Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8328) King Unique válasza Stirlitz (#8327) üzenetére


King Unique
titán

Már mért lenne az, főleg a 8.1 esetében, asztalra bootol, desktop ott is szinte uaz, a Start menü hiányát leszámítva, mint a 7-esnél? A modern felületet meg nem kötelező használni, ha vki nem akarja, főleg átlagos felhasználás esetén nem.
Classic Shellt én csak teszteltem, nincs rá szükségem, mert 8-asnál a Start gomb menü + kezdőképernyő kombó bőven megfelel. 10-esnél meg leírtam nem egyszer, hogy mi a gond. Modern felület visszalépés, pakoljak fel rá x db programot, ami visszaadja a korábbi rendszer megoldását? 100-125% képernyőfelbontás állításához is rakjak fel külön progit, vagy cseréljem más felbontású laptopra, hogy normálisan működjön? Hát nem, minek, ha az előző 2 Windowsnál teljesen ok?
Én pont, hogy nyitott vagyok az újra, nem ragadtam le a Win7 szintjén, mint oly sokan, de csak azért nem kell minden téren ajnározni a Win10-et, mert ezt teszik a cikkek, meg itt egyesek. Ha visszaolvasol a topikban, láthatod, hogy másnak is akad vele gondja, vagy épp nem minden téren tetszik nekik. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.