Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112451) beg válasza air (#112450) üzenetére


beg
veterán

Online veszi az adatokat. Ha te azt a számot úgy jelölted meg hogy ez a Little Pisti, akkor ha engem hív és nincs a telefonkönyvemben akkor is kiírja a nevét a te korábbi rögzítésed alapján.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112452) Somatom válasza beg (#112451) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmmm.. Érdekes. Vajon hány főnök száma van pl. úgy elmentve, hogy "Rohadt G.ciláda"? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112453) #72797440


#72797440
törölt tag

Létezik olyan alkalmazás (anélkül, hogy garanciát vesztenék) ami automatikusan mindent elment fiókostól, wifi jelszavastól akkor ha saját wifi hálózaton vagyok és töltőn van a telefon vagy csak rootolt telefonnal fizetős automatizált appokkal megy ez?

(#112454) Phülöp válasza air (#112450) üzenetére


Phülöp
addikt

Én Drupe Dialer-t használok, jó néhány kontakt mellé megkapom a nevet is úgy, hogy nincs benne a telefonkönyvemben az ember.

[kép]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#112455) fdisk


fdisk
őstag

Google

Sygic

A sygicet egy hete vettem meg, akcióba.
Kérdésem, hogy hogy lehet a két navi között ekkora tervezés beli különbség?
A sygic éles tesztje most volt,mikor nyaralni mentünk.
A sygic pl nem ismerte fel Szegeden a házszámot. Nem tudtam bírni, nem volt rá hely.
Ugyan ezt goggle simán tudta.
Egy kicsit bosszús vagyok e miatt.
Kifizettem 20 eurót, és egy ingyenes jobban teszi a dolgát. :(((
(a fenti két kép már haza fele készült terv )

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#112456) Sub-ZeRo válasza fdisk (#112455) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Waze.
Én ezért nem veszek fizetőst. Ott a waze, vagy a nokiaán megjelent navi is. A nevét nem tudom. Ja, de, a here drive... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#112457) zeon.hu válasza #72797440 (#112442) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

DW Contacts tud ilyet.
"+ bejövő hívásoknál beállítható többlet információk ( csoport, szervezet, címlista, kép)"

#?*@&!

(#112458) air válasza beg (#112451) üzenetére


air
nagyúr

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?
Tehát ok, hogy online, de honnan?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112459) beg válasza air (#112458) üzenetére


beg
veterán

Zinternetrű :)

True caller nem kicsi online adatbázisából.
Ezért nem kellemes használni mert minden telefonszámod megy a közösbe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112460) eurolac válasza fdisk (#112455) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Én is megvettem pár hete az akcióban. Valóban nem tervez valami optimálisan a Sygic, én is jobbnak gondoltam. Az útvonaltervezésnél ki kell próbálni mindhárom variációt,(gyors, rövid, optimális) akkor lehet javítani a helyzeten.Én optimálisan hagytam. Annyi pénzért élettartam licencel azért nem bántam meg. Kell, hogy legyen a mobilon egy offline navinak is arra az esetre, ha az online naviknak nem lenne elég térerő és a képernyőn egy fehér semmiben utaznál.
Kipróbáltam hosszabb ideig a Here We Go-t is, az is tudott olyan kitérőkre vinni, amit nem is értettem. A kommentjeiben más is panaszkodott rá a Play-n, hogy elmentek vele külföldre, aztán megutaztatta őket rendesen.
Én is azt vettem észre, hogy a sima Google Térkép navigál a legoptimálisabban online módban.
A Waze előnyére mondhatók az előrejelzések.
Azonban ha pl. elfogyna a mobilnetem, vagy olyan helyen utaznék ahol nem vagy nagyon gyenge lenne a térerő, jól jön a Sygic. A célhoz így vagy úgy, ő is elvisz. Előnye még, hogy a beállításokat, kedvenceket, stb. lehet Dropbox fiókba menteni és visszaállítani.

Eurolac

(#112461) vacs válasza fdisk (#112455) üzenetére


vacs
veterán

Sub-ZeRo: a Waze nem megy offline, ezért ne keverjük ide! ;)

fdisk:
A google maps-nek nagyon jó, friss a térképe (világszinten is), mióta offline is használható a többi navi app (részben vagy teljesen) kiváltható vele!
Ha le van töltve a térképe offline, de adsz neki mobilnetet, akkor tájékoztat a friss forgalmi helyzetekről is és ilyenkor csak pár kb adatot használ!

Magyarországra az NNG (régi nevén TopMap) a legjobb térkép (iGO használja), a TomTom és a Here a nyomába se ér, hangsúlyozom, hogy magyarba (a Sygic TomTom térképet használ)!

Ez bizonyított dolog, mert a frissen átadott elkerülő szakaszok stb az NNG (Topmap-ba) szinte azonnal bekerülnek, míg a másik kettőbe csak kb fél éves csúszással (vagy még később)!

Magyarországon az ingyenes iGO Szülinapp még mindig jobb választás (természetesen csak akkor, ha letöltöttük amíg lehetett), mint bármelyik friss Here/TomTom térképes navigáció! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#112462) snooze válasza vacs (#112461) üzenetére


snooze
veterán

Biztos jo az igo szüliapp,csak már régen nem lehet letölteni..

GO Gunners!!!

(#112463) air válasza vacs (#112461) üzenetére


air
nagyúr

És mindezek mellé tegyük még oda az OSM alapú alkalmazásokat.
Mivel az OSM is közösségi, mint a Waze, azonban az alkalmazások révén offline is használható.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112464) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!
gBoard-on be lehet valahogy állítani, hogy a felugró ékezetes karaktereknél, csak azok legyenek amiket Magyar nyelvben használunk ?

Pl ilyeneket ne is lássak: "æãåœøï" stb...

This is the way

(#112465) Bozek válasza vacs (#112461) üzenetére


Bozek
nagyúr

"mert a frissen átadott elkerülő szakaszok stb az NNG (Topmap-ba) szinte azonnal bekerülnek"

Ezt azért cáfolnám. Régebben, amikor még "trükkös iGo"-t használtam, akkor mindig friss térképet raktam fel. Na, a megváltozott vasúti nyomvonal még évek múltán sem volt benne. Persze, tudom, a vasút más téma, de mivel a vasúti átjárók szempontjából fontos része a térképnek, ezért szükséges lenne azt is frissíteni. Kíváncsi lennék, hogy a zalaegerszegi belső elkerülő bekerült-e már (mondjuk a Sygic-be se, de itt nem ez a lényeg).

(#112462) snooze: Annak, aki akkor letöltötte, a mai napig elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#112466) 7Sony7 válasza vacs (#112461) üzenetére


7Sony7
addikt

Bocs, hogy beleszólok, de ne vegyél rá mérget, hogy a szülinapp a legjobb. Engem pl jól megszivatott, mert egy sim nélküli telóra tettem, és érvênytelen licenszellenőrzés címén nem indult el. Ezért váltottam Sygicre

-

(#112467) Jakuu válasza 7Sony7 (#112466) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem google accounthoz kotott, hanem telefonszamhoz???

(#112468) vacs válasza Bozek (#112465) üzenetére


vacs
veterán

"Kíváncsi lennék, hogy a zalaegerszegi belső elkerülő bekerült-e már (mondjuk a Sygic-be se, de itt nem ez a lényeg)."

Ha az Interspar mögötti szakaszra gondolsz, akkor igen, benne van (2016.12-es NNG/TopMap térkép ez): [link]

7Sony7: nem azt mondtam, hogy mindenkinek az iGO SzülinApp a legjobb, de a legtöbb embernek bőven elegendő!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#112469) Bozek válasza vacs (#112468) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez a kép az iGo Szülinapp-ból van?

(#112470) 7Sony7 válasza Jakuu (#112467) üzenetére


7Sony7
addikt

De, googlehoz, csak gondolom ellenőrizni akata magát. csak nem tudta, mert nincs benne kártya. Így cseszhetem, hogy offline...

-

(#112471) beg válasza 7Sony7 (#112470) üzenetére


beg
veterán

Félek megkérdezni, de muszáj lesz. Wifi? :D
Csak az ellenőrzés idejéig.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112472) Jakuu válasza beg (#112471) üzenetére


Jakuu
őstag

:)

(#112473) Fall-N válasza #72797440 (#112442) üzenetére


Fall-N
veterán

Közelben találtam egy ingyenes alternatívát. Még két napig van ingyen úgyhogy töltsd le.

Mondjuk a design kissé ódivatú, de a célnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#112474) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok! Tudtok nekem.ajanlani valami appot ami vissza tudja allitani a "törölt vagy elveszett képeket"? Sajnos nyaralásból hazatérve jöttem rá hogy a telefonomon kb a képek fele random eltűnt :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#112475) 7Sony7 válasza beg (#112471) üzenetére


7Sony7
addikt

Hm. Ha tudnám mikor akar ellenőrizni, lehet. Nade ahogy történt:
Feltettem itthol. (Kemény vagyok, van wifi.) :)
Működött.
Másnap elindultam pestre. Miután kiértem a városból (hogy addig is ne merüljön, mert nem volt nálam töltő) bekapcsoltam, hogy menjen, nehogy benézzek valami letérőt, stb.
Na, ekkor kiírta, hogy licenszellenőrzési hiba, és kakukk. Innentől kezdve nálam nem megbízható.

-

(#112476) arkone válasza arkone (#112448) üzenetére


arkone
aktív tag

A kérdésemre a válasz itt: [link]

Hátha valakinek szüksége lesz rá. (gömbpanoráma)

(#112477) zeon.hu válasza 7Sony7 (#112475) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Flexben sose volt még kártya, mégis működik rajta.

#?*@&!

(#112478) #72797440 válasza Fall-N (#112473) üzenetére


#72797440
törölt tag

Köszi

(#112479) korpas15


korpas15
tag

Sziasztok! Tudnátok olyan programot ajánlani amivel Sony rádiót tudnék vezérelni (infrával)?

[ Szerkesztve ]

(#112480) Deck


Deck
titán

Ez a Google Handwriting Input app nagyon fasza :D Hibátlan.

PS5

(#112481) 7Sony7 válasza zeon.hu (#112477) üzenetére


7Sony7
addikt

Hát... Én elhiszem, de akkor is így jártam.

-

(#112482) Narxis válasza vacs (#112461) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az iGO SzülinApp mikor frissíti a térképet? Mert én még nem láttam, hogy frissített volna, ellenben pl. a TomTom-mal.

Thanos was right.

(#112483) snooze válasza Narxis (#112482) üzenetére


snooze
veterán

Nem fog frissiteni..

GO Gunners!!!

(#112484) vacs válasza Narxis (#112482) üzenetére


vacs
veterán

Tavaly májusban frissült, azóta nem.
Mivel ez egy ingyenes app, nem valószínű, hogy frissülne még, de ettől függetlenül jelenleg még bőven elég friss a térképe az átlag magyarnak! ;)

(^)(>.<)(^)

(#112485) zzola


zzola
félisten

Hali!

Deezer-t hogyan kell beállítani, hogy a trackek között ne hagyjon 1-2 sec-os szünetet? Kikerget a világból, amikor egy mix közben elhallgat a trackek között...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#112486) Viktor0610 válasza zzola (#112485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem látok erre vonatkozó beállítást.
Bár mixeket nem hallgatok, de nincs előttem, hogy sokat várna egy-egy track után.

Samsung Galaxy A54

(#112487) zzola válasza Viktor0610 (#112486) üzenetére


zzola
félisten

Gyakorlatilag nem folyamatos a lejátszás, viszont a Spotify nem áll meg... :O
Beállítást én sem találtam erre vonatkozólag.

[ Szerkesztve ]

(#112488) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van olyan alkalmazás, vagy rendszeren belüli beállítás amivel alkalmazások hangerejét KÜLÖN lehet állítani?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#112489) darvinya válasza Winner_hun (#112488) üzenetére


darvinya
titán

Ha az adott app-ban nincs lehetőség hangerő állításra, akkor automatizálóval felállítani egy feladatot.
Pl: Tasker -ben app indításra művelet hangerő

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112490) Bozek válasza Winner_hun (#112488) üzenetére


Bozek
nagyúr

App Volume Control, illetve ennek a fizetős változata. Igaz, én nem próbáltam, mert ilyenre nincs szükségem. Ha meg lenne, akkor meg a darvinya által írt megoldással csinálnám.

(#112491) HoTaZo válasza Bozek (#112490) üzenetére


HoTaZo
őstag

& darvinya

S olyan, amivel a kamera mikrofonját tudom szabályozni?
Vagy a felvétel hangját utókezelni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112492) Bozek válasza HoTaZo (#112491) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olyanról nem tudok, max. akkor, ha Sony telefonod van. :) Azoknál van olyan, hogy Mikrofon érzékenysége.

[ Szerkesztve ]

(#112493) Jakuu válasza HoTaZo (#112491) üzenetére


Jakuu
őstag

Ha van root, akkor a Kernel Adiutorban tudod szabalyozni

(#112494) HoTaZo válasza Bozek (#112492) üzenetére


HoTaZo
őstag

Jakuu

Egyik se, Huawei G8 és még nincs rootolva.

Kár, hogy erre se google-nél se a gyártok nem gondolnak.
Néhány napja győződtem meg róla, hogy nem a telefonom mikrofonja túl gyatra, csak egész egyszerűen túl sok neki egy bizonyos hangerőn felül neki. Hogy ilyenkor a másod mikrofon miért nem vált ki a rendszerből megfelelő szűrést, az már lehet technológiai negatívum.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112495) darvinya válasza HoTaZo (#112494) üzenetére


darvinya
titán

Miért Google, mikor nem Nexus/Pixel-t használsz.
Itt gyártói fw van elcse ve.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112496) Bozek válasza HoTaZo (#112494) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Kár, hogy erre se google-nél se a gyártok nem gondolnak."

Nem gondolnak a gyártók? Épp azt írtam le, hogy a Sony telefonokban gyárilag van ilyen beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#112497) HoTaZo válasza darvinya (#112495) üzenetére


HoTaZo
őstag

& Bozek

Rendben, igazatok van. Akkor a Huawei meg a többi akik ebben ilyen trehányak.
Jó így? ;)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112498) Somatom


Somatom
veterán

A NAS -om topikjában felmerült egy téma. Egy zenelejátszó kéne, amivel Webszervert lehet külső hálóból tallózni (esetleg FTP -t, de a web jobb lenne), és könyvtárból tud streamelni. Azt hittem, hogy ez síma ügy, de sorra véreznek el a lejátszók. Filmnél ez tényleg síma ügy, mert egyetlen url -t kell megadni, nincs ugrás. Zenénél viszont van. A lejátszókban vagy nem tudok tallózni, vagy nem tudok könyvtár tartalmat kijelölni lejátszásra. Szóval, egy olyan Music Webfolder Player kéne, ami nem akar tartalmat szkennelgetni, csak végigmegy a betallózott mappában levő url -eken.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112499) darvinya válasza Somatom (#112498) üzenetére


darvinya
titán

TC FTP-n mappán hosszan nyomva lejátszás?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112500) Somatom válasza darvinya (#112499) üzenetére


Somatom
veterán

Ha fájlra bökök, akkor sincs lejátszás opció, nemhogy mappánál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.