Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Nordik válasza dedike (#8850) üzenetére


Nordik
őstag

500MB-om van, csak gondoltam nem lesz -e probléma ha csinálok mondjuk 800MB-ot összesen vagy akár 1GB-ot. :U

(#8852) tjb007 válasza Nordik (#8851) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak lassítva leszel, más nem fog történni.

(#8853) Nordik válasza tjb007 (#8852) üzenetére


Nordik
őstag

Megnyugodtam, köszönöm! :R

(#8854) dedike válasza Nordik (#8851) üzenetére


dedike
addikt

Jah! Persze! Az L az 500... :B

Jó szerencsét!

(#8856) Nordik válasza #40993792 (#8855) üzenetére


Nordik
őstag

Szintén Go!Net L díjcsomaggal?

A lassítás mennyire érzékelhető? Azért böngészni lehet vele vagy arra is nagyon kevés?
Ha összeakarom hasonlítani akkor kb. EDGE sebességet eléri?

(#8858) Nordik válasza #40993792 (#8857) üzenetére


Nordik
őstag

Adatforgalmi értesítőt mikor kaptál? Vagy ennél a csomagnál nincs is?

(#8860) dedike válasza Nordik (#8858) üzenetére


dedike
addikt

Miért lenne? :U

Jó szerencsét!

(#8862) Panamaboy válasza #40993792 (#8861) üzenetére


Panamaboy
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan csomagról, mely kb. ugyan azt nyújtja a T-nél, mint a Vodánál az „üzleti szabadon plusz” tarifa? Vagyis 15.000 Ft-ért kapok több ezer (Vodánál azt hiszem 6.000) perc lebeszélhetőséget.

(#8863) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!
Nem tudja esetleg valaki bennfentes, hogy lesz-e valamikor a MédiaMánia díjcsomagoknak olyan verziója, amelyeknél nem kell túlforgalmazási díjat fizetni az adatforgalmi keret túllépése után, hanem egyszerűen lelassítják az internetet?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8864) dedike válasza szabogabor10 (#8863) üzenetére


dedike
addikt

Az mondjuk nem lenne egy utolsó dolog... :) :)

Jó szerencsét!

(#8865) Onderon


Onderon
senior tag

Üdv! Olyankor mi a teendő, ha a T-mobile nem cseréli a 3 napon belül visszavitt iphone 4-et ami pixelhibás? Fogyasztóvédelem, vagy egyenesen az Apple-nek írjak?

(#8867) Onderon válasza #40993792 (#8866) üzenetére


Onderon
senior tag

Május 25-én megvettem, hétvégén észleltem, hétfőn (május 30.) levittem, ez ugye 3 munkanap. Szervizesnek T-pontban megmutat, aki 30szor elmondta hogy 1 pixelhiba miatt nem fogják cserélni, de én azért kértem hogy küldjük el. Látta ő is a pixelhibát, megnézte "mikroszkóp" alatt, zöld színű, én kéknek láttam. Kitölti a jegyzőkönyvet a 3 munkanapon belüli garanciális csere igényhez. a hiba leírása: bal alsó sarokban egy folyamatosan világító pixelhiba látható zárójelben nagyjából a helyzete hogy hol is van. ennyi, tegnap (júni 9.) sms hogy mehetek a készülékért, bent pedig közli velem az ember hogy nem cserélték, a munkalapon az indok: hiba nem tapasztalható. felcsesztem az agyam, felhívtam egy hivatalos apple reseller szervizét, ahol közölték hogy 1 pixelhiba is azonnali csere apple-nél, úgyhogy úgy gondolom igazam van.

poén kedvéért lefényképeztem nagyítón keresztül a pixelhibámat: íme. szerintem jól látszik.

(#8868) mokus1


mokus1
addikt

Kijött a telefonszámlám!!!
68000Ft ebből 60000 a net!!
Az összes netezési szokás TILTVA van a telefonomról minden! Egyedül az MMS műkődik.Mit tudok csinálni?nem tudok 68000ft-ot kifizetni erre.Lehet a T-vel beszélni?Megtudják nézni a telefonom előzményeit valahogyan? Egy Nokia x6-00

(#8869) szabogabor10 válasza mokus1 (#8868) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kis számolás után ezen forgalmi díjak alapján majdnem 800 MB-ot forgalmaztál, ha kerek 60 ezerrel számolunk. Biztos, hogy teljesen le van tiltva a mobilnet? Előfordulhat, hogy véletlenül azt használtad Wi-Fi helyett.
Szerintem részletfizetést vagy méltányosságot kérhetsz, de ezt majd 1430 vagy valaki hozzáértő megmondja.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8870) mokus1 válasza szabogabor10 (#8869) üzenetére


mokus1
addikt

60MB volt. Méltányosság? Ez miben jön ki? Igen le van.De 1430on azt mondták náluk él a szolgáltatás a telefonhoz semmi közük.

(#8871) kali válasza mokus1 (#8870) üzenetére


kali
legenda

néhány alkalmazás - beállítástól függően - képes a háttérben csendben forgalmazni, frissítgetni, például a nokia térképes alkalmazás!
legalább részletfizetési lehetőséget próbálj kérni, hátha...
amúgy a net start alkalmazásra mondták, hogy aktív? a kikapcsoláshoz egy ingyenes sms küldése a 1430 telefonszámra, az alábbi tartalommal;
-NETSTART

[ Szerkesztve ]

(#8872) mokus1 válasza kali (#8871) üzenetére


mokus1
addikt

Én nemtudom ez hogy műkődik feltettem egy F-secure-t kiváncsiságbol 23 találat. Ez nekem több mint furcsa.

(#8873) kali válasza mokus1 (#8872) üzenetére


kali
legenda

úgy érted, hogy a telefonra tetted fel? értelme kérdéses, de gányolt programokba beleköthet... mondjuk láttunk már olyat, hogy egy tört alkalmazás szépen forgalmazott a háttérben, küldözgette az infókat a telefonról, meg frissítgette magát, de azért külön tenni kell, hogy egy ilyen alkalmazás felkerüljön a telefonra... :U
ha történt is jelen esetben ilyen, a forgalmad nagyobb hányada szerintem akkor is saját hibából ered, nokia térkép indítgatás, térkép online letöltése/frissítése...stb!

(#8874) szabogabor10 válasza mokus1 (#8870) üzenetére


szabogabor10
veterán

Úú, bocs, elfáradtam, hosszú volt a napom, nem tudok már számolni sem :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8875) mokus1 válasza kali (#8873) üzenetére


mokus1
addikt

Le van tiltva mindenhol az internet.GPS-n főleg mert sokat van használva.De soha nem volt ilyen probléma.Ezért nem értem.

(#8876) mokus1 válasza szabogabor10 (#8874) üzenetére


mokus1
addikt

Erről a méltányosságról tudsz vmit mondani?

(#8877) szabogabor10 válasza mokus1 (#8876) üzenetére


szabogabor10
veterán

Esetleg azt lehet vele elérni, hogy elengednek valmennyit az adatforgalomból. De sajnos az is bennevan, hogy azt mondják, hogy user error, miért telepítgettél mindenféle veszélyes helyről származó alkalmazást meg miért nem figyeltél jobban a progik adatforgalmazására. De azért szerintem próbáld meg, hátha. Ha nem engedik, akkor részletfizetés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8878) zoli62 válasza mokus1 (#8876) üzenetére


zoli62
addikt

Hívd fel a számlázási csoportot.

(#8879) mokus1


mokus1
addikt

Ha bemegyek mivel céges telefon és kb 3000-4000 előfizetés van ennél a cégnél náluk valamit elérhetek?

(#8880) ForRedGlory válasza mokus1 (#8879) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semmit sem ersz vele, ha bemesz, mivel nem ok intezik, max rogzitik a jovairasi igenyed, de azt meg telefonon is elintezheted.

Aztan ne lepodj meg, ha ez lesz a levelben:
"A szolgaltatot a telefon beallitasi hibaibol, illetve szofverhibajabol keletkezo tobbletkoltseg miatt felelosseg nem terheli. Amennyiben kerdesere a felhasznaloi kezikonyvben nem kap valaszt, kerjuk forduljon szervizhez."

Raadasul meg uzleti csomag is, ahol nincs 50eFt limit a forgalomban. Szivas :(

(#8881) club1 válasza mokus1 (#8879) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk eső után köpönyeg, de ha okostelefonunk van és nem akarunk mobilnet csomagra havi 1000 Ft-ot kiadni, akkor alap, hogy elbarmoljuk a szolgáltatói wap-os/internetes beállításokat/APN-t. Így aztán a telefonunkon lévő sok okos alkalmazás és maga az operációs rendszer sem tudja használni a méregdrága és véletlenül alapból rendelkezésre álló start mobilnet csomagot.

(#8882) kali válasza club1 (#8881) üzenetére


kali
legenda

véletlenül áll az alapban rendelkezésre, okostelefon (adatforgalomra alkalmas telefon) esetén nem illik úgy eladni a készüléket előfizetéssel, hogy nem működnek rajta a netes igényű funkciók, mert akkor meg az lenne a vásárló problémája, hogy vett egy okostelefont (adatforgalomra alkalmas telefont) , és sok funkció nem működik rajta alapban, mert a szolgáltató korlátozza abban! szinte mindennek két oldala van, ennek is!

(#8883) club1 válasza kali (#8882) üzenetére


club1
veterán

Igen, de ebben az esetben az ügyfélszolgálatos már mondhatná is, hogy le van írva a készülék kézikönyvében, hogy az adott szolgáltatások igénybevételéhez szükség van mobilnet előfizetésre, azaz kéri-e a kedves ügyfél a startnetet 13 Ft-ért/10 kB, vagy esetleg kér egy mobilnet opciót. És a botor ügyfél szabadon dönthet. Így viszont a hozzá nem értők érzik magukat becsapva még az után is, hogy elolvasták a készülék használati utasítását...

(#8885) kali válasza club1 (#8883) üzenetére


kali
legenda

jobb esetben szokták is mondani - tisztelet ellentéte a kivételnek -, de ennek is van másik oldala; a szolgáltató honlapján is írják, és az aszf is tartalmazza, hogy bizonyos esetekben alapban bekapcsolt állapotban van a net start!

Zsolt_72; reméljük, hogy sok/több ügyintéző felhívja rá a figyelmet, és csak néhányan nem!

[ Szerkesztve ]

(#8886) mokus1 válasza club1 (#8881) üzenetére


mokus1
addikt

de pont ez a furcsa.Én ha internetezni szeretnék.,, A web kapcsolat megszakadt kapcsolat nem áll rendelkezésre. "
Ez a legérdekesebb számomra.

(#8887) kali válasza mokus1 (#8886) üzenetére


kali
legenda

attól, hogy a böngésző esetlegesen nincs - rendesen - bekonfigurálva, aktív hozzáférési pont mellett bizonyos alkalmazások még forgalmazhatnak a háttérben!

(#8888) mokus1 válasza kali (#8887) üzenetére


mokus1
addikt

Nokianak elvileg elvileg.Van egyolyan menüpont hogy célok ott kell bekonfigurálni ott nem volt. semmi.Na mind1. T-mobile leszarja...

(#8889) kali válasza mokus1 (#8888) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül tisztem védeni a szolgáltatót, mert én is csak előfizetőjük vagyok, de valóban nem tehetnek róla, hogy adott esetben te milyen módon használod egy szolgáltatásukat, tehát a "problémás" mobilinternetes forgalmat nem böngésző által generáltad, hanem más módon, különböző alkalmazások használatával...stb - a szolgáltató meg nem lesz a saját maga ellensége...

(#8890) Dyno


Dyno
veterán

Hali

Vettem tegnap egy Samsung Wave II-t és kötöttem mellé GONET!M csomagot, az lenne a kérdésem hogy honna tudhatom meg pontosan hogy az ügyfélszolgálatos azt tette rá?
Mert csak annyit kaptam sms-ben hogy az adatforgalom mindenhónap 1 napjától a következő hónap első napjáig tart. mytmobilon hol tudom emgnézni, vagy hogyan tudhatom emg pontosan?Köszönöm. :R

UI: Megtaláltam, ez a kép fogadott:

Mi az az EUGPRS?

NYugodtan neteszhetek akkor, vagy parázhatok majd a jövőhónapi számlától?Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#8891) zoli62 válasza #40993792 (#8884) üzenetére


zoli62
addikt

Sajnos a boltokban vásárlásnál nincs idő mindenre kitérni, többek között arra sem, milyen internets csomag elégítané ki a leendő ügyfél igényeit. a megoldás már részben elindult: újonnan megkötött Echo és Mix díjcsomaggal rendelkező előfizetésen Go! Napinet promóciós mobilinternetet aktiválnak. Persze ezt kellene a Relaxokra és többi régebbire is.

(#8892) kali válasza Dyno (#8890) üzenetére


kali
legenda

nyugodtan netezhetsz, túlforgalmazási díj nincs, csak 32/32 kilobit/sec lassítás lehetséges a keret elérését követően, a fordulónapig!
eu gprs limit; link

(#8894) Dyno válasza kali (#8892) üzenetére


Dyno
veterán

Értem, még az a kérdésem lenne hogy van nekem már vagy 3éve barátnőmmel család-barát kedvezményünk azt a my tmobilon nem találtam, elnézést a kérdésekért csak nem szeretnék meglepetést a következő számla megérkezésekor. :R

(#8895) dedike válasza Dyno (#8894) üzenetére


dedike
addikt

Hívd fel a 1430-at, és kérdezd meg! Bár igazából nem történt olyan dolog az előfizetéseddel, ami a családbarátot befolyásolná! :N

(A Családbarát kedvezmény a My-T oldalon nem érhető el, mindenképpen "élő" ügyintéző kell hozzá! Ez lehet személyes, vagy telefonos is!) ;)

Jó szerencsét!

(#8896) tomp


tomp
félisten

Aki használja a mobil tv-t, válaszolna pár kérdésemre?
Milyen a minősége? 3G-n mennyi sávszélt igényel, illetve 1perc mennyi forgalommal jár?

(#8897) metaxa92 válasza tomp (#8896) üzenetére


metaxa92
csendes tag

Én úgy tudom(bár nincs mobiltévém) hogy a két szolgáltatás külön számolja magát,tehát amiatt nem lesz plusz netköltséged,mert mobiltévézel. MobilTV úgyis csak előfizetéssel lehetséges,így a szerződésben rögzített mennyiséget TVzheted le. De ha valaki jobban tudja,írjon,nem akarom zsákutcába keríteni a felhasználót. :)

(#8898) szabogabor10 válasza tomp (#8896) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Itt tájékozódhatsz róla. A MobilTV-t külön is megrendelheted havi 1990 Ft-ért, ez 40 órát tartalmaz, de ha MédiaMánia díjcsomagod van, akkor havi 5, 10, 20, 30 vagy 40 órát tévézhetsz ingyenesen (benne van a csomagok árában) Az adatforgalmi keretből egy bájtot nem von le. Ha túlléped az időt, akkor percenként 5 Ft-ot számláznak. Minőségével különösebb gond nincs, HSPA kapcsolat erősen ajánlott a folyamatos streaming-hez.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8899) tomp válasza szabogabor10 (#8898) üzenetére


tomp
félisten

Tudom, hogy hogyan megy. Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyit eszik a hálózatból.

(#8900) dedike válasza tomp (#8899) üzenetére


dedike
addikt

De ez miért is érdekes? :U

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.