Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8951) tjb007 válasza atillaahun (#8950) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

A Like igénybevételének feltételeit gondolom ismered, nem kell leírni.

A 32 kbit/s arra elég, hogy szálanként kitépd a hajad, ha türelmes ember vagy akkor nincs probléma. Böngészni lehet de hamar tele lesz a t.köd vele, szinkronizálás attól függ, hogy mit szeretnél szinkronizálni, Google Maps felejtős, Ebuddy okés lehet.

(#8952) atillaahun válasza tjb007 (#8951) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Feltételek tiszták persze, áttanulmányoztam oda-vissza, viszont ami kicsit zavaró, hogy múltkor kérdeztem boltban is személyesen, azt mondták sim kártyáért nem kérnek pénzt ha áthozom a számom, viszont van valami 1000 forintos díj, ha meg nem írok alá 2 évre - ami kizárt - akkor 5000. A honlapon sehol nem találtam ilyesmit, mire akarnak levenni?

Hát mint a képen is látható hajtépéssel nem lesznek problémáim :) Itthon van egyébként wifi, egyetemen is, csak arra gondoltam ha éppen utazok, városba járok és valami sürgős megtudni való adódik, akkor azt úgy belátható időn belül 1-2 perc fel tudom-e kutatni pl. Google-ban. Opera Mini-t használok egyébként, ami elméletileg kevés adatforgalommal dolgozik, ha ez még számíthat valamit.
Szinkronizálni a leveleket gondoltam, kapcsolatokat, híváslistát, sms-eket, időjárás widgetet, meg a tennivaló listámat.

[ Szerkesztve ]

(#8953) tjb007 válasza atillaahun (#8952) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Az az 5000 forint a belépési díj ha nem vállalsz hűséget, egy év hűséggel ez 810 forint.

"Szinkronizálni a leveleket gondoltam, kapcsolatokat, híváslistát, sms-eket, időjárás widgetet, meg a tennivaló listámat."

Ezekre elég lesz.

(#8954) atillaahun válasza tjb007 (#8953) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Értem, köszi.

(#8955) néha

néha
(aktív tag)

Sziasztok! nem tudjátok h iphone 4-nél a garanci papir helyett elfogadják a számlát ha bármi gond van a készülékkel?
Előre is köszi!

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#8956) tjb007 válasza néha (#8955) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Megpróbálhatod de ne nagyon számíts rá, hogy el fogják fogadni.

(#8957) néha válasza tjb007 (#8956) üzenetére

néha
(aktív tag)

és még annyi h ugy halottam h ha eredeti számlát beviszem akkor adnak gari papirt! ha megmondod h elveszett! ez igaz lehet?

(#8958) CsuRi101 válasza néha (#8955) üzenetére

CsuRi101
(tag)

Eleg a szamla,sőt... Ha a te neveden van,simán a teló is elég,tel.szám alapján nézik h garis-e még...

(#8959) icons

icons
(addikt)

Üdv!

Van Kapcsolat Platinakártyánk. Ha jól értem, ezzel nem lehet 15%kal olcsóbban mozijegyet venni, csak ha a Fun vagy Like díjcsomagom is van (ami elég szemétség, ha így van, mert ezt csak kb a legbelső menüpontban említik, addig egy árva szó sem esik ezekről...)

(#8960) pacman789 válasza tjb007 (#8931) üzenetére

pacman789
(aktív tag)

Itt ha letöltöm az egyik várost akkor egy telefon újra rakás után fogja tudni, hogy az nekem megvan?:S és engedi letölteni újra ingyen?

(#8961) Zsolt_72 válasza pacman789 (#8960) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

Idézet a PocketGuide oldaláról:
"Kérdése van?
Hívja ingyenes ügyfélszolgálatunkat a 1430-on, vagy érdeklődjön személyesen üzleteinkben."

;)

[ Szerkesztve ]

(#8962) pacman789 válasza Zsolt_72 (#8961) üzenetére

pacman789
(aktív tag)

jójó:) gondoltam nem zavarom őket:)

(#8963) néha válasza Zsolt_72 (#8961) üzenetére

néha
(aktív tag)

De már nem is ingyenes! :)

(#8964) tjb007 válasza néha (#8963) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Mi nem ingyenes ?

(#8959) icons

Nem jól érted. Azt a kedvezmény minden Kapocslat kártyával rendelkező ügyfél igénybe veheti attól függetlenül, hogy T-Home vagy T-Mobile előfizető.

(#8965) Zsolt_72

Nem a T-Mobile hálózatából hívva persze, hogy nem ingyenes :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#8965) Zsolt_72 válasza tjb007 (#8964) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

Szerinte a 1430, mert én arra utaltam az előző posztommal... Pedig de :) mert az díjtalanul hívható!

(#8962) pacman789: okés, értelek :D

[ Szerkesztve ]

(#8966) dedike válasza néha (#8963) üzenetére

dedike
(addikt)

Hülyeséget ne írj, ha megkérhetlek! :)

Jó szerencsét!

(#8967) néha

néha
(aktív tag)

Ma akartam ügyfélszolgálatot hivni és bemondta h vmiért fizetni kell, lehet tévedek, de nem vagyok szenilis :P

(#8968) dedike válasza néha (#8967) üzenetére

dedike
(addikt)

.aha...biztos..

Szóval egyezzünk meg! A 1430 felhívása a T-Mobile magyarországi hálózatából díjmentes. Pont. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8969) néha válasza dedike (#8968) üzenetére

néha
(aktív tag)

Legyen igazad, de akkor sem vagyok ... :)

(#8970) zoli62

zoli62
(őstag)

13/3 Mbs a mobilinternetem, más is mér ilyen értékeket? Igaz a pingek még mindig elég magasak. Datanet mérőjén pl. 60-70 ms.

(#8971) grafikus17

grafikus17
(aktív tag)

Már egy ideje böngészem a tmobil oldalát, de nem találom hol van a roaming adat szolgáltatás díja. Nincs valami napi, vagy havidíjas szolgáltatás néhány 10MB-al. Horvátországban kellene néha használnom.

Xiaomi Redmi 5 plus

(#8972) tjb007 válasza grafikus17 (#8971) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Sajnos olyan roaming díjcsomag nincs amivel kedvező áron netezhetnél Horvátországban.
Július 1 -től lehet igénybe venni a a Travel & Surf mobilinternet roaming díjcsomagokat azonban ez csak az EU 26 tagállamában, valamint Norvégiában, Liechtensteinben és Izlandon vehető igénybe/használható fel.

[ Szerkesztve ]

(#8973) kungzi válasza zoli62 (#8970) üzenetére

kungzi
(veterán)

nekem 9/6-t mér :DDD

(#8974) zoli62 válasza kungzi (#8973) üzenetére

zoli62
(őstag)

Mbs? Az se olyan rossz, több, mint a 7.2. :)

(#8975) dedike

dedike
(addikt)

Említettem már, hogy a holnapi kapcsolat koncertre nyertem 2 db ezüst VIP belépőt? :D

Jó szerencsét!

(#8976) tjb007 válasza dedike (#8975) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Én meg kaptam 4db Arany tribünre szólót csak én nem fogom felhasználni :P
(Minden évben kapok, eddig összesen egyszer mentem el, akkor is csak azért mert Santana volt a szárvendég.)
Amúgy meg jó szórakozást, ez a Kesha biztosan nagyon jó lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#8977) dedike válasza tjb007 (#8976) üzenetére

dedike
(addikt)

Te kaptad...én viszont megküzdöttem érte... :C

Más:

A Magyar Telekomnak megtiltották a mobilinternet automatikus aktiválását

Bízzunk benne, hogy így már kevesebb csalódott ember lesz...

Jó szerencsét!

(#8978) .bruszli. válasza dedike (#8977) üzenetére

.bruszli.
(aktív tag)

Ideje volt. :K

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#8979) club1 válasza grafikus17 (#8971) üzenetére

club1
(veterán)

Akkor jársz a legjobban, ha veszel kint horvát prepaid simkártyát.
Csak az internetes sim kártya kint 20-50 HRK (100MB-500MB adatforgalommal) modemmel együtt pedig ált. 200 HRK (500MB-1GB adatforgalommal).

(#8980) kali válasza dedike (#8977) üzenetére

kali
(legenda)

így kevésbé futnak majd bele eztán a tudatlanság nagy számlájába, de innentől meg azért megy majd a sírás, hogy havidíjas mobilinternet az nem kell, és így a telefonon a szolgáltatások fele nem működik... :U

dedike; nekem meg külön fizetnének, ha mennék! :P ellenben nem mehetek, mert melózok - pedig szabadnapos lettem volna, csak bekavartak... :(((

[ Szerkesztve ]

(#8981) Dave1984 válasza dedike (#8977) üzenetére

Dave1984
(őstag)

Remélem a többi szolgáltató sem ússza meg!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8982) kali válasza Dave1984 (#8981) üzenetére

kali
(legenda)

nem valószínű!

(#8983) dedike válasza kali (#8980) üzenetére

dedike
(addikt)

Úristen! Kik a fórumtársaim! :Y :D

Jó szerencsét!

(#8984) zoli62 válasza dedike (#8977) üzenetére

zoli62
(őstag)

Hú én is mennyit küzdöttem ezért. :)

(#8985) djculture

djculture
(félisten)

Ja pár oldalanként volt itt is aki amiatt irt ,hogy összehozott evvel a netstarttal horror összeget.

[ Szerkesztve ]

(#8986) kali válasza djculture (#8985) üzenetére

kali
(legenda)

sajnos elég sokan belefutottak - bár a másik oldala; azért akkor nem reklamáltak, amikor az előfizetés + telefon megvásárlása után azonnal nagyban nyomták netet, örömükben bele (sem?) gondolva, hogy akkor ez most ingyé lesz?!?!
arra viszont kíváncsi leszek, hogy a net start elvételével nő vagy csökken az apróbb forgalmat lebonyolítók tábora, esetlegesen több apróbb csomagos mobilinternet előfizetés köttetik, vagy sem...stb?

[ Szerkesztve ]

(#8987) Dave1984 válasza kali (#8986) üzenetére

Dave1984
(őstag)

Szerintem biztos növekedni fog a go csomagra előfizetők száma.Kérdés csak az,h.mostantol nem tudják lehúzni a tájékozatlan ügyfeleket több ezerrel ftal,ezért félek emelkedni fognak a netcsomagok havidíjai.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#8988) kali válasza Dave1984 (#8987) üzenetére

kali
(legenda)

szerintem meg pont csökkenni fognak lassacskán, vagy más szempontból kedvezővé teszik a csomagokat! nem hiszem, hogy a szolgáltató a "lehúzásra" alapozta netirányú bevételének bármilyen hányadát is...

[ Szerkesztve ]

(#8989) Zsolt_72 válasza tjb007 (#8976) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

" (...) eddig összesen egyszer mentem el, akkor is csak azért mert Santana volt a szárvendég."
Jó döntés volt ;)

(#8990) szabogabor10

szabogabor10
(Topikgazda)

Sziasztok!
Tegnap délben, azaz június 24-én váltottam MédiaMánia S díjcsomagra, aktiváltam a MobilTV-t. Alig használtam kb. 2 percet. Most lekérdeztem a felhasználható időkeretet, 0 óra 6 perc 16 másodpercet ír. Azt tudom, hogy hóközi aktiválás esetén időarányosan lehet felhasználni esetemben a 10 órát, de ez sehogysem jön ki. Ezt nem érzem fairnek, nincs összhangban sem az ebben a hónapban a MédiaMániáért fizetendő 1164 Ft-tal, sem a 10 órával.. Lehet ez ügyben valamit tenni? Lehetséges, hogy rosszat mutat a számláló? Legalábbis remélem :D

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#8991) doorah

doorah
(csendes tag)

sziasztok! nekem van egy blackberry készülékem like díjcsomaggal ami tartalmaz 50 MBos mobilnetet. mikor megvettem a telefont a srác a tmobileban mintha olyasmit mondott volna h ezzel az előfizetéssel csak +1000 ft lenne a blackberry szolg (BIS) (mert amúgy 2100 ha jóltudom:).. ez sztetek így van? azért kérdezem mer nem emlékszem pontosan :$
köszii

(#8992) Zsolt_72 válasza doorah (#8991) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

Szia!
Némi kutatást követően ezt olvastam a T-Mobile oldalán. Remélem, segített valamennyit ;)

(#8993) doorah válasza Zsolt_72 (#8992) üzenetére

doorah
(csendes tag)

igen akkor biztos ez az :) nagyon köszi

(#8994) Zsolt_72 válasza doorah (#8993) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

Szívesen :)

(#8995) 1430 válasza szabogabor10 (#8990) üzenetére

1430
(senior tag)

Nem a felhasználható időt kapod vissza, hanem a felhasználtat...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8996) zaba

zaba
(tag)

Samsung Corby II (GT-S3850) várható a T-nél?

[ Szerkesztve ]

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#8997) szabogabor10 válasza 1430 (#8995) üzenetére

szabogabor10
(Topikgazda)

Figyelmetlen voltam, megnyugodtam. Köszi! :)

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods

(#8998) tjb007

tjb007
(nagyúr)

(#8999) dedike válasza tjb007 (#8998) üzenetére

dedike
(addikt)

Rettentő gonosz vagy! :DDD
Miért?

Nokia N8 pink ajándék bikinivel

:P ;)

Ezt kihagyni...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#9000) staker

staker
(őstag)

Sziasztok! Kellene egy kis help. Ha határ mellé megyünk nyaralni, van a telefonomon valamilyen netcsomag(900 Ft kb. havonta)... akkor mit tudok csinálni ha a telefon ugrál az osztrák-magyar hálózat között? És hívásoknál is ugyan ezt kérdezném. 3 éve voltunk ugyan itt, akkor is 2-3 percenként osztrák hálózaton voltam.

:R :R :R

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.