Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112951) joci86 válasza tomy86 (#112950) üzenetére


joci86
senior tag

Köszönöm, de ez a mappa nálam sajnos üres. Ha a belső tárhelyen nézem ugyanerre, ott sincs semmi.
Pedig biztosan letöltöttem a zenéket, hogy menjen offline is.

(#112952) Bozek válasza joci86 (#112951) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos azokat töltötted le, amiket megvettél? Mert van külön 1490 Ft-os előfizetés (pontosabban 3 hónapig most ingyenes, ha korábban nem volt ilyened), annak a zenéit nem fogod megtalálni.

(#112953) joci86 válasza Bozek (#112952) üzenetére


joci86
senior tag

Egészen biztosan. :)
Vettem néhány albumot, ezek meg is jelennek a "zenéim" között a böngészőben, illetve telefonon az alkalmazásban is.
A Play Zene alkalmazásban van egy kis letöltés ikonnak kinéző ábra, amire rányomva nagyon úgy néz ki, hogy valóban letölti a készülékre. A folyamat végeztével már egy pipa jelenik meg, amire rábökve megkérdezi, hogy valóban eltávolítom-e a letöltött tartalmat.
Valahol a telefonon kell lennie, csak nem találom. :)
És sajnos a fájlkezelők sem.

(#112954) tomy86 válasza joci86 (#112953) üzenetére


tomy86
addikt

Ugyanígy töltöttem le, mielőtt írtam volna a hozzászólást. Többi zenelejátszó pedig azért nem látja, mert betesz a mappába egy .nomedia fájlt is.

(#112955) Bozek válasza joci86 (#112953) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor nem tudom. Én nem vettem még zenét a Play Music-ból, inkább a Songo.hu-ról vagy a Dalok.hu-ról vásárolok (utóbbi magyar, előbbin külföldiek is vannak), ahol FLAC-ben is megkapom a zenéket (az albumok nagy részénél, nem mindegyiknél).

(#112956) joci86 válasza tomy86 (#112954) üzenetére


joci86
senior tag

Sajnos a MIUI saját fájlkezelője és a Total Commander app is üresnek látja a mappát.

(#112955) Bozek
Pedig nagyon jó áron adnak ezt-azt. :)
Azért köszi!

[ Szerkesztve ]

(#112957) AcCEsS válasza Jakuu (#112832) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én rászántam egy napot és totál részletesen összehasonlítottam az Aqau Mail-t és az ingyenes, nyílt forráskódú K-9 Mail-t. Néhány apróságtól eltekintve a K-9 Mail sokkal kézre állóbbnak, használhatóbbnak tűnt, a felülete részletekbe menően és tetszés szerint konfigurálható, az Aqua jóval kevesebb beállítási lehetőséget biztosított. Nem egy összeg a 340 pénz, de szerintem a K-9 Mail mellett még ennyit is kár kiadni egy levelezőprogramért.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#112958) AcCEsS válasza AcCEsS (#112957) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Persze, ha kell Exchange is, akkor...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#112959) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,
Tudom a WhatsApp nem csak android platformos de android felhasználóként ide írok legszivesebben.
Naszóval az a kérdésem lenne, hogy amikor a "view contact" alatt az "about and phone number" mezőbe egy idézetet rak és az alatt pl 2015-ös dátum van akkor az mit jelent?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#112960) tomy86 válasza joci86 (#112956) üzenetére


tomy86
addikt

Redmi 2-n abban a mappában vannak a mentett fájlok, amit írtam, de kipróbáltam Samsung tabon is és ott üres az adott mappa, ahogy nálad is. Nem tudom, hogy mitől függ a mentés helye.

(#112961) joci86 válasza tomy86 (#112960) üzenetére


joci86
senior tag

Köszönöm!
Android főverzióra tippelnék, a Redmi 4A-n 6.0 fut.
Lehetséges, hogy eldugja valami olyan helyre, amihez root nélkül nem férnek hozzá a fájlkezelők. De ez csak feltételezés.

(#112962) tomy86 válasza joci86 (#112961) üzenetére


tomy86
addikt

Elképzelhető. Redmi 2-n android 5.1 van és rootolt, Samsung tabon droid 4.4 és nincs root.

(#112963) joci86 válasza tomy86 (#112962) üzenetére


joci86
senior tag

Memóriakártyán biztosan nincs, rádugtam a gépre, így sem találtam.
Valahová a belső tárhelyre rejtheti.
Lehet, hogy inkább a rootolásban van a megoldás. :)

(#112964) gabo91


gabo91
aktív tag

Google Fotók alkalmazást kikapcsoltam, mert ömlesztve rak minden képet (fotók, FB-ról letöltött kép, messenger fotók, képernyő fotók) számomra nehézkes vele az album kezelés, nem átlátható. Galéria alkalmazás kézenfekvőbb...
viszont... galériában szépen elrendezem elpakolgatom mappákba, (volt hogy komplett mappát 200+ képpel töröltem) de nem szinkronizál google drive fotókkal.... :(
ötlet? hogy tudnám megcsinálni? amit kitörlök galérából az a google fotóknál (akár telefon akár felhő) még ott van... :((

(#112965) tomy86 válasza joci86 (#112963) üzenetére


tomy86
addikt

A letöltés helyét (sd vagy belső tárhely) meg tudod adni. Megnyitod a Play Zene appot és azon belül: beállítások - tárhely elérési útja. Itt megadhatod, hogy sd-re vagy belső tárhelyre mentsen.

(#112966) joci86 válasza tomy86 (#112965) üzenetére


joci86
senior tag

Ez volt a megoldás, köszönöm! :)
Pedig be van állítva alapértelmezett tárhelynek a külső. Csak a Play zene nem törődik vele.

Érdekes módon a belső tárhelyen ugyanazon az elérési útvonalon, mint az SD kártyánál, nem voltak ott a számok.

(#112967) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Melyik alkalmazással s azt milyen beállítással tudom látni gyerkőcöm (telefonjának) fizikai pozícióját?
Hogyan tudom összehangolni a két telefont?

Szerk: Huawei G8 és Xiaomi Redmi 4A Pro

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112968) beg válasza HoTaZo (#112967) üzenetére


beg
veterán

Google térképen belül hely megosztása. Vagy google trusted contacts.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112969) Jakuu válasza VeryByte (#112949) üzenetére


Jakuu
őstag

aadhk
A hozzaszolasod alatti kepen, felulrol a masodik.

[ Szerkesztve ]

(#112970) Jakuu válasza joci86 (#112951) üzenetére


Jakuu
őstag

A beallitasok, telepitett alkalmazasokon belul a dokumentumok engedelyezese utan sem latod?

(#112971) HoTaZo válasza beg (#112968) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
A trusted contactot végig futtattuk.
Olyan lehetőség nincs, ahol nem kell neki visszajeleznie, csak látom?
Nem akarom zargatni, mert nem biztos, hogy hallani fogja mindig.
Vagy ez egy biztonsági megoldás, hogy ne a másik tudta nélkül kövessenek valakit?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112972) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Mobilos Firefox-ban hol lehet megnézni / törölni a tanúsítványokat (pl. Webmail)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#112973) beg válasza HoTaZo (#112971) üzenetére


beg
veterán

Gondolom igen. A google térképes hely megosztás azt hiszem nem zargat, azt csak egyszer kell elfogadnia.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112974) ollie válasza HoTaZo (#112971) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég egyszer megadni rá az engedélyt a trusted contacts -ban

***

(#112975) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Hátha itt választ kapok!
A Xiaomi RedMi 4X telefonunk a névjegyeket csak pár betűig fogadja (kb. 10 db). Kiírja, hogy túl sok karaktert használok. Lehet az ékezetes betűk miatt csinálja?
Az a baj, hogy a telefon nem nálam van, hanem egy családtagomnál, szóval nem tudom feltúrni a menüjét, ezért kellene rá halálbiztos, pontos beállítási leírás.

Előre is köszi mindenkinek.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#112976) ollie válasza kuyarashi (#112975) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg az illető a sim kártyára menti a telefon számokat. Így nem is lesz hosszabb.

***

(#112977) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Valaki tudja esetleg miért duplázza a névjegyeket a viber?
Nem létfontosságú, de kissé zavar a dolog.
Mit lehet vele kezdeni, hogy csak 1x mutasson 1 névjegyet?

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#112978) nyisziati válasza kuyarashi (#112975) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, a kelet-európai ékezetes karakterek sokat foglalnak, sms-nél is észrevehető.
Használj németet (rövid "ö", "ü" és "ä"), illetve franciát ("à", "è"). Hosszú ékezetest ne.

(#112979) kuyarashi válasza ollie (#112976) üzenetére


kuyarashi
őstag

ollie:
Ezt elfelejtettem leírni, de a SIM-en egyetlen szám sincs (én is erre gyanakodtam, ezért átrakattam mindent a telefon memóriájába). Egyébként a régi telefonban ez a SIM eltárolta a hosszabb névjegyeket is.

nyisziati:
Azt hiszem, hogy még az olyan nevekkel is gond van, mint a "(I)Nagyné Ildi(/I)", tehát lehet mégsem ékezetes gond lesz. Ma meg tudom majd nézni.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#112980) joci86 válasza Jakuu (#112970) üzenetére


joci86
senior tag

Most, hogy a Play Zenében átállítottam a mentés helyét külső tárhelyre, a tomy86 által említett mappában látja a számokat a MIUI fájlkezelő.
Dokumentumok engedélyezésével nem próbálkoztam. Így most tökéletes, a külső tárhelyre szeretnék menteni, csak nem tudtam, hogy a Play Zene nem törődik a rendszer alapbeállításaival. :)

(#112981) ollie válasza joci86 (#112980) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mitől látná a play zene a MIUI rendszer alap beállításait? Azokat csak a gondolni szoftverei látják. Ill.azok közül is csaka gyárilag telepíttetek.

[ Szerkesztve ]

***

(#112982) mufi válasza mufi (#112959) üzenetére


mufi
senior tag

Valaki?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#112983) joci86 válasza ollie (#112981) üzenetére


joci86
senior tag

Előre telepített, Google szoftver a Play Zene.
Nem vagyok Android guru. Ha nem férnek hozzá az appok a rendszer alapbeállításához, akkor sok értelme nincs a dolognak. :)

(#112984) beg válasza joci86 (#112983) üzenetére


beg
veterán

Nem az a lényege a play zene offline opciónak, hogy külső appok lássák, kezeljék. A play zene látja, ennyi.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112985) joci86 válasza beg (#112984) üzenetére


joci86
senior tag

Tudom, de ettől még nem tetszik az alkalmazás.
Hála az itteni segítségnek, most már el tudom pakolni, hogy más is hozzáférjen... :)

(#112987) SharpSA válasza AcCEsS (#112957) üzenetére


SharpSA
veterán

A K9 nem tudja a gugli biztonságosabb bejelentkezését, így a fiókban be kell kapcsolni a kevésbé biztonságos alkalmazások hozzáférését. Ez így mindjárt nem jó. Persze van gmail app, ami elég béna és szegényes, meg minek külön app még pluszban? A K9-nél nem lehet képet beilleszteni az aláírásba, meg az értesítéseknél több bejövő levél esetén nem lehet egyesével törölni, belenézni az értesítésen, stb. Szóval van bőven különbség. Elég sok email appon rágtam át magam évek alatt, nekem az AquaMail jött be. Viszont nekem nem kell exchange.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#112988) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Van valami mód hogy a gmailban titkosítani tudjak egy emailt? Úgy értem nem kell minden tárolt levelet,csak egy bizonyosat. Egyáltalán lehetséges a titkosítás? Vagy legalább elrejteni hogy ne lehessen látni?

[ Szerkesztve ]

(#112989) ollie válasza joci86 (#112983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, hogy előre telepíttet vagy nem. A play zene egy 3rd party alkalmazás a MIUI rendszeren. Az alap androidban nem létezik ilyen beállítás, ami több app-ra vonatkozik, így honnan tudná a play zene, hogy itt létezik? És látod mennyi probléma van az ilyen menüpontokból?

***

(#112990) HoTaZo válasza beg (#112973) üzenetére


HoTaZo
őstag

& olie

:R Köszönöm, mindkettő tökéletesen teszi a dolgát. S még én is megértettem őket. :DDD

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112991) sebijani1982 válasza Jakuu (#112947) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!
A Timesheetben a pihenőnapi túlórát és a szabadságot, hogy veszed fel? Külön projektet írsz nekik?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#112992) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Sziasztok azt meg tudja valaki mondani melyik Launcher alkalmazás rendelkezik Üvegtábla effektussal?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#112993) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!
Nagyon nem értek hozzá, így lehet butaságot kérdezek..
Szóval, ha egy 7.0-ás android telefonnál a gyári ébresztő beállításaival nem vagyok elégedett (nincs benne ismétlések száma beállítási lehetőség), akkor ez az android sajátossága, vagy csak a telefon fejlesztők hagyták ki az opciók közül? Esetleg valami factory menüben lehetséges, hogy elő lehet csalogatni?
Ha a gyári appal nem tudok mit kezdeni, akkor ajánlanátok olyan ingyenes ébresztő appot, ami reklám mentes, és jól konfigurálható?

-= Pancsermeste® =-

(#112994) zeon.hu válasza Bazijoe73 (#112992) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha jól emlékszem, a Next launcher.
Talán a Buzz is tud ilyet.
Novában is van, de az nem valami látványos.

#?*@&!

(#112995) 7Sony7 válasza Bazijoe73 (#112992) üzenetére


7Sony7
addikt

wire launcher

-

(#112996) 7Sony7


7Sony7
addikt

Miért nem bírok képet feltölteni? Se chrome, se opera alól?

-

(#112997) air válasza Bazijoe73 (#112992) üzenetére


air
nagyúr

Mi az az "Üvegtábla effektus"?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112998) 7Sony7 válasza air (#112997) üzenetére


7Sony7
addikt

Ehin a!

Na, végül gépről...

-

(#112999) Jakuu válasza sebijani1982 (#112991) üzenetére


Jakuu
őstag

Igen kulon nevut irok hozza, mint "munka szombaton délelőtt, munka szombaton délután, stb. A projecten belul pedig megadom, hogy tulora naponta es 200%. Legalabbis nalunk ez az osszeg jar szombat delelott, ejszakan meg a plusz szazalekra is kulon project van irva. Jo kis app.

[ Szerkesztve ]

(#113000) kuyarashi válasza 7Sony7 (#112998) üzenetére


kuyarashi
őstag

"Ehun a!" :D (Szerintem.)

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.