Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112301) Jakuu válasza Technoman (#112299) üzenetére


Jakuu
őstag

Transparent clock & weather

(#112302) Mr Dini válasza Deck (#112261) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ehhez a Githubot csak basic szinten, viszont a Gitet és a gradle-t jobban kell ismerni. Meg persze az sem árt, ha ismered a droidot fejlesztői szinten.

A linkelt PR még nem teljes ahogy látom, azért sem került bele a master releasebe, mert még félkész a dolog. Ettől függetlenül ki lehet próbálni.

Ahogy én csinálnám:

1.) Leforkolom az akkori mastert
2.) Alkalmazom a PR-t rajta
3.) gradle fordítás (compile)
4.) Kész apk aláírása --> mehet az eszközre.

De ez itt off, ha érdekel a dolog, írj privátot, vagy gyere át az Android programozás topikba. Oda talán jobban illik a téma.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#112303) alex devil válasza aelod (#112295) üzenetére


alex devil
senior tag

Ha a szünet gombot nyomod 2x gyorsan akkor sem működik?

S23

(#112304) aelod válasza alex devil (#112303) üzenetére


aelod
veterán

Nem, akkor csak megáll és elindul ismét.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112305) Bozek válasza aelod (#112304) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos minden ugyanúgy van beállítva? Dobnál egy screenshot-ot az ide vonatkozó részről?

(#112306) aelod válasza Bozek (#112305) üzenetére


aelod
veterán

Otthon wifiről majd, belassították a mobilnetem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112307) rumos14


rumos14
nagyúr

sziasztok,
fiam megkapja első telefonját, szeretnék rá egy "nyomkövető" appot telepíteni, amivel meg tudom nézni, hogy merre van éppen. nem kell, hogy titokban települjön meg ilyenek, csake gyszerűen működjön. gondolom az ő és az én telómra is kell telepíteni az appot és az ő telóján engedélyezni kell, hogy én követhessem.
van ilyenre ötletetek? ami bevált és működik.

(#112308) Bozek válasza rumos14 (#112307) üzenetére


Bozek
nagyúr

Google Helyzetmegosztás

(#112309) ollie válasza Bozek (#112308) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy Google Trusted Contacts

***

(#112310) HoTaZo válasza Chris Kiki (#112281) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nálam, úgy vannak a beállítások (6.0.1) és mégis erőszakosan jön az ali alkalmazása.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112312) bebe159 válasza Somatom (#112254) üzenetére


bebe159
aktív tag

Köszi! Továbbítom a húgomnak. :)

(#112313) aelod válasza Bozek (#112305) üzenetére


aelod
veterán


Ezek vannak benyomva. Most újra próbáltam és a stop gombra duplán reagál előre lépteti a zenét. Visszafelé nem tudom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112314) Bozek válasza aelod (#112313) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hmm. Érdekes, nekem is így van beállítva és működik a Sennheiser CX 5.00G. Próbáltad másik zenelejátszóval is, ott megy?

Szerk: Szóval a dupla gombnyomás megy, csak a tripla nem? Akkor lehet, hogy a fülessel van valami gond.

[ Szerkesztve ]

(#112315) aelod válasza Bozek (#112314) üzenetére


aelod
veterán

Pl melyikkel? Letesztelem, ha ott sem akkor a füles a gond.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112316) Bozek válasza aelod (#112315) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk a PlayerPro-val, ha jól emlékszem, ott is van headset-es kezelés.

(#112317) Jakuu válasza aelod (#112315) üzenetére


Jakuu
őstag

A headset button controller app szerintem tokeletes a tesztre, en is hasznaltam xiaomi fuleshez, hozzarendelheto meg 3-nal tobb nyomas is en ugy allitottam be a hangero valtoztatast is, mivel csak a fulesbol youth valtozatom van, amin nincs kulon hangero szabalyozo gomb.

(#112318) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Nemtudom ide tartozik-e vagy készülék topikjába. Bocs ha utóbbiba.

Huawei P9 lite széf-ről kérdeznék.

Hogyha beleteszek egy fájlt vagy többet akkor ha valamikor lenne egy factory reset akkor a széf tartalma megmarad és elérhető lesz?

Természetesen sd kártyán van a széf.

Ha elérhető marad akkor ugyanazzal a jelszóval és ujjlenyomattal igaz?

(#112319) gatto_


gatto_
senior tag

Nálatok nem lett valami furcsa tegnap óta a böngészőkben? S7edge-m van és azt tapasztalom, hogy bizonyos weboldalakon a fehér hátterek szürkék lettek, és így sok esetben olvashatatlan. A Samsung gyári, Opera, Dolphin, Uc mind ezt produkálja. Pl a 444, 888, hwsw, de itt a mobilarénán is tapasztalom.

(#112320) kory24 válasza gatto_ (#112319) üzenetére


kory24
őstag

A hwsw nálam is szürke lett. (P9 lite 2017, chrome)

(#112321) ctibor válasza kory24 (#112318) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, megmarad. Nekem volt ROM csere és factory reset, de utána is tudtam használni a széfet.

Csak a jelszót ne felejtsd el :)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#112322) Fall-N válasza Somatom (#112294) üzenetére


Fall-N
veterán

Itt egy leírás mire jó a Custom Tabs.

Röviden az alkalmazás meg tudja a hivatkozást hívni a Chrome-mal, de nem a teljes Chrome töltődik be csak egy lap. Így gyorsabban nyílik meg és könnyen vissza lehet térni. Természetesen Tasker vagy Robot is használható vele, ezért is jó. Másrészt sajnos a "search an image" sem működik másik böngészőben.

A Custom Tabsra csináltak egy 3rd party alkalmazást is ő a Chromer.

Persze vannak ilyen popup böngészők is erre pl. Flynx de nekem nem jönnek be és nem natív megoldást használnak.

A jelszó kezeléssel kapcsolatban, a SafeInCloud is tud automatikus kitöltést Androidon, de csak Chrome-mal. Én így használom vele. Chrome forkokkal nem működik sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#112323) Kékes525 válasza gatto_ (#112319) üzenetére


Kékes525
félisten

+(#112320) kory24:

Adguardot használtok? PC-és Firefox alatt az okozza. Valószínűleg a legújabb frissítés.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112324) kory24 válasza Kékes525 (#112323) üzenetére


kory24
őstag

Igen.
És ha kikapcsolom akkor nem szürke.

(#112325) Kékes525 válasza kory24 (#112324) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezért írtam, hogy az okozza. Esetleg erre cseréld le: uBlock Origin Azt írja, hogy megy android alatt is.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112326) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Aki ExDialert használ, tudna nekem segíteni?
Barátom a 2017 Galaxy A3-án szeretné használni, mint a 2015-ös Galaxy A3-asán, de nem jelenik meg hívás fogadásakor teljes ablakban a hívásfogadás ablak, hanem csak a kijelző felső negyedében és nem tudja lenyitni teljes ablakra. Valamint bármire bök nem az ExDialert nyitja meg, hanem a gyári tárcsázót és hívásnaplót. Milyen engedélyeket kell neki adni és miből kell törölni az alapértelmezést, hogy mindent az ExDialeren csinálhasson, ne a gyárin? Azért lenne neki fontos, mert az ExDialeren nem ömlesztve vannak a számok a hívásnaplóban, hanem ami ugyanarról a számról jött, az egy fül alatt. Így nem lesz tele a híváslistája, ha Pl. 20x beszél ugyanazzal az emberrel egy nap. Valamint színekkel jelzi, és nem kicsi azonos színű ikonokkal a nemfogadott hívásokat.

(#112327) Somatom válasza Fall-N (#112322) üzenetére


Somatom
veterán

Mi történik akkor, ha az alkalmazás meghívja a custom tabot, de az adott eszközön nincs telepítve, vagy le van tiltva a Chrome?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112328) #61392896


#61392896
törölt tag

Szervusztok!

Kis segítséget kérnék tőletek. Mutassatok nekem egy olyan wifi appot, ami az internet elérést is figyeli.

Mert ha áramtalanítom a router-modem párosomat, akkor a tabom, és a telefonom azonnal kapcsolódik. Viszont a modem sokkal lassabb, csak kb 5 másodperc múlva ad internetet. De a telefonom és a tabom többé már nem kérdezi le. Elkönyveli, hogy csatlakozva van, de nincs internet elérés. Így maradna egész napra, ha nem kapcsolnám ki/be a telefonon az internetelérést.

A segítségeteket előre is köszönöm!

(#112329) kory24 válasza Kékes525 (#112325) üzenetére


kory24
őstag

Köszi, de együtt tudok vele élni, gondolom hamarosan javítják.
Egyébként chrome használok, ahhoz nincsen bővítmény, firefox hoz van.

(#112330) Somatom válasza #61392896 (#112328) üzenetére


Somatom
veterán

E-Robot. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112331) gatto_ válasza Kékes525 (#112323) üzenetére


gatto_
senior tag

És valóban! Bár nem kellett az egész adguard-ot kikapcsolni, elég volt az angol szűrőt.
Szerk... mégsem..

[ Szerkesztve ]

(#112332) gatto_ válasza gatto_ (#112331) üzenetére


gatto_
senior tag

A hufilter volt a bűnös.

(#112333) Gabis válasza gatto_ (#112332) üzenetére


Gabis
őstag

Én csak az Egyszerűsített domain szűrőt használom. Van egy leírás a blogjukon erről.

(#112334) Kékes525 válasza kory24 (#112329) üzenetére


Kékes525
félisten

Épp írni akartam, de látom (#112332) gatto_ megelőzött. A tegnapi frissítés bekavart.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#112335) aelod


aelod
veterán

Instán hol tudom beállítani, hogy ne játsza le automatikusam a videókat?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112336) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok, tudtok olyat programot amivel le tudom tiltani a külföldi bejövő hívásokat? Tehát nem egyesével szeretném hanem egyszerre az egészet ami nem +36-tal kezdődik.

Köszi!

plata o plomo

(#112337) Fall-N válasza Somatom (#112327) üzenetére


Fall-N
veterán

Elvileg ha nincs fent/le van tiltva a Chrome akkor nem tudja előhozni, így vagy az alapértelmezett böngésző, vagy ha nincs ilyen akkor a programválasztó jön elő.

(#112338) Fall-N válasza code1005 (#112336) üzenetére


Fall-N
veterán

Fordítva egyszerűbb, olyan kéne aminek van fehér listája. Ez a +36* lenne. Root nélküli appot nem tudok, a többiek biztos ajánlanak. (Root call blocker van a rootolt telefonra. De automatizáló is tud blokkolni, azaz elutasítja a hívást.)

[ Szerkesztve ]

(#112339) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Van olyan app ami Youtube videóknál blokkolja a reklámokat és a kijelzőt lelehessen kapcsolni miközben megy
a videó?
Köszi

(#112340) beg válasza Komi28 (#112339) üzenetére


beg
veterán

Mintha valami összefoglaló féle dologban láttam volna valahol. De lehet csak rosszul emlékszem mert olyan ritkán kerül szóba. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112341) zeon.hu válasza beg (#112340) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Oda esetleg zárójelben be lehetne írni, hogy a Firefox is tud asztali nézetben yt-ot háttérben és kikapcsolt kijelzőnél lejátszani root nékül.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#112342) beg válasza zeon.hu (#112341) üzenetére


beg
veterán

Már megint tudja? Nem használom ezért nem követem, de egyik kiadás tudja egy darabig, aztán G behúzza a féket, megint nem egy darabig. Majd kezdődik előröl.
Most akkor épp jó?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112343) zeon.hu válasza beg (#112342) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most biztos jó, Huawei-en nincs root jelenleg és megy.

#?*@&!

(#112344) Komi28 válasza beg (#112340) üzenetére


Komi28
senior tag

Akkor nézz fel a tetejére :D :DDD

Láttam a blokkolót sz összefoglalóban az ok, de a NewPipe vagy OGYouTube tudja az amit én szeretnék? :)
Köszi :R

(#112345) Deck válasza Komi28 (#112339) üzenetére


Deck
titán

Newpipe

PS5

(#112346) Somatom válasza Komi28 (#112344) üzenetére


Somatom
veterán

A BS Player is tudja (amíg a Google nem koppint a fejlesztők orrára :) ).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112347) #61392896 válasza Somatom (#112330) üzenetére


#61392896
törölt tag

:R

(#112348) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Régebben felmerült a Mono bt router neve, amikor médiát akartunk fülesre küldeni. Most bejelzett az AppSales, hogy van egy Bt mono media nevű app most ingyen.
Hátha valakinek az előző nem vált be s ezt vagy egyéb fizetősre nem akart, költeni, akkor most pár napig magáévá teheti költség mentesen.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112349) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Van olyan app, ami a telefon kamerája által fotózott tárgyra keres egyből a neten, és információt oszt meg?
Pl. lefotózom az Eiffel-tornyot, akkor egyből írja a hozzátartozó információkat.

Valami hasonló alkalmazás van most a Galaxy S8-on is. A reklámban egy kerékpárt fotóztak le, és egyből rákeresett a neten.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#112350) beg válasza MikeWazowski (#112349) üzenetére


beg
veterán

Google Goggles

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.