Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100151) vlevi válasza nicu71 (#100143) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sőt, már a Microsoft honlapján is kinn van.
[link]

És ez nem az MCT-t tölti le, hanem Windows10Upgrade9252.exe-t.

Ami már rögtön máshogy indul, természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#100152) Kékes525


Kékes525
félisten

WU -en megjelent már a májusi frissítés? Ha igen valaki onnan már feltette? Ha igen mennyi idő alatt telepíti a WU-en keresztül?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100153) Cs1csó válasza xy.zsolt (#100144) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nálam már a félhivatalos megjelenése óta fent van, az igazság az, hogy ha van mentésed a fontos dolgaidról akkor bármikor belevághatsz - a tiszta telepítést javaslom - mert jellemzően ha hiba lesz akkor az lehet specifikus probléma lesz ami egy nálad lévő hardver-szoftver környezet hoz elő. Sajnos ezt csak egy éles teszt tudja tisztázni. Feltelepíted belakod és használod.

(#100154) TRob1 válasza Cs1csó (#100153) üzenetére


TRob1
veterán

Ne haragudj, de ez értelmetlen baromság hogy minden egyes frissítésnél Te tiszta telepítést javasolsz.
Mi a faxra való a frissítés? Frissítésre!
Ha netán van vmi gebasz, akkor még mindig lehet UTÁNA egy tiszta telepítést csinálni. De ha nincs semmi, mi a lófaxnak??? Ha nem frissítéssel kezd a júzer, akkor meg ugye sosem derül már ki hogy esetleg nem is kellett volna szopni az újra belakással, mikor egy frissítés is elég lett volna.

ui: Ráadásul Te szerintem semmit nem is ajánlhatnál Tiszta Szívvel, mivel hosszú távon sosem használtál egy rendszert vagy bármilyen appot, hisz ha egy légy rárepül a monitorodra, rögtön Tiszta Telepítést csinálsz.
(Bocs, de kvára dühít hogy Neked szinte mindig csak ez a "megoldás" már előre, hiba nélkül is, és ezt hinted mindenkinek megállás nélkül)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#100155) Geth válasza xy.zsolt (#100144) üzenetére


Geth
addikt

Known issues and notifications
Ahogy nézem, aki használ KFR-t annak (no pláne) kötelező a backup :)

(#100148) Lalikiraly: MPC-HC
Downmix, csatornák bizgerálása, normalize stb. alap, de inkább itt kérdezz szerintem.

(#100156) #54072192


#54072192
törölt tag

Nem mindenki most kapja meg WU-n keresztül! Egyelőre lassan engedik ki, ráadásul ismert problémák miatt bizonyos gépek amúgy is kiesnek az első körből.

Ismert hibák.

A problémás PC-ken a frissítést nem ajánlja fel a WU, ilyenkor az MCT-s kézi frissítés nem ajánlott. A fontosabbak:

- Bizonyos Inteles driverekkel a képernyő fényereje nem szabályozható, csak újraindítással. Ugyanígy probléma lehet Inteles audio driverekkel is (intcdaud.sys), aminek következtében gyorsabban merül a gép. Mindkét hibáról tud az MS és az Intel, javítják.

- A 1809-nél előforduló átírányított felhasználói mappás probléma itt is jelen van, de úgy, hogy duplázza a mappákat, ha a OneDrive-ba lettek mentve, vagy kézzel át lettek irányítva. Adatvesztés ugyan nem fordul elő, de a javításig a frissítés blokkolva van, ha így használod a mappákat.

- Memóriakártya vagy USB-s eszköz csatlakoztatása mellett, ritkán belső háttértárak miatt hibával kilép a telepítő. Javítás alatt, addig nem frissül (de lehet próbálkozni a lehúzással).

- A BattlEye csalás elleni programot frissíteni kell, a régebbi verzió nem kompatibilis.

- Régebbi Realtek és Qualcomm Bluetooth eszközökkel probléma lehet, régebbi Qualcomm wifivel szintén, javítják.

- Az éjszakai fény bizonyos esetekben nem jól működik. Ismert, javítják.

Hosszú lista az újdonságokról.

[ Szerkesztve ]

(#100157) Cs1csó válasza TRob1 (#100154) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD :R

DE mentés mindenképpen kell.

[ Szerkesztve ]

(#100158) TRob1 válasza Cs1csó (#100157) üzenetére


TRob1
veterán

A mentésnek nem is vagyok ellene, sőt, igen, javaslom Én is, hisz már sok "csoda" történt a win élete során (annak ellenére hogy Én még win10 alatt sosem mentettem a rendszert, de én bátor vagyok. :U :) )
A fontos dolgok meg jobb helyeken természetesen nem a win10 rendszerbe vannak "integrálva", azok akkor is maradnak ha beüt e ménkű. (ha meg mégis csak ott vannak, akkor nem is fontos ;] )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#100159) embe


embe
nagyúr

Nekem felajánlotta, frissítettem is.
És megint eltűnt az Epson multi nyomtatónak a scan programja. :W

Viszont egy másik laptoppal amiatt küzdök, hogy hogy a fenében lehet kikapcsolni a driver frissítést? A touchpad hülyül meg. Ha eltávolítom a drivert, akkor ok. No persze telepíti utána mindig.
Amit találtam módszereket azok nem működnek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100160) TRob1 válasza embe (#100159) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem laptopnál van minden egyes félévi frissítésnél hogy ő egy "jobb" drivert tesz fel az ujjlenyomatolvasónak, amivel természetesen nem is müxik. :)

¤ R'n'R ¤

(#100161) Cs1csó válasza TRob1 (#100158) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosítok, az adatokról, a rendszer hiba esetén újra lehet rakni de ha belekutyul az összeomlás adatokba az már fájóbb tud lenni.

Emlékszem mikor a Ransomware korszak elején jártunk és sokan kerestek "ransomware elleni védelmet" de abba igen kevesen gondoltak bele, hogy egy HDD vagy SSD akár magától is bemondhatja az unalmast egyéb dolgokról nem is beszélve. Plusz szerintem megnyugtatóbb az a tudat, hogy a kritikus adataim még legalább egy másik helyen is megvannak mint hogy figyel a gépen egy dedikált Ransomware ellenes program.

+ mint ahogy tudod a tiszta telepítés "rajongója-hívője-megszállotja" vagyok nekem fölösleges is napi-heti stb. rendszer mentés.

Kb. 2x találkoztam újjlenyomat olvasós notebook-kal de még egyik sem működött pedig menőn hangzik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#100162) vlevi válasza vlevi (#100151) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem kapkodja el, a Windows10Upgrade9252. 9-kor kezdtem, most jár 86%-nál. És ez még csak az előkészítés.

(#100163) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

Lehet tudni ezt a kék halált mi okozza? video_dxgkrnl_fatal_error

Alaplap: Gigabyte B450 Aorus Elite
Proci: Ryzen 3 2200G
Ram: Hyperx Predator 3200MHz

FullHD videót mikor elindítom, akkor jelentkezik a hiba pár perc után.
Memória XMP1 3200MHz és XMP2 3000MHz esetén is. Alap 2400MHz esetén SD videóknál nincs ilyen.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#100164) Geth válasza Cs1csó (#100161) üzenetére


Geth
addikt

Most abba ne menjünk bele mennyire értelmetlen a folytonos újratelepítés (szerintem az), de arra kiváncsi lennék, hogy unattended módon, automatizáltan csinálod, vagy fullba tolod a... telepítést minden alkalommal? :DDD

(#100165) TRob1 válasza Cs1csó (#100161) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, nálunk müxik, úgy szoktunk bejelentkezni, csak mindig rá kell erőszakolnom egy másik drivert a nagy updatek után (nem régebbit vagy újabbat abból amit feltesz, hanem teljesen mást :K )

¤ R'n'R ¤

(#100166) #54072192 válasza #86564352 (#100126) üzenetére


#54072192
törölt tag

Linuxon nekem nem altatta. :D Amúgy igen, az a program elég összetett, de egyszerűbb vizsgálatokhoz hasznos lehet. Ha máshoz nem, akkor ahhoz, hogy ne kelljen hosszasan a folyamatokat bámulnod, ha valami random problémát okoz.

(#100150) NdrewSunix: Ha a lapozófájl ki van kapcsolva, vagy a mérete túl kicsi (mert például nem automatikus), akkor nem készül minidump. Beállítása.

csicso82: Annál csak a Windows Hello-s webkamera a jobb. Csak felnyitod a laptopot, ránézel, és fel van oldva. Mindig műxik. :)

[ Szerkesztve ]

(#100167) embe válasza TRob1 (#100160) üzenetére


embe
nagyúr

Nem lehet ezt a driver frissítést valami működő módszerrel letiltani?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100168) vlevi válasza Geth (#100164) üzenetére


vlevi
nagyúr

A W10 telepítése az semmi, tényleg megvan fél-1 óra alatt. De után néhány nap, míg újra belakod a rendszert. És még akkor is lesz hetek múlva is néhány olyan apróság, ami nem pont úgy működik, mint előtte.
Mindíg van valami, akármilyen mentést csinálsz, aminek a beállításait nem lehet rendesen, mentésből visszaszedni, újra kell csinálni.
pl. ki a hócipőm emlékszik már arra, mi bánatot kellett azzal hókmókolnom, hogy pl. a hálózatos nyomtató rendesen menjen, és egyéb nyalánkságok?

(#100169) Geth válasza embe (#100167) üzenetére


Geth
addikt

Amelyik device-nál manuálisan rakod fel a drivert kitallózva, annál szerintem békénhagyja amit felraksz.
Nem kerestem rá hogy ez általános-e, de szerintem nagyjából ezt tapasztalja TRob1 is, nekem se csapta felül soha amire én kicseréltem, pedig dátum szerint van újabb.

(#100170) Geth válasza vlevi (#100168) üzenetére


Geth
addikt

Nálam a telepítés valahol 6-8 perc körül volt, másodperc szinten már nem emlékszem.
Preparált image-el dolgozok, automatizált telepítés, scriptek, stb.
Persze van azért jópár dolog amit tudtam így le, de egyszer szoktam végigszaladni a Control Panel / Settings kombón.
Utólag nem szükséges beállítanom semmit, hiszen mindent elintézek az elején.
Build upgrade után kell csak újra elővennem/átnéznem a beállításokat (egy-két dolog még mindig elteker :) ).
Nincs olyan hogy két hét múlva találok valamit hogy jaj nem úgy volt beállítva ahogy szeretném.

Az emlékezet halványulás ellen úgy védekezek, hogy ha valamit megoldok, rögtön megy jegyzetbe, mit-hogy-miért-stb.
Erre jó megoldás lehet egy privát wiki, vagy akár saját is (netre backupolva).

[ Szerkesztve ]

(#100171) embe válasza Geth (#100169) üzenetére


embe
nagyúr

Nem akarja az igazat.

Ha a rendszereszközök speciális rendszer beállítások között letiltom a driver frissítést, akkor is ha rányomok a frissítések keresésére, megtalálja a szar drivert, és telepíti. Kár hogy nem tudom azt mondani neki, hogy ezt meg ezt hagyd ki.
Na most nézem, az enyémen az ujjnyomat leolvasó drivere is megment.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100172) Geth válasza embe (#100171) üzenetére


Geth
addikt

Én semmi ilyesmit nem tiltottam sehol.
Device Manager, jobb katt az eszközön, Properties, Driver fül, Update Driver gomb.
Browse... / Let me pick... és ott kitallózom az inf-et tartalmazó könyvtárat.
Persze ehhez kell egy működő, kicsomagolt driver pakk :)

(#100174) Cs1csó válasza #54072192 (#100166) üzenetére


Cs1csó
félisten

A nagyon másnapos fejet is felismeri? :DDD

(#100175) #54072192 válasza Cs1csó (#100174) üzenetére


#54072192
törölt tag

Megismer az mindenhogyan. :D

(#100176) King Unique válasza junior11 (#100149) üzenetére


King Unique
titán

Akkor letöltöd az ISO-t direktben és fájlkezelős másolással rakod 1:1-ben a pendrive-ra a tartalmát, vagy a Rufus nevezetű programmal írod ki, ami amúgy szintén le tudja tölteni.

(#100151) vlevi:
Ez eddig is így volt, van külön a frissítési segéd és az MCT, ami a képen is szemléltetve van. Nincs ebben semmi újdonság és jelenleg a 1903-as MCT is nyilván letölthető, nem kizárólag csak az előbbi. Az pedig nem meglepő, hogy ezeknél nem 2 perc az upgrade, mivel először mindkettő letölti a telepítőt, majd csak utána kezdi el a build upgrade-et. Ha már egy letöltött ISO-val történik a setup.exe futtatásával, az gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#100177) vlevi válasza King Unique (#100176) üzenetére


vlevi
nagyúr

Időközben már felment. A letöltés, előkészítés után a telepítés már gyorsan lement, pár perc alatt.

(#100178) core i7 válasza #54072192 (#100156) üzenetére


core i7
addikt

Minek tesztelték 2 hónapig ha így is hemzseg hibától :DDD

(#100179) Cs1csó válasza core i7 (#100178) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem érzek hemzsegést, de tény, hogy ha megint sok panasz lesz akkor nem tudom hova fog jutni ez az egész fél éves kiadási rendszer.

(#100180) #86564352


#86564352
törölt tag

Clean install rendben megtörtént UK angol HUN régióval, utána KB4505057 számút kétszer is sikeresen rádobta. Sebaj, kétszer jobb lesz. :) Az alap start menü igényesebb a játékajánlókat berakták mappába, így kevésbé zavaró. A Spotify-t egyébként is telepíteném. [kép] Áruház magától csak a Candy Crush-t telepítette ténylegesen 250 MB, a többit meghagyta placeholdernek. Haladás, 1-2 éve másfél GB játékot telepített.
Bővült a start menüben jobb klikkel egyszerűen eltávolítható dolgok száma. Az új frissítések miatt előre tárhelyfoglalás funkció nálam 7 gigát csípett le. [kép]

A Sandboxot (ez a fő új feature), világos tálcát, startot majd holnap próbálom ki, egyelőre ezeket vettem észre:

Értesítési központ alsó gombjait lehet ott rakosgatni, nem kell már a Settings-ben kapcsolgatni.
Az áttetszőség animáció bug megvan még és WIN+TAB-nál is a darabosság. Viszont fájlkezelőben a jobb klikk menü "új" részt javították, bejön azonnal ahogy kell, hát ideje volt ennek a javításnak.
Teljes megdöbbenésemre a számológép normál méretben indult el és nem szinte egész képernyőt betöltve ahogy korábbi tiszta telepítések alkalmával. Kit érdekel a Sandbox amikor ilyen kemény munkát végeztek. :D

(#100181) embe válasza #54072192 (#100173) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! Meglesem.

Meglestem.
Igazán ez az én szempontomból használhatatlan. Nekem egy drivert sem mutat, hogy kiválasszam.
Te használtad ezt?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100182) Geth válasza #86564352 (#100180) üzenetére


Geth
addikt

Ezek egy része nem újdonság :DDD

(#100183) embe válasza embe (#100181) üzenetére


embe
nagyúr

Lehet én néztem be a program használatát. :B Megpróbálom egy másik metódussal.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100184) embe válasza embe (#100183) üzenetére


embe
nagyúr

A program működik, de továbbra is szarakodik a touchpad jobb egér gombja.
Megnézem a linuxos rendszerrel.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#100185) vlevi válasza Geth (#100170) üzenetére


vlevi
nagyúr

A preparált image tartalmazza az összes, korábban feltelepített programokat is? Mert azoknak az újra telepítése, és újra beállítása a sok idő.
Nem szívesen töltenék időt azzal, hogy újra rakjam a visual studio, Android studio, satobbiket, még hozzá az összes kiegészítőty hogy a korábban megírt programjaim buildelhetok legyenek. És itthon még nem is használok külön telepitendo, fizetős komponenseket.
Céges Delphi-rol nem is beszélve, ott mindegyik nagyobb komponensnek saját installer, regisztrációja van, kb 1 nap, mire végig ragod magad rajta.

(#100186) Kékes525 válasza Cs1csó (#100179) üzenetére


Kékes525
félisten

Remélem a fél évből 1 év lesz. Android sem frissül gyorsabban. Látszik, hogy ezzel a teszteléssel nem tudja tartani a félévet. Másrészt a felhasználók döntő többsége sem szeretik az állandó változtatásokat. Vagy változtat a tesztelési rendszerén (komolyabb, jobb tesztelési csapatot rak össze, jobban, többen ellenőrzik a insiderek által beküldött hibákat) és/vagy évenként tolja ki a minőségi frissítéseket. Ahogy látom ez utóbbi fog szép csendben megvalósulni. Kérdés csak az, hogy mikor?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100187) Lalikiraly válasza Kékes525 (#100152) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Tegnap este csináltam. Egy régi celeronos notira beállításokkal mindenestől másfél óra volt pendrive készítéssel, tiszta telepítéssel.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#100188) Kékes525 válasza Lalikiraly (#100187) üzenetére


Kékes525
félisten

Én először WU-n próbálom meg, de ha problematikus lesz, akkor tiszta telepítést csinálok.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100189) Geth válasza vlevi (#100185) üzenetére


Geth
addikt

Lehet olyan imaget csinálni ami programokat is tartalmaz, de ennyi erővel csinálhatnál rendes backupot.
Ez most újratelepítésről szólt, tiszta lappal.
Egy ilyen csomagnak a frissentartása vagy rémálom, vagy a szükséges környezet (scriptelt legyártás, stb) összeállítása nem éri meg 1-2 gépnél.
Azok a progik amiket használok hamar felszaladnak, a telepítésük scriptelhető, a beállítások visszaállíthatók felhőből/mentésből pár másodperc alatt.
Pl. Android Studio tudtommal IDEA, abból meg a beállítások exportálhatóak (én is azt használok).
Ha az adott program ezeket nem vagy részben nem támogatja, az szívás :DDD

(#100190) adika4444 válasza Geth (#100189) üzenetére


adika4444
addikt

Ha nem támogatja a program, akkor marad a kézi App Data mappás mentegetés, meg a Registry-ből kihúzgálás. Meg utána annak a rendberakása, hogy mondjuk a cache-elt dolgokat ne okvetlen pakolássza vissza...

Van egyébként arra valami mód, hogy amikor feltelepítettem a gépet, akkor a gépházas beállításoknak legalább egy részét elvégezze egy script helyettem? Meg a gépnév átírás is ilyen, azzal is mindig szórakozni kell. Én is feltelepítem, és kb. 20 perc még rámegy, hogy a beállításokat megcsináljam.

üdv, adika4444

(#100191) zolee001 válasza adika4444 (#100190) üzenetére


zolee001
őstag

Erre való az Unattend file amivel teljesen testreszabhatod valamint látom itt sokaknak hatalmas érvágás a start menü már régóta ,a layout 1 db xml file

(#100192) Geth válasza adika4444 (#100190) üzenetére


Geth
addikt

Unattended telepítésnél a gépnév speciel pont megadható (és jópár más dolog is). És ahhoz még imaget se kell preparálni, egy xml file kell egy usb drive gyökerébe, vagy a setupnak paraméterként átadva.

A gépházból szerencsére egyre több beállítás syncel az MS accról.

Jelenleg egy olyan progit se használok ahol appdata teljes mentést kellene tisztogatnom vagy registryt exportálnom.

[ Szerkesztve ]

(#100193) Cr00py


Cr00py
senior tag

Üdv. 1903 ( 18362.116 ) clean install volt az éjjel. Eddig látszólag minden rendben, viszont ami így elsőre feltűnt:

Nálam a gépház nem olyan, mint itt az a felső rész totál hiányzik.

+ kikapcsolás/restart közben a korábban kék szinű háttér most valamiért szürke lett.

MS fiókot használok, szinkronizálva vannak a beállítások, háttérkép, minden. Bejelentkeztem, mindent vissza is állított, de az valamiért szürke lett. Kék színt használok, gondolom emiatt volt kék is az a képernyő ( közben ment az újraindítás felirat + a forgó kis karika a pöttyökből. ( ez lett most valamiért szürke )

Minden szín maradt a régi már jól megszokott kék.

Ezek a beállítások vannak a gépházban.

Próbáltam már színt állítani, változik is minden, kivéve az, aminek kellene.

Hogy lehetne ezt visszavarázsolni az eredeti kékre?

Egy ilyen cikket találtam ugyanezzel a hibával, bár korábbi builden, de nem segített.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#100194) Cs1csó válasza Kékes525 (#100186) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet, - majd elfelejtettem - most kezdték azt, hogy mindig a tavaszi build fog több változást tartalmazni és az őszi kevesebbet, hiszen már a 20H1-et lehet tesztelni párhuzamosan a 19H2-vel, tehát már priorizálnak a build update-ekkel.

(#100195) Kékes525 válasza Cs1csó (#100194) üzenetére


Kékes525
félisten

Az irány helyes, de szerintem még így is sok az évenkénti újítás a teszteléshez képest. A megjelenéskor még mindig elég sok hiba marad a rendszerben. Az szerintem nem állapot, hogy évenként újratelepítjük a rendszert. Szerintem egy átlagfelhasználás mellett bírnia kellene legalább 5 évig. A 7-es simán elment ennyi ideig, vagy még tovább is "átlag használás" mellett.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#100196) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

A VMware Horizon klienst használom munkára, ha otthonról dolgozom, de nagyon nagy a lag. Néha megakad az egérmutató, de főleg gépelésnél jön ez elő, amikor akár 1mp késés is van a leütés és megjelenés között, az összes ablakmozgatás és excelben a cellák közötti mozgás is nagyon darabos.

A netem 500/22 mbit, gép adatok a profilomnál.

Nem mindig volt ilyen, így nem értem mi változott vagy milyen beállítást kellene ellenőriznem.

Tippek, ötletek, hogy mit nézzek meg?

[ Szerkesztve ]

(#100197) Geth válasza Kékes525 (#100195) üzenetére


Geth
addikt

Az szerintem nem állapot, hogy évenként újratelepítjük a rendszert
Egyetértünk, én nem is csinálom :)

(#100198) Cs1csó válasza Geth (#100197) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD

(#100199) Zoz válasza King Unique (#100147) üzenetére


Zoz
őstag

Kipróbáltam, nem lehet frissíteni pendrive-ról :W

(#100200) #86564352 válasza Geth (#100182) üzenetére


#86564352
törölt tag

Igazad van, a task view hányás bug legalább egy éve megvan. Lassan szülinapi tortát kell venni neki.

(#100193) Cr00py: A gépház új kinézet késik. Követtem az insider cikkeket, több dolog nem jutott el a végleges kiadásba. Majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.