Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107537) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,
Egy kis segítséget kérnék:
Adott egy Win10 (nem crackelt, eredeti), amit nemrégiben újratelepítettem. A rendszer egy 1 TB-os SSD-n van, ami 200 (c)/800-as (d) megbontásban van partícionálva, 200-on a rendszer, 800-ason pedig a telepített játékok (Steam, Uplay, XBOX meg a többi).
Na most a problémám, hogy a többi kliens eddigi használatából kiindulva nem töröltem a meghajtót, hanem azt hittem, hogy majd felismertetem vele a telepített játékokat. A Steam/Uplay-nél ez ugye két kattintás, de az XBOX most megszívatott egy "kissé"
A korábbi win csinált egy WindowsApps mappát, amiben benne vannak a játékok, de ehhez semmilyen hozzáférést nem engedélyez nekem, azaz
* törölni nem engedi a mappát,
* az XBOX app nem ismeri fel mint korábban letöltött és telepített játék,
* a TC-ben nullának írja a méretet, de ha belemegyek, akkor ugye látszik a hiányzó ~105 GB-nyi hely, de semmiképpen nem tudom törölni,
* illetve az XBOX app elirányít az "Új tartalmak mentési helyének módosítása" menühöz, ahol szól is, hoghy egy másik eszközről származó alkalmazások vannak, kérdezi, hogy akarom-e törölni, de IGEN-re kattintva, sikertelen művelet és 0x8007005-ös hibakód, ami elég általános.

Mit lehet ezzel kezdeni?
Nekem már az is elég lenne ha le tudnám törölni a francba az egész mappát. :F
Előre is köszönöm a segítséget! :R

;) - The Power of the Light Side

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.