Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112251) punky10 válasza zolya1973 (#112249) üzenetére


punky10
addikt

Esetleg a Rocketdial?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#112252) Kékes525


Kékes525
félisten

Indiában ne használjátok a Google Maps-t ;] A Google Maps teljesen megbízhatatlan?

"Az indiai kormány szerint legfeljebb alkalmi turistáknak jó, komolyabb célokra hasznavehetetlen."

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112253) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok!
Van valami használható program arra, hogy csak bizonyos időben mérje az internetfogyasztást? Vodafone nethez kellene, éjfél és reggel 6 között havi 100 gb van, amit nem mutat az ügyfélnek, hogy hol tart vele. A telefonba beépített mérő pedig ugye nem tesz különbséget éjjel és nappal között.
Xiaomi Redmi 4 Prime, android 6.
Remélem érthetően fogalmaztam. :)

[ Szerkesztve ]

(#112254) Somatom válasza bebe159 (#112253) üzenetére


Somatom
veterán

Világosan fogalmaztál. Megnéztem a 3G Watchdog pro menüjét. Van benne olyan opció, hogy időszakokat kizár a mérésből. Sztem az jó lehet neked.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112255) zolya1973 válasza Jakuu (#112250) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi, de sajnos ezek sem változtatják meg a hívás fogadását. Csak a névjegyzéket és utána visszavált a szokásos samu felületre. A hívó és fogadó felületet nem lehet letíltani.

(#112256) Somatom válasza zolya1973 (#112255) üzenetére


Somatom
veterán

Régebben a Fullscreen Caller ID -t használtuk erre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112257) zolya1973 válasza Somatom (#112256) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi, azon már túl vagyok. 2x próbáltam mindkétszer belefagyott a telóm.

(#112258) Somatom válasza zolya1973 (#112257) üzenetére


Somatom
veterán

Sorry! Akkor passz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112259) Deck


Deck
titán

Van itt aki regisztrálva van github-on és érti is a dolgokat ott androidhoz? :R

PS5

(#112260) t181 válasza Deck (#112259) üzenetére


t181
senior tag

Mire lennél kíváncsi?

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#112261) Deck válasza t181 (#112260) üzenetére


Deck
titán

Van a Newpipe androidos youtube kliens. Ez tud letölteni, háttérben való lejátszás, kis nézetben lejátszás, reklámmentes stb. Egy dolog hiányzik belőle a playlist. Githubon erre van megoldás de fogalmam sincs mit, hogy, hogyan kéne csinálnom. Itt van amiről szó lenne: [link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#112262) Somatom


Somatom
veterán

Ezt nem hiszem el! Kaptam egy linket Gmail -ben. Ráböktem, megnyitotta Gmailes kinézettel. Volt benne egy fiókbelépés. Egyszer csak kiírta, hogy kívánom-e, hogy a Chrome megjegyezze a jelszót. Miiivaaaan? Milyen Chrome? Egyáltalán nem használom, csak még nincs root jogom, hogy töröljem. Visszaellenőriztem, és természetesen nincs beállítva alapértelmezettnek. Mi az, hogy a Gmail ennek ellenére, kérdés nélkül Chrome -ban nyitja a linket? Alapértelmezés nélkül az alkalmazásválasztót kéne dobnia, de ezt csak akkor teszi, ha tiltom a Chrome -ot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112263) Viktor0610 válasza Somatom (#112262) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kapcsold ki a "Linkek megnyitása a Gmailben" opciót. ;)

Így rákérdez, melyik böngészőben nyissa meg. Bekapcsolt állapotban marad a Chrome.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#112264) Somatom válasza Viktor0610 (#112263) üzenetére


Somatom
veterán

Pont ez a félrevezető. Azzal nem lenne bajom, ha a Gmail -ben nyitná meg. De, a Chrome, az nem a Gmail. Most már letiltottam a Chrome -ot, így dobja az alkalmazásválasztót, de ez a nyomulás nekem sok(k).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112265) beg válasza Somatom (#112264) üzenetére


beg
veterán

Android system webview is chrome motort használ egy jó ideje. Sokszor úgy használsz chrome-ot hogy észre sem veszed :) [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112266) Somatom válasza beg (#112265) üzenetére


Somatom
veterán

Ezért van telepítve nálam a róka. :) Amúgy lehet, hogy semmi bajom sem lenne a Chrome -mal, de pontosan ez a fajta erőszakos nyomulás váltja ki belőlem a "csakazértse" reakciót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112267) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Azt tudjátok, hogyan tudom be- vagy leállítani az Aliexpress appját úgy, hogy ha rábökök egy linkre (az ócsó kínai topikban pl.), ami az alira vezet, akkor ne erőltesse az alkalmazást, hanem hagyja, hogy böngészőből nyissam meg?
Nagyon idegesítő, hogy úgy tesz mintha hagyná, hogy böngészőből nyissam, de villan egyet és vált az ali alkalmazására. Volt, hogy már töröltem e miatt, de most megint felraktam.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112268) zeon.hu válasza HoTaZo (#112267) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vagy egyedül ezzel.
A többi legalább megkérdezi, hol nyissa meg a linket.

#?*@&!

(#112269) Hipnotic válasza batai15 (#112245) üzenetére


Hipnotic
tag

Üdv. Azt hogy kell pontosan be állítani, hogy tudja a Nova a Google Now-t? Valamit le kell tölteni hozzá? Meg van a Prime is, ha szükséges. Köszi.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#112270) beg válasza Hipnotic (#112269) üzenetére


beg
veterán

Install the latest Nova Launcher Beta. [Play Link]
Install this Nova Google Companion 1.0 app. [APK]
Restart Nova Launcher (Nova Settings>Advanced>Restart Nova Launcher).
Fap.

[link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112271) harcikoca


harcikoca
senior tag

A Jack bemenetet valahogy le tudom tiltani Samsung galaxy S4-ben? 2másodpercenként azt érzékeli, hogy ki-be húzgálom, és használhatatlan így a telefon...

AMD+Ati powee'R

(#112272) sebijani1982 válasza harcikoca (#112271) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Próbáld meg fogvájóval a szöszöket, koszt óvatosan kipiszkálni! Lehet csak a piszoktól érzékel hibásan.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#112273) harcikoca válasza sebijani1982 (#112272) üzenetére


harcikoca
senior tag

már próbáltam mindennel, contactspray, wd40, fültisztító.. nem használ :|

AMD+Ati powee'R

(#112274) HoTaZo válasza zeon.hu (#112268) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, ja.
Meg is nyugtattál ezzel: Nem vagyok annyira vak, béna, hogy ezt ne tudjam beállítani.
Meg, nem is: Akkor egyelőre nincs rá megoldás.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112275) zeon.hu válasza HoTaZo (#112274) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáltam éjjel utánaolvasni, de nem találtam megoldást.
Hátha jön valaki, akinek van ötlete.
4.4.2-n használom, de felteszem majd 5.1.1-re is tesztképpen.

Szerk.
Talán a más alkalmazások felülírási jogát kéne megvonni valahogy, de ez csak egy ötlet.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#112276) Kékes525 válasza beg (#112265) üzenetére


Kékes525
félisten

Minden alkalmazás ennek a segítségével jeleníti meg az internetes tartalmakat vagy lehet ettől függetlenül is? Azért kérdezem, hogy ezt érdemes e lefagyasztani vagy törölni?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112277) aelod


aelod
veterán

Powerampnál ha be van állítva a headset gomb hosszan nyomásra vagy 3szori megnyomásra akkor miért nem vált számot? Eddig működött...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112278) Somatom válasza Kékes525 (#112276) üzenetére


Somatom
veterán

Firefox -> Gecko motor.

Beg:
Néztem, amit linkeltél, és abban az van, hogy ez Nugátra értendő. Én viszont még 6 -on vagyok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112279) Kékes525 válasza aelod (#112277) üzenetére


Kékes525
félisten

Frissítetted az rendszert?

(#112278) Somatom:

Arra célzol, hogy a Firefoxnál nem, mert az saját motort használ?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112280) aelod válasza Kékes525 (#112279) üzenetére


aelod
veterán

Dehogy is. kitkat van előtte is az volt és működött akkor.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112281) Chris Kiki válasza zeon.hu (#112275) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nálam böngészőben nyitja meg. A megoldás: Alkalmazások - AliExpress - Megnyitás alapértelmezés szerint - Támogatott linkek megnyitása - Mindig rákérdez.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#112282) Kékes525 válasza aelod (#112280) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor próbálj meg egy wipe cache partition-t. Ha az nem elég, akkor uninstall-reinstall PowerAMP.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112283) zeon.hu válasza Chris Kiki (#112281) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Se kitkat, se lollipop alatt nincs ilyen opció.

#?*@&!

(#112284) Somatom válasza Kékes525 (#112279) üzenetére


Somatom
veterán

:K
Nálam mindíg telepítve van. Már csak azért is, hogy támogassam. Azt nem állítom, hogy a legjobb böngésző, de kedvelem a hozzáállásukat (a Google -ével ellentétben).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112285) aelod válasza Kékes525 (#112282) üzenetére


aelod
veterán

Gyári visszaállítás volt és azóta nem jó.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112286) Kékes525 válasza aelod (#112285) üzenetére


Kékes525
félisten

PowerAMP sem frissült?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112287) aelod válasza Kékes525 (#112286) üzenetére


aelod
veterán

Tököm tudja. Most 2.0.10 build van fent.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112288) Fall-N válasza Somatom (#112262) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem érdemes törölni a Chrome-ot, mivel az újabb Androidokban (7+) már ő az alap web renderer, nem a WebKit. Nougaton már nem is lehet használni az Android WebKit-et. Igaz, hogy fent van de tiltva is alapból, amit nem lehet engedélyezni. (Állítólag jobban meríti az akkut, így nem tudja senki felrakni Playből sem, sem manuálisan. Egy 0 kB-os "szellem alkalmazásként" van fent.)

Másrészt sok app használja (főleg a saját Google alkalmazások - te esetedben a GMail) a Chrome Custom Tab funkciót, ami tényleg jó dolog.

Egyébként a Dolphin vagy másik 3rd party böngésző sem jobb ha tárolja a jelszavakat. Főleg az új kínai Opera. Igaz én sem tárolom böngészőben a jelszavam, arra van a SafeInCloud Pro a telefonomon.

Nem erőszakos a Chrome hanem ő az alap Google féle böngésző, és tényleg a leggyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

(#112289) Kékes525 válasza aelod (#112287) üzenetére


Kékes525
félisten

Érdekes. A gyári visszaállítás után kipróbáltad a PowerAMP-t a szűz rendszeren? Visszaállítás után a régi beállításokat is visszaállítottad a mentésekből? Mert ezzel el lehet cseszni a factory reset lényegét.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112290) aelod válasza Kékes525 (#112289) üzenetére


aelod
veterán

Nem állítottam semmit vissza backup-ból mivel előző telefonokon mindig okozott ez gondot. Kézzel mindent újraraktam és nem értem miért nem él ez a funkciója. :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112291) Kékes525 válasza aelod (#112290) üzenetére


Kékes525
félisten

Mióta romlott el ez a funkció? Rögtön miután mindent visszaállítottál rögtön azután volt rossz? Ezért a funkcióért állítottad vissza a rendszert? Azért kérdezem részletesen mert elég rejtélyes ez a funkció kiesés. Csak úgy nem következhet be.

Oka lehet:

1. Rendszer frissítés.
2. Alkalmazás frissítés a PowerAMP utoljára tavaly szeptemberben frissült.
3. Beállítás átállítás (rendszer és/vagy alkalmazás)
4. Egy új 3th party alkalmazás (vagy egy régi beállításának átállítása) kavar be.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112292) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Az Es file managerrel van gondom. Otthoni hálózaton szoktam vele számító gépről a telefonra másolni. Egy ideje van egy olyan gond vele hogy amint a twlefon kikapvsolja a képernyőt, megszakad a másolás. Találkoozott már valaki ezzel a problémával?

(#112293) aelod válasza Kékes525 (#112291) üzenetére


aelod
veterán

Nem ezért volt a factory reset. Lassúlt a renszer és fc-zett pár appot. Visszaállítottam. Visszapakolásztam a programokat amiket használtam, a korábban megvett powerampot is a playből és azóta nincs ez a funkció benne. Illetve ott van de nem működik.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112294) Somatom válasza Fall-N (#112288) üzenetére


Somatom
veterán

Semmilyen böngészőben sem tárolok jelszavakat. Arra van a LastPass. A Dolphin, vagy a Firefox csak a plugin -ját használja. Ezáltal működik az automatikus kitöltés/beléptetés is, amit tudomásom szerint más böngésző, illetve jelszókezelő nem tud Androidon.
Másrészt, mint írtam, még 6.0.1 -en vagyok, és amíg nem lesz Nugátra Xposed, addig ez nem is fog változni. Vagy, amíg nem cserélek telót, ami a következő két évben nincs tervben, mivel nemrég cseréltem.
Mit csinál az a "custom tab"?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112295) aelod válasza Kékes525 (#112291) üzenetére


aelod
veterán

Xiaomi piston fülesem van. A szünet gombra reagál megáll a zene ha megnyomom elindul. A hangerő gombokra is reagál, nem értem...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112296) Kékes525 válasza aelod (#112295) üzenetére


Kékes525
félisten

Nézd át azokat a pontokat, amiket írtam.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112297) t181 válasza Deck (#112261) üzenetére


t181
senior tag

Hát, ehhez kevés vagyok. :U
Úgy látom jó úton haladt a srác, már nem is kellett volna sok ahhoz, hogy minden jól működjön, de rengeteget kellett volna módosítani az eredeti kódon, hogy minden menjen. Keresgéltem, de nem találtam okot arra, hogy miért hagyták annyiban az egészet.
Hátha jön valaki, aki tud (érdemben) segíteni. :)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#112298) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tudtok valami jó autobrightness appot?

Velis-t használok, de hetente húzom újra a telót és állandóan belőni... Illetve kicsit macerás az app. Tudtok valami jót?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#112299) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!

Időjárás appot keresnék, amit csak Live Wallpaperként használnék. Az eddigit megfogta az AVAST-om, így le lett törölve.
Ki mit ajánl?
Thx

(#112300) Bozek válasza holozis_HUN (#112298) üzenetére


Bozek
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.