Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) CHIPman válasza dedike (#8250) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az árat néztem el, a MM S stimmel. Utánanéztem én is, és tényleg ez a legjobb csomag. Még így is, hogy felvitték a percdíjat 1Ft-tal Áprilistól.
szerk.: Wtf, most nézem, hogy mégsem. Ikon 200 szintén 5k, és a "legrosszabb"(tegyük fel, hogy csak TMH előfizetőkkel beszél) esetben is 16 perccel többet beszélhet. Vagy ez csak és kizárólag iPhone-hoz rendelhető?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8252) dedike válasza CHIPman (#8251) üzenetére


dedike
addikt

Csak és kizárólag! :K

Jó szerencsét!

(#8253) doorah


doorah
csendes tag

sziasztok! most van először t-mobile előfizetéses csomagom ami tartalmaz 50 MB adatforgalmat havonta.. konkrétan a Like díjcsomag. az lenne a kérdésem h ennél a díjcsomagnál (meg úgy általában) küldenek smst ha elértem a korlátot? nem akarom h véletlen v vmi rossz telóbeállításból származóan kijöjjön egy számla amitől dobnék egy hátast :$:D

(#8254) tjb007 válasza doorah (#8253) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Like -nál nincs túlforgalmazási díj, ha túlléped az 50MB -os korlátot akkor csak a le- és feltöltési sebességet csökkentik legfeljebb 32 kbit/s -ra a következő fordulónapig.

[ Szerkesztve ]

(#8255) djculture válasza 1430 (#8248) üzenetére


djculture
félisten

Köszi a plusz infót,jó tudni hátha úgy döntök hogy kell egy mobil előfizi.

(#8256) doorah válasza tjb007 (#8254) üzenetére


doorah
csendes tag

na az tökjóó :) köszi a választ^^

(#8257) doorah


doorah
csendes tag

jaa meg még annyit szeretnék h ha monjuk kinyomok egy hívást vagy nemfogadott v ilyesmi akk küld erről egy smst, ezt h lehet kikapcsolni?

(#8258) tjb007 válasza doorah (#8257) üzenetére


tjb007
nagyúr

Küldd el a -HIVASERTESITO szót SMS -ben a 1430 -ra (díjmentes) vagy a My T-Mobile -ban mondd le (Előfizetések testreszabása->Telefonálás->oldal legalja)

(#8259) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Nemsokára, számhordozással 3 előfizetéses sim-et viszek át a vodától a T-hez. T-nél is előfizetéses szeretnék lenni, 2 sim eco díjcsomagos lesz, a harmadik pedig ikon200. Mindegyikhez lesz aktiválva ingyen beszélő opció a simek között. A kérdésem az, hogy lehet hűségidő nélkül is szerződni, vagy mindenképpen alá kell írni 1-2 évet? Telefont nem szeretnék, ha nem muszáj, csak az előfizetések érdekelnek. Ikonnál olvastam, hogy kell egy év hűség, másiknál nem találtam. Ki mit tud erről?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#8260) tjb007 válasza icecave (#8259) üzenetére


tjb007
nagyúr

Persze, hogy lehet hűségidő nélkül is szerződni (főleg, hogy nem lesz készülék vásárolva), az ikon200 -zal viszont lesz egy apró gond. Az ikon díjcsomagok kizárólag iPhone vásárlása esetén vehetőek igénybe, magyarán ha ikon 200 -zat szeretnél akkor egy iPhone -t is kell venned mellé.

[ Szerkesztve ]

(#8261) doorah válasza tjb007 (#8258) üzenetére


doorah
csendes tag

köszi (: meg még egy utolsó kérdés, hogy azt h az hívásegyenlegem h áll azt meg tudom nézni vhol?

(#8262) icecave válasza tjb007 (#8260) üzenetére


icecave
nagyúr

Mikor bent voltam, ezt a hölgy, nem említette, pedig mondtam, hogy már van iphone-om, és ikont szeretnék a nulla forintos beszédopcióval. Azt mondta semmi akadálya :S Ezek szerint mégis lesz akadálya? :S
Akkor nézelődhetek más tarifacsomag után? Ajjaj :S
Viszont tényleg ottvan az ált. szez. felt. első sorában: "A T-Mobile ikon díjcsomagok kizárólag iPhone készülék megvásárlása esetén vehetőek igénybe."

[ Szerkesztve ]

(#8263) tjb007 válasza doorah (#8261) üzenetére


tjb007
nagyúr

A My T-Mobile -ba belépve az lesz az első amit meglátsz.

(#8264) doorah válasza tjb007 (#8263) üzenetére


doorah
csendes tag

köszi, mostmár mindent tudok :}

(#8265) icecave válasza tjb007 (#8263) üzenetére


icecave
nagyúr

Esetleg nem lehet "átmenni" sem?
Mondjuk hűség nélkül szerződök MM S-re, és átmegyek ikonba. Igazából ami fontos lenne, az a lebeszélhető percek, legalább 100, meg 1 GB mobilnet. Ahogy nézem, MM S-ben kb. 180 percet tudok lebeszélni, ami kevesebb, ha sms-t is küldök, és csak 500 mega mobilnet. Ikon mindenképp jobb választás lenne. Nemtudom, mit lehet ilyenkor csinálni. Most iPhone-t nem veszek mégegyet, az biztos.

(#8266) tjb007 válasza icecave (#8265) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ikonba nem lehet átmenni sehogyan sem.

(#8267) icecave válasza tjb007 (#8266) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogyhogy? Most pl. lesz MM S tarifám, hűség nélkül (ahogy nézem, azt választhatok, mikor jövök a T-től, mert nincs ilyen megkötés, hogy kell venni pl. iphone-t, csak akkor adnak). Aztán tegyük fel kijön az új iPhone, és veszek, és a jelenlegi számomat nem rakják át ikonba,ha kérem? Megfelelő hűségidő vállalással?

(#8268) tjb007 válasza icecave (#8267) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha veszel iPhone -t (a T-Mobile -nál, újonnan) akkor kérheted az ikont, addig nem.

(#8269) icecave válasza tjb007 (#8268) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor szerintem átviszem a számokat, ahogy írtam, kettőt eco-ba, egyet pedig MM S-be, ezeket akkor lehet hűség nélkül előfizetésre vinni, ha nem vásárolok készülékeket, ha jól olvastam a szerződési feltételeket. Aztán majd hűségelek, és átmegyek ikonra, ha jön új iPhone, a lényeg, hogy akkor a számomat megtartva válthatok előfizetési tarifát, csak iPhpone-t kell vennem.

(#8270) CHIPman válasza icecave (#8267) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Úgy nyilván lehet, de a kérdésed nem volt ez esetben egyértelmű.
tjb007: Az egyenlegen kívül a netforgalmat is meg lehet nézni my TMO-n?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8271) icecave válasza CHIPman (#8270) üzenetére


icecave
nagyúr

Az lehet, csak mikor mást mondanak bent a T-nél, mint ami a szerz. feltételekben van, meg hát ugye semmi sem egyszerű, megkavarodik az ember :D

[ Szerkesztve ]

(#8272) CHIPman válasza icecave (#8271) üzenetére


CHIPman
nagyúr

T-nél ez szerintem a munkaköri leírásban benne van. Bementünk haverral(14 éves) az Árkádban lévő T-Pontba, hogy szeretne Domino-s Blade-et venni. Megkérdeztük az egyik arra járó munkatársat, hogy lehetséges-e vásárolnia, azt mondta igen. Kértünk számot, sorra kerültünk. Vártunk negyed órát, hogy kiderítsék, hogy mégsem vásárolhat. Átmentünk egy másik T-Pontba 500m-rel arrébb, ott egy szót se szóltak, egyből kiadták a telót.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8273) tjb007 válasza CHIPman (#8270) üzenetére


tjb007
nagyúr

A netforgalmat nem tudod megnézni a My T-Mobile -ban.

(#8274) tothi_87


tothi_87
tag

Sziasztok! 2 éves hűségnyilatkozatom e hónap végén lejár és szeretnék készülékváltásban új készüléket vásárolni de nem tudom hogy milyen kedvezményekre számíthatok. Nokia C7-et néztem ki amihez szeretném megtartani a jelenlegi díjcsomagomat. Szeretném megtudni hogy milyen kedvezményekre számíthatok.A kapcsolatpontokon kívül jár-e valami kedvezmény? Jelenleg azt írja a my t-mobile hogy készülékváltással 58990 az ára ami a websopban 56041, nekem kb. 4300pontom van, ha azt levonom akkor kb. 51700 lesz az ára ami azért még mindíg sok. miért van az hogy készülékváltásban drágábbak a készülékék? Remélem hogy van vakaki aki el tudja nekem magyararázni hogy mi hogyan működik és hogy nagyából mire számíthatok, mert mikor felhívtam az ügyfélszplgálatot ott csak annyit mondtak hogy rengeteg mindentől függ az hogy milyen árat kapok és addig nem tudnak mondani semmit amíg aktuálissá nem vállík a készülékváltás. Segítségeteket előrre is köszönöm! :F

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#8275) dedike válasza tjb007 (#8273) üzenetére


dedike
addikt

Dehogynem! 56 forintért... :DDD ;)

tothi_87:

Amikor letelik a két éved, egy darab ezressel fogsz kevesebbet fizetni, mint az új előfizetőknek szóló ajánlat! (Amennyiben Arany szintű vagy, ha platina, akkor 3000-el!) Természetesen a meglevő pontjaidat levonják a fizetendő összegből, ha így szeretnéd!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8276) kecz


kecz
aktív tag

Ha ma 2 hete adtam be szervízbe a Pulse-om, és ott azt mondták, hogy 1 hét és várható (persze tudtam, hogy alsó hangon 2 hét :D), akkor kezdjek el a nyakukra járni, hogy mi van vele? Mert úgy tudom, hogy cserekészülék biztosítása nélkül törekedniük kell a 15 napon belüli javításra.

(#8277) tjb007 válasza kecz (#8276) üzenetére


tjb007
nagyúr

Néha hasznos tud lenni de azért ne vidd túlzásba.

(#8278) kecz


kecz
aktív tag

Jó, persze, azért én is műszaki szférában tanulok, tudom, hogy mennyi mindentől függhet egy adott termék támogatása. Én is méltányosan viselkedek velük, megértő vagyok, csak nem szeretnék e miatt az áldozattá válni.

Más: Ha felteszek egy készüléket a készülékértesítőre a webshop-pon, ugye attól még nem vagyok köteles megvenni?

(#8279) tjb007 válasza kecz (#8278) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem vagy köteles megvenni, csak egy emailt fogsz kapni arról, hogy a termék rendelhető/elérhető a webshopban.

(#8280) alexander12


alexander12
aktív tag

Bocsi, de van egy-két dolog, amit nem értek. Jobban mondva nem világos. Ezt a fun csomagot vehetem t-mobil aranykártya mellé és t-home prémium kártya mellé is?

kíváncsi, OP8T

(#8281) dedike válasza alexander12 (#8280) üzenetére


dedike
addikt

Én úgy tudom, hogy igen! Olvass vissza kicsit, valahol leírta már vagy tjb007, vagy 1430! :K

Jó szerencsét!

(#8282) icecave


icecave
nagyúr

Még egy dolgot nem tudok, a számhordozással kapcsolatban. Azt mondták, sétáljak be a vodához, szóljak, hogy vinni akarom az előfizum a T-hez, adnak papírt. Ezzel átsétálok a T-hez, és intézik is. Mikor kell kifizetnem a vodánál a részszámlámat? Szólnak a Tnél, hogy mehetek a simekért, csak előtte menjek be újra vodához kiegyenlíteni a számlát, és megint a T? Aki hordozott számot, hogyvolt neki?

(#8283) Soound


Soound
tag

Lenne pár kérdésem, egy részük általános kérdés

1. az előfizetéssel vett telefonjaik "kártya függők" vagy függetlenek? Olvastam, hogy legalábbis külföldön lehet "unlock" kódokat venni, ha feltétlenül függetleníteni akarom a telót.
2. Hallhattunk már valamit arról, hogy mikor érkezne hozzájuk SGS2?
3. Hívószám átvitel esetében mennyire zökkenőmentes a feladat? Adott egy 10 éves Telenoros kártyás számom, és nem igazán akarnék megvállni tőle.

[ Szerkesztve ]

(#8284) blueye válasza Soound (#8283) üzenetére


blueye
veterán

1.idézek innen: [link]
"A készülékek csak T-Mobile magyarországi előfizetői kártyával használhatók! A hálózati korlátozás (SIM Lock) feloldásának díját a Magyar Telekom Nyrt. mobil rádiótelefon hálózaton nyújtott szolgáltatásokra vonatkozó mindenkor hatályos díjszabása tartalmazza."

2. ezt nem tudjuk
3. [link]

(#8285) Soound válasza blueye (#8284) üzenetére


Soound
tag

köszi a segítséget

(#8286) tothi_87 válasza dedike (#8275) üzenetére


tothi_87
tag

Köszönöm az infót!

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#8287) 1430 válasza icecave (#8282) üzenetére


1430
senior tag

Ha kikéred a számhordozási nyilatkozatot a Vodafone-tól, azonnal meg tudod kötni a T-Mobile-nál a szerződést. A szerződéskötéskor megkapod a SIM kártyákat is, illetve kapsz egy időablakot >> addig az időpontig a Vodafone SIM fog működni, utána a T-Mobile-os. Nem kell visszamenned sehova, illetve a Vodafone-tól kapsz majd még egy utolsó számlát (gondolom postai úton, mint mindig), ami az időablakig esedékes havi és forgalmi díjakat tartalmazza. Ha csak SIM-et veszel hűség nélkül, akkor 5000 Ft/hívószám a belépési díj (1 év hűséggel 810 Ft, illetve 5000 Ft kötbér tartozik hozzá, ha mégis visszamondanád az 1 év lejárta előtt).

Soound
Akad néha kivétel. Jelenleg például a HTC 7 Mozart és a Google Nexus S hálózati zár nélkül kapható. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8288) blueye válasza 1430 (#8287) üzenetére


blueye
veterán

Ha pontosíthatok:
Tényleg van néha SL nélküli készülék, de ez ritka és főleg a drágább, kisebb mennyiségben fogyó, éppen újonnan piacra kerülőkről van szó - de azért (sajnos) nem ez a jellemző. :)

(#8289) dedike válasza 1430 (#8287) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk a Nexus S éppen drágább a T-nél, mint a Médiában... ;]
(Természetesen a hűség nélküli formációban....de legalább megvan minek fog csökkenni az ára 15-én.... :D )

Jó szerencsét!

(#8290) icecave válasza 1430 (#8287) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm válaszod!

Még felmerült bennem, hogy egyik simre kötök hűséget. Mennyit kell azért fizetni, ha közben valaki a saját nevére szeretné íratni azt a simet? Van ilyen, hogy hűségátvállalással? Vagy csak úgy írathatom át az előfizetést, ha kicsengetem a fennálló havidíjakat?

(#8291) dedike válasza icecave (#8290) üzenetére


dedike
addikt

6000 forint az Előfizető személyét érintő módosítás egyszeri díja, számlázási ciklusonként egyszer van rá lehetőséged. Ha van hűséged az előfizetésre szerintem az sem baj, az új Előfizetőnek is meg kell felelnie az értékesítési feltételeknek ("hitelképesség-vizsgálat").

Jó szerencsét!

(#8292) icecave válasza dedike (#8291) üzenetére


icecave
nagyúr

Rendben, akkor azt hiszem, minden kérésem tisztázásra került, köszönöm a segítségeteket.

(#8293) alexander12


alexander12
aktív tag

A lányomnak van egy dominós száma. Nekem van egy előfizum, paletta díjcsomaggal. T-home internetem, tv-m, és vezetékesem is van, kapcsolat prémium kártyával. A mobilom aranykártyás, még 5 hónapom van vissza a hűségből. Tudok-e a lányomnak venni kedvezményesen telefont, fun csomaggal ? És mi ennek a menete. Az sem lenne hátrány, ha októberben én is tudnék készüléket váltani :) Lehetséges ez?

kíváncsi, OP8T

(#8294) tjb007 válasza alexander12 (#8293) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, tudsz.
Az a menet, hogy befáradsz egy T-Pontba és elmondod, hogy mit szeretnél :)

(#8295) alexander12


alexander12
aktív tag

Bocsi talán nem egyértelmű, de a lányom dominós telefonszámát megszeretném tartani.
Sajnálom hogy kettőben megy, de lejárt a szerkeszthetőségi időm :((

kíváncsi, OP8T

(#8296) tjb007 válasza alexander12 (#8295) üzenetére


tjb007
nagyúr

Először át kell váltani a Dominós előfizetést havidíjas előfizetésre (ilyenkor a szám megmarad!) de mivel olyan csomagot szeretnél (Fun) amihez más típusú SIM kártya kell ezért ezt csak személyesen tudod elintézni, ezért írtam, hogy fáradj be egy T-Pontba, ott mindenről tájékoztatni fognak.

(#8297) alexander12 válasza tjb007 (#8296) üzenetére


alexander12
aktív tag

Köszönöm a gyors választ :) :R

kíváncsi, OP8T

(#8298) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Édesanyámnak sok év dominos után lett előfizetése. Fejből meg nem mondom milyen csomag, viszont 5000 ft egy összegben lebeszélhető, és ezt a fix havi díj.

Noh most, az egyenlegről valamiféle infót h lehet kapni? Úgy rémlik a 1777-re kell eküldeni sms-ben valamit, s akkor adnak tájékoztatást, de miként is megy ez?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8299) 1430 válasza runner 125 (#8298) üzenetére


1430
senior tag

1730 >> "A" = aktuális egyenleg
(56 Ft/lekérdezés, és az egyenleg nem tartalmazza a havidíjakat, az ÁFA-t és a kedvezményeket)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.