Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112851) Somatom válasza Bozek (#112850) üzenetére


Somatom
veterán

Jövő héten megyek haza, akkor megnézem a beállításait, mert a boxon van, nem a telómon. Valami fontokkal is baja volt, de nem vettem róla tudomást. Viszont, van még valami, amire nem jöttem rá. Havi elszámolást csinálok, aminek az alapja mindíg az előző havi. Hogyan kell úgy megnyitnom, és mentenem, hogy az előző is megmaradjon? Hiába nevezem át mentés másképp -ként, az előző is módosul. Most úgy csinálom, hogy bemásolom a táblázatot egy "munkakönyvtárba, onnan nyitom meg, és az eredeti könyvtárba mentek. De, biztosan van ennél egyszerűbb, praktikusabb megoldás, mert ez, így elég gáz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112852) Jakuu válasza colonia (#112839) üzenetére


Jakuu
őstag

Meg van miert nem jelezte. Valami fondorlat utjan a szuroknel, rossz volt a beallitasa, az engedmeny szazalekanak.

(#112853) albgab


albgab
aktív tag

Sziasztok!

Milyen progival tudok xls file-ból névjegyeket csinálni?
(Próbáltam az excel-be a csv mentést, és betölteni g-mail címtárba de nem ment.)

Köszi

(#112854) Wlac válasza darvinya (#112677) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem az a sáv hiányzik onnan.

“The wha-"

(#112855) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv! Tudnátok nekem ajánlani egy költségvetés nyilvántartó app-ot? A legfontosabb, hogy legyen benne felhőmentés. Google drive, vagy dropbox, mindegy, de mentsen valahova megbízható módon. Valamint olyan legyen, amit frissítenek is, nem pedig 2 éve nem lett hozzányúlva. Lehet fizetős is.

Köszönöm szépen! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#112856) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#112855) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összefoglaló? ;)

Pénzügy, költségvetés:
Expense IQ
MoneyWiz 2
Monefy

Én kiegészíteném még a Koinnal. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#112857) MikeWazowski válasza Viktor0610 (#112856) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Elnézést kérek :B , olvastam őket, de nem tudom melyikben van felhőmentés... mindbe lenne? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#112858) Viktor0610 válasza MikeWazowski (#112857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Koinban van, az összefoglalósokat nem próbáltam, de szerintem nem halsz bele, ha kipróbálod egyiket, másikat. ;)

Samsung Galaxy A54

(#112859) Met


Met
nagyúr

Valakinek van bevált appja cukorbetegeknek számára?
Bepötyögni hogy mit evett és hozzá adja a napi bevitt mennyiséghez.

Azért a beváltra kérdezem mert hogy viszonylag nagy adatbázissal rendelkezzen, ne nekem kelljen kikeresni hogy amit eszek az mennyi cukrot meg kalóriát tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#112860) Yofej75 válasza albgab (#112853) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Mi az xls forrása?
Talán először az abban lévő adatokból kell egy megfelelő csv-t konvertálni, s utána tudod a címtárba importálni.

Üdv

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#112861) Yofej75 válasza Met (#112859) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hi!

Bevált nincs (szerencsémre) de itt keresgélj

Üdv

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#112862) albgab válasza Yofej75 (#112860) üzenetére


albgab
aktív tag

Szia!

Most simán van egy oszlop nevekkel és egy másik számokkal.
Ezt kellene akkor átalakítani (konvertálni) manuálisan? (Azt hittem az is elég ha csv-be lementem)

140db sor van (nem szeretném manuálisan beírni)

Köszi

(#112863) air válasza MikeWazowski (#112857) üzenetére


air
nagyúr

E IQ-ban van.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112864) kaciokos válasza albgab (#112862) üzenetére


kaciokos
őstag

Google-ből exportálj csv-be, a fejléc kivételével törölt a file-ból az adatokat, és másold bele a te adataid úgy, hogy minden a megfelelő oszlopba kerüljön, aztán vissza import Google-be.

[ Szerkesztve ]

(#112865) MikeWazowski válasza air (#112863) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, fel is telepítettem, de mikor látom, hogy havidíjas… vagy 4500-ért lesz korlátlan, akkor már töröltem is.
Feltettem a Monefy-t, ebben is persze fizetni kell a cloud save funkcióért, de legalább csak 900 HUF. Ennyit még megér nekem. Ahogy látom a napokban is volt frissítve, meg elég korrekt a letöltés száma, így egyelőre ez lesz.

Köszönöm Mindenkinek!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#112866) Jakuu


Jakuu
őstag

Tud valaki valamilyen jofele munkaido nyilvantartasi appot?

(#112867) SharpSA válasza Bozek (#112848) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, a SoftMaker appjai drágábbak, de tudják is azt, amit kell, szinte hozzák asztali pc-n megszokottakat és nem tolnak semmit sem az arcomba, hogy még ezt telepítsem, meg még vegyem meg a font készletet 3500 Ft-ért :Y , amiben elég kevés és egyébként alap betűtípus van, amelyek a PlanMaker HD-ban és TextMaker HD-ban probléma nékül használhatók, stb... Szóval akkor melyik is az olcsóbb és jobb? ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#112868) Bozek válasza SharpSA (#112867) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rossz szöveget nézel, az alapokon kívül van benne még 60 betűtípus. A lentebb lévő felsorolásban megtalálod, hogy melyek azok. Csak úgy rákerestem hirtelen, a Garamond például maga 98 dollár.

De nem kell megvenned, az alapokat az alkalmazáson belül külön le lehet tölteni (már amelyik épp nincs benn), illetve ha egy mappába felmásolod a sajátjaidat a telefonra, azt be tudod tallózni. Tudsz sajátot hozzáadni a TextMaker HD-hoz? Akkor melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#112869) SharpSA válasza Bozek (#112868) üzenetére


SharpSA
veterán

A listát benéztem, azt gondoltam az alap felsorolásban van leírva minden, erre alatta még ott van egy ömlesztett lista is... :((
A belső tárhelyen a \softmaker\fonts mappában vannak a betűtípusok, bármit oda lehet még másolni. A TextMaker-t nem nagyon használom, abból csak a basic, korlátozott tudású van telepítve, ami még így is elég, amikor ritkán kell. Viszont az Office HD: PlanMaker FULL-t megvettem anno, ezt napi szinte használom, ennek is van basic kiadása.
A lényeg, hogy ez nekem bejött és ezt is, valamint a WPS Office-t is sokkal egyszerű, könnyebb használni, mint az OfficeSuite-ot. Nálam van hogy 4-5 fájl is nyitva van és azok között is szoktam néha másolni, sokkal gyorsabban, egyszerűbben lehez köztük váltani. A WPS Office-t már nem nagyon használom (csak időnként a pdf részét), mert valóban tele rakták mindenféle sz.rral, meg reklámmal...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#112870) Oldman2 válasza MikeWazowski (#112865) üzenetére


Oldman2
veterán

Pár hete én is ebben a cipőben voltam, végül lemondtam a Mobilos megoldásról, maradtam a már ismert Royal Cashflow-nál.

(#112871) SharpSA válasza Oldman2 (#112870) üzenetére


SharpSA
veterán

Hmmm... Ezt nem ismertem eddig, meg fogom nézni mit tud. Köszönöm. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#112872) MikeWazowski válasza Oldman2 (#112870) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez a Monefy egyelőre tetszik. Elég puritán, de amire kitalálták tökéletes. Átlátható, ment felőbe, úgyhogy szerintem jó lesz ez. A magyar nyelvi támogatásban is reménykedem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#112873) fecus


fecus
őstag

Használ valaki connectbot-ot? Szeretnék egy routerra belépni. PC-ről működik a kapcsolat putty-al. A kulcsot konvertálom OSSH-ra és aláteszem a connectbot-nak, de szerinte a router nem fogadja el. Van valami trükkje?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#112874) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Fájlokat (pl kellemetlen fotó/videó) lehet örökre és visszaállíthatatlanul törölni szoftveresen?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#112875) atike válasza tknof1871 (#112874) üzenetére


atike
nagyúr

Honnan.....? Ha nem szinkronizálsz sehova, akkor egyszerű. Ha valahová feltöltöd akkor érdekesebb, de akkor is lehet. Kivéve, ha fészbuk. Onnan csak papíron törlődik....

(#112876) fecus válasza fecus (#112873) üzenetére


fecus
őstag

Megoldva. User error volt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#112877) Yofej75 válasza kaciokos (#112864) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:R ezt akartam én is írni :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#112878) Yofej75 válasza albgab (#112862) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Megoldás Kaciokos tollából

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#112879) Bozek válasza atike (#112875) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mennyire egyszerű? Mondasz is rá megoldást? Ő "örökre és visszaállíthatatlanul" akar törölni, arra meg nem elég egy fájlkezelő. Az egyetlen megoldás, ha a fájl helyét felülírja, ami viszont nem olyan egyszerű, szerintem még PC-n se. Én olyanról tudok számítógépen is, hogy a teljes merevlemezt, SD kártyát felülírja random adatokkal, de ugye ahhoz mindent törölni kellene.

(#112880) Yofej75 válasza Bozek (#112879) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ráadásul az sem nyújt teljes biztonságot...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#112881) tknof1871 válasza atike (#112875) üzenetére


tknof1871
őstag

Belső tárhely és be volt kapcsolva a szinkronizáció a Google Fotók könyvárba is mentette.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#112882) atike válasza Bozek (#112879) üzenetére


atike
nagyúr

Jogos.Nem fogalmaztam pontosan. Ha csak lokális tárolás van, akkor megoldható, ha felhőbe történő szinkronizálás akkor már érdekesebb.

És igen, az a legfontosabb, hogy simán csak törölni nem elég a file-t, a helyét is felül kell írni, mert különben visszaállítható különböző erre szakosodott programmal. SD kártya estén van erre külön program (pld SafeWiper File Wipe) de a telefon belső memóriájára az nem lesz jó. Ott egy "gyári adatok visszaállítása" utáni mondjuk akár filmekkel való telemásolás majd letörlés segíthet.

A felhőbe szinkronizált és/vagy közösségi oldalakra bekerült tartalomról nem tudok nyilatkozni.

(#112883) Somatom válasza Bozek (#112879) üzenetére


Somatom
veterán

Mit gondolsz, a mikrosütőt eredetileg konyhai eszköznek szánták? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112884) tekes


tekes
tag

Hogyan lehet megnézni egy mappa méretét?

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#112885) Bozek válasza Somatom (#112883) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez eszembe se jutott. :) De akkor tényleg van rá megoldás. :)

(Hirtelen egyébként nem esett le, hogy hogyan jön ide a mikrosütő. :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#112886) regener


regener
veterán

Ha ingyenesre van akciózva 1-1 program (pl.) akkor azt mindenképp telepítenem kell hogy belerakja a fiókomba?
Másként nem lehet simán csak "behúzni" az áruházból?

(#112887) Yofej75 válasza regener (#112886) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Tudtommal telepíteni kell, hiszen akkor lesz a "tied".

Jó kis gém, kösz a tippet :K

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#112888) Bozek válasza regener (#112886) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rányomsz a telepítésre, majd a végén lévő X-el egyből megszakítod. Onnantól fogva már benne lesz a fiókodban, bármikor telepítheted.

(#112889) regener válasza Yofej75 (#112887) üzenetére


regener
veterán

Megoldás:

Leszedtem a "rejtést" a még Bluestackes eszközről és mindig arra nyomok hogy oda rakja fel, az meg már ugye nem is létezik xD

(#112888) Bozek
Asztali böngészőből szedegetem a játékokat és progikat most, ott meg csak azvan hogy kezdje el a telepítést a kiválasztott eszközön. Viszont a fentivel sikerült :D

(#112890) tekes válasza tekes (#112884) üzenetére


tekes
tag

Ez a Disk Usage app olyan szépen mutatja a mappák méretét, hogy az asztali TC is megirigyelhetné.

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#112891) spiderpig820


spiderpig820
aktív tag

Olyan - jól működő - alkalmazást tudtok, ami automatikusan felveszi a hívást, ha a fülemhez emelem a telefont?
Illetve ha beszéd közben elveszem a fülemtől, akkor kihangosítja, szintén automatikusan?

4B

(#112892) HREH válasza spiderpig820 (#112891) üzenetére


HREH
senior tag

Célalkalmazást nem tudok, de automatizálóval (összefoglalóban megtalálod őket) megoldható.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#112893) Bozek válasza tekes (#112890) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jah, hogy te magadnak válaszoltál. :D

Amúgy én is használtam a Disk Usage-t, de amióta az SD Maid a rendszertisztítóm, az abban lévő Tárolóelemző funkciót használom. A Disk Usage-ben lehet egyből törölni is azt, ami sok helyet foglal el (erre most nem emlékszem)?

(#112894) adrian94


adrian94
őstag

Milyen appot ajanlotok Skype es Viber helyett (beszelgetni, hivni, kamerazni) ami rendesen kuld felugro ablakos ertesitest es hangal is jelez?

[ Szerkesztve ]

(#112895) Somatom válasza adrian94 (#112894) üzenetére


Somatom
veterán

Whatsapp.

Bozek:
Pedig, sztem elég elterjedt urban legend a mikrosütő hatása az adathordozókra. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112896) tekes válasza Bozek (#112893) üzenetére


tekes
tag

Lehet hogy saját válasz, de pozitív :)
Igen, tud törölni is.

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#112897) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ez miért van letiltva és miért nem tudom engedélyezni? Az Engedélyezés gomb zöld, de nem csinál semmit, ha rányomok.

(#112898) darvinya válasza zsoltzsolt (#112897) üzenetére


darvinya
titán

Mert telon Alkalmazások rendszerben kell újraengedélyezni.

(#112899) zsoltzsolt

Rendszer alkalmazást meg kell jeleníteni (3 pötty jobb felül), és ott lesz, és nem a Letiltottak között!

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112899) zsoltzsolt válasza darvinya (#112898) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ott meg nem találom 🙂 A letiltották között nincs, de a többi között sem látom.
Megvan, de ott sem tudom engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#112900) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.