Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112551) fdisk válasza Bozek (#112549) üzenetére


fdisk
őstag

Sajnos ez nálam nem így van.
Az utolsó app után még bőven van olyan alkalmazás ami nincs telepítve.
Ezeket csak úgy tudtam telepíteni, hogy vissza kellett állnom a gyári verzióra.
És most nézem, hogy a tabomon is ez a helyzet.
Tehát itt sem tudok tovább görgetni.

darvinya Jó neked. Nálam megáll ott. És nincs tovább.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#112552) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Rootolt készülékről lehetséges egy root nélkülire egy apk+adatokat küldeni, és azt telepíteni valahogy adatokkal együtt?

#?*@&!

(#112553) enginev3.0 válasza Bozek (#112547) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fel is raktam én is :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#112554) DS39 válasza fdisk (#112551) üzenetére


DS39
nagyúr

és ha törölsz egyet, akkor megjelenik egy új?
(ha igen, akkor lehet valami limitáció van az új play store-ba beállítva gyárilag)

egyébként én is tudok görgetni, de nem biztos hogy legeslegújabb van fent, mivel nem mindenkinek egyszerre frissül ez.

(#112555) air válasza zeon.hu (#112552) üzenetére


air
nagyúr

Helium Backup

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112556) zeon.hu válasza air (#112555) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És asztali gép nélkül? :D

Meguntam a Swype kínlódását, megy vissza a tavalyi mentés, az még szinte tökéletes volt, de most csak egyik telón van root.

#?*@&!

(#112557) fdisk válasza DS39 (#112554) üzenetére


fdisk
őstag

Megpróbáltam amit írtál.
Én a képen látható utolsó appot töröltem ki, és láss csodát, engedett tovább görgetni.
Hogy ez miért volt akadály, nem értem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#112558) nyisziati


nyisziati
veterán

Sziasztok.
Akinek Google Maps alatt nem megy az élőszavas koordináció, az próbálja a következőket:

1. Elinditjuk a navigálast wifi kapcsolat alatt, és letoltodnek a hangutasitasok a háttérben.
2. Térkép, beállitások, navigáció, "Hang lejátszása Bluetooth segítségével" kikapcsolni. Alapban be van. Nekem szerintem ez oldotta meg.
3. Navigalas kozben a mobilon ki kell kapcsolni a Bluetooth-ot.

Nekem ez "megjavította" az appot.
Az infókért köszönet eurolac fórumtársnak.

(#112559) Jakuu válasza Deck (#112546) üzenetére


Jakuu
őstag

Nektek :) kk alatt nem megy.

(#112560) zeon.hu válasza air (#112555) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Helium:
Swype+Dragon, a mentés nincs engedélyezve... :F

#?*@&!

(#112561) air válasza zeon.hu (#112560) üzenetére


air
nagyúr

Nem igazán értem, hogy a Swype-on mit akarsz menteni.
Root nélküli készülékhez kelleni fog asztali gép, mert ADB keresztül kell a Heliumnak jogokat adni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112562) zeon.hu válasza air (#112561) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, hogy hagyom.
Flexen visszaállítottam, Huawei-en majd csak diktálok, az még közel hibátlan :)

#?*@&!

(#112563) S e t h válasza zeon.hu (#112562) üzenetére


S e t h
nagyúr

Netről lekapod a Swype 2.2.3-as verzióját, nem frissíted és voálá, tökéletesen megy mint régen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#112564) zeon.hu válasza S e t h (#112563) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megpróbálhatom, apkmirroron láttam ilyet.
Kérdés, ez hogy érinti a fizetős verziót.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#112565) air válasza zeon.hu (#112564) üzenetére


air
nagyúr

Rosszul. Apk mirroron a free van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112566) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Ha a play storeból veszek könyvet azt kitudom menteni pdf-be és áttudom tenni laptopra?

(#112567) zeon.hu válasza air (#112565) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De vajon hogy ellenőrzi az alkalmazás, hogy megvásároltam-e?
Nyilván bejelentkezek, hogy szinkronizáljon, nem ilyenkor esetleg?

#?*@&!

(#112568) tomy86 válasza ssgt1981 (#112566) üzenetére


tomy86
addikt

Laptopon belépsz a Google Books-ba és ott a "saját könyvek"-re kattintasz. A megjelenő könyveknél az adott könyv jobb alsó sarkában levő menüre kattintva (három pont egymás alatt) megjelenik több opció, egyebek mellett ezek is: "ePub letöltése", "PDF letöltése".

[ Szerkesztve ]

(#112569) regener


regener
veterán

Üdv,
Tudtok olyan programot ajánlani nekem ami mondjuk pár óránként váltja a hátteret?

Főként autós témában keresgélek, de nem amit eddig láttam csak olyan hogy mutat sokat és kézileg kell állítgatni.
Vagy váltakozó hátteret hogy tudok beállítnai egy MIUI 8 eszközön?
Ahogy néztem most egyesével kéne beválogatnom az összes képet amit akarok hogy váltogasson, óóó persze... Így inkább keresnék valami programot. :D

(#112570) air válasza zeon.hu (#112567) üzenetére


air
nagyúr

Nem tudom hogyan ellenőrzi.
Nekem az Amazontól van meg a teljes. Egy promóban volt, én nem fizettem érte.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112571) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Nova Launchert be lehet állítani úgy, hogy az legyen az alapértelmezett launcher és kizárólag csak akkor léphessek vissza az eredeti launcherbe, ha törlöm a Nova-t?
Tehát amíg fent van a Nova, addig még csak véletlenül se botoljak az eredeti launcherbe.

Köszönöm előre is.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#112572) air válasza Fr@nkieWilde (#112571) üzenetére


air
nagyúr

Ha alapértelmezetté teszed a Novát - és akár tiltod a gyárit (bár ezt nem ajánlom) - többé nem fog előjönni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112573) Phülöp válasza air (#112572) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem (1+ 3T) alapértelmezett a Nova, mégis minden újraindítás után (általában ez rendszerfrissítés okán szükséges) a gyári launcher jön elő. A Nova attól, hogy alapértelmezetté teszem, nem lesz az.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112574) ux1 válasza Jakuu (#112545) üzenetére


ux1
addikt

Így legalább nem rontják el. 😃

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#112575) Fr@nkieWilde válasza air (#112572) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Csak az a baj, hogy ha bármikor vissza lehet lépni, meg vissza is lép az eredeti launcherbe mondjuk egy véletlen visszanyíl megnyomásával, úgy akkor nem sokat ér szerintem semmilyen launcher. :(

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#112576) air válasza Fr@nkieWilde (#112575) üzenetére


air
nagyúr

Fogalmam sincs ti miről beszéltek. Én amióta feltettem a Novát és beállítottam alapértelmezetté, azóta egyszer sem láttam a gyári launchert.

"vissza is lép az eredeti launcherbe mondjuk egy véletlen visszanyíl megnyomásával"

Ilyenről még a nénikém szomszédja sem hallott. :F

(#112573) Phülöp
"A Nova attól, hogy alapértelmezetté teszem, nem lesz az."

Valamit rosszul csinálsz. Mondjuk fogalmam sincs mi az az 1+ 3T? :F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112577) Fr@nkieWilde válasza air (#112576) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Este letöltöm, megnézem megint. De mintha csak a háttérben futtatná a programot a telefon, amiből simán a gyáriba tudok visszalépni. :F

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#112578) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok. vettem egy lenovo k6 power készüléket. nekem egy kicsit hal rádiónál és zenénél a fülhalgató hangereje a lumia 64 után.
Olyan alkalmazást keresek mint a mkt tools, amivel, és most lehet hülyén fogalmazok, alaplapi szinten lehet torzítás nélkül hangerőt növelni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#112579) Phülöp válasza air (#112576) üzenetére


Phülöp
addikt

OnePlus 3T.

Azon kívül, hogy a Nova Settings-ben a Nova Launcher-t adom meg alapértelmezettnek, mit tehetek még, hogy tényleg az is legyen?
Nálam ez a funkció hibásan működik (ill. egyáltalán nem működik), de ha megmondod, mit csinálok rosszul, hálás leszek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112580) Bozek válasza air (#112576) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk fogalmam sincs mi az az 1+ 3T?
1+ 3T

Amúgy inkább írhatná OnePlus 3T-nek, ha már egyszer az a hivatalos neve.

Ehh, lemaradtam. :)

(#112579) Phülöp: Mondjuk a telefon beállításai közt is megnézhetnéd. Nem értek a OnePlus 3T-hez, de Sony-n régebben a menüben is ki lehetett választani az alapértelmezett launcher-t.

[ Szerkesztve ]

(#112581) air válasza Phülöp (#112579) üzenetére


air
nagyúr

Nézd meg még itt:
Settings - Apps - Nova: Set as default

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112582) kuksa90 válasza Phülöp (#112579) üzenetére


kuksa90
őstag

Az sem baj, ha aktiválod eszköz rendszergazdaként a Novát a biztonság részben.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#112583) Phülöp válasza air (#112581) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi.
Megnéztem, ott is a default a Nova.

(#112580) Bozek és (#112582) kuksa90: nektek is köszi, kutakodok ezek alapján is.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112584) sbwolf válasza Phülöp (#112579) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Beállítások > Alkalmazások > Jobb felül, fogaskerékre kat. > Alkalmazások konfigurálása > Kezdőalkalmazás

(#112585) Phülöp válasza sbwolf (#112584) üzenetére


Phülöp
addikt

[kép]

Igen, ott is a Nova az alapértelmezett.

Viszont szeretném ezt a beszélgetési szálat lezárni, ne csak az én problémámről szóljon a topik - főleg, hogy nem sűrűn jön elő, nem szoktam hobbiból újraindítgatni a készüléket.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112586) vacs válasza Phülöp (#112585) üzenetére


vacs
veterán

Korábban írtad, hogy rendszerfrissítésnél jön elő, így ezzel nem tudsz mit csinálni, ilyenkor valószínűleg felülírja a te beállításodat, emiatt vált vissza a Oneplus launcherre!

(^)(>.<)(^)

(#112587) Phülöp válasza vacs (#112586) üzenetére


Phülöp
addikt

Valószínűleg ez lehet az ok, minden mást kizártam mostanra a fenti tanácsok alapján.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112588) Somatom válasza Phülöp (#112587) üzenetére


Somatom
veterán

Bármi más is lehet. Készülék (ROM) függő. Az enyémen sem tudom tiltás nélkül teljesen kiiktatni a gyárit. Rendszeresen feldobja a launcher választót, pedig milliószor elmagyaráztam már neki, hogy az Apex az alapértelmezett.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112589) B@ldrick válasza Phülöp (#112587) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Nálam marad rendszerfrissítés után is alapértelmezett a Nova (teljesen gyári állapotú) De gondolom ez nem vigasztal :)

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#112590) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok hallot valaki erröl a Sims mobil játékról? Elméletileg regiozaras itt valaki tud bővebb infót róla? 😂

(#112591) xylevi


xylevi
tag

sziasztok, van valakinek otlete a gyari androidos (nougat) bejovo hivaskezelonel eltuntetni az elutasitas gyors valasz opciot? tehat felhuzasra ne is legyen ott...a szovegeket beallitasnal probaltam torolni, szoveget torli, de a 4 ures cella megmarad, tokbol kihuzasnal siman elkuldi az ures smst...kompromisszumkent probaltam a Tiny Call Confirm appot, ez jo is lenne, hogy bejovo hivasnal kell egy plusz interakcio, de ebbol meg kikapcsolni nem tudom azt, hogy mikor nyomkodom a telefont, aktiv a kepernyo, fentrol bekuszik a hivas ertesites (felveszem vagy elutasitom gombokkal), akkor ne legyen ez a lockolas, ne kelljen egy plusz gombnyomast/elhuzast tenni mielott felveszem vagy elutasitom...beallitasai kozt talaltam exception listat, de ott csak olyant lehet bepipalni, hogy akkor legyen inaktiv az app, ha a kepernyo lokkolva van...ennek nem is teljesen ertem mi ertelme van, ki akartam probalni, bepipaltam, lockolt kepernyo, bejovo hivas, ugyanugy megjelent a zar, tehat mintha ez nem is menne...nekem pont az ellenkezoje kene...vagy a gyaribol kiirtani a uzenetes elutasitast...

meg egy dolgot probaltam, felraktam a pixelphone pro-t, de az a bejovo hivaskezelo feluletet nem valtoztatta meg...valahol a beallitasokban kene azt megtalaljam vagy az nem is tud ilyent? koszi elore is a valaszokat!

amugy vernee thor, android 7 a keszulek, rootolt, olyan megoldas is johet, amihez root jog kell...

(#112592) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok. kicsit fura kérdéssel jövök.
olyan programot keresek ami arra szolgálhogy tájékoztatja a kedves telefonálót hogy a beszélgetés rögzítésre kerül.
hátha van otletetek. valami olyasmirre gondolok, amibe pl beírom mit akarok mondani, és egy géphang mielött bezélnénk, tájékoztatja az embert.

gndolom ez max úgy menne hogy felveszem, elindul a gépszöveg és utána beszélünk. gondolom úgy nem minta szolgáltatóknál ha létezikilyen.

(#112593) Somatom válasza bb.bocs (#112592) üzenetére


Somatom
veterán

Én is nagyon szeretnék ilyet, de nem lehet megoldani. Androidon GSM hívásba nem lehet beadni média hangot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112594) zeon.hu válasza Phülöp (#112579) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefonja válogatja.
EMUI-n pl alkalmazások kezelése - alapértelmezett alkalmazások - alkalmazásindító.
LG-n beállítások - kijelző - kezdőképernyő - kezdőlap kiválasztása
Szóval nem mindig elég csak a Nova laucherben beállítani az alapértelmezést.

#?*@&!

(#112595) bb.bocs válasza Somatom (#112593) üzenetére


bb.bocs
őstag

kár :( most minden bezélgetés elején böfögjem be hogy rözgzitem a hivást? :D... nah mind1

(#112596) darvinya válasza Somatom (#112593) üzenetére


darvinya
titán

Szerinted Sony miként oldotta meg telefonon rögzítő szöveg mondását.
Nem szolgáltatói hangposta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112597) zeon.hu válasza darvinya (#112596) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pont ez érdekelne itt sokunkat :D

#?*@&!

(#112598) Bozek válasza darvinya (#112596) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez egy jó kérdés. Ha a Sony-n kívül ezt valaki tudná, már lenne rá alkalmazás. De szerintem senki sem ismeri a megoldást. Egyébként van egy tippem: a Sony módosította ezen a téren a szoftvert, tehát ha lenne is rá alkalmazás, akkor is csak Sony-n menne.

(#112599) darvinya válasza Bozek (#112598) üzenetére


darvinya
titán

Egyéni rendszer app-ként működik csak, de nem kell ehhez Sony.
Pont mint felvételnél csak itt előbb hang bejátszással indítja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112600) zeon.hu válasza darvinya (#112599) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehetséges, hogy hardveres feltétele is van a dolognak, így viszont mások hiába írnának rá alkalmazást.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.