Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) pzstm válasza JamesHun (#8199) üzenetére


pzstm
titán

én azt mondtam hivatalosan. Más kérdés,hogy nem tudok olyanról, hogy ha supportot felhívtad ne aktiválták volna be, annak ellenére, hogy OEM volt a kulcs nem Retail. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8202) justaview válasza JamesHun (#8199) üzenetére


justaview
őstag

Ilyen nekem is volt, de ez a magyar MS jóindulata csak.
USA-ban pl. ez nagyon nem megy!

(#8203) Воланд válasza JamesHun (#8199) üzenetére


Воланд
titán

windows 7-nel is ugyan igy mukodott, aktivalas soran a hw elemekbol generalt egy id-t es ahhoz volt kotve az aktivacio. ha ez az id megvaltozott, akkor jott az ujraaktivalas, ami lehetett akar telefonos is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8204) pzstm válasza Воланд (#8200) üzenetére


pzstm
titán

nos, ha van egy retail Win7-ed, akkor egy évig ingyenes az Upgrade Win10-re ugyebár. Ez a Windows 10 viszont az épp aktuális HardwareID-del rendelődik össze. Ha rá két évre kidobod az alaplapot akkor már nem lesz ingyen a frissít5és...legalábbis jelenleg...de ennyire ne szaladjunk előre...várjuk meg az első ingyenes év végét mi fog változni meg mi marad ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8205) Воланд válasza pzstm (#8204) üzenetére


Воланд
titán

aha, szoval a retail-bol csinalnak oem licencelest. remek. ez a ne szaladjunk elore meg jo vicc, amikor harom hettel a megjelenes elott meg mindig nem lehet tudni, hogy hoygan fog mukodni a frissites. pedig egy normalis faq megirasa es kozzetetele kb negyed ora lenne.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8206) pzstm válasza Воланд (#8205) üzenetére


pzstm
titán

ezt a készülő FAQ-ból szedtem ki.

A ne szaladjunk előre dolgot nem erre értettem, ez jogos. Arra, hogy 1 éven túl lehet azt mondják mi lesz, meg mi nem, de utána megváltoztatják a dolgokat mégis.... :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8207) justaview válasza pzstm (#8204) üzenetére


justaview
őstag

Ha retail-ből retail lesz a W10 frissítés után is, akkor nem rendelődhet össze a Hardware-el !

Egy retail (pl. ) W8.1-et upgrade-elek W10-re, akkor a W10 ismerni fogja a W8.1 kulcsát egészen addig, amíg ugyanazon a gépen vagyok, vagy ugyanazon újrarakom, akárhányszor.

Amennyiben más gépre költözöm, akkor ott van az eredeti retail W8.1 lemezem, amit ráteszek az új gépre, majd föléje rakom a W10 upgrade-et ismét, akár egy év után is. Az MS-nek illene megoldania azt, hogy a W10 retail-alapwindows esetében csak az eredeti retail windows-al kösse össze magát, a PC-vel ne!

(#8208) 0xmilan


0xmilan
addikt

Találkozott már valaki olyannal, hogy egy éjszaka alatt a sleep mode-ból egyszerűen kikapcsol a gép? (Ha csak rövid ideig hagyom aludni, akkor rendesen ébred utána.) Viszont bekapcsoláskor nem kérdezi meg, hogy Win7 vagy Win10 induljon, hanem egyből bootol a 10-es, szóval valahogy mégis tudja, hogy mi a dolga.
Ez bug vagy feature?

(#8209) pzstm válasza justaview (#8207) üzenetére


pzstm
titán

1 év után isupgradelheted, de a jelenlegi feltételek szerint már nem ingyenesen 1 év után :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8210) Falcon C. válasza justaview (#8207) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Itt ezt írják:

When I upgrade a preinstalled (OEM) or retail version of Windows 7 or Windows 8/8.1 license to Windows 10, does that license remain OEM or become a retail license?

If you upgrade from a OEM or retail version of Windows 7 or Windows 8/8.1 to the free Windows 10 upgrade this summer, the license is consumed into it. Because the free upgrade is derived from the base qualifying license, Windows 10 will carry that licensing too.

If you upgrade from a retail version, it carries the rights of a retail version.

If you upgrade from a OEM version, it carries the rights of a OEM version.

Full version (Retail):

- Includes transfer rights to another computer.

- Doesn't require a previous qualifying version of Windows.

- Expensive

Upgrade version (Retail):

- Includes transfer rights to another computer.

- require a previous qualifying version of Windows.

- Expensive, but cheaper than full version

OEM :

OEM versions of Windows are identical to Full License Retail versions except for the following:

- OEM versions do not offer any free Microsoft direct support from Microsoft support personnel

- OEM licenses are tied to the very first computer you install and activate it on

- OEM versions allow all hardware upgrades except for an upgrade to a different model motherboard

- OEM versions cannot be used to directly upgrade from an older Windows operating system

What happens if I change my motherboard?

As it pertains to the OEM licenses this will invalidate the Windows 10 upgrade license because it will no longer have a previous base qualifying license which is required for the free upgrade. You will then have to purchase a full retail Windows 10 license. If the base qualifying license (Windows 7 or Windows 8.1) was a full retail version, then yes, you can transfer it.

From the end user license agreement:

15. UPGRADES. To use upgrade software, you must first be licensed for the software that is eligible for the upgrade. Upon upgrade, this agreement takes the place of the agreement for the software you upgraded from. After you upgrade, you may no longer use the software you upgraded from.

17. TRANSFER TO ANOTHER COMPUTER. a. Software Other than Windows Anytime Upgrade. You may transfer the software and install it on another computer for your use. That computer becomes the licensed computer. You may not do so to share this license between computers.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#8211) kaszaf válasza pzstm (#8197) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

" very attractive Windows 10 upgrade offers"

Erre tipp van esetleg, nagyságrendileg mekkora összeg lehet?

(#8212) justaview válasza pzstm (#8209) üzenetére


justaview
őstag

Igen, ezt értem.

Tehát van egy W 8.1 Retail változatom.
2015. augusztus 1-én upgradelem W10-re ingyen.
Ahogy (#8210) Falcon C. is idézi, és többször elhangzott már: OEM-ből OEM lesz, Retail-ből Retail.

Vagyis 2015. augusztus 1. után lesz egy W 10 Retail változatom (a W 8.1 retail miatt), amit bármikor átvihetek szabadon egy másik gépre -- 5 év múlva is (!), mert hogy Retail!

Ha Te is így értetted, akkor ugyanazt gondoljuk. :)

...az más kérdés, hogy kell-e az eredeti 8.1 lemez az átvitelhez?

[ Szerkesztve ]

(#8213) pzstm válasza justaview (#8212) üzenetére


pzstm
titán

jogos...megköreztettem most én is...szólok a field managereknek, ugyanis MS-en belül is úgy látom, hogy érintetteknek sem teljesen tiszta még....(illetve a van a gépemre telepítve Windows az kétértelmű, mert Retail és OEM is lehet a gépemhez....és mégis azt mondták, hogy HardwareID-hoz köti az install-t utána)

Szóval igen: retailből, retail, OEM-ből OEM lesz. ISO letöltésről senki semmit nem tud még mondani :U :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8214) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Olvasgatom a topikot, bár nem próbálkoztam a Win 10-el, és a terveim szerint majd valamikor jövő tavasszal frissítek a Win 7-ről, amikorra már lesz elég tapasztalat. Egy alapvető dolog nem világos számomra. Tehát, jól gondolom-e azt, ha majd frissítek a 10-esre, akkor a Win 7 végleg eltűnik a gépről, vagyis nem lesz arra lehőtég, hogy a rendszerindításnál kijelölhetem, hogy melyik op. rendszer töltsön be ?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#8215) pzstm válasza kaszaf (#8211) üzenetére


pzstm
titán

nulla infóm van erről.

Jövő kedd este sok mindennel kapcsolatban remélhetőleg okosabb leszek majd én is már :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8216) pzstm válasza justaview (#8212) üzenetére


pzstm
titán

nagyon úgy fest, hogy gépcserénél igen, kell a 8.1, ugyanis:

Windows 10 is registered to the device, so you can purchase additional memory, change your VGA, HDD/SSD, but not your motherboard.

tényleg jövő héten egy-két gyakorlati például szolgáló kérdést felteszek......

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8217) justaview válasza pzstm (#8216) üzenetére


justaview
őstag

nagyon úgy fest, hogy gépcserénél igen, kell a 8.1, ugyanis

Nincs ezzel gond, korábban is így működött a retail upgrade, csak most az 1 éves ingyenes időkorlát miatt nehogy 2 év múlva egy gépcserénél kezdjen kiabálni a W10, hogy vegyem meg. :N

(#8218) King Unique válasza Sub-ZeRo (#8171) üzenetére


King Unique
titán

Akkor a te készülékedben van hiba / korlátozás, mert nálam is UEFI van, de MBR. UEFI-t kikapcsoltam és simán ment a telepítés külső merevlemezre, sőt onnan a rendszerindítás is. De a WinToUSB-vel csinálva az USB 3.0 külső vinyóról, 3.0 portban még a Win7 is indult, amiben nincs natív 3.0 támogatás (gondolom 2.0 módban működött a port).
UEFI esetén mintha olvastam volna olyasmit, hogy külön hozzá kell adni, ki kell választani az USB-s telepítőmédiát a menüben (UEFI), az se megy, abszolút fel sem ismeri? Hát az cinkes....

(#8219) Sub-ZeRo válasza King Unique (#8218) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet a recovery partíció miatt van gubanc. Mert vanegy recovery -m. Amúgy is szeretnék ssd-t bele, majd azzal megoldom akkor.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8220) kaszaf válasza pzstm (#8215) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Köszönöm!

Tehát összefoglalva (csak 8.1-es ugrade esetén):

- Ha retail rendszerről upgradelek 10-re akkor később cserélhetek alaplapot és maradok retail 10en.
- Ha oem-ről akkor új licence kell. Gondolom ha alaplaphiba van garidőn belül és pont ugyan olyan lapot nem tudnak adni akkor telefonon aktiválhatok.
- Illetve ha maradok insider akkor arra is az oem feltételek mérvadóak.

Nekem ez jött le az eddigiekből.

(#8221) pzstm válasza kaszaf (#8220) üzenetére


pzstm
titán

amíg insider vagy és Insider ISO-kat telepítesz és azokat frissíted, akkor csak MSA kell és megy minden. Nyilván alaplapcsere után is felrakhatod a legfrissebb Insider buildet ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8222) pzstm válasza justaview (#8217) üzenetére


pzstm
titán

nem kell megvenned majd ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8223) King Unique válasza Sub-ZeRo (#8219) üzenetére


King Unique
titán

Nálam is van recovery, aztán mégis ok a dolog.
Szerintem az eltérő UEFI beállítások, korlátozások okozzák a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#8224) kaszaf válasza pzstm (#8221) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Van retail win 8-am de szerintem maradok insider. 10162-es builden is tökéletesen fut minden amire szükségem van és a 8-on is használtam már. Az újdonságokra meg nyitott vagyok.
Egy kivétel van a Ghost Recon. 2001-es ősrégi program nem csodálom, hogy vacakol.

(#8225) pzstm válasza kaszaf (#8224) üzenetére


pzstm
titán

és gondolom a tegnap megjelent 10166-al sincs bajod ;) Vagy még nem raktad fel? :)

Jó hát 2001-es, azért az már IT tekintetében kőkorszak kb.... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8226) kaszaf válasza pzstm (#8225) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Fent van teszt jövő héten.

GR meg érdekes, ablakban fut, de teljes képernyőn villog mint egy stroboszkóp.
Lehet később megoldódik.

Ősrégi igaz de ez az egy olyan fps van amit egy kézzel is lehet normálisan játszani. Ez sajnos fő szempont lett nálam.

(#8227) premete válasza pzstm (#8225) üzenetére


premete
veterán

Nekem az a fő bajom mindkettővel, hogy mobilneten nem szedi le a frissítéseket, hiába engedélyezem az upadete-nél és állítom a kapcsolatatot "non metered"-re.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8228) pzstm válasza kaszaf (#8226) üzenetére


pzstm
titán

ohh értem és sajnálom, amiért ez szempont lett, még részleteket nem is ismerve :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8229) Sub-ZeRo válasza King Unique (#8223) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet. Majd az ssd-nél kiderül, mi lesz. Köszönöm a segítségedet!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8230) FollowTheORI válasza justaview (#8212) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos ez szerintem úgy működik majd, hogy a fiókodhoz kötik a dologot és a fiókodon belül letöltheted majd a w10 iso-t és aktiválhatod is a fiókoddal a régi feltelpítése nélkül.

Szerintem technikailag most is el fogja fogadni a telefonos aktiválást OEM és Retail esetben is.
Csak jogalapod nem lesz (OEM), illetve lesz (Retail) a használatához. De működni fog és aktivált lesz mindkettő.
Innentől meg mindenki eldöntheti, ahogy eddig is hogy jó ez így neki vagy sem. :)

Ha meg mégis szigorítanak, akkor OEM esetben nem fog működni mostantól az újraaktiválás új gépen.
Retail esetben meg működni fog. Ennyi.
Nem rocket science ez. MS majd eldönti... de szerintem marad minden ahogy most is van.

Ami viszont lehet nem fog menni az az újraeladás.
Mint ahogy Steam esetében itt is fiókhoz van kötve a használati jogod... vagy pedig a fiókod kell eladnod.
Persze ezt meg nem teheted meg elvileg. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8231) pzstm válasza FollowTheORI (#8230) üzenetére


pzstm
titán

Fiókot nem kötelező használni. Aki nem fog, ott nehezen köthetnék hozzá, ezért lesz Hardver ID ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8232) FollowTheORI válasza pzstm (#8231) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor meg méginkább marad minden úgy ahogy most.

Viszont akkor tényleg érdekes hogy oldják meg a kulcs nélküli W10 hordozhatóságot? :)
Vagy pedig mégiscsak lesz kulcs.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8233) tatararpad válasza FollowTheORI (#8232) üzenetére


tatararpad
őstag

Vagy pedig fiókkal lehet hordozni majd fiók nélkül meg nem. És úgy mint officeban lehet majd kattingatni a gépeket meg minden :DDD

(#8234) justaview válasza FollowTheORI (#8232) üzenetére


justaview
őstag

Vagy az alap-retail-windows kulcsát elfogadja a W10, mikor átrakom másik gépre.
Sőt, ha amúgy is kell majd a Retail (pl. 8.1) alap lemez az átköltözéshez, akkor az települ először, aztán megy rá a W10, ami látja, hogy egy retail cucc van alatta, és nem kér semmit (mint nekem tegnap az oem telepítésnél).

Bár ebben az esetben a W10-nek azt is tudnia kell, hogy anno az 1 éven belül már egyszer upgradeltem ingyen, hogy a költözésnél, mondjuk 2016. szeptemberben, ne sikítson, hogy most mit csinálok. :)

Megoldás lehet pl., hogy (az 1 éven belüli) ingyen retail upgrade-nél kiír egy kulcsot, amit meg kell jegyezni!
...de majd MS megoldja időben. :)

[ Szerkesztve ]

(#8235) #33253120 válasza Warter (#8187) üzenetére


#33253120
törölt tag

Úgy, hogy az ingyenesség upgrade-re van. Tehát elvben te már frissítettél a legális W7-ről W10-re. Ott meg azzal kezdünk, hogy jelentkezz be, vagy csinálj új fiókot... Ekkor a W7 kulcsot már hozzá is rendelik az accodhoz...

De ez csak sacc, ha hülyeséget írtam javítson ki valaki...

(#8236) justaview válasza #33253120 (#8235) üzenetére


justaview
őstag

Ott meg azzal kezdünk, hogy jelentkezz be, vagy csinálj új fiókot...

Nem kötelező az MSA, Win7-nél nincs is, és a rátelepített W10 sem tette kötelezővé, futott tovább anélkül simán (legalább is oem-nél).

(#8237) bon


bon
őstag

A tegnap megjelent 10166-os build-ből nincs hivatalosan letölthető ISO változat?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#8238) savior válasza bon (#8237) üzenetére


savior
őstag

Itt találsz linkeket: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#8239) azopi74 válasza justaview (#8236) üzenetére


azopi74
addikt

De azt simán megteheti a MS, hogy az ingyenes upgrade feltételévé teszi az MSA-t.

(#8240) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bocs, ha vótmá:

RTM SignOff schedule

15/07/01 - start
15/07/06 - rtm1
15/07/09 - rtm2
WPC
15/07/16 - rtm3
15/07/22 - deadline1
15/07/24 - deadline RTM gold

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8241) Воланд válasza azopi74 (#8239) üzenetére


Воланд
titán

akkor ezt mondtak volna akkor, amikor eloszor bejelentettek az ingyenes frissitest. es a legutobbi blogpostban - ami a frissiteshez kapcsolodott - ki volt kotve, hogy nem kell az os hasznalatahoz msa, csak bizonyos funkciokhoz (pl store).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8242) justaview válasza azopi74 (#8239) üzenetére


justaview
őstag

Megteheti, de ezzel korlátozta a korábbi licenszemet (de valószínűleg megteheti).

(#8243) t72killer válasza t72killer (#8240) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha valaki kedve van egy kis kínai terméshez: 10176 leak, letöltés innen.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8244) FollowTheORI válasza justaview (#8242) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mármint miben korlátozná? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8245) justaview válasza FollowTheORI (#8244) üzenetére


justaview
őstag

Jelenleg használhatom a windows-omat MSA regisztráció, illetve bejelentkezés nélkül is.
A (fórumtárs által vázolt típusú) upgrade-el ez a szabadság megszünne, vagyis a régi retail W8.1-et akárhogy használhatom, az új retail W10-et pedig már csak MSA-val.
Ugyanakkor ha 2015.07.29 után veszek egy retail W10-et, azt használhatom bárhogy, nem kell hozzá MSA.

Ez korlátozás.

[ Szerkesztve ]

(#8246) tatararpad válasza justaview (#8245) üzenetére


tatararpad
őstag

Nem biztos hogy kötelező használni azzal, lehet csak pl. aktiváláskor kell bejelentkezned hogy ellenőrizze a jogosultságod, nem pedig összekapcsolni a helyi fiókot MS fiókkal meg egyéb szarság.

(#8247) justaview válasza tatararpad (#8246) üzenetére


justaview
őstag

Ez, amit most Te említesz már egy újabb megoldás. Én eddig másra reagáltam.
(Megjegyzem, ezek mind hipotézisek. :) )

Egyébként a (korábban itt leírt) tegnapi win7-es upgrade-emnél még ilyen sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#8248) tatararpad válasza justaview (#8247) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem sok minden csak július 29. után fog kiderülni amikor ténylegesen elkezdődnek az upgradek nem előzetes hanem végeleges verziókra, és előjönnek a tapasztalatok. Addig minden csak találgatás persze.

(#8249) justaview válasza tatararpad (#8248) üzenetére


justaview
őstag

Ez így van. :)
Szerintem pzstm-től jövő hét közepe felé már kapunk némi plussz információt.

(#8250) Воланд válasza tatararpad (#8248) üzenetére


Воланд
titán

nem. lesz majd blogposzt a temaban, csak meg senki nem ert ra, hogy megirja. ;] Gabe kb ket honapja irta eloszor twitteren, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.