Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128601) darvinya válasza Ádám16 (#128597) üzenetére


darvinya
titán

Az akkumulátor elhasználódására lennék kíváncsi %os formában. Az iOS a 11 óta tud ilyet, gondolom, a droid már nagyon rég óta.

Akkor most jós az iOS, vagy csak felhasználót eteti placeboval.?
Ugyanis akkumulátor kapacitása annyira sok összetevőtől függ, hogy pillanatértékkel egyszerűen mérhetetlen.
A folyamatos monitorzált pillanatméréssél, pedig elősegíted akkumulátor merülését, elhasználódását.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128602) Ádám16 válasza darvinya (#128601) üzenetére


Ádám16
addikt

Ezt kérdezd meg tőlük. Voltak battery drain problémák néhány készüléknél, X százaléknál előjel nélkül iikapcsoltak a készülékek, ezeket garanciálisan cserélték, de jó kis felháborodást váltott ki a dolog, így ezzel a funkcióval próbálnak kompenzálni, hogy tudd követni, hol áll az akksid élettartamban.
Kikapcsolható egyébként, így, hogy vszeg jobban gyilkolja az akkut, lehet, meg is teszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#128603) #77646080 válasza Somatom (#128600) üzenetére


#77646080
törölt tag

Passzolom, ez sosem keltette fel az érdeklődésem (SzülinApp megvan, de egy nagy nulla a frissítés hiánya miatt). Amire én használom a navigációt (messze nem olyan PRO szinten, mint te a munkád miatt), arra a Google Maps és a HERE tökéletes páros.

(#128604) Somatom válasza #77646080 (#128603) üzenetére


Somatom
veterán

Olvastam egy cikket, ami szerint már megvásárolható a truck licensz. Gyorsan telepítettem a navit, de ez az egy hetes próbaverzió totál fapad. Az áruházban sem látok semmi hasznosat. Ez még nem hiba, mert figyelmeztetett, hogy a próbaverzió korlátozott funkcionalitású. De, mielőtt egy 9 rugós tétellel elkezdenék bevásárolni, körbekérdezek a szaktopikokban, hogy pontosan miket vásárolhatok a fizetős térképcsomaghoz. Azt viszont hibának tartom, hogy ehhez kérdezősködnöm kell. Az áruház megjeleníthetné az összes opciót, és rábökésnél tájékoztathatna a szükséges függőségekről. Pl. truck licenszre bökve -> ez csak az X térképcsomaggal érhető el.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128605) #77646080 válasza Somatom (#128604) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezt már én is kiszúrtam, hogy csak egy általános tájékoztató van az Áruházban arról, hogy további költségek lehetnek a plusz tartalom miatt. De nem konkretizálja, hogy mi. Ez (gondolom) a fejlesztő dolga lenne, hogy részletesen kifejtse, amint te is szeretnéd látni. Sajnos, nem így oldják meg. Valóban hiba.

(#128606) mimey válasza Saccco (#128589) üzenetére


mimey
tag

Zsír! Örülök, hogy megvan! :)

(#128607) Somatom válasza #77646080 (#128605) üzenetére


Somatom
veterán

Az még nem lenne akkora baj. Csakhogy én nem a Play áruházra értettem, hanem az alkalmazáson belüli áruházra. Csak azt mutatja, hogy Europe Navigation Package 9490Ft. Ez nagyon karcsú infó.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128608) darvinya válasza Somatom (#128604) üzenetére


darvinya
titán

Az a gond iGO-val, hogy bár nyitottak még mindig jó öreg tárolós megoldásos termék palettával élnek horror összegért, vagy flottapartnernek kedvezményt ad.
Arra már eljutottak, hogy ilyen.térképek már online frissíti az adatokat, persze hozzávaló infrastruktúrát már külön kell kiépíteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128609) Somatom válasza darvinya (#128608) üzenetére


Somatom
veterán

Emlékszel, arra, hogy nemrég felhívtam valamire a figyelmedet? Ez tipikusan az az eset. Nagyon régóta használok IGO -t, otthonosan mozgok Androidban, sztem a fórumon is, de halvány lila dunsztom sincs arról, hogy mi a hsz. -ed mondanivalója (tulképp még elolvasni sem könnyű). Persze, lehet, hogy az én felfogásom túl kevés a szintedhez.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128610) darvinya válasza Somatom (#128609) üzenetére


darvinya
titán

Bemész iGO irodába, vagy más régimódi ügyintézési módon megrendeled kívánt szolgáltatást.
Ők kiküldenek valamilyen adathordozót, vagy kijelölt szerviz partnerhez behívnak (ez esetben külön kell fizetni a szolgáltatásért), ez alapján megkapod az a térkép SW ami neked kell.
Ha online frissítést, és élő forgalmi adatok is kellenek, akkor neked kell ehhez való technikai dolgokat pluszba kiépíteni.
Tehát magán emberként kicsengeszt közel 5M, hogy kamionos térképed legyen valós forgalmi adatokkal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128611) Somatom válasza darvinya (#128610) üzenetére


Somatom
veterán

Ez valami nagyon régi, PDA -s infóból maradhatott meg neked. Ilyen már ezer éve nincs. Sőt! Pl. WinCE alapú PNA -kra egyáltalán nem vásárolhatsz IGO szoftvert. Kizárólag a készülékkel együtt veheted meg az arra portolt verziót. Pl. WinCE -s Wayteq -re sohaem portoltak IGO -t. Emiatt lehet tudni, hogy ha ilyen Wayteqen IGO -t látunk, az csak illegális lehet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128612) Oldman2


Oldman2
veterán

A héten készítettem egy csomó videót egy Redmi Note 4 készülékkel (amik meglepően jók lettek).

Visszanézéskor azonban meglepett, hogy kettő közülük elfordítva jelenik meg a készüléken (bármivel lejátszva azokat).

Mivel lehetne ezeket legegyszerűbben minőségromlás és felbontás csökkenés nélkül helyre-forgatni?

A Rotate Video FX-et kipróbátam, a forgatást ugyan rendben megcsinálta, de a videó felbontása megváltozik benne 1280x720 -ról 960x540-re.

(#128613) darvinya válasza Somatom (#128611) üzenetére


darvinya
titán

Gondoltam van készüléked, ahhoz való SW frissítés, ami már tud online működni.
5M-be minden technikai rész benne van, emiatt éri meg flottával venni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128614) #77646080 válasza Somatom (#128607) üzenetére


#77646080
törölt tag

Értem, hát ez újabb ok, hogy ne őket preferáljam. Amúgy egyáltalán nem valami "hű de nagy" elvárás, amiről beszéltünk eddig. Simán lehetne részletes információt mellékelniük.

(#128615) Somatom válasza #77646080 (#128614) üzenetére


Somatom
veterán

Ó, mennyi minden lehetne még "símán"! Csak hát .... az NNG ... (most már érted, hogy miért írtam?)

Itt egy ilyen gyöngyszem: gondoltam, tesztelem a témaindító felvetést. Többpontos útvonal. De, hogy adom meg azt, hogy Citadella, vagy Halászbástya? Online kereséssel. "Ez a funkció nem elérhető, menjen az áruházba." Jó, de mit vegyek meg? A 9 rugós térképcsomaggal lesz online keresésem is, vagy azért még külön fizetnem kell, ami csak akkor derülhet ki, amikor már a 9 -et kicsengettem? DEM fájl, kiterjesztett truck poik, 3d épületek, stb., stb.?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128616) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Vissza lehet vhogy állítani a Chrome kinézetét a régire? Hánynom kell ettől a lekerekített designtól...

https://www.coreinfinity.tech

(#128617) weiss válasza sh4d0w (#128616) üzenetére


weiss
addikt

Elvileg.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#128618) darvinya válasza Somatom (#128615) üzenetére


darvinya
titán

Most kipróbáltam Google termékben milyen útvonalat ad Halászbástya keresésre.
3 db útvonalat dobott ki, amin 1 útvonalon jelzet építkezést.

Múltkor ugyanezzel állandóan újratervezet, ha nem arra mentem, de cím nem változott.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128619) #77646080 válasza Somatom (#128615) üzenetére


#77646080
törölt tag

Persze, kristálytiszta. És szomorú is, egyben.

(#128620) sh4d0w válasza weiss (#128617) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, ezt megtaláltam, de a droidos chrome-ban nem elérhető.

https://www.coreinfinity.tech

(#128621) Somatom


Somatom
veterán

Na, azért csak összehoztam. A "mindenhol keres" opcióban megtalálta a Citadellát és a Halászbástyát is (a repteret viszont nem sikerült megtaláltatnom vele. Ferihegyre, és Liszt Ferencre sem dobott találatot). Szóval, csináltam többpontos útvonalat és működik az útvonaloptimalizálás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128622) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
A régebbi PowerAmp-ban volt olyan lehetőség, hogy a mappákat fa-struktúraszerűen mutatta, mint a jó öreg Total Commander. Ebben az újban sehol sem találom ezt a lehetőséget, csak belöki ömlesztve az összes mappát. Valakinek valami ötlete?
Köszi

(#128623) pc360 válasza bigrock (#128622) üzenetére


pc360
addikt

Egy másik, normálisabb player használata, pl. PlayerPro, vagy bármi egyéb.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#128624) bigrock válasza pc360 (#128623) üzenetére


bigrock
addikt

A kedvedért felteszem újra a kérdést, máshogy:
"Tud-e valaki segíteni a PowerAmp beállításaiban?"
Ha nem tudsz, kérlek ne válaszolj, köszönöm.

(#128625) Viktor0610 válasza bigrock (#128624) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben ugyanarra gondolsz, mint én, azt a Zenetár listabellításainál tudod beállítani.

Zenetár - három pötty - Listabeállítások - Mappaszerkezet. Ezt pipáld be.
Ezen belül is tudod a kinézetet listára vagy rácsra állítani ugyanitt.

Samsung Galaxy A54

(#128626) Bozek válasza bigrock (#128622) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem nincs ilyen lehetőség, legalábbis én sem találtam benne. De miért van szükséged rá?

Közben Viktor0610 megírta a tutit, ott nem is néztem, csak a mappákon belül.

(#128623) pc360: És van már lehetőség arra az általad favorizált PlayerPro-ban, hogy a zenetárba több mappát kiválassz? Elárulom, nincs. Az fontosabb lenne, de szerintem sose lesz rá mód.

[ Szerkesztve ]

(#128627) bigrock válasza Bozek (#128626) üzenetére


bigrock
addikt

Viktor0610 + Bozek: Köszönöm a válaszokat, megoldódott. :R

(#128628) weiss válasza sh4d0w (#128620) üzenetére


weiss
addikt

Valóban, viszont ha a #enable-chrome-modern-design-t átállítottam enabledre, akkor megváltozott, de nem tudom, milyen volt régen.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#128629) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok,
Opera böngészőn hogy lehet kikapcsolni a hirdetéseket a gyorsindítón? (Vagy mi az)

(#128630) darvinya


darvinya
titán

Tudtok app-ot ami fogadja android box-on a képernyőtükrözést?

Roaming

Beállításában-Kezdőlap-Hírek

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128631) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Egy haver egy Vernee V2 Pro telefont használ (8.1 Oreo van rajta).
Az az egy baja vele, hogy telefonálás közben ha a fejéhez emeli, akkor nem sötétül el a kijelző, emiatt szakított már meg hívást, bekapcsolta a led-et stb.

Lehet ezzel bármit kezdeni?
A távolság érzékelőt újrakalibrálni pl vagy valami app, ami lezárja?

(^)(>.<)(^)

(#128632) darvinya válasza vacs (#128631) üzenetére


darvinya
titán

Mondjuk takarja a közelség érzékelőt, mert ha nem takarja, akkor semmi sem fog ezen segíteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128633) #77646080 válasza darvinya (#128632) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez csak akkor megoldás, ha a közelség-érzékelő hibátlanul működik.

Első körben azt érdemes kiszűrni, mint lehetséges hibaforrást.

[ Szerkesztve ]

(#128634) #81733120 válasza darvinya (#128630) üzenetére


#81733120
törölt tag

:R
Köszi.

(#128635) darvinya válasza #77646080 (#128633) üzenetére


darvinya
titán

Hiba kiszűréshez nem kell semmilyen app, csak szerviz menübe kell lépni és ellenőrizni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128636) Somatom válasza darvinya (#128630) üzenetére


Somatom
veterán

Kicsit drága, kicsit root, de a MirrorOP nekem eddig bevált. A Playen is megtalálod (külön Sender és Receiver). A próbaverzión öt percenként újra kell indítani a tükrözést.

Vacs:
A cimborád festékjegyzék. Az én telómon is bugos a közelségérzékelő, csak épp fordított a jelenség. Hívás közben elsötétül a kijelző és semmihez sem férek hozzá a hívás végéig. Na, melyik a rosszabb?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128637) #77646080 válasza darvinya (#128635) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem mondtam, hogy kellene alkalmazás hozzá. :N Egyszerű próba elég hozzá.

(#128638) darvinya válasza Somatom (#128636) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128639) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Talán van valami ötlet: egy androidos tv box-ot szeretnék rootolni. 5.1.1 droid van rajta. S905 Soc van benne. Kingroot és Magisk nem megy, ezekkel nem sikerül. Hogyan próbáljam meg?

(#128640) darvinya válasza mexel (#128639) üzenetére


darvinya
titán

Box topikba nagyobb szerencsével jársz.
De box-okat recovery-vel szokták root-olni, ha már nem eleve root-olt, csak root kezelő kell hozzá (pl: SuperSU)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128641) Somatom válasza mexel (#128639) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem alkalmazás téma. Én az S905 topikban, vagy a Freaktabon nézelődnék pontos készüléktípus szerint. De, előbb én is utánanéznék egy Terminal Emulator -ral, hogy nem-e pre-rootolt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128642) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nézegetem a Substratum Theme Enginet. Mennyire működik megbízhatóan? Nagyon tetszik, hogy ezzel teljesen személyre lehet szabni a telefon minden szegletét (konkrétan a színekre gondolok), ilyet egyik téma sem kínál, főleg root nèlkül, ezért kíváncsi vagyok rá, mielőtt megveszem, hogy mennyire megbízható a dolog, lévén minden programfrissítésnél ezt is updatelni kell, hogy maradjon a választott skin.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#128643) Somatom válasza Rigormortiis (#128642) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy a Pie -ban a Google megfúrta. Nézz utána!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128644) mexel válasza Somatom (#128641) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Sajnos egy ritka típus, már átnéztem minden boxos magyar és külföldi fórumot, itt inkább valami root progit keresek. A KingoRoot-ot ismerem és a Magiskot, arra gondoltam valaki talán tud másik letölthető "one-click" root progit.

(#128645) Somatom válasza mexel (#128644) üzenetére


Somatom
veterán

Még a telóknál is alapszabály, hogy ha bele akarunk nyúlni, akkor csak közösségi támogatással bíró kütyüt szabad venni. A boxokra ez hatványozottan érvényes, mivel úgyis bele kell nyúlni. Ezt hagyd békén és vegyél egy megfelelőt! Ezzel sok időt, vesződséget és ideget spórolsz magadnak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128646) darvinya válasza mexel (#128644) üzenetére


darvinya
titán

Gondolom ellenőrizted nem root-olt alapból.?
Mint legtöbb box az, csak egyes nevesebb box-ok nem azok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#128647) zeon.hu válasza mexel (#128644) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Towelroot talán, 1 klikkes.
(4.4-es G Flexen biztosan működik, utoljára ma reggel használtam :)
Nekem még az 1.0-ás verzió van, 5.1-hez szerintem újabb kell.)

#?*@&!

(#128648) mexel válasza Somatom (#128645) üzenetére


mexel
veterán

Ezt tesztelem és próbálok valamit kihozni belőle, éppen a kihívás miatt van itt. Nem ezt használom, sok boxot mókolok, de ez ritka és nem rootolt, teljesen átszabott rendszer van rajta, de kis piszkálással jó rendszerré lehetne tenni.

A Towelrootot megpróbálom még, köszönöm az ajánlást

Csak közben letölteni nem tudom sehonnan, valamiért mindenhonnan megszakad a letöltés :F

[ Szerkesztve ]

(#128649) laleeee válasza Rigormortiis (#128642) üzenetére


laleeee
őstag

A Substratum ingyenes, nem ?

(#128650) Oldman2 válasza laleeee (#128649) üzenetére


Oldman2
veterán

Ingyenes, de sok téma hozzá fizetős.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.