Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99451) King Unique válasza onkelz (#99449) üzenetére


King Unique
titán

Itt inkább reálisabb az, ha a rendszerpartíción kavart bele valamibe, meg olyan művelet volt, amihez restart, azaz PreOS mód kellett és akkor ment félre valami. De magától csak úgy nem szokott, oda rendszerint a user beavatkozása is kell. Aztán egy pendrive formázásától nyilván nem kellene, ott a restart sem indokolt, meg annak normál esetben semmi köze hozzá.

Ha a bootolásnál az EaseUS saját boot menüje fogad, akkor az a PreOS mód lesz. Abból kellene valahogyan kilépni, vagy esetleg hagyni, hogy lefusson (ha tud). Ha más nem megy, akkor megpróbálni a rendszerindítást helyreállítani, de ahhoz azért az sem árt tudni, hogy hogyan van telepítve a Windows 10.

[ Szerkesztve ]

(#99452) onkelz válasza King Unique (#99451) üzenetére


onkelz
aktív tag

Menünek nem nevezném és újrainditja magát 2-3 mp múlva

http://ravitejavellanki.blogspot.com/2016/09/problem-easeus-partition-master-boot.html

Ez a képernyö fogad....

(#99453) King Unique válasza onkelz (#99452) üzenetére


King Unique
titán

A leírásban lévő módszert már próbáltad, azt is ami a bootrec parancsok előtt van?

Ha nem használ és az előbbi válaszban lévő másik leírás szerinti javítás sem, akkor esetleg még ezt lehetne megpróbálni ezzel a kiegészítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#99454) Redneck


Redneck
veterán

Sikerült felraknom a Win10-et és a dual boot is működik a 7 mellett. Ugyan azt (még) nem értem el hogy a 7 legyen az alapértelmezett, de végülis így is jó, előbb-utóbb úgyis végleg átállok.
Aktiváltam, beléptem az MS fiókomba, és minden jól működik. Kicsit meg is lepődtem, mert egy ezer éves, gariban cserélt notebook alaplapjához kapott kóddal aktiváltam ami a fiókban hevert. :Y
Egy hibám volt eddig, indításnál hiányolta a LogiLDA.dll-t, de megoldottam.

Van pár kérdésem:
Defender vagy Avast? Utóbbi eddig (felhasználói magatartással kombinálva) mindig bevált.
A lapozófájlt érdemes automatikuson hagyni (max 2944MB) vagy átállítható? Win 7-nél 16-1024 MB tartomány van nálam beállítva és tökéletesen működik minden.
A játék mód alapesetben be van kapcsolva, de azt olvastam hogy nem feltétlenül jó, szerintetek érdemes használni?
Hogy tudom megnézni, mennyit is foglal a rendszer? A Windows mappára csak 2,02GB-ot ír.
Ezt se igazán értem, egy a C: SSD egy 240-es amiből 222 GB-ot látok a fájlkezelőben:

Direkt megnéztem, a Win7-es SSD-t nem baszkurálta, a betűjelet is elvettem tőle.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#99455) Cs1csó válasza Redneck (#99454) üzenetére


Cs1csó
félisten

Avast Free vagy Kaspersky Free

(#99456) Redneck válasza Cs1csó (#99455) üzenetére


Redneck
veterán

Felraktam, ugye jól tudom hogy automatikusan kinyomja a Defendert?
Vajon miért nem tudom elindítani a Calculator, OneNote alkalmazásokat? Kattintás után semmi nem történik.

Szerk:
Amúgy úgy néz ki hogy 23GB nálam az egész rendszer, pár alap programmal, driverekkel.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#99457) King Unique válasza Redneck (#99454) üzenetére


King Unique
titán

Akár a beépített Defender is elég lehet + UAC & SmartScreen + böngészőbe reklámblokkoló + megfelelő felhasználói magatartás. Ha külső antivírus szoftver, akkor van aki dicséri az Avastot, de én annyira nem vagyok érte odáig. Akkor már szvsz inkább ESET IS, akár magazinos kóddal.

Normál esetben maradhat automatikus beállításon a lapozófájl, hagyni hogy a Windows állítsa be a méretét. Ha van elég RAM és annyira spórolni akarsz a tárhellyel, akkor akár be lehet állítani egyéni méretet is pl. min. 400/800 MB kezdeti, max. a RAM teljes mérete / annál valamivel kisebb értéket megadva.

Ha játszol, akkor hasznos tud lenni (elolvasod pl. ezt) és általában érdemes bekapcsolni.

A teljes rendszer tárhelyfoglalását a C-n pl. a fájlkezelőben a meghajtó tulajdonságaira kattintva a foglalt / szabad területnél. Vagy a gépházban a tárhelyhasználatnál. Aztán vannak külön erre szakosodott speciális programok is, mint pl. a TreeSize, SpaceSniffer, WinDirStat stb.

[ Szerkesztve ]

(#99458) Cs1csó válasza Redneck (#99456) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen ameddig külső védelmi programot érzékel ki lesz kapcsolva. A nem induló app-okra: esetleg egy gép újraindítás, lehet Avast telepítése után próbáltad és valami bezavart.

(#99459) King Unique válasza King Unique (#99457) üzenetére


King Unique
titán

A C mérete érdekes a screenshoton, de ha belekattintasz, akkor a tárhelyhasználatnál részletesen meg lehet nézni, hogy mi és mennyit foglal.

A bruttó 240 GB-os SSD meg nettóban eleve nem lesz annyi, hanem kb. 223,5 GB, pontosabban GiB. Ennek oka, hogy a gyártók a tárolókapacitást SI mértékegységrendszer szerint adják meg, míg a Windows (is) IEC szerint számolja (bináris prefixum). Továbbá a Windows 10 BIOS/MBR és UEFI/GPT telepítésnél létrehozott rejtett rendszerpartíciói is lecsípnek egy kis részt. Vagyis reális a fájlkezelőben a 222 GB.

[ Szerkesztve ]

(#99460) Redneck válasza King Unique (#99459) üzenetére


Redneck
veterán

A C-t illető kiírás fura. Összeadta két egyforma SSD-t. A nettó méret természetesen megvan, és lemezkarbantartó után a helyére került minden. Mostmár csak 23GB az egész, előtte 56 volt.
Hülyén fogalmaztam! Azt nem értettem hogy 222GB-ból hogy hozta össze a képen láthatót.

TRob1:
Avast telepítés után, sőt a másik OS-ben is jártam furcsa is volt hogy nem indulnak az alkalmazások. Este megnézem nélküle is ha nem működik.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#99461) TRob1 válasza Redneck (#99456) üzenetére


TRob1
veterán

Ha avast után volt ez, akkor azért próbáld ki egy teljes eltávolítás után is, hátha. Nem egyszer oldottak már meg problémákat ilyen vírusvédelemnek nevezett valamik eltávolításai.
Az említettről meg már eleve sok rosszat hallottam, jót még soha. (Amit csicso mond az nem jó, csak az ő megszokásai ;] Főleg hogy huzamosabb ideig sosem volt ugyanaz a rendszere a gépén, miközben én meg lassan 4 éve ugyanazt használom újratelepítés nélkül, gondtalanul, hibátlanul, defenderrel+böngészőben adguarddal :P )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#99462) svgyula válasza onkelz (#99452) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha a particiónáló elindul akkor meszeltek az OP-nak. Szinte biztosan elhúztál valamilyen csúszkát amit nem kellett volna. Ha befejezi, ha nem, szinte biztosan sérülni fog a rendszer. Azt magyarázd el miért van aktív particiót módosító program a gépeden? Ugyanis ha olyan módosítást csinálsz vele amit helyhiány miatt nem tud befejezni akkor az egész lemez tartalma hibára futhat. Ezért normál esetben 1x használjuk csak megfelelő tudás birtokában :K és töröljük a gépről, vagy zip formában valahova eltároljuk. Ezzel nem formázunk semmit! Arra bármi megfelel filekezelő, TC,stb.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#99463) Jazz válasza liszi70 (#99421) üzenetére


Jazz
veterán

Örülök hogy tetszik.:) Nekem még az a funkció jött be, amikor az appokat berendezte egy könyvtárba, azt elraktam valahova, így törölni se kellett, meg meg is maradtak, és nem is zavarnak.

Az hogy egybe látok mindent, nagyon pörgőssé teszi a kezelést, mert egy idő után reflexből, vizuális memóriával "keresi ki az agyam" a programot, hiszen emlékszel hogy helyileg hogy van az progi.

free your mind

(#99464) ToBeY válasza #77646080 (#99416) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban szerver gondok lehettek,mivel ma reggel megjavult köszi ;)

(#99465) Geth válasza Jazz (#99463) üzenetére


Geth
addikt

Az hogy egybe látok mindent, nagyon pörgőssé teszi a kezelést, mert egy idő után reflexből, vizuális memóriával "keresi ki az agyam" a programot, hiszen emlékszel hogy helyileg hogy van az progi.
Pont mint a gyári Start menü :)

(#99466) liszi70 válasza Geth (#99465) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Pont mint a gyári Start menü"

Ott nem egyben látsz mindent, hiszen scrollozni kell hozzá, hacsak nem teszel ki mindent csempébe. És egérnyílra sem nyílnak meg a mappák, fa-struktúra sincs, a fájljaim mappáját sem tudom, hogy tenném be a gyári startba. Nekem ez így tök jó.
Hidd el, nem tragédia, ha valakinek nem pont az jön be, amit az ms mérnökei eléje tolnak. :) Alapvetően én is mindent a lehető legegyszerűbben, a rendszerből kiindulva akarok megoldani, külső progik nélkül. De ami kell, az kell, mert valamiért jobban tetszik. :)
(Csak fel ne lángoljon újra az elmúlt napok méltatlan ízlés-vitája. :F )

[ Szerkesztve ]

(#99467) Geth válasza liszi70 (#99466) üzenetére


Geth
addikt

Még jó hogy nem tűzök ki mindent :DDD
A gyakran használtakat tűztem ki. Elég kontraproduktív lenne egyébként.

(#99468) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Hello srácok!

Adott egy legális Win 10 Pro.
Ezt feltelepíthetem akár több a gépben található vinyóra is?
Jelenleg egy Sata SSD-n van, klónoznám az NVME SSD-re, teszt jelleggel egyelőre csak. Okozhat ez problémát aktiválás szempontjából esetleg?

(#99469) Cs1csó válasza TRob1 (#99461) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Defender kicsit lassítja a fájlműveleteket és tekeri a háttértárat, de teljesen használható ingyenes vonalon simán dobogós. (a Comodo az amiben már kevesebb bizodalmam van)
Van olyan rendszerem amin - ősrégi gépek - hosszú ideje fut hiba nélkül.

Az Avast-nál sokat variáltak a motorháztető alatt az utóbbi időben:
- natív 64 bites lett az egész program
- több külön folyamatra osztották (az eddigi legalacsonyabb RAM fogyasztás most már inkább átlagos) a programot ezáltal nyerve nagyobb stabilitást.

Ami kiemelnék az Avast az ami évek óta tartósan és jól szerepel az ingyenes védelmével a teszteken. Nincs email címhez kötött regisztráció, a telepítés során a fölöslegesnek ítélt modulokat ki lehet iktatni, magyar nyelvű, aktívan fejlesztik, átlátható hivatalos és aktív fóruma van.

(#99470) #77646080 válasza ToBeY (#99464) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szívesen. :)

(#99471) MaxxDamage válasza NdrewSunix (#99468) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Elvileg igen, minden gond nélkül.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#99472) Zoz válasza NdrewSunix (#99468) üzenetére


Zoz
őstag

Aktiválás az alaplapot nézi, szóval ugyanarra a gépre akárhányszor telepítheted.
Ha klónozod akkor semmit nem kell tenni, ugyanúgy aktivált marad.
Ha újratelepíted akkor pedig nem kell kulcsot beírni, amint netet kap az alaplap azonosítója alapján aktiválja magát.

Sata -> NVME váltásnál először tedd be az üres NVME-t a Satás mellé, hogy feltelepítse a driverét, utána mehet a klónozás.

(#99473) NdrewSunix válasza Zoz (#99472) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

OK, köszi mindkettőtöknek!

(#99474) Gabson730


Gabson730
tag

Hali, anyukámnak járt egy Hp i3-as 6000 szériás processzorú tanári laptop windows 10-el.

Tudja vajon naplózni˛/ monitorozni a gép a használt programokat (telepített/portable) illetve a megtekintett weblapokat, vagy a használt fájlokat?

Ezekkel érkezett:
ms office 2016, ezen belül:
telemetriai irányítópult
telemetriai napló- office 2016.

ms asp.net mvc 2
ms visszajelzési központ
synaptics Pointing Device Driver
ms intune management extension

Ennyi van meg persze a szokásos általános dolgok.

Előre is nagyon köszi :R

(#99475) adika4444 válasza Gabson730 (#99474) üzenetére


adika4444
addikt

Ezt elég nehéz megmondani. Jóeséllyel ezek nem követik talán minden lépését, de célszerű a céges gépet arra használni, amire adták...

üdv, adika4444

(#99476) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Ez mi lehet?
Induláskor történt. Win 10 Pro

(#99477) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

If you have an external USB device or SD memory card i If you have older versions of anti-cheat software Iou will be blocked from updating to the May 2019 Update.

punkbuster, battleeye stb. eltávolítása eredményre vezetett.
Autoruns nevü progi segitett a szolgáltatásokból is eltávolitani a makacs szolgáltatást, ami újrainditás után is ott maradt. :D

NdrewSunix

Mit telepítettél legutóbb? Egy driver szórakozik, vagy egy telepítés általi szolgáltatás.

(#99478) Ablakos


Ablakos
őstag

Tudja valaki bizonyosan, hogy a hyper-v funkciók különböznek a windows server és windows 10 pro változat között? ( a vhdx dinamikus lemez kezelés érdekel)

(#99479) prisz


prisz
aktív tag

Van esetleg arra valami javítás, hogy kb. 10 esetből 3-4x ha feláll a win akkor a hangerő ikon a tálcán használhatatlan? Hang van, gyorsbillentyűvel működik a hangerőszabályzás, de ilyenkor a hang ikon csak dísznek csücsül a helyén. Mondjuk újra indítani nem kell a gépet, elég csak a "Windows intéző"-t...

(#99480) Kékes525 válasza NdrewSunix (#99476) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezen menjél végig: Kék képernyős hibák elhárítása

Állandó kékhalál van, vagy 2. alkalommal már elindul? Ha elindul, akkor pontosabban megtudod nézni a bajt a Megbízhatóságfigyelőben és/vagy az Eseménynaplóban.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#99481) zolee001 válasza Ablakos (#99478) üzenetére


zolee001
őstag

Live,quick migration,cluster stb server funkciók nincsenek benne a kliensben
Lemezkezelés ugyanaz,vagyis soha nem foglakoztatotott a kérdés mert müködik oda vissza

(#99482) Werkly válasza NdrewSunix (#99468) üzenetére


Werkly
őstag

Mehet simán! Nálam 3 discen is van Win 10 a gépben!

(#99483) rgeorge


rgeorge
addikt

Üdvözlet. Egy-két hete van egy furcsaság a gépemen. Kalibrált színprofilt használok, és induláskor betölt a profil, de mielőtt a bejelentkezés megtörténne, vagy nagyjából egyidőben azzal, beáll egy teljesen más profilra. Sőt, minden nap 11:00-kor egy másodpercre megint átvált más profilra, majd vissza a rendesre. Mi okozhatja ezt? Nem volt változás a gépen, se driverek se programok nem kerültek fel. A rossz profilt meg sem találom a gépen, nincs ilyen. Az eseménynaplóban nem találok triviális okot. Hogy lehetne kideríteni legalább azt, hogy mi fut le minden nap 11:00-kor? A feladatütemezőben csak az Acrobat Readernek volt update ütemezve erre az időpontra, azt már letiltottam, nincs eredménye. Letöröltem a kalibráló szoftvert is (X-Rite Pantone), de ez sem segít.
Windows 10 1803 legfrissebb, Intel 3000 (9.17.10.4459) + nVidia Quadro 2000M (377.83).
.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#99484) xy.zsolt válasza rgeorge (#99483) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ez a retinaégető kontraszt nálam is előjön alkalmanként, de én azt figyeltem meg, hogy csak egyes bejelentkezésnél megjelenő képernyőképeknél

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#99485) #93794560


#93794560
törölt tag

Most olvasom, hogy a 1903-as kiadástól kezdve csak a kisebb és biztonsági frissítések telepítése lesz automatikus, a fő verziók opcionálisak, csak értesítést küld róluk a Windows, és csak egy gombra kattintással indul el a telepítés.

(#99486) bacsis válasza #22743424 (#99437) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NA hát akkor visszatérve a nem megy az USB-s egér/bill problémához!
Eszközkezelőben 3 felkiáltó jeles eszköz van, mint "Universal Serial Bus (USB) vezérlő"
Ha frissíteni akarom a driverét, aszondja hogy a Windows talált hozzá drivert, de a "telepítőfile-ból hiányzik egy szükséges bejegyzés"
Érdekes hogy minden más USB-s eszköz megy, csak a bill és az egér nem...

(#99487) mpo


mpo
veterán

A desktopomon Windows 10 Home 1809, 17763.475 van (naprakész).
Barátom laptopját kell majd rendbe raknom nála, de megvárnám a májusi updatet.
Ha egy verzióval régebbi az övé, (csak gondolom), akkor a 1809 verziót is végig kell várnom vagy egyből a májusi fog települni?

Ha érted, akkor már elavult.

(#99488) Cs1csó válasza mpo (#99487) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha engedi akkor a legfrissebb fog települni akármelyik korábbi verzió van fenn. DE tiszta telepítéssel akár már most is felteheted a 1903-ast már eleget reszelték sokkal jobb nem lesz.

(#99489) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Tudna abban segíteni valaki, hogy ez mi? tegnap vettem észre, igazából semmi nem lett telepítve a gépre.

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#99490) BIZ0906 válasza nyozo (#99489) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Trojainak tűnik.

(#99491) nyozo válasza BIZ0906 (#99490) üzenetére


nyozo
aktív tag

elég ha törlöm az exe-t és a mappáját? vagy valami programmal ajánlatosabb?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#99492) MaxxDamage válasza nyozo (#99491) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Futtasd ezeket (Portable, amiből van - nem kell gépre telepíteni)
AdwCleaner , HitmanPro , RogueKiller (hasznosak lehetnek) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#99493) Cs1csó válasza nyozo (#99491) üzenetére


Cs1csó
félisten

Le kellene futtatnod a vírusvédelmeddel egy teljes vizsgálatot majd utána ezeket is futtasd le kézzel:
- Adwcleaner, Emsisoft Emergency Kit, MBAM free, Hitman Pro, Dr Web Cure It

Ha ezek lementek és még ott van gyere vissza kiötlünk valamit.

(#99494) #86564352 válasza nyozo (#99489) üzenetére


#86564352
törölt tag

Maga az Event Collector rendes Windows folyamat, viszont bányászok használhatják álcának. Lehetséges épp utorrent okozza, találkoztam már ilyen esettel. Malware keresés, fájl törlése és utorrent kukázás ajánlott. A qbittorrent jobb.

(#99495) nyozo válasza #86564352 (#99494) üzenetére


nyozo
aktív tag

az tudom, hogy utorrent-nél régen volt, hogy a frissítéssel bányász programot telepített, de pont ezért egy régi verziót használok, és a frissítés ki van kapcsolva.

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#99496) #22743424 válasza bacsis (#99486) üzenetére


#22743424
törölt tag

Valószínűleg nem az alapnak megfelelő illesztő programot rakja fel a win10. Menj fel az alaplap honlapjára és szedd le onnan. Amennyiben szükséges tedd fel compatilibils módban a régi eszközillesztőt.

(#99497) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok!

Nemrég újraraktam a wint (w10pro), egy korábbi telepítés képfájlból, majd frissítettem, a comodot CIS-t is frissítettem, defendert, mindent, majd elkezdtem használni, de fura, misztikus jelenségeket produkál.

1. a képernyő elsötétül, a gép elmegy sleep-be és nem jön vissza többé
2. van, hogy sleep-ból elindul, bejön a nyitókép, de nem kéri be a jelszót. (-- > power off)
3. a tcm ikon először a gyorsindításból tűnt el (quick launch), majd az asztalról is
4. a tor böngész, amit sikerült a firefox egy pluginjával testre szabni (régebbi, nem a legújabb), menet közben visszaalakul alapállapotúra. eltűnnek a kiegészítők ikonja (ad block, downloader stb.), majd újraindítva a tabulátorok több sorba rendezését szolgáló (tab mix plus) is eltűnik belőle, visszaáll alapba. biztonsági mentésből kicsomagolva megint jó, egy darabig, de egy óra alatt lebontja magát.
5. a classic start menő (Classic schell) nem indul el a windowssal, pedig mindig elindult, úgy kell manuálisan indítani. (telepített, legújabb verzió)
6. a indítópultban (startup) semmi nem működik, nem tudok programokat indítani a windowssal
7. a képmetsző csak a fő monitoron működik, a többi monitort elsötétíti arra az időre, amíg kijelölök

Most vagy az új windos öntudatra ébred, és elkezdett irányítani engem, mit használhatok, mit nem, vagy valaki betört a gépembe és szívat…. :F :W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#99498) nyozo


nyozo
aktív tag

Köszönöm a segítségeteket! úgy néz ki azon kívül talált még többet is :B

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#99499) MaxxDamage válasza nyozo (#99498) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem árt néha ezeket a progikat futtatni, ellenőrizni vele a gépet. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#99500) #22743424 válasza nyozo (#99495) üzenetére


#22743424
törölt tag

Pont a régebbi verziók voltak azok amikben alapból benne volt és mindenféle engedély nélkül települtek.
Az újabban nincs benne, viszont az meg tele van reklámmal amit manuálisan kell kikapcsolni egy jó pár helyen. Tudom sokan a szokások rabjai vagyunk. A qbittorrent tényleg jó alternatíva amennyiben meg tudod szokni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.