Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127102) jegenye77


jegenye77
addikt

Sygic navigációt kukázom és keresek másikat!
Wazze letölti előre a térképet vagy folyamatosan menet közben mobilnetről tölti?
Sygicen leszedtem amelyik ország kell és akár offline is működött. Ez is?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#127103) oba válasza jegenye77 (#127102) üzenetére


oba
addikt

Waze -nek kell az aktív internet kapcsolat, nincs offline térkép.

(#127104) jegenye77 válasza oba (#127103) üzenetére


jegenye77
addikt

Sok adatot használ el ilyenkor? Vagy csak minimális?
Csak mert elég kevés mobilnetem van.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#127105) #77646080 válasza jegenye77 (#127102) üzenetére


#77646080
törölt tag

Tegyél vele egy próbát: [link] Here We go.

(#127106) MADcat válasza jegenye77 (#127104) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez azért sok mindentől függ.

De ugye te offline navit keresel kvázi. Arra ott a Here vagy a Google maps.
A Waze net nélkül kb egy alap navigáció, elvisz A-ból B-be. Nekem működött net nélkül is. Letervezte magát és végig vitt.
A lényegét ezeknek a net adja, forgalom infó, traffipax stb...

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127107) jegenye77 válasza MADcat (#127106) üzenetére


jegenye77
addikt

Forgalom info az oké csak a térképet ne netről szedje folyamatosan.
De lehet csak én gondolom rosszul, hogy az sok adatot jelent?
German_TD
Ez leszedni előre a térképet?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#127108) kidnou válasza jegenye77 (#127104) üzenetére


kidnou
senior tag

200 km uton pár mb nekem. Mondhatni nulla

(#127109) Jabby válasza jegenye77 (#127102) üzenetére


Jabby
őstag

A Waze akkor tölti le előre a térképcsempéket, ha az útvonalat WiFi eléréssel tervezed meg.
Online a már bejárt útvonalak térképeit nem tölti le újra, ilyenkor csak a forgalmi adatokkal terheli a mobilnetet.

Az appnak van saját topickja, érdemes beleolvasni.

(#127110) #77646080 válasza jegenye77 (#127107) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, te döntheted el, melyik ország térképét szeretnéd letölteni.

(#127111) jegenye77


jegenye77
addikt

Köszönöm!
Leszedtem mindkettőt aztán tesztelem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#127112) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! LG G4-en nekem kezd lassú lenni a Duolingo. Ilyen erőforrásigényes lett?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#127113) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ez az OGyoutube kezd már nem tetszeni...
Van használható alternatívája , amivel le is lehet tölteni és fut a háttérben ? Netán még nem mp3ba is konvertal...

(#127114) hackeeeee válasza hackeeeee (#127092) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megoldottam, már megy a sima is.

Véleményem szubjektív...

(#127115) turbulencia8 válasza jegenye77 (#127104) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az ujabb lakossagi t-s dijcsomagokban a waze mar korlatlan altalaban, amugy szerintem sok netet eszik. A waze szerintem mar azert gaz, mert boldog-boldogtalan azt hasznalja, mint ingyen navit. Pont ezert nem nyersz vele semmit Pesten, raadasul sok frissites bugos. En a sygic-ot ajanlom, csak egyszer kell megvenni (az online forgalomfigyelot is), az sokkal stabilabb, es joval ertelmesebben tervez.

(#127116) Viktor0610 válasza tknof1871 (#127112) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telepítsd újra.
Mivel a felhőbe mentina haladásod, nem vesztesz semmit.

Samsung Galaxy A54

(#127117) Allstar21


Allstar21
csendes tag

Sziasztok!

Ha frissítettem egy alkalmazást amit nem szerettem volna, van lehetőség a vissza állítására? Csak arra az egyére?
Válaszotok előre is köszönöm!

(#127118) MADcat válasza turbulencia8 (#127115) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

+1 Sygic
Megvettem én is.
De Waze nekem a traffipaxok miatt megy, abban még verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127119) MADcat válasza Allstar21 (#127117) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Töröld le, majd Apk mirror oldalról szedd le azt a verziót, amelyiket szeretnéd.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127120) Jabby válasza turbulencia8 (#127115) üzenetére


Jabby
őstag

"A waze szerintem mar azert gaz, mert boldog-boldogtalan azt hasznalja, mint ingyen navit."

A Waze-nek éppen ez a lényege, minél többen használják, annál pontosabb infót biztosít a usernek a dugók elkerülésére!
Térképcsempéi pontosabbak bármelyik offline térképnél, mivel bárki szerkesztheti, véleményezheti, illetve veszélyekre figyelmeztetés, traffik, stb percre pontosak.
Most már a megye matricák is megadhatók, az alapján is tud tervezni (élesben még nem próbáltam).

(#127121) bigrock válasza MADcat (#127118) üzenetére


bigrock
addikt

...azért Mezőkövesden simán belefutottam a traffiba, Waze b...tt szólni. :) Most ricegek, hogy jön-e a csekk, vagy nem... :)

(#127122) MADcat válasza bigrock (#127121) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Azt senki sem állította, hogy 100% pontos. Dőreség lenne...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#127123) turbulencia8 válasza Jabby (#127120) üzenetére


turbulencia8
őstag

Pont az a baj vele, hogy pl. Pesten rengeteg autost visz ugyanarra a keruloutra total ertelmetlenul, ezeket en waze dugoknak hivom.

(#127124) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Esetleg erre itt valaki tudna válaszolni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#127125) Somatom válasza Pityu. (#127124) üzenetére


Somatom
veterán

Több oka lehet. A gyro szenzor, vagy a touch input hiánya, amit az egyiknek sikerül jól emulálnia, a másiknak nem. Csak a fejlesztő tudna arra válaszolni, hogy mik a játék függőségei. Esetleg próbálj meg emulátor helyett, "natív" OS -t (pl. Remix OS, Phoenix OS)!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127126) tonyrulez válasza WhiteWalker (#127113) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én is most tértem át Youtube Vanced-ra, ezerszer jobb. Ugyanúgy kell neki a saját microG-je (de van root és magisk kiadás is). Letölteni nem tud, erre a Videoder-t használom.

4 8 15 16 23 42

(#127127) laleeee válasza WhiteWalker (#127113) üzenetére


laleeee
őstag

Mi a baj a OGyoutube-al ?

(#127128) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Tudtok olyan alkalmazást mondani, egyáltalán létezik e olyan alkalmazás, ami fényképezőgép segítségével mér távolságot?
Szobában szeretnék távolságokat mérni, és akkor nem kellene hozzá meroszalag. Bútorok, falak közötti távolság meresehez. És akor ezt lefenykepezve később meg tudom nézni bármikor. Köszönöm

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#127129) Somatom válasza Fr@nkieWilde (#127128) üzenetére


Somatom
veterán

Létezik ilyen, de nem lesz pontos. Pitagorasz tétele alapján működik. Feltételezi, hogy függőlegesen állsz és pontosan a megadott magasságban tartod a telót. Ez nem szokott megvalósulni. Szvsz. egy szoba felméréséhez inkább használj mérőszalagot, vagy olyan telót, amiben van távolságmérő (ha jól tudom, akkor a CAT -ekben van)!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127130) Fr@nkieWilde válasza Somatom (#127129) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Értem, köszönöm szépen a választ.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#127131) WhiteWalker válasza tonyrulez (#127126) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi ezt megnézem!

laleeee: a letöltés hol megy hol nem , de inkább nem... A kezelő felület kezd elég kusza lenni... A régebbi verziók tök jók voltak... (Kellett nekem frissíteni )

(#127132) Pityu. válasza Somatom (#127125) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Sikerült valahogy megoldani a játék elindulását,bár egyszer kilépett de működött majd át nézem,A boxos az jól működik csak ugye ott meg az a gáz,hogy azt hittem gépen lehet billentyűzettel kezelni de két oldalt van két gomb elhajolás na most egérrel mire ide oda kattintgatok párat bevisznek az arcomba.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#127133) Somatom válasza Pityu. (#127132) üzenetére


Somatom
veterán

Nem vagyok gamer, de sztem ez megoldható probléma. Pl. Autoinput -tal, de van direkt erre a célra egy alkalmazás, amiben "térképet" készítesz a játék kezelőfelületéhez és kontroller, vagy billentyűzet utasításokat rendelsz az egyes funkciókhoz. Sajnos, ha megfeszülök, akkor sem jut eszembe a program neve, de sztem vki biztos tudni fogja.

Szerk.:
Megvan. Tincore Keymapper

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127134) Pityu. válasza Somatom (#127133) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszönöm szépen :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#127135) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki ismeri azt az emlékeztető appot aminek splendo a neve?Nos be van benne állítva,hogy szinkronizáljon a google fiókkal és most csináltam a telefonon egy factory resetet vissza raktam az appot de semmit nem töltött vissza google fiókból,miért lehet ez?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#127136) laleeee válasza WhiteWalker (#127131) üzenetére


laleeee
őstag

Mióta kezd kusza lenni ? Már rég leálltak a fejlesztésével

(#127137) laleeee válasza tonyrulez (#127126) üzenetére


laleeee
őstag

A két koppintásos tekerés neked sem működik fekvő módban ?

(#127138) WhiteWalker válasza laleeee (#127136) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meg nem mondom neked , de a Redmi Note 3 készüléken fent volt az akkori kiadás , a verzió számot meg nem mondom , majd a Note 5-re a legfrissebbet szedtem le .
A Note 3 telefonon olyan flottul lehetett használni , teljesen felhasználó barát volt , ezen a Note 5-n pedig valahogy más lenne, kényelmetlen a használata - azokra gondolok amiket írtam.

(#127139) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Van mód arra, hogy ne tudjon hívni senki aki nincs benne a névjegyzékbe illetve én se tudjak hívni olyat aki nem szerepel a névjegyzékemben? Gyerek telefonjára kellene valami okosság ami tudja ezt. Egy régebbi lenovo a készülék. Beállítási lehetőséget nem találtam erre.

(#127140) Somatom válasza Talala (#127139) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem megoldható, de az a gyanúm, hogy valami lemaradt az igénylistádról. Tegyük fel, hogy sikerül beállítani! De, mit érsz vele, ha ő visszaállítja?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127141) tonyrulez válasza laleeee (#127137) üzenetére


tonyrulez
őstag

De, működik. Kitehető gombként is, illetve csúsztatás is bekapcsolható, ha esetleg neked nem menne.

4 8 15 16 23 42

(#127142) laleeee válasza tonyrulez (#127141) üzenetére


laleeee
őstag

Melyik verziót használod ?

(#127143) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Tudna valaki egy egyszerű, reklámmentes appot javasolni, amivel fotókra lehet szabadkézzel különböző színű vonalakat rajzolni? A gyári galéria appban nincs ilyen lehetőség.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#127144) pc360 válasza janakbacsi (#127143) üzenetére


pc360
addikt

Photo Editor
Pixlr-o-matic
Snapseed

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#127145) sphe válasza janakbacsi (#127143) üzenetére


sphe
senior tag

Screen master

(#127146) Somatom válasza pc360 (#127144) üzenetére


Somatom
veterán

A másik kettőt nem ismerem, de a Photo Editor csak fizetősben reklámmentes. Igaz, nem volt kritérium, hogy nem lehet fizetős alkalmazás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#127147) kory24 válasza Talala (#127139) üzenetére


kory24
őstag

Utóbbira fix hívás lista.
Pin2 kód kell hozzá.

Első megoldható lenne pl Ne zavarj mód és csak telefonkönyvben szereplők jelezze, de ezt mint írták is simán át tudja állítani....

(#127148) zsoltzsolt válasza pc360 (#127144) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Snapseedben hol? Egy ideje keresem, de nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#127149) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok.

Szeretnék valamit ami a zárképernyőn a telefon feloldása nélkül jól láthatóan mutatja az akku töltöttségét.
Elég nehéz kibogarásznom azt a mákszem számot a sarokban.

T.E.A.M. Battery Bar-t használom, ami a képernyő tetején egy csíkban mutatja, de ez sajnos Oreo óta nem jelenik meg a zárképernyőn, csak feloldás után.

AOD-t nem használom.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#127150) Astery válasza zsoltzsolt (#127148) üzenetére


Astery
senior tag

A snapseed-ben nekem sem rémlik. A képpel azt csinálsz benne amit akarsz, de csak szöveget lehet ráírni ... rajzolni én sem tudtam a képre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.