Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87551) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A pej paci rakja habosra a mikrofos 3,141589265csáját.
Frissíteni kellett a gépemet, mert erőszakos, a win és most jelszavat kér a belépéshez.
Soha nem használtam jelszavat, mert otthoni gép!
Mi a szar írjak be? :W
Használhatatlanná teszi a gépemet, a mikrofos és még visszaállítani sem tudom, mert ahhoz be kellene először lépnem! :o
Milyen jogon tiltja le a saját gépem használatát. (Az asztalit ölte le.)
Az Unió mostmár v@l@gb@ rúghatná a beképzelt bagázst.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#87552) szabonagyur válasza Sztlaci (#87551) üzenetére


szabonagyur
félisten

Magától jelszó nem kerül csak úgy fel.

MS fiókot használsz?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87553) Formaster válasza Cs1csó (#87550) üzenetére


Formaster
addikt

Na igen, nekem a komplett alkalmazás szekció hiányzik. Gondoltam, hogy ez a kérdés elhangzik majd, őszintén azért, mert egy herélt windowst akartam. Ez az egész store, appok, meg minden számomra idegesítő egy oprendszerben és hogy wécézni nem enged microsoft kontó nélkül. Ezigáig nem is futottam bele semmibe, ami zavart volna, pedig viszonylag széles körű user vagyok, de ez most meglepett. Szóval a kérdés, be tudom szerezni, a HDR bővítő pakkot vajon?

(#87554) szabonagyur válasza Formaster (#87553) üzenetére


szabonagyur
félisten

Melyik Win10 kiadásod van? Szoktad frissítgetni? 1709 a minimum aminél megjelenik ha jól emlékszem és Enterprise is tudja, nincs nálam a laptopomon de azon van funkció ha jól rémlik.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87555) Formaster válasza szabonagyur (#87554) üzenetére


Formaster
addikt

Igen, rendszeresen frissítem, 1803-nál tart, de véletlen sem akar megjelenni.

(#87556) szabonagyur válasza Formaster (#87555) üzenetére


szabonagyur
félisten

De ott nézd amit a kolléga fentebb is írt.

Gépház - alkalmazások - videó lejátszás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#87557) Formaster válasza szabonagyur (#87556) üzenetére


Formaster
addikt

De ez az, hogy olyan ezen nincs :)) Ott vagyok, ahol a kollega, gépház, kezdőlap, de a kereső sem dob ki ilyet. Alkalmazásokra szintén semmi. :DDD

(#87558) Cs1csó válasza Formaster (#87553) üzenetére


Cs1csó
félisten

Értelek, én zsigerből gyűlölöm az összes UWP-s appot, szó szerint. Windows telepítés után szoktam ezt a két parancsot bemásolni és lefuttatni a POWER SHELL-be (amit rendszergazdaként futtatok)

"Get-AppxPackage -allusers | Remove-AppxPackage"

a másik:

"Get-AppxProvisionedPackage -Online | Remove-AppxProvisionedPackage -Online"

Ha akarod a OneDrive-ot lehet simán törölni a "Programok és szolgáltatások" között, SŐT az EDGE böngészőt is lehet gyalulni ezzel a kis programmal: [link] kis portable futtatod és kész.

Gondolkodtam már én is az LTSB - most már LTSC - verzión de nincs jogtiszta kulcsom mókolni meg nem akartam + tartok tőle mi az ami hiányzik stb.

Sajnos ezekben a verziókban van pár olyan hiányzó dolog ami vállalati közegben nem de otthoni felhasználásnál kibukhat.

+ ez a HDR dolog most jött be ha jól tudom a 1809-esbe és lehet hogy neked még nem az az Enterprise verzió van fent.

[ Szerkesztve ]

(#87559) Doky586 válasza Formaster (#87553) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"azért, mert egy herélt windowst akartam"

Aztán egyszer megkérded a barátnődet hogy miért tett bicskát a párnája alá?
Hát ő is heréltet akar... :DDD

A legális enterprise verzióhoz mindenképp tartozik hozzáértő renszergazda is. Kérdezd őt a hibával kapcsolatban. :B

[ Szerkesztve ]

(#87560) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.
Otthoni hálózat problémába ütköztem. Nem látja a 2 gépem egymást, így nem is tudom megosztani a dolgokat.
Az új windowsomnál sehol nem találom azt a lehetőséget hogy hálózat keresés.
Hova tüntette a ms?

(#87561) #35914496 válasza rita7107 (#87560) üzenetére


#35914496
törölt tag

Általában bekapcsolás után nem azonnal látszik a megosztás ...

Fájlkezelő
Hálózat

Jobb gomb
Frissítés

vagy

(Dupla visszafelé per mögé a keresett számítógép neve. Itt pl.: \\A)

[ Szerkesztve ]

(#87562) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!
Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyre írok, de megpróbálkozom, hátha.
Szóval egy ideje elég gyakran kapok bsodokat, és màr újra is telepítettem a gèpet, de ez se segített rajta. Most azon gondolkodom, hogy elképzelhetō valami tuning beàllítás nem tetszik a rendszernek, viszont eddig meg hibátlanul mūködött így. :(
A whocrashed nevū program kèt lehetōséget írt: az egyik hogy a lemezzel (gondolom az ssd-re gondol) van baj, a másik az pedig windows kernel, ami valószínūleg valami driver (csak ugye nem règ telepítettem újra az egészet)
Ramnak nagy valószínūséggel nincs baja, hiszen tegnap futtattam rajta egy memtest86-ot.
Valakinek valami ötlet esetleg hogy mit nézzek meg? :)

[ Szerkesztve ]

(#87563) Sub-ZeRo válasza Alcsi69 (#87562) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha van rajta tuning, akkor ved le gyári értékre és úgy nézd meg.

A BSOD mit mond, mire írja? Hibakód?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#87564) Jenne válasza Jenne (#87534) üzenetére


Jenne
senior tag

Sajnos a helyzet továbbra is változatlan. Nem sikerült megoldanunk. Csak tudnám, hogy a windows hova a jó francba tüntette el - vagy miért nem jeleníti meg azt a kis ablakot, amibe a jelszót kell beírni?
Nem az én gépem, de azért engem is bosszant az a hiba. Szerencsére nálam nem került fel ez az októberi nagy frissítés, mert időközben visszavonta a MS. De azért mégis...
Jöhet az újra telepítés. :O

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#87565) rita7107 válasza #35914496 (#87561) üzenetére


rita7107
aktív tag

Sajnos csak a upc routert mutatja. Ez azóta van, hogy feltettem egy frissen leszedett windowst. A másikat meg odaadtam a gyereknek. A szoftverek jogtiszták, így nem értem mert eddig nem tapasztaltam ilyent. :-(

A másik problémám szintén azóta, hogy a mellékelt képen látszik az új windows? Tudom evvel indult pár éve, de azután visszajött a régi asztal. Most megint ez van?

(#87566) Formaster válasza Cs1csó (#87558) üzenetére


Formaster
addikt

Köszönöm! Igen LTSB verzió fut, aminek eddig semmi hátrányát nem láttam, sőt mivel első sorban dolgozok a gépen, sokkal inkább előnyös volt. Viszont nem értem innen miért marad ki a HDR, mert ha valaki HDR tartalmakkal dolgozik, akkor ez így elég nagy cumi. Szóval elég valószínű, hogy marad az OS és építek egy HTPC-t, lap+proci van, de a továbbiak miatt akkor átzúzok egy HTPC topikba :R

(#87567) WWallace


WWallace
csendes tag

Sziasztok!

A Windows 10 1809-es verzióra való frissítését követően az értesítési központ nem működik megfelelően nálam. Jelzi ugyan buborékban, hogy 1-2-3-x darab értesítés van, azonban, ha lehúzom az értesítési területet, ott nem található semmilyen üzenet.

Találkoztatok már ezzel a problémával? Ha igen, van rá valami megoldás?

Köszönöm!

(#87568) Cs1csó válasza Formaster (#87566) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem a 1809-es LTSB(LTSC) verziót próbáld ki (írtad a 1803-as van fent) abban már lehet benne lesz.

rita7107

Itt kutakodj: Gépház - Személyre szabáls - Legyen teljes képernyős a Start - OFF

WWallace

Gépház - Adatvédelem - Háttérben futó alkalmazások - engedélyezve - gépház - engedélyezve

Gépház - Rendszer - Értesítések és műveletek - Alkalmazások és más küldők értesítéseinek megjelenítése - legyen engedélyezve és alatta is legyen a Gépház - BE -

(#87569) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Sziasztok!

Melyiket érdemesebb? Melyiket lehet vinni több gépre 1 időben, melyik a jobb a retail vagy az oem? Nagyon gyors sürgős válaszokat kérek. Köszönöm. :R

Windows 10 Professional OEM PC CD Key vagy Windows 10 Professional RETAIL PC CD Key

(#87570) #86564352 válasza Jenne (#87564) üzenetére


#86564352
törölt tag

Lehet a 1809 frissítés kinyírta a billentyűzetet és azért nem reagál a bejelentkezési képernyő. Ez ismert bug az új verzióval.

(#87567) WWallace Olvastam ilyen problémáról a 1809 meghülyíti az értesítéseket és fantom jelzéseket ad.

(#87565) rita7107 Nem így indul a Windows, csak ha benyomod a tablet módot vagy direkt átállítod a start menüt teljes képernyősre.

[ Szerkesztve ]

(#87571) Formaster válasza Cs1csó (#87568) üzenetére


Formaster
addikt

Köszi, úgy látom 1809 még csak LTSC-re van, LTSB nem támogatott. :R

(#87572) movax válasza Ga3rieL (#87569) üzenetére


movax
őstag

Az OEM egyetlen géphez kötött, nem tudod átvinni másra akkor sem, ha az előzőről törlöd. A Retail átvihető akárhány gépre, de mindig csak egyetlen gépen futhat (tehát nem megy egyszerre két-három-sok gépen).

(#87573) Ga3rieL válasza movax (#87572) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Akkor a retail kell nekem, ugye? És ahonnan linkeltem onnan nyugodtan meglehet venni, nem? Vagy is 1 próbát megér, vagy valami hasonlót?

(#87574) Cs1csó válasza Formaster (#87571) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyugi az LTSC az gyakorlatilag LTSB csak ez az új elnevezés, mostantól így fogják hívni ezt a termékvonalat:
Long Term Servicing Branch helyett: Long Term Servicing Channel

Itt írnak róla: Windows 10 LTSB becomes Windows 10 LTSC

Úgyhogy válts 1809 LTSC-re.

Géb89

Az OEM és a RETAIL kulcsok is egy időben csak egy gépen lehetnek aktívak. Ami több gépen is lehet egyszerre az valami VOLUME licence dolog ami tipikusan vállalatoknak értékesítenek. (nem tudom ez hogy működik de valami olyasmi lehet hogy egy kulccsal mondjuk lehet aktiválni 1000 gépet a cégen belül)

OEM: adott hardverhez kötött ami elsősorban az ALAPLAP tehát a többi alkatrészt lehet cserélgetni ha az alaplap meghal akkor a licenc is kuka. (esetleg lehet tovább vinni de az nem 100% el kell indítani egy aktivációval kapcsolatos hibaelhárítót és talán aktiválja a másik alaplappal )

RETAIL: ez egy örökös licenc nincs hardverhez kötve de egyszerre csak egy gépen lehet aktiválva.

Azt mondom Windows 10-ből MÁR érdemes venni egy RETAIL licencet mivel remélhetőleg akár 10+ évig is tudod vele használni az aktuális gépedet.

(#87575) Ga3rieL válasza Cs1csó (#87574) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

akkor amit linkeltem, és ahonnan, azt nyugodtan megvehetem onnan? Windows 10 Professional RETAIL PC CD Key ?

[ Szerkesztve ]

(#87576) Cs1csó válasza Ga3rieL (#87575) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz nem tudom hol érdemes venni Windows 10-et, és hogy ez az oldal amit linkeltél mennyire megbízható. Tedd fel kérdésbe most, hogy már tisztázódott hogy egy RETAIL WINDOWS 10 PRO licencet vennél, biztos van aki tud megbízható oldalt.

Egyszer már itt ezt ajánlották DE nem tudom, hogy ez is mennyire megbízható: [link]

Amúgy itt a különbség - nem biztos hogy mindenkinek szükséges a PRO - a két verzió között:

[ Szerkesztve ]

(#87577) Ga3rieL válasza Cs1csó (#87576) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Oké, köszi.

Esetleg vagy ez ebay, az hogy múködik, megkapom rögtön emailbe a kódot,vagy hogy adják? Mert most nézem ott még sokkal olcsóbb. Microsoft Windows 10 Pro Professional 32 or 64 Bit RETAIL Genuine License Key Vagy aki annyira ért hozzá, esetleg segítene megvenni, és azonnal visszautalom neki azt a pénzösszeget, amennyibe kerül-t.

Hát nem nagyon biztató,hogy oly sokat kell rá várni :F

[ Szerkesztve ]

(#87578) Cs1csó válasza Ga3rieL (#87577) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na az EBAY tipikusan veszélyes terep: semmi sem garantálja, hogy a megvett kulcsod x nap után is működőképes marad. Talán egy OEM kulcsot így vásárolva még okés a dolog hiszen miután aktiváltad a gépedhez kötődik a licenc de egy RETAIL kulcsot CSAK MEGBÍZHATÓ forrásból vennék. Hogy 3-5-10 év múlva is nyugodtan tudjam használni.

(#87579) Ga3rieL válasza Cs1csó (#87578) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Vagy akkor szerintem inkább megpróbálom a HRK oldalról megvenni, és azt rögtön meg is kapom. És gondolom bármeddig is felhasználható a kulcs ha netán nem is kell most rögtön.

(#87580) Formaster válasza Cs1csó (#87574) üzenetére


Formaster
addikt

Jól látom, hogy a 1809-et a hobákra hivatkozva visszavonták? :U

(#87581) vlevi válasza Formaster (#87580) üzenetére


vlevi
nagyúr

kb 2 hete erről szól a topic... :K

(#87582) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Kérdezni szeretném a mostani 2018. októberi Rev.2. ( rev2. elvileg már javítva van az elsőben lévő hibák ) frissítést már rá lehet engedni a gépre? Vagy hagyjam kikapcsolva a Winaero Tweaker-ben az Update-t .

(#87583) Formaster válasza vlevi (#87581) üzenetére


Formaster
addikt

Elnézést, igazából wc-zni sncs tisztességesen időm, így nem olvastam vissza. Bocs a felesleges információért :DDD

(#87584) WWallace válasza Cs1csó (#87568) üzenetére


WWallace
csendes tag

A javaslatod valóban megoldotta a problémát!

A Háttérben futó alkalmazások engedélyezését kilőtte ezek szerint a frissítés. Vagyis, fogalmam sincs eddig engedélyezve volt-e, mert soha nem pillantottam rá; de feltételezem igen, mert a frissítésig nem volt gondom az értesítések megjelenésével.

Köszönöm a segítséget!

(#87585) kidnou válasza WWallace (#87584) üzenetére


kidnou
senior tag

Most mi a helyzet az 1809 táján? Elvileg visszavonták, most meg nekiállt nálam letölteni. Gyorsan halasztottam, biztos ami biztos

(#87586) rita7107 válasza #35914496 (#87561) üzenetére


rita7107
aktív tag

Sajnos még mind a 2 problémám meg van. :W
Se a normális asztal, se a 2 gép összekötése nem megy. :W
Az gépház beállítása ugyan úgy van mint a gyerek gépén. Egyedül a windows verzió száma különbözik.
Nekem 1803, nála 17xx.

(#87587) energy4ever


energy4ever
addikt

Asszony megkapta a regi gepem, rajta a win10-emet is. Mindent ugy szeretne hasznalni, ahogy en hasznaltam, ezert nem akarjuk ujrarakni.

Bejelentkezesi adatokat(email, stb) hol lehet valtoztatni? Minden bejelentkezest kovetoen feldobja, hogy proble a Microsoft fiok-kal. Nyilvan azert irja ki, mert en az uj gepemen az uj win10-emmel bejelentkeztem ugyan abba a profilba.

(#87588) Geth válasza energy4ever (#87587) üzenetére


Geth
addikt

Nyilván nem azért írja ki :)

(#87589) VGYke


VGYke
addikt

A seprű (lemezkarbantartó) update után ez alatti tartalmakat is törli: C:\Users\Név\Downloads\Tartalmak :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#87590) #35914496 válasza rita7107 (#87586) üzenetére


#35914496
törölt tag

Már az első napon frissítettem.
A megosztásokkal nincs problémám.
Telefonról vagy táblagépről tudjátok ellenőrizni?
(Pl.: Androidos Total Commander + LAN Plugin)

Valami miatt két Windows-os gép nehezebben látja egymást.

Androidos eszközökről vagy Linux alapú médialejátszóról hamarabb látszik.

Még egy tipp:

Az előbb javasolt ablakba a \\Számítógép név helyett próbálj meg \\IP címet írni.

Pl:

\\A helyett \\192.168.1.10

(Ahol az A nevű számítógép IP címe: 192.168.1.10)

Akkor hatásos, ha név feloldási probléma miatt nem látod.

+++

A 10 perce alvó módból visszakapcsolt B gépet a folyamatosan működő A gép még nem látja.
B gép viszont eléri az A megosztásait.
Egy idő után mindkét gép látja egymást.

[ Szerkesztve ]

(#87591) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Elolvasva az első hsz-t nem lettem okosabb, az SSD szóra meg milliónyi találatot kaptam.
Van egy csudajó laptopom - DELL Inspiron 3537, paraméterei az adatlapomon - , amihez gyárilag járt W10 Home.
Ez ugyebár géphez kötött licence.
Vettem most egy SSD-t, de hogyan tudom úgy beépíteni ill. migrálni rá a rendszert, hogy a win továbbra is legál legyen? Teljesen átmásolni nem tudom/akarom, mert a vinyó 500as, az SSD 128-as, plusz a licence miatt át sem menne gondolom, mert megváltozik a hw azonosító. (Simán mondhatok hülyeséget, de a lényeget értitek. Nyugodtan javítsatok ki!)

Köszi előre is! :R :R :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#87592) King Unique válasza MittuDomain_ (#87591) üzenetére


King Unique
titán

Ott van a népszerű a Macrium Reflect, vagy egyéb program ilyen célra. Sőt, némelyik SSD-nél maga a gyártó is biztosít szoftvert a rendszer klónozásához. Ha pedig nagyobb a forrásmeghajtó (HDD) tárolókapacitása, illetve a rajta lévő partíció(k) mérete az SSD-nél, az sem feltétlen gond, ami egy másik topikban részletezve van.

A rendszermeghajtó cseréje egyébként nem befolyásolja a Windows 10 aktiváltságát, tehát ilyen szempontból tökmindegy, hogy kicseréled-e a HDD-t SSD-re, vagy sem. Akkor jelent gondot, ha komolyabb (pl. alaplapcsere), vagy teljes (új gép) hardvermódosítás történik. De akár még ilyenkor is megoldható az újraaktiválás, legalábbis pl. egy alaplapcsere esetében.

(#87593) margithid:
Az előbb linkelt programokkal lehet általában mentést is készíteni a rendszerről egy lemezképfájlba, nem kizárólag csak klónozáshoz használhatók. De egyébként lehet lemezképet készíteni a Windows 10 beépített eszközével is, valamint helyreállítási meghajtót létrehozni pl. egy pendrive-ra.

[ Szerkesztve ]

(#87593) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Kezd elhasználódni az SSD-m, igy nem ártana backupot készíteni a rendszerről.
Kell valami segédprogram, vagy alapból win10 is meg tudja oldani valahogy?
Lehet USB kulcsos telepítőt is csinálni, hogyha megadja magát a rendszer, akkor arról telepítsem a backupot?
Ha igen, akkor mekkora USB-s kulcsra van szükség?
Köszi

(#87594) #35914496 válasza MittuDomain_ (#87591) üzenetére


#35914496
törölt tag

Ne magad cseréld le.
Keress egy informatikus ismerőst.

Lemezképet készít a régiről.
Felmásolja a lemezkép alapján az SSD-re.
Kicseréli.

Gyakorlat nélkül ez nem olyan egyszerű feladat.

(#87595) Cs1csó válasza kidnou (#87585) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 1809-es TISZTA telepítéssel nyugodtan mehet fel, update-el is ha a user mappában nincs adatot - én ott nem tárolok semmit - mert ott szokott kavarni de ha nincs ott semmi akkor ugye nincs kavarás.

(#87596) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Távoli asztalnál hogyan lehet beállítani, hogy a felbontás FIX legyen mindig?

Tehát van egy számítógép, amire csatlakozom, ennek a monitorja FullHD-s.
Ha pl. laptopról csatlakozom, akkor a laptop natív felbontására állítódik, vagy ha telefonról, akkor annak a felbontására.

Az lenne jó, ha fixen FULLHD felbontásban lenne, és ha kisebb a megjelenítő képernyő, akkor húzkodni kelljen, vagy pedig nyomorítsa be, de a felbontás maradjon az eredeti.

(#87597) kidnou válasza Cs1csó (#87595) üzenetére


kidnou
senior tag

User mappában nem tárolok semmit, csak írtak kék halálról is. Most se kedvem se időm újra rakni a rendszert nulláról

(#87598) Laszmen válasza RAiN91 (#87596) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Sziasztok! Bocsánat ha már volt kérdés, de visszaolvasva nem találtam ilyen témát..

Próbálnám frissíteni a Windows 10-et, fel is ajánlja hogy kellene frissíteni,de amikor rányomok a frissítésre akkor kiírja hogy sikertelen "Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak (0x80070424) hasznát veheti." ezzel a szöveggel, próbáltama hobakódra rákeresni, de amint megcsináltam a leírást, frissítettem volna erre kijött egy újabb hibakód, ezt eljátszottam 3x de meguntam, mi lehet a probléma???

(#87599) #86564352 válasza VGYke (#87589) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha bepipálod akkor igen. Alapból nem törli.

(#87600) #35914496


#35914496
törölt tag

Van egy nagyon egyszerű megoldás a

Windows 10 értesítési ablak nem működik

problémára.

Indítsd újra az Windows intézőt

Feladatkezelő (Pl.: Ctrl/Alt/Del)
Folyamatok
Windows intéző
Újraindítás

A jobb gomb hatására előugró menü tartalmazza az újraindítást.

Nekem ezzel megjavult, a frissítés után csak ennyi problémám keletkezett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.