hívni - ahhoz viszont kell a helymeghatározás. :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#127619) Somatom válasza zsoltzsolt (#127617) üzenetére


Somatom
veterán

Épp a nyóckerben (alias Józsefváros) jártam, amikor azt írtam és még friss volt az élmény. Régi bérház, belső udvar, 9 lépcsőház. Mindegyik előtt vasrács lábtörlőnek. Ránézésre legalább 20 kiló darabja és olyan rozsdás, hogy bottal se piszkálnám. Mindegyiket ujjnyi vastag, horganyzott lánccal biztosították a lépcsőház korlátjához, hogy el ne lopják.
Már bánom, hogy nem fényképeztem le. Nnna???? Nesze neked Józsefváros mobilalkalmazás!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127620) citkar válasza Somatom (#127619) üzenetére


citkar
addikt

Lehet vele bejelentéseket tenni :) , de én is letöröltem.
Egyébként nem olyan gáz összességében a 8-ik kerület. Vannak még málnás régiók, de sokkal kevesebb, mint 20 éve. Továbbá a kameráknak hála (gondolom én) ebben a kerületben történik az egyik legkevesebb autólopás a budapesti kerületeket összehasonlítva, emlékeim szerint két, vagy három kerület volt csak kicsit jobb az autótulajok szempontjából.

(#127621) pc360 válasza 4ron (#127588) üzenetére


pc360
addikt

Szívesen!...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#127622) zeon.hu válasza zsoltzsolt (#127607) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ott néztem :)

#?*@&!

(#127623) zsoltzsolt válasza zeon.hu (#127622) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez fura :F
Nálam írja, Oreo-n

(#127624) zsoltzsolt válasza Somatom (#127619) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tősgyökeres budapesti vagyok, de szerencsére sose laktam ott :)

(#127625) snooze


snooze
veterán

Viberen megint alakitottak a kézbesités meg a látta értesitéseken..pipa lett helyette..nagyon nem jo igy..

GO Gunners!!!

(#127626) snooze válasza snooze (#127625) üzenetére


snooze
veterán

ilyen lett

GO Gunners!!!

(#127627) DS39 válasza snooze (#127626) üzenetére


DS39
nagyúr

Zseniális feature.

(#127628) snooze válasza DS39 (#127627) üzenetére


snooze
veterán

Én másként fogalmaznék..😁😁😁

GO Gunners!!!

(#127629) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás ami letiltja a reklámotmásik alkalmazásban?
Egy barátom sokat szenved az ilyen reklámokkal a waze programban,mindig a legrosszabbkor ugranak fel nála.

(#127630) zhata válasza snooze (#127625) üzenetére


zhata
senior tag

Lopás a Whatsapptól?

(#127631) zeon.hu válasza snooze (#127626) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tedd vissza a korábbi verziót.
Én még régebbit használok, mert pár frissítéssel ezelőtt úgy elszabták, hogy nem jönnek át az értesítések a Pebble-re.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#127632) Mik76


Mik76
senior tag

Sziasztok!
Atolvastam az osszefoglalot, de ott nem talaltam a valaszt. Kerdesem a kovetkezo lenne.
Van valami olyan launcher vagy barmi mas megoldas ami a widgeteket engedi barhova helyezni, nem csak grid poziciokba? Valami olyasmi mint a bubble cloud widgets, csak nem veletlenszeruen hanem ahogy en jonak latom. Kizarolag esztetikai okokbol erdekel, nincsenek technikai elvarasok vele kapcsolatban.
Elore is koszi!

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#127633) zeon.hu válasza Mik76 (#127632) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Átfedni szeretnéd?
Nova ezt tudja, csak engedélyezni kell a beállításaiban: modul átfedés és átfedés elhelyezéskor.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#127634) Elims válasza Elims (#127629) üzenetére


Elims
veterán

Bocs,összefoglaló..most találtam meg.
Szépen összerakott!

Kérem törölje vki ezt a két firkálásom.

(#127635) Mik76 válasza zeon.hu (#127633) üzenetére


Mik76
senior tag

Valami ives elrendezesbe szeretnem rakni ami egyutt mukodik a hatterkeppel. Valami organikus dolog lenne a cel , de szimplan a szabad elhelyezes rengeteg lehetoseget nyitna meg szemben a szokasos grid stilussal.

En speciel ezt tuti ugy alakitanam hogy a hasznalando app helyek huvelyk ujj tavolsagon belul legyenek.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#127636) Somatom válasza Mik76 (#127635) üzenetére


Somatom
veterán

Csak ötletelek. Sztem nem kell semmilyen ikonelrendezés. Klasszikus értelemben ikonok sem kellenek. Megtervezed a háttérképet az érintésre reagáló részekkel együtt. Pl egy dögös maca a háttérkép, akinek a bal szemében a Gmail logó csillog. Autoinputban beállítod a pont koordinátáit és ha a csaj bal szemére böksz, akkor indul a Gmail. Olyan elrendezést használsz, amilyet akarsz és bár az érintés helyének tulképp semmi köze a háttérképhez, de látványra "együttműködnek".

A Widget már egy kicsit bonyolultabb, de sztem widgetszerkesztővel az is megoldható.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127637) mobilizmo válasza macilaci78 (#127606) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Igaz. Bár vannak komolyabb hiányosságai is az alaprendszernek.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#127638) zeon.hu válasza Mik76 (#127635) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valamilyen widget maker akkor.
Alapból a Zooper-t javasolnám, mert ahhoz értek, de sajnos megszűnt a támogatottsága.
Marad a KLWP, stb.
Ezekkel bármit létrehozhatsz, tetszőleges elrendezéssel, akár szöveggel és minden elemhez rendelhetsz érintésre induló alkalmazást, shortcut-ot, kapcsolót, akármit.
(Csinálhatsz akár "láthatatlan" widgetet is)

#?*@&!

(#127639) macilaci78 válasza Elims (#127629) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem olcsó, de nekem bevált az AdGuard.
Waze-t más hülyesége miatt nem használok, viszont a többi alkalmazásban nincs reklám.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#127640) Mik76 válasza zeon.hu (#127638) üzenetére


Mik76
senior tag

Somatom + Zeon.hu

Koszonom a valaszokat, utana jarok hogyan mukodik egy ilyen szerkeszto. Nagyon igeretesen hangzik, remelem sikerul valami ilyesmit osszehozni. Nem is tudtam hogy ilyenek vannak.

:R

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#127641) zeon.hu válasza Mik76 (#127640) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt kaphatsz segítséget, android homescreen topik.

#?*@&!

(#127642) Somatom válasza Mik76 (#127640) üzenetére


Somatom
veterán

KWGT. Nem mélyültem bele, az elődjét (Zooper) használtam. De sztem ez is tud minden fontosat és Tasker beépülő, tehát automatizálós műveletekkel is kombinálható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127643) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Videó konverter van ajánlott, ami ingyenesen is tud jó minőséget?
(Csak alkalmilag kéne)

#?*@&!

(#127644) sbwolf válasza Mik76 (#127640) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Esetleg próbáld ki a Buzz launcher-t.

(#127645) Somatom válasza sbwolf (#127644) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet benne valami, mert a KWGT pro lehetőségei között említi a Buzz Launcher támogatást.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127646) bigrock


bigrock
addikt

Ha "vótmá", akkor elnézést:
Olyan Messenger klónt keresek, ami real-time adja az értesítést. Jelenleg a Swipe és a Mess. Lite van fent, de mindkettő csak akkor jelez, ha belépek az alkalmazásba.
Köszi

(#127647) Viktor0610 válasza bigrock (#127646) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha Mate 10 Prod van, mint az aláírásodban látszik, akkor a telefon topikjában kérj segítséget, hogy miként kell beállítani, hogy azonnal kapj értesítéseket.
Nálam szintén Messenger Lite van (jelenleg MIUI-n, de korábban stock droidon is, Mi A1-en), nincs / nem volt ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#127648) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Sziasztok. A YouTuberól melyik alkalmazással lehet legjobban hangot és videót letölteni? :U

(#127650) Elims válasza macilaci78 (#127639) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! Remélem fent lesz egyéb oldalakon.
:R

Gedeon: Az egyik legjobb a keepvid.Play áruházban már nincs fent ha jól tudom,de máshonnan letölthető.Nagyon ajánlott alkalmazás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.