Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112861) kende.zalan


kende.zalan
csendes újonc

Sziasztok!

Remélem jó topikban érdeklődöm, azzal kapcsolatban, hogy szerintetek miért fagy ki rendszeresen a 10-es rendszer? Egészen pontosan arról van szó, hogy összeállíttattam szaküzletben egy asztali gépet win10-es oprendszerrel. Kértem rendszertelepítést, illetve bios frissítést is. Eddig "türelmesen" figyeltem a jelenséget, de már most egyre inkább nem értem. Van, hogy hosszabb ideig nem tapasztalható a kék képernyős jelenség, de van olyan is, hogy megnyitok egy böngészőt két-három kattintás, és már írja ki a (egyébként általában más-más kék képernyős hibaüzenetet). Ma is elkezdtem játszani egy játékkal, indítást követően pár perc és kék kijelzővel újraindult a gép. Minden hardver frissítése, illetve a win10 frissítése is a legújabb. Nem piszkáltam semmit külön, valóban hozzáértőkre bíztam ebből adódóan is a telepítést, összerakást. Egyébként a másik gépen még a 7-et használom, nagyon új nekem ez a 10-es rendszer. A 7 nem produkált ilyeneket, azt is gyárilag vettem a géppel, és tökéletesen működik. Próbáltam utánanézni a Microsoft weboldalán is a különböző üzeneteknek, de nem értem tényleg a hiba okát. Minden hardver gyári, frissítések aktuálisak..
Esetleges válaszaitokat előre is köszönöm szépen!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.