Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112401) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok!

Galaxy J5-t használok, és olyan problémám van hogy a badoo alkalmazást szoktam gyakran használni beszélgetés céljából.

Otthoni UPC hálózaton (ha csak wifi megy mobilnet nélkül) egyszerűen nem lép be a telefonom a badoora.
Ha a wifit kikapcsolom és csak a mobilnet megy akkor belép és működik,.

Munkahelyemen simán megy wifivel is. Mi lehet a gond szerintetek?

(#112402) HoTaZo válasza Bozek (#112400) üzenetére


HoTaZo
őstag

1. Ok, akkor pont olyanokat néztem ki magamnak, amik jelenleg nem elérhetők.
2. Teljesen meg vagyok elégedve az EMUI-s launcherrel, tettem már próbát a Novával, de nem hangolódtunk össze. Akkor ez kimarad, legfeljebb nézek EMUI-s ilyesfajta icon packot.
:R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112403) Bozek válasza HoTaZo (#112402) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Ha elérhető, akkor a jobb felső sarokban ott kell lennie a Download gombnak. Ha APK-ban is elérhető, akkor meg valahol a leírásban ott kell lennie a linknek.
2. Lehet, hogy az EMUI-s launcherben is lehet egyesével változtatni az ikonokat, ahhoz még nem volt szerencsém, így nem tudom. A Novát csak példaként írtam, több launcher van, aminél működik. Nálam a gyári Sony-s mondjuk csak telepített APK-s ikoncsomagból hajlandó dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#112404) HoTaZo válasza Bozek (#112403) üzenetére


HoTaZo
őstag

Végülis van egy EMUI Theme Editor alkalmazásunk, abba azt hiszem tetszőleges ikont is lehet behúzni, témába szerkeszteni...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#112405) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Heliumon kívül létezik valami program amivel a programok/játékok adatai is elmenthetők root nélkül? Feltettem a Heliumot, de nem csinál semmit, csak pörög a telefonon a kör és kiírja, hogy várakozás a Helium desktopra. Rootolni nem szeretném az új telefont.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112406) Deck válasza nyikszi (#112405) üzenetére


Deck
titán

Milyen telefon?

PS5

(#112407) nyikszi válasza Deck (#112406) üzenetére


nyikszi
őstag

LG G2. Ezen nem indul el, arról szeretném lementeni a cuccot. Az Redmi 4x-en se indul még nem is próbáltam. Meg is nézem. Akkor notebookon megnézem.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112408) air válasza nyikszi (#112405) üzenetére


air
nagyúr

Elolvastad a Helium leírásában, hogy mit kell csinálni nem rootolt készülék esetén?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112409) nyikszi válasza air (#112408) üzenetére


nyikszi
őstag

Nem ír semmit vagy én nem találom.

Helium Setup
1. Install Helium on Android
a) Root user? You're done!
2. Install and run Helium Desktop (link below)
3. Connect Android to computer.
a) You may need to set your USB Connection Mode to "PTP". (Nexus 7, Nexus 10, etc)
4. Helium on Android should now be enabled.

Kérhetek telefonos segítséget vagy barkochbázzam ki? :)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112410) air válasza nyikszi (#112409) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk a 2. ponttól lefelé az mind a nem rootolt készülékre vonatkozik.
Az első pont a) szakasza szerint ha van root, akkor készen vagy.
Mivel neked nincs, tovább kell csinálnod.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112411) nyikszi válasza air (#112410) üzenetére


nyikszi
őstag

Igen, tovább csináltam, mind megvan és mégse megy. Már a fejemet verem a falba :W

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112412) darvinya válasza nyikszi (#112411) üzenetére


darvinya
titán

2-től lefelé írja mit tegyél.
Telon engedélyezd USB hibakeresés módot, ezt Fejlesztői lehetőségben kell bekapcsolni (Telefonról - 5x tap.kernel-re)
Dugd rá telefont sz.gépre és engedélyezd USB hibakeresést
Mehet a mentés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#112413) nyikszi válasza darvinya (#112412) üzenetére


nyikszi
őstag

Ja, tudom, nem vagyok ennyire hülye. Az ADB nem kommunikál, de se az LG-re, se a Xiaomira nem találok drivert :( Amit feltett a Helium, az sz@rt se ér, nem ismeri fel egyiket se az eszközkezelőben.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112414) air válasza nyikszi (#112413) üzenetére


air
nagyúr

http://adbdriver.com

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#112415) nyikszi válasza air (#112414) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz. Mindkettőnél hibakódot ad :( Na valami van a Xiaominál.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112416) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Fotó készítéskor azt a Google Fotók rögtön feltölti a felhőbe. Mit tegyek, hogy a telefonról eltűnjön rengeteg fotó, amik már a felhőben is megvannak, de a felhőben meg is maradjanak, és továbbra is menjen a Google Fotók szinkronizálása?
Magyarul: tárhelyet akarok felszabadítani a telefonomon a képek elvesztése nélkül. A Google help kicsit sem egyértelmű vagy felhasználóbarát. :(

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#112417) beg válasza Laslow (#112416) üzenetére


beg
veterán

Ebből melyik nem kerek? [link]
Olvasd át aztán segítünk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112418) Jakuu válasza nyikszi (#112415) üzenetére


Jakuu
őstag

Xiaominal telepitsd fel a szamitogepre a Mi PC Suite programot az alapbol felteszi a drivert is, es menteni is tudsz benne.

(#112419) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy tudnatok ajanlani olyan ingyenes alkalmazast amit infras alkamazas, vasaroltam egy 3,5 mm-es ir remotet, de ahogy nezelodtem a play aruhazban az alkalmazasok nagy resze wifis.

Koszi.

Samsung S9

(#112420) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Letezik Youtube szuro program? Amivel korlatozni tudom esetleg a Youtube videokat? Mit igen,mit nem nezhet a gyerek rajta? :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112421) nyikszi válasza air (#112414) üzenetére


nyikszi
őstag

Még egyszer köszönöm, ez volt a megoldás :R Este már nem volt kedvem ezzel szüttyögni. Most mindkettő jó, remélem rendben is lesz a backup/restore.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112422) nyikszi válasza Jakuu (#112418) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszi, azt láttam, fel is fogom tenni, de ugye itt az LG-ről akarom átvinni a dolgokat.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112423) nyikszi válasza AMD Power (#112420) üzenetére


nyikszi
őstag

Szülői felügyelet bekapcsolása. [link]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#112424) punky10 válasza Víz Elek (#112419) üzenetére


punky10
addikt

Zazaremote,Anymote illetve Sure.Én ezt a 3-at használtam/használom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#112425) beg válasza AMD Power (#112420) üzenetére


beg
veterán

YouTube kids. Abban mást nem is tud nézni. Apk mirror oldaláról tölthető. [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112426) AMD Power válasza beg (#112425) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom szepen!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112427) Deck válasza beg (#112425) üzenetére


Deck
titán

Nem tudtam, hogy létezik ilyen így gyorsan kipróbáltam. A két unokaöcsém imádja :D
Köszi!

PS5

(#112428) beg válasza Deck (#112427) üzenetére


beg
veterán

Ráadásul hivatalos app, nem értem miért nem elérhető egy csomó országban.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#112429) nubreed


nubreed
veterán

Nem tudom, hogy hova lehetne fordulni a problémámmal, remélem itt elfér.

Június 26 -án a Gmail -en belül is, a GTalkot leváltotta a Hangouts. És azóta azt tapasztalom, hogy ha a számítógépen, gmail -be bejelenkezve használom a gmail -en belül chat felületet, ami tehát most már a Hangouts, és utána később bekapcsolom a mobil netet (vagy wifit, teljesen mindegy) a telefonon, nem tölti le a telefonon lévő Hangouts kliens a gmail/hangouts felületén bepötyögött chateléseket, magyarul nem szinkronizál össze. Visszafelé működik, tehát ha a telefont használom és később belépek a gmailbe és/vagy hangoutsba, ott megjelennek a telefonon történt chatelések az asztali/webes/gmail -es Hangoutsban. A június 26 -i váltás előtt nem volt ilyen gondom. Ez elég zavaró. Másnak is van ilyen gondja? Volna szerintetek erre valami megoldás?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#112430) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A google play-en ha írok egy alkalmazáshoz, majd a fejlesztő részéről jön rá válasz arra a választra tényleg nem lehet reagálni vagy csak nagyon el van dugva ez az opció?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#112431) kaciokos válasza Winner_hun (#112430) üzenetére


kaciokos
őstag

Én sem találtam rá lehetőséget, módosítottam az eredeti értékelést.

(#112432) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Google térképnél vagy here-nél hol lehet úti terveket elmenteni?

Az még jobb lenne, ha külön ki lehetne tenni az útitervet a főképernyőre... De sehol nem találok ilyet, még sima útvonal terv mentést sem...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#112433) Happi


Happi
tag

Üdv mindenkinek!
CIB mobilalkalmazást szeretnék használni, de regisztrációt követően a pinkód megadása után 131-es rendszerhiba kódot ír ki az alkalmazàs. Dátum, idő, időzóna automatikusra van állítva. Újra telepítés nem segített. Találkozott valaki ilyen problémával? Droid 6.0.

[ Szerkesztve ]

(#112434) zebede válasza Happi (#112433) üzenetére


zebede
őstag

"A regisztrációt követően „131-es hiba” hibaüzenetet írt ki az alkalmazás. Mi a teendő?
Ez a hiba akkor lép fel, ha a regisztrációs kódot SMS-ben megkapta, de azt az applikációba való belépés előtt nem aktiválta a CIB Internet Bankon."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#112435) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok! Ingyenes NFC tag író programot keresek. Van ajánlott esetleg? Köszönöm!

(#112436) Somatom


Somatom
veterán

Tudna vki segíteni Servers Ultimate konfigban? Ahhoz képest, hogy én szoktam itt ajánlgatni, elég komolyan bénázok. :(((
FTP -hez szeretnék Androidos TotalCommanderrel csatlakozni. Ha Simple szervert indítok, akkor nincs gond, de ez nem a legtutibb. Ha viszont "rendes" FTP -t, akkor a TC csatlakozáskor login hibát dob. Ez eddig rendben is lenne, de nem találom a szerver konfigban a user/pass megadás lehetőségét. Mit bénázok el?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112437) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

Van valami lehetőség arra, hogy a google fotókba (google photos) feltöltött 1080p videókat legalább 720p-ben (de jó lenne a max felbontás) vissza lehessen nézni?

Amit próbáltam: mobilon a böngészőben bejelentkezek a googlebe és el is indul a videó. De látszik, hogy butított a minősége és állítani nem lehet rajta, nincs olyan lehetőség, mint pl. YT-on.
szépen megy a videó, de max 480p lesz az. Ugye asztalin (pc) simán lehet állítani a minőséget, akár 1080p-re is.
Van a google fotók app (play-en), de addig nem tenném fel, amíg nem tudom biztosra, hogy azzal esetleg menne-e.

(#112438) vacs válasza nfsu17 (#112437) üzenetére


vacs
veterán

A google photos app-ban kell visszanézni és akkor lesz HD (bár a felbontást/minőséget állítani nem lehet, de kedvedért kipróbáltam és egyáltalán nem pixeles a visszanézett videó, szóval tuti van az 720p, de akár 1080p is)! ;)

(^)(>.<)(^)

(#112439) Bozek válasza Somatom (#112436) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ne FTP Native Server-t, hanem FTP Server-t csinálj, az előbbi ugyan gyorsabb, de kevesebb funkcióval bír. Utóbbinál tudsz felhasználókat is adni hozzá, azzal beenged. Az FTP Native Server nálam is bejelentkezési hibát dob, de egy februári XDA-s poszt szerint is hibás. Mondjuk érdekes, hogy azóta se javították.

(#112440) Somatom válasza Bozek (#112439) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Eddig is azzal próbálkoztam. Viszont megvan a hiba. Banális user error. A "users" fülre bökve azt írja, hogy nincs, autentikáció kikapcsolva. Ezen nem tudtam változtatni, miközben majdnem kiszúrta a szemem jobb felül a "+" ikon. :W

Azért az vicces, hogy a NAS -om gyárilag nem tud webDAV szervert, komoly terminálhuszárkodás kell a fehekkeléséhez. Az Androidos boxomon meg öt perc volt beállítani. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#112441) nfsu17 válasza vacs (#112438) üzenetére


nfsu17
veterán

ez jó hír, köszi, akkor lehet felteszem :R

(#112442) #72797440


#72797440
törölt tag

Melyik alkalmazás jelzi a hivó fél kilétét? pl. név/cég név.

[ Szerkesztve ]

(#112443) Bozek válasza #72797440 (#112442) üzenetére


Bozek
nagyúr

A telefonkönyv. :D

(#112444) Winner_hun válasza #72797440 (#112442) üzenetére


Winner_hun
félisten

Truecaller

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#112445) #72797440 válasza Winner_hun (#112444) üzenetére


#72797440
törölt tag

Ehhez rootolt telefon kell? Hívni lehet róla de a Samsung saját alkalmazása mutatja hívásfogadáskor a hívó felet.

(#112446) ViharVadász válasza #72797440 (#112445) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én nem rootolt telefonon használtam, és amikor valaki hívott egy pici kis értesítés formájában mutatta az idegen hívó nevét.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#112447) Fall-N válasza #72797440 (#112445) üzenetére


Fall-N
veterán

Vagy Tasker, E-Robot

Esemény: Phone Ringing (Tasker), Bejövő hívás (E-Robot), hívó telefonszáma

Task: Flash alert (Tasker), Toast üzenet (E-Robot) a tárgya meg a cég neve stb.

Egyszerűbb persze külön alkalmazással, meg persze a Tasker fizetős is, de sok apróbb problémára érdemes amúgy is automatizálót használni.

[ Szerkesztve ]

(#112448) arkone


arkone
aktív tag

Sziasztok!

Honor 8 telefonom van és csak sima panoráma van a kamera szoftverében, 3d anoráma nincs.

Előtte Nexus 5-öm volt, abban volt.

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy ki mit használ, ami jó is.

[ Szerkesztve ]

(#112449) vicces


vicces
addikt

sziasztok!

nekem olyan app kellene, ami kiirja a felső statusz sorban a mobilkapcsolat tipusat. a gond, hogy roamingolok és a telefonom ilyenkor csak egy R betűt rak ki és nem jelzi , hogy milyen adatkapcsolatom van.
rootolni viszont nem akarok.
üdv!

:)

(#112450) air válasza ViharVadász (#112446) üzenetére


air
nagyúr

Tehát nem volt bent a kapcsolataid között a hívó száma, de kiírta, hogy Kovács Béla hív?
Azt meg hogy?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.