Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128451) Genzi


Genzi
csendes tag

Sziasztok!
Iphonoknál bejövő hívás esetén láttam, hogy feltünteti az e-mail aláírásokból, hogy 'talán' ki lehet a hívó fél. Tudnátok esetleg segíteni, hogy létezik-e ilyen beállítás android rendszer esetén illetve amennyiben nem, ismertek esetleg ilyen célt szolgáló applikációt ami a bejövő hívás esetén a levelezés aláírásából felismeri a telefonszámot?
(Munkahelyi sim kártyát is használok a telefonban, illetve a céges email (imap) fiók is be van vezetve a telefonra)
Segítségetek előre is köszönöm!

(#128452) Kenderice


Kenderice
senior tag

Üdv.
A telefonomra telepítve van az "Online Radio Box" alkalmazás.
Az alkalmazás információja szerint az apk neve "com.finallevel.radiobox".
Ezt szeretném megtalálni a telefonomon, de az Android/data/ mappában nem találom és máshol sem.
Létezik, hogy egy speciális mappába telepíti, amit nem találok? Vagy talán más néven?
Aki tudná hol keressem, kérem segítsen...

(#128453) Somatom válasza Kenderice (#128452) üzenetére


Somatom
veterán

A /data/app, illetve a /data/data mappában keresgélj (már, ha root nélkül látod egyáltalán)! Mit szeretnél vele tenni?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128454) Kenderice válasza Somatom (#128453) üzenetére


Kenderice
senior tag

Meg szeretnén nézni, hogy kinyerhetőek-e belőle a rádiók URL-jei...

(#128455) Somatom válasza Kenderice (#128454) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor a /data/data alatt keresgélj!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128456) Kenderice válasza Somatom (#128455) üzenetére


Kenderice
senior tag

Sajnos a data mappában nincs másik data mappa.
Akkor az csak root-tal menne, ugye?

(#128457) Somatom válasza Kenderice (#128456) üzenetére


Somatom
veterán

Igen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128458) atike válasza Kenderice (#128454) üzenetére


atike
nagyúr

Van benne bármi extra...? :F

Itt és itt és van valami bődületes mennyiségű url-el, mindennel....

(#128459) Kenderice válasza atike (#128458) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nekem ugyanez kellene m3u formában kodihoz.
Nincs kedvem egyesével másolgatni a többszáz url-t...

[ Szerkesztve ]

(#128460) punky10 válasza Genzi (#128451) üzenetére


punky10
addikt

"Iphonoknál bejövő hívás esetén láttam, hogy feltünteti az e-mail aláírásokból, hogy 'talán' ki lehet a hívó fél."
Ezt most csak én nem értem? :F

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#128461) atike válasza punky10 (#128460) üzenetére


atike
nagyúr

Ha hív egy telefonszám ami nincs mentve a névjegyzékben, de az emailek között valamelyikben szerepel az aláírásban az adott telefonszám, akkor azt kijelzi, hogy az a szám az az adott emberke. Ha jól értem. :)

(#128462) attiati


attiati
veterán

SOS kérdésem lenne

mivel tudom az android telefonomról pc-re menteni az összes létező adatot, hogy onnan majd később átvigyem egy másik telefonra?

híváslista, sms-ek, licenszek....

mintha clone IT-val csinálnám, csak PC-re kellene, mert meg fog halni a telefonom 1-2 napon belül, viszont addigra nem lesz másik telefonom

(#128463) Somatom


Somatom
veterán

Ez az új Solid Explorer egy katasztrófa. Totális visszafejlődés. Próbáltam a Gdrive -omból ide, a fórumra linkelni egy fájlt. Beléptem a Drive -ba, a fájlra hosszan nyomás -> tulajdonságok -> hivatkozás másolása. Erre vmi helyi útvonalat másolt vágólapra. Részemről eddig tartott a barátkozás, visszatérek a Classic -ra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128464) attiati válasza attiati (#128462) üzenetére


attiati
veterán

annyit pontosítanék, hogy nem tudom pc-re átvinni, mert nem reagál az adatkábelre sem

mivel lehet archiválni minden adatot a telefonomra?
üzenet, híváslista, kontakt lista...

majd onnan átküldöm neten e-mailben a pc-re

(#128465) Narxis válasza Somatom (#128463) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem nincs bajom vele bár én nem is használok semmilyen cloud szolgáltatást.

Thanos was right.

(#128466) kaciokos válasza attiati (#128464) üzenetére


kaciokos
őstag

Tudtommal nincs ilyen app, amivel mindent egyben el tudnál menteni.

Névjegyeket valószínűleg tudod vcf-be exportálni, de ha a Google fiókodban tárolod őket, akkor nem is kell.

Az SMS Backup & Restore el tudja menteni az üzeneteid és a hívás listád.

Appok adatainak mentése root nélkül elég cinkes, root van?

[ Szerkesztve ]

(#128467) attiati válasza kaciokos (#128466) üzenetére


attiati
veterán

Sajna nincs. Es akkor a clone it hogyan viszi at ket telefon kozott?

(#128468) Crouch91


Crouch91
csendes tag

Sziasztok,

Kaptam egy új céges telefont - Huawei P Smart.

Szeretnék pár dolgot beállítani rajta:

1. Céges e-mail fiók be van állítva az Outlook alkalmzásban. Hogy lehetne azt megoldani, hogy az e-maileket pl csak 08:00-16:00-ig szinkronizálja? (Otthon nincs kedvem a céges dolgokkal foglalkozni)
Néztem az Outlook app beállításait de nem találtam ilyen opciót.

2. Sok fotót készítek és ezek nagyrészét továbbítani szoktam e-mailben.
Van valami bevált applikáció ami lekonvertálja kisebb méretebe az elkészült képeket? Ebből jön a következő dolog-->

3. Szeretném ha az elkészített fotókat automatikusan feltöltené a készülék egy tárhelyre. Google drive ill fotók helyett van valami más megoldás erre?

Köszönöm előre is!

(#128469) zsoltzsolt válasza Crouch91 (#128468) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Outlook.. Mikor megnyitod. Ott egy harang azzal el tudod küldeni aludni 🙂

(#128470) tomszojer73 válasza attiati (#128464) üzenetére


tomszojer73
újonc

Titanium backup. Bár már régen használtam. Root lehet hogy kell neki.

(#128471) Somatom


Somatom
veterán

Vettem egy Teclast csájnatabot, próbálom belakni. A Térképben hiába bökök a mikrofonra, nem történik semmi. A nyelv és bevitelnél sem találok hangbeviteli opciókat. A mikrofon működik, hangrögzítő appal próbáltam. Tudja vki, hogy mit kéne telepíteni a Google hangbevitelhez?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128472) Crouch91 válasza zsoltzsolt (#128469) üzenetére


Crouch91
csendes tag

Szuper. Leteszteltem és műxik.
Köszönöm!

(#128473) darvinya válasza Somatom (#128471) üzenetére


darvinya
titán

Google now, magyarul Google keresőt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128474) Somatom válasza darvinya (#128473) üzenetére


Somatom
veterán

Ott a pont! Köszi! EZ kellett hozzá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128475) zsoltzsolt válasza Crouch91 (#128472) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Fotó feltöltés Flickr.
Eredeti méretben, szóval nem kell méretet csökkenteni, gyakorlatilag korlátlan tárhely. Van mobil alkalmazása is.

[ Szerkesztve ]

(#128476) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Feltettem az s7e-re a 8-as droidot, és ezzel együtt frissültek az appok is. Az egésszel a legnagyobb bajom, hogy a messenger hangjelzést ad, ha üzenet jön. Ezt nagyon nem csípem. Villogjon a led, lássam az értesítést zárolt képernyőn, de ne visítson! Na gondoltam, alkalmazáson belül némítom. De nem lehet. Egyenlőre azt a megoldást találtam, hogy az értesítések hangerejét húztam le, de ez nem jó, mert a többi alkalmazás jelezhet hangosan is.

Hogyan kussoltathatom el a messenger rikoltozását? :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#128477) Nubian válasza zsoltzsolt (#128475) üzenetére


Nubian
lelkes újonc

Flickr 1TB, nem korlátlan.

(#128478) zsoltzsolt válasza Nubian (#128477) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Gyakorlatilag.. Ahogy írtam. Azért ekkora helyre elég sok kép fér.
20 megás képből több mint 52 ezer darab. Az nem kevés.
De ha csak 4-5 megásak, akkor ez már százezres nagyságrend.

[ Szerkesztve ]

(#128479) Astery válasza atike (#128461) üzenetére


Astery
senior tag

Próbáld ki a Truecaller app-ot. Nem olyan elven működik mint amit írsz, de ez is be tud azonosítani telefonkönyvben nem szereplő számokat.

(#128480) this is life válasza Rigormortiis (#128476) üzenetére


this is life
Ármester

A telefonod beallitasai/ertesitesek es allapotsor/alkalmazas ertesitesek/messenger es ott vett ki a hangokat ,pontosabban allitsd nemara . Oreo alatt legalabbis igy lecsendesitheto ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#128481) Rigormortiis válasza this is life (#128480) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm szépen!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#128482) mobilizmo válasza tomszojer73 (#128470) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem lehet, biztos.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#128483) Jank


Jank
tag

Segítségeteket kérem!
Használtam egy MeNTA nevű magyar fejlesztésű egészségügyi monitorozó app-ot. Nagyon jónak bizonyúlt. A fő egészségügyi adatokat naplózta, elemezte, ez közvetlen megosztható a szak, vagy háziorvossal.
Vérnyomás, súly, vércukor,hangulat , stb. naplót tartalmazott, gyógyszer adagolásról értesítést küldött. Gyógyszer adatbázist, betegség tájékoztatót is tartalmazott.Most eltűnt a Play-ról és a app. szervereit sem lehet elérni. Állami fejlesztés volt , az állam tudtommal nem dőlt be, de úgy látszik a proginak lőttek.
Kerestem valami hasonlót de nem találtam. :(
Javasoljatok valamit helyette.

(#128484) kaciokos válasza attiati (#128467) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem sehogy.

(#128485) daninet


daninet
veterán

Sziasztok

Van bármi mód arra, hogy hálózati meghajtót csatoljak android alatt?
Nem a különféle file manager programokra gondolok, az megy. Én szeretném ha minden alkalmazás látná a hálózati meghajtót. Tehát a /mnt/sdcard alá kellene mountolni. Root nélkül.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#128486) Somatom válasza daninet (#128485) üzenetére


Somatom
veterán

CIFS csatolásnak hívják és még root -tal sem egyszerű, amióta emulált tárhelyet használ az Android. Ha gyárilag nem tudja a teló, akkor Root nélkül esélytelen. Pedig, hasznos lenne. 4.4 -ig csomó kütyümön használtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128487) daninet válasza Somatom (#128486) üzenetére


daninet
veterán

Most találtam ezt: [link] google csinálta de többet playstore-ban nem elérhető. :F

Működik de csak és kizárólag a fájl tallózós ablakban jelenik meg fájlkezelőkben galériában stb nem. Ez is valami.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#128488) beg válasza Jank (#128483) üzenetére


beg
veterán

Lőttek bizony. "Megbukott az állami mobil app"
Alternatíva egyelőre nincs.

Ezt a mondatot meg csak itt hagyom a cikkből.... :W
"300 millió forint jutott a Mobil Egészségnapló és Tájékoztató Alkalmazás (Menta) nevű app kifejlesztésére."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#128489) Somatom válasza daninet (#128487) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ez is csak egy OS szintű, hálózati meghajtó kezelés. A CIFS, NFS kernel szintű csatolások. Ha nem látod mondjuk a zenelejátszóban a NAS music megosztásának tartalmát, akkor mi értelme az egésznek?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128490) juve600


juve600
nagyúr

üdv

nem tudtok olyan app-ot amivel be lehetne állítani hogy a home gomb hosszan nyomásával lekapcsolja a képernyőt ?

:R :R :R

(#128491) YxVs


YxVs
senior tag

Lehet, hogy nem pont ide illik, de a telón elmentett chrome-os könyvjelzőket a PC-n hogy lehet megjeleníteni?

(#128492) kaciokos válasza YxVs (#128491) üzenetére


kaciokos
őstag

Tényleg nem. :) De azért ha a Chrome-on belül a telefonon és a PC-n is belépsz a Google fiókodba, akkor magától összeszinkronizálja. Azért óvatosan próbáld, mert nálam történt már olyan, hogy a fenti művelet azt eredményezte, hogy valami évekkel azelőtt eltárolt mobil könyvjelzőket szinkronizált rá a telefonomra, törölve az aktuálisakat.

(#128493) Somatom válasza juve600 (#128490) üzenetére


Somatom
veterán

Bocs, kicsit homályosak az emlékeim! A home nyomvatartáshoz a Google keresés van társítva. Az Auto Tools megjelenik az asszisztens alkalmazáslehetőségeknél. Ott kell kiválasztani a Google helyett, majd egy automatizálóban megadni, hogy milyen műveletet indítson el. A bibi az, hogy ha így kapcsolod ki a kijelzőt, akkor az ujjnyomatos feloldásra nem a home -ot dobja, hanem feloldókódot kér. Van vmi trükk, amivel a "normál kikapcsoláshoz" a power rövid nyomást lehet emulálni, de hogy ez megy-e root nélkül, az passz. A home hosszan nyomásos trükközés része biztosan működik, csak nálam nem a képernyőt kapcsolja ki, hanem a saját hangvezérlőmet indítja a Google -é helyett.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128494) Jank válasza beg (#128488) üzenetére


Jank
tag

Köszönöm, sajnálom nagyon mert hasonló app_t. nem találtam. Túl jól sikerült, de itthon nincs igény ezek szerint erre. Az viszont felháborító, hogy ennyi pénz elkőltése után kivégzik az app. _t. Ezért nekem is valamiért az " orbitális lenyúlás" szó összetétel jut eszembe.

(#128495) juve600 válasza Somatom (#128493) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi
app-ot keresek amiben ezt be lehet állítani

(#128496) Bferibörs válasza YxVs (#128491) üzenetére


Bferibörs
addikt

Bookmarks/ Mobil könyvjelzők.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#128497) lovi27 válasza juve600 (#128495) üzenetére


lovi27
addikt

A Button Mapper is azt állítja magáról.

(#128498) bigrock


bigrock
addikt

Sziasztok,
egy ismerősöm Homtom16 csodatelefonjával kínlódok, mint kiderült, a gyári (!) soft tele van mindenféle bloatware, malware és egyéb fasware okossággal. Ahogy kimegy a netre, rögtön jönnek a reklámok ezerrel. Létezik valami blokkoló, tűzfal vagy egyéb, amivel meg lehet fogni kínai barátaink ajándékait? Root kizárva. Fizetős is jöhet.
Köszi.

(#128499) pc360 válasza bigrock (#128498) üzenetére


pc360
addikt

A "root kizárva" kijelentés különösen vicces egy ilyen hulladéknál. Tán a nemlétező garanciát féltitek? :) Azt nem megfogni kell, hanem újraflashelni, vagy ha az nem jön össze, akkor összetörni a g-be. Esetleg offline információs panelnek, vagy digitális képkeretnek még elmegy. De hogy saját belépőket nem alkalmaznék egy fertőzött rendszeren, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#128500) Zeki válasza bigrock (#128498) üzenetére


Zeki
nagyúr

Play áruház: no root firewall
Itt minden appot egyesével ki lehet lőni, ami a netre akar menni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.