Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128101) laszlohu


laszlohu
addikt

android 5.1 em van, és a chrome legújabb stabil update-je 11 e óta nem akar frissülni

(#128102) Sub-ZeRo válasza laszlohu (#128101) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor frissítsd az Android rendszert majd utána a chrome-ot. Ha ez lenne a kérdésed...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#128103) laszlohu válasza Sub-ZeRo (#128102) üzenetére


laszlohu
addikt

Én is erre gyanakodtam, de a hivatalos forrásból származó Android verzió megrekedt az 5.1 - nél, és
a cég nem fog rá frissebbet kiadni,
tehát nem szeretnék Androidot frissíteni.

(#128104) DS39 válasza laszlohu (#128101) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem Oreo-n is ugyanaz a Chrome verziója mint 5.1-en.

(#128105) laszlohu válasza DS39 (#128104) üzenetére


laszlohu
addikt

Akkor konkretizáljunk :

[link]

a fenti linken lévő, vagyis 69 - es a chrome nálad?

(#128106) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Van olyan app amivel bizonyos alkalmazasoknak meg lehet tiltani hogy ne frissuljon?
Olyan lenne jo mint pl. rootolasnal a root jogok megtagadasa, engedelyezese

Nem a play aruhazas megoldas erdekel ahol tiltani lehet globalisan a frissitest.
Vagy ha erre van olyan mod/kieg amivel lehet "black/white" listat letrehozni az is jo :)

Root jog van!

Elore is koszi :R

(#128107) DS39 válasza laszlohu (#128105) üzenetére


DS39
nagyúr

igen ez. ami már tartalmazza a remek új modern design-t.
(kapcsoltam is ki chrome://flags-ben...)

(#128108) HREH válasza DS39 (#128107) üzenetére


HREH
senior tag

Melyik kapcsolja ki?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#128109) DS39 válasza HREH (#128108) üzenetére


DS39
nagyúr

chrome modern design -> ezt kell Disabled-re rakni. mentéskor újraindíttatja az alkalmazást, de ez nem elég, hogy érvényre lépjen, ki kell majd lőni rendesen memóriából, és úgy indítani ismét az alkalmazást.

(#128110) laszlohu válasza DS39 (#128107) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi az infot, akkor megpróbálom legyalulni, majd újra felrakni a chrome-ot.

(#128111) laszlohu


laszlohu
addikt

Sajnos nem hozott eredményt, 68.0.3440.91 a verzió száma újratelepítés után is,

a készülékem Huawei LUA-L21

(#128112) Somatom


Somatom
veterán

Ha már a Chrome a téma, ITT egy kis újdonság (70 -es béta), letöltési lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128113) Bozek válasza Viktor0610 (#128100) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor sok értelme nincs, úgy más alkalmazás is tudja.

(#128114) laszlohu válasza Somatom (#128112) üzenetére


laszlohu
addikt

tudok róla, hogy van béta, de sosem használok semmiből bétát, csak stabil-t, lehet, hogy firefoxra kell váltanom,
a vicc az, hogy apk - ból is próbáltam stabilt keresni, de csak bétát találtam.

(#128115) DS39 válasza laszlohu (#128111) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem ezek a google appok nem mindig egyszerre frissülnek. lehet a play szolgáltatások frissülésétől függ, nem tudom.
egy mezei fejlesztő alkalmazása ugyanaznap szokott jelezni, hogy van update több eszközön is.

(#128116) Somatom válasza laszlohu (#128114) üzenetére


Somatom
veterán

Erről nem tudok nyilatkozni, mert a Chrome -ot azonnal tiltom (ha van hozzá jogom, akkor törlöm és a memóriában elfoglalt helyeit sóval vastagon behintem, nehogy feltámadhasson :) ).
Firefox viszont minden kütyümön telepítve van. Háááát.... Nem felhőtlen a viszonyunk. Persze, ez fakadhat abból is, hogy nekem az átlag user -hez képest viszonylag magas elvárásaim vannak egy böngészővel szemben. Megjegyzem, hogy ezek nem lehetetlen elvárások, mert pl. a Dolphin MM -ig símán teljesítette. Sajnos, Nugát óta az is elvérzik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#128117) Astery válasza detroitrw (#128106) üzenetére


Astery
senior tag

Play áruházban is be lehet az alkalmazásokat egyenként állítani, hogy ne frissüljenek automatikusan. Bár ettől még ha van frissítés akkor felajánlja - ha ezt sem akarod akkor valóban vmi alkalmazásra van szükséged.

(#128118) detroitrw válasza Astery (#128117) üzenetére


detroitrw
addikt

A play-en belul merre van ez a egyenkenti allitasi lehetoseg?
Amugy igen jo lenne ha fel se ajanlana

Nincs valami progi amivel a verzioszamot at lehetne irni? ill. ez lehetne megoldas?

:R

(#128119) Astery válasza detroitrw (#128118) üzenetére


Astery
senior tag

Addig amíg nem találsz rá más megoldást ... Play-en ráböksz a telepített alkalmazásra majd jobb felső sarokban a 3 pötty ... automatikus frissítést lehet engedni vagy tiltani.

(#128120) detroitrw válasza Astery (#128119) üzenetére


detroitrw
addikt

:R Addig is köszi :R

(#128121) Mcrazy válasza detroitrw (#128118) üzenetére


Mcrazy
őstag

Topikösszefoglaló - Hasznos Holmik

Ha egy alkalmazás frissítését elrontják, vagy egy bizonyos verzió felett már nem tetszik az új design/funkció, akkor van lehetőség egy alkalmazást egy "régi verzión" megállítani, hogy még véletlenül se ajánlja fel a Play áruházban a frissítéseit.ZipSigner Ezzel saját aláírással tudod ellátni az adott alkalmazást, így mivel az módosult, nem fogja frissítésre felajánlani az alkalmazások között.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#128122) kalasz válasza Mcrazy (#128121) üzenetére


kalasz
tag

Udv!
Ezzel csak az a baj (legalabb is nalam), hogy Lenovo tab-on 6-os androidon nem hajlando mukodni.

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#128123) detroitrw válasza Mcrazy (#128121) üzenetére


detroitrw
addikt

Koszi, jol hangzik le is gyartottam a kivant apk-t, remelem mukodik is majd :)

(#128122) kalasz
Nalam 9-es droidon mukodik

[ Szerkesztve ]

(#128124) Mcrazy válasza kalasz (#128122) üzenetére


Mcrazy
őstag

Próbáld meg Ezzel! Bár nálam a Zipsigner a 6.0.1-es Samun működött.
Van még egy lehetőség az Mixplorer fájlkezelőnek van Signer beépülője. Nálam az is jól működött.

#beg: A topikösszefolglalóban lévő Zipsigner linkje már nem él, mert le lett véve a Play áruházból.
Javítsd ki légy szíves.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#128125) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ha telefonnal készítek egy képet az automatikusan felkerül a Google fotó alkalmazásba. Eddig ugyanezek a képek automatikusan pc-n is megjelentek a google fotókban. Pár napja viszont a telefonon feltöltődik de a gépre már nem. Tudtommal semmit nem állítottam a telefonon és a gépen sem.Elvileg a szinkronizálás is rendben van. Mi lehet az ok hogy mégsem kerül a telefonról a pc-re ? Valami ötlete van valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#128126) kovisoft válasza Tökimanó (#128125) üzenetére


kovisoft
őstag

A telefonon a képek fölött van egy kis felhő ikon, mi van kiírva mellette, ill. mit ír ki, ha ráböksz a felhőre? Itt szokta jelezni, hogy hol tart a feltöltés, hány kép van még hátra.

(#128127) Tökimanó válasza kovisoft (#128126) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! Na most leesett az állam! Mivel eddig automatikusan feltöltötte a képeket nem szoktam semmire rábökni. Most hogy írtad rányultam erre egyből felmentek a képek amik eddig nem. Próbaképpen csináltam pár fotót és ezek most már automatikusan felkerültek a gépre is. Hát nem igazán értem hogy ez most miért van így,de ha ezután jó lesz akkor nem is számít :D

(#128128) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Hol lehet beállítani, hogy ha kapok egy értesítést (viber, üzenet, stb ...), csak egyetlen egyszer kapjak hangüzenetet?

Jelen állapot szerint, ha érkezik egy új üzenetem, akkor egészen addig csilingel kb fél percenként a telóm, még azon meg nem nyitom az adott alkalmazást. Nekem elég lenne, ha egyszer pittyenne és az ikon mutatná csak utána, hogy van új üzenetem és amikor van érkezésem, akkor majd megnyitom az adott alkalmazást és elolvasom az üzenetet.

Van erre lehetőség? Előre is köszi, üdv:
A

(#128129) Viktor0610 válasza anytime (#128128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a telefonod topikjában inkább meg tudná válaszolni a többi tulaj.
Én a kisegítő lehetőségek között néznék szét. Mintha rémlene ilyen beállítás a korábbi Samsungomon.

Samsung Galaxy A54

(#128130) #77646080 válasza Viktor0610 (#128129) üzenetére


#77646080
törölt tag

Jól emlékszel, tud ilyet az én Samum is, de ez a kérdés valóban a konkrét telefon topikjába való. :-)

(#128131) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

Kedves kollégák!

Szükségem lenne a mentett könyvjelzőim kimentésére a data\data mappából, de root kizárva, van olyan program amivel ez megoldható?

(#128132) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Abban tudna nekem segíteni, hogy gyári androidban, hogyan tudok különbséget tenni, hogy a névjegyek közül melyeket jelenítse meg a telefon? Pl. gmail-es névjegyeket, vagy simen lévőket, vagy viberes, vagy messengeres stb. Szóval hol tudom kiválasztani melyiket mutass a telefon?

Illetve, ha a gyári android erre képtelen, akkor milyen opcióm van, ezeket másolni/áthelyezni?
Van erre valami program?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#128133) Celtis válasza Ittnemaz (#128131) üzenetére


Celtis
veterán

Sziasztok,

Sony XZ1C telefonnal van egy olyan problémám, hogy a Chrome böngészővel rendszeresen látogatott oldalakon is szinte napi gyakorisággal kell újra bejelentkeznem vagy a sütik elfogadásáról szóló felugró értesítést elfogadni.
A cookie-k engedélyezve vannak a böngészőben. Azt is látom, hogy le vannak tárolva a cookie-k, olyan oldalé is amelyik dobja fel az értesítést. Sajnos azt nem tudom megnézni, hogy mi a tárolt cookie-k tartalma, és hogy miért nem használja őket a böngésző.
A telefon újkora óta ezt csinálja. Egyszer egy frissítés után pár napig jónak tűnt, de aztán újrakezdte.

Van valami ötletetek, hogy miért van ez, és mi lehet a megoldás?

(#128134) Viktor0610 válasza Celtis (#128133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Törölném a Chrome adatait, frissítéseit, szerintem az megoldhatja.
Egyik készülékemen sem volt baj a Chrome-mal, évek óta használom.

Samsung Galaxy A54

(#128135) punky10 válasza Fr@nkieWilde (#128132) üzenetére


punky10
addikt

Külső tárcsázó alkalmazással működik.A leginkább ajánlottak lsgalábbis tudják:ExDialer vagy TruePhone...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#128136) sbwolf válasza Fr@nkieWilde (#128132) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Android 8.0-nál.
Telefon > Jobb felül, három pötty. > Partnerkezelő > Megjelenítendő névjegyek

(#128137) Fr@nkieWilde válasza punky10 (#128135) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm már nézem őket.
De nem is értem hogyan tud ennyi helyen kontakt keletkezni.
Nem tudom melyiket használjam. Csomó idő kiismerni őket. Exdialer csinálnl vagy 4 appot... Minek...???

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#128138) Fr@nkieWilde válasza sbwolf (#128136) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

8.1 van fent, nem találok ott olyat. :(

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#128139) Nikaré válasza Fr@nkieWilde (#128138) üzenetére


Nikaré
őstag

Telefon / Névjegyek / jobbra fent három pötty / Névjegy beállítások / Megjelenítés ....

Esetleg így?

(#128140) bach66


bach66
tag

Lányom telóján és tabletjén is akarta használni a Messengert. (Nincs facebook-ja) A tableten is beírta a tel.számát, de nem engedte tovább. Most már a telefonján is az van, hogya regisztrációkor hiába írja be a tel.számát, a következő üzenetet kapja:
"There are too many accounts being created ion this number. New account creation on this number is temporarly blocked." - Kb. egy hete minden nap megpróbálja, de ugyanezt írja ki. Meddig kéne várnia? Mit takar az a "temporarly"?

Tud valaki segíteni?
Mi ilyenkor a teendő? Facebook-fiókot nem szeretnénk neki kreálni...

[ Szerkesztve ]

(#128141) Nikaré válasza bach66 (#128140) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem tudom meddig, de úgy tűnik egy bizonyos időtartamra blokkolta a regisztrációt. Sokszor próbálkoztatok.
Nekem sincs facebook -om, csak ezt a messenger -t telepítettem és sikerült elsőre aktívan használni.

(#128142) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok! Wifihez szeretnék egy alkalmazást amiben be lehet állítani egy sorrendet, hogy az elérhető hálózatok közül melyikre kapcsolódjon a telefon. Melyik appot ajánlanátok?

S23

(#128143) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Feltettem kipróbálni a TruePhone nevű kis okosságot, viszont az nem működik, amire kitalálták! Konkrétan nem lehet vele hívást indítani. Hiába kattintok egy névjegyre vagyis az előtte lévő kis telefonkagyló ikonra, nem csinál semmit! Be van állítva alapértelmezett tárcsázóként, de semmi. Akkor sem csinál semmit ha egy telefonszámot bepötyögök a tárcsázó részébe, majd megnyomom a (zöld) hívás feliratot! Minden más lehet vele csinálni: Viber hívást indítani, sms-t küldeni és mailt írni, de hívást indítani nem!

Mi lehet a nyűgje?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#128144) Fall-N


Fall-N
veterán

A Weather Timelinet törölte a készítője a Play Áruházból, így nem lesz többet elérhető.

(#128145) unravel


unravel
őstag

Hali,

Az Event Sync for Facebook nagyon szépen beimportálja az eseményeimet, születésnapokat a fbról a Google Calendarba.
Nekem fura hogy a készülék külön kezeli ezeket az eseményeket. Tényleg nem lehetséges hogy az asztali gépen is lássam a fbról szinkronizált eseményeket?

¯\_(ツ)_/¯

(#128146) unravel válasza Fall-N (#128144) üzenetére


unravel
őstag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samruston.weather

Szomorú

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#128147) Fr@nkieWilde válasza Nikaré (#128139) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem nyert. Már néztem régen ezt, de nem. Viszont közben rájöttem. Ha telefon appal jelentjük meg a névjegyzéket, akkor nem jelennek meg olyan beállítások, mintha a névjegyzék appot nyitjuk meg.
Ott van már lehetőség mit is szeretnénk megjeleníteni.
Tehát névjegy - három pötty - nézet személyre szabása - és személyre szabás.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#128148) kaciokos válasza Fall-N (#128144) üzenetére


kaciokos
őstag

Az hogy lehet, hogy én még látom telefonon a Play Store-ban? Igaz, egy másik telón, ahova nincs telepítve, ott nem látom.

(#128149) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok.

Mobil böngészés közben 1 adott oldal betöltődik, de az abban lévő egyik hírre pöccintve a böngésző azonnal teljesen kilép....

mi lehet a gond? :U

(#128150) Fall-N válasza kaciokos (#128148) üzenetére


Fall-N
veterán

Aki megvette az láthatja a saját alkalmazások között. Bár én tegnap amikor megyitottam a közvetlen rá mutató linket a cikkből, akkor nem találta. Sajnos előbb utóbb le kell cserélni másra, ha magára hagyták. Bár ameddig működik addig lehet használni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.