Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) DonMedve válasza 1430 (#8699) üzenetére


DonMedve
addikt

Hali!
Csak megemlítem,hogy az Akciós Mobiltelefon árlistában,ha a HTC bármely telójára rányomok,akkor mindegyiknél a HTC Mozartot hozza be.1-2 másikat is megnéztem a többi úgy tűnik jó. :B
Annyit tennék hozzá,hogy csak abban az esetben van az ha az Előfizetésre vállalt hűség fül aktiv felül.A mellettelévőben már jó!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#8702) dedike


dedike
addikt

Július 1-től nem kell több tízezres külföldi adatforgalom miatti számlákra készülni... :)

Díjszabás 7.4.1.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8703) 1430 válasza icecave (#8700) üzenetére


1430
senior tag

Marad minden (szint, pont), de már az új előfizető/számlafizető használhatja fel a beváltható pontokat (vagy átírás előtt beváltod).

DonMedve
Továbbítom. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8704) club1 válasza dedike (#8702) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk ettől még mindig jobb, ha az ember visz magával egy olcsó és független modemet/telefont/3G routert, vesz bele kint egy prepaid adatkártyát (kb. 20 EUR/hét kb. 1 GB adatforgalommal a görögöknél, 100 HRK körül van a horvátoknál, stb...) és azzal netezik. Országtól és szolgáltatótól függően persze nem mindenütt van ilyen lehetőség, de a legtöbb érintett országban van. A legkényelmesebb megoldás egy 7 e Ft-os 3G router és hozzá egy használt független 3G modem 5-8 e Ft-ért. Ez a szett az árát 1 GB adatforgalom esetén elég gyorsan behozza. Persze nem akarom a T bizniszét itt rontani...

(#8705) Pingvin1985


Pingvin1985
tag

Sziasztok!

Lájk díjcsomagnál a 2 éves hűség közben kell igazolni, hogy még mindig jogosult vagyok rá, vagy elég a jogosultság megléte a megkötéskor? Ugyanis elvileg jövő márciusig lesz érvényes felsőoktatási diákom, utána tulajdonképpen több mint egy évig jogosulatlanul használnám a díjcsomagot. Azt viszont nem szeretném, ha egyszercsak ellenőriznének, és valami büntit kapnék, mert már nem is érvényes a diákom.

Előre is köszi a választ!

(#8706) qfm válasza Pingvin1985 (#8705) üzenetére


qfm
senior tag

Nem ellenőrzik közben. Hivatalos álláspont szerint a megkötés után 2 évig használható, utána kell igazolni, ha hosszabbítani akarsz.

(#8707) icecave válasza 1430 (#8703) üzenetére


icecave
nagyúr

Rendben, köszönöm, jót tudni ezt :) Arany társkártyát külön kell igényelni látom, platinát meg kiküldik. Viszont ha van arany, mert igényeltem, gondolom,ha elérem a platinát, akkor kiküldik, arany meg mehet a kukába... persze, ez már részletkérdés.

(#8708) vade válasza 1430 (#8699) üzenetére


vade
csendes tag

Értem, köszönöm! Csak elhittem a visszaküldött sms-t, hogy nem vagyok jogosult rá :B .

(#8709) doncortio


doncortio
senior tag

hali skacok!
eléggé megfogta a figyelmem a fun és a like díjcsomag, de nem sok mindent tudok a likeról:
a fun 1600ft-os havidíjú de kb dominóként működik amit havonta fizetni kell, de a like is ilyen?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#8710) dedike válasza doncortio (#8709) üzenetére


dedike
addikt

Nem. A Like nem olyan! ;)

Jó szerencsét!

(#8711) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!
Ismét hozzátok fordulnék a kérdésemmel:

Előfizetéses vagyok, szeretnék váltani pár napon belül MédiaMánia S díjcsomagra. Azonban most előfizetője vagyok a GoNet! M adatdíjcsomagnak, aminél ha jól tudom, csak az aktiválás hónapjában számláznak féltört havidíjat, a többiben már hónap első napján kiszámlázzák a teljes havidíjat. Ilyenkor van esetleg lehetőség arra, hogy levonják a GoNet! M fel nem használt napjai számának megfelelő összeget vagy egyszerűen hozzáadódik a 100 MB-ból megmaradt adatforgalom a MM S 500 MB-ához?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8712) icecave


icecave
nagyúr

Nem a hónap utolsó napján van mindig számlazárás? Ma néztem az MM S csomagom a MyT-mobile-ban, és még nem szémláztak, vagy nullázták a havi számlálómat....

(#8713) dedike válasza icecave (#8712) üzenetére


dedike
addikt

Na de kérem! ;]

Még csak elseje van! A My-T-ben úgy tudom, hogy a következő hónap 5-ig kerül ki a lezárt egyenleg (készül el a számla), addigra nullázódik (pontosabban lesz naprakész) az aktuális forgalom is!

szabogabor10:

Ugye nincs hűséged a Go!Net csomagra? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8714) icecave válasza dedike (#8713) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogy mikor jon a szamla, nekem mindegy, csak a netforgalom miatt kerdezem, hogy akkor honap utolso napjan zarnak? Itt azt olvasom igen, szoval remelem igy is van.

Bocs az ekezetek miatt, mobilrol irok mert villamlik mint atom.

(#8715) dedike válasza icecave (#8714) üzenetére


dedike
addikt

Hol van Villám törzsfőnök asszonya? :DDD

Amennyiben adatforgalmat is tartalmazó díjcsomagod van, akkor igen! ;)
(Számla 12-e körül szokott jönni, legalábbis nekem!)

Jó szerencsét!

(#8716) szabogabor10 válasza dedike (#8713) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs. Ezt csak egy alternatív csomagnak rendeltem meg a nagy váltás (MM S-re) előtt ~1 hónapra.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8717) dedike válasza szabogabor10 (#8716) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk én használnám a fordulónapig, az előtt váltanék MM S-re!

Jó szerencsét!

(#8718) Egoexpress


Egoexpress
csendes tag

Sziasztok,

Gondolom nem én vagyok az első akinek ilyen problémája van. Az lenne a kérésem ha hasonló tapasztalataitok voltak akkor osszátok meg velem. A lényeg röviden, htc desire HD telefonom van, átlagos andoridos felhasználó vagyok. Április hónapban 110.000 Ftos telszámlám jött, abból 104.000 Ft interet forgalom, mint kiderült április 27én 1 giga elröppent a telcsiröl. 500 Mb adatforgalomig van előfizetésem, az összes adatforgalom 1.5 Giga volt arra a hónapra. Voltam bent az ügyfélszolgálaton, ezek úgy beszéltek velem mintha a 2000 Ftot reklamálnék teszem hozzá átlagosan havonta 10.000 ft a számlám, flottás csomag része vagyok, azt javasolták hogy inditsak egy belső kivizsgálást arra hogy mi hogy merre meddig történhetett. Ezzel párhuzamosan emailen is felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, leírtam a problémámat. Ennek az eredménye jött meg ma, nem vártam túl sokat tőle, kb 2 oldalon magyarázzák a semmit hogy facebookozzak meg iwiwezzek ?!?!?!? meg hogy ne youtubozzak meg ilyen teljes badarságokat. Azt természetesen nem tudjak megmondani hogy milyen IP cím vagy mi az ami felfalta azt az 1 gb-ot. Amit kifogasoltam az az hogy semilyen értesítőt nem kapok az 500 Mb-os korlátom után hogy baj van, röpül a forint, semmi korlát hasonló. Erre hivatkoztak is a levélben hogy ők ezt megtették 250nél és 500nál. 750nél 1000nél 1250 nél senki nem szólt hozzám. 3 napig voltam korházba előtte egésznap a hotspot mobil netet használtam, 300 Mb ment el, egy nap alatt Április 27én dékutan 16:04 kor amikor is dolgozok.. eltünt 1 gigabájt. A követelésüket jogosnak tartják, és kérik hogy fizessem be. Volt e már hasonló tapasztaltotok, mit lehet tenni hasonló esetben? Gondolom az Általán Szerződési Feltételei jól le van védve, tudtok e valamit amibe mégis lehet kapaszkodni?

Köszönöm a segítségeteket.

(#8719) icecave válasza Egoexpress (#8718) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor most nem kaptál sms-t 250-nél, meg 500nál? Az látom írod, hogy utána már nem kapsz, de előtte kaptál?

(#8720) Egoexpress válasza icecave (#8719) üzenetére


Egoexpress
csendes tag

250 nél és 500nál jött.

(#8721) kali válasza Egoexpress (#8720) üzenetére


kali
legenda

félnél és egésznél ment az értesítés, utána mit kellett volna még tenniük? :U
mondjuk kivizsgáltathatod, meg méltányosságból hátha elengednek valamennyit...

[ Szerkesztve ]

(#8722) dedike válasza Egoexpress (#8720) üzenetére


dedike
addikt

Már ne haragudj, de itt a szolgáltató hol és miben hibás? :F
Ráadásul még az sms-t is megkaptad... :(

Tedd meg azt, amit kali említett, hátha!

(De azért készülj fel rá, hogy ki kell fizetned, ellenben részletfizetést biztosan kérhetsz! ( A Szolgáltatónak sem érdeke, hogy adós maradj...) Mondjuk három részlet + havi számla sem kevés pénz, de talán jobban kivitelezhető... ) ;)

Jó szerencsét!

(#8723) zoli62 válasza Egoexpress (#8718) üzenetére


zoli62
addikt

Elvileg van forgalomfigyelő csoport 10000 Ft átlépése után ÁSZF szerint küldhetnek számlaelőleget.Persze előtte figyelmeztethetnék az ügyfelet. Szerintem hívd fel őket, és beszélj velük ezügyben.

(#8724) dedike válasza zoli62 (#8723) üzenetére


dedike
addikt

10000? :Y Az nem egy "nagy" összeg...
..és szerintem azt szeretted volna írni, hogy kérhetnek és nem küldhetnek.. ;)

Jó szerencsét!

(#8725) Nordik


Nordik
őstag

Ha veszek Dominoba egy Galaxy S2-t és a kártyát nem szeretném használni, akkor akár a kukába is dobhatom? A kutya nem fog érte reklamálni, hogy én más, előfizetéses kártyával használom a készüléket?

(#8726) dedike válasza Nordik (#8725) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletesen igazad van! Bár én inkább eladnám pár ezresért a kártyát, azt sokan szeretik! ;)

Jó szerencsét!

(#8727) tjb007 válasza Nordik (#8725) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bár a SIM kártya a szolgáltató kizárólagos tulajdonát képzi (ÁFSZ 4.3.1) de mivel a szolgáltató nem fog a kártya után nyomozni végül is "azt csinálsz vele amit akarsz".
Reklamálni nem fognak érte de szerintem a fiókban bővel elvér, nem foglal akkora helyet :)

[ Szerkesztve ]

(#8728) Nordik


Nordik
őstag

Köszi nektek! :R

Ha pedig úgy döntök, hogy egy másfél éves előfizetést újítok meg, készülékváltással, akkor ugyanúgy vehetem részletre is a készüléket?

Egyelőre nem tudom hogyan érné meg jobban megvennem. Sima hűséget kötnék újra 2 évre, de akkor árban majdnem ugyanott vagyok mint dominoval.

A MediaMania S csomag túl sok, hűséget pedig mobilnet csomagra külön nemakarok kötni.

A mostani MediaMania XS mindenre elég nekem, hasonló kellene árban, amit ki is használok.

(#8729) dedike válasza Nordik (#8728) üzenetére


dedike
addikt

Amennyiben legalább arany kiemeltségi szinttel rendelkezel, akkor természetesen veheted részletre, de akkor 6000,- forinttal több, mintha új előfizetőként vásárolnád! ;)

Azt, hogy melyik éri meg neked, Te tudod! MM díjcsomaghoz egyébként is maximum RelaxNet-et tudnál kötni... :K Én úgy tudom, hogy MM díjcsomagok esetén nem tudsz részletre vásárolni készüléket, előrehozottban legalábbis biztosan nem! :(
(Szerintem a MM S-hez nem adnak olyan mérvű kedvezményt, hogy az megérje a két év hűséget.. :( )

Jó szerencsét!

(#8730) Nordik válasza dedike (#8729) üzenetére


Nordik
őstag

"Én úgy tudom, hogy MM díjcsomagok esetén nem tudsz részletre vásárolni készüléket, előrehozottban legalábbis biztosan nem! "

Ez nekem új! :Y Ez mióta van így? Hiszen még a honlapon is írják, hogy MediaMania díjcsomagokkal is megvásárolható részletre, persze ha a csomagra is aláírok hűséget.

(#8731) dedike válasza Nordik (#8730) üzenetére


dedike
addikt

A díjcsomagra vállalt külön kétéves hűséggel gondoltam, bocsánat, de ezt kifelejtettem... :R
(Tehát pl. egy MM S-el árult (két év hűség az előfizetésre és kettő a díjcsomagra) telefont előrehozott készülékváltással nem tudsz részletre megvenni.)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8732) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

[link]
erre vki esetleg?

(#8733) dedike válasza rolcsibácsi (#8732) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem hívd fel a 1430-at, s kérdezd meg! ;) ;)

Jó szerencsét!

(#8734) tjb007 válasza rolcsibácsi (#8732) üzenetére


tjb007
nagyúr

Három lehetőséged van.
Szünetelteted az előfizetésed és veszel kint (vagy itthon) egy (olcsó) független telefont amibe ott kint tudsz pre-paid SIM -et venni vagy kötsz kint egy komplett új, havidíjas előfizetést valamelyik szolgáltatónál.
A harmadik lehetőség, hogy igénybe veszed a Világjáró EU roaming díjcsomagot (az új előfizetések mellé automatikusan ez a díjcsomag kerül beállításra), ezt minden általános előfizetéssel rendelkező ügyfél igénybe veheti külön havi díj fizetése nélkül. Ebben az esetben így fognak alakulni a percdíjak: [link]
Arra szerintem nem kell emlékeztetnem, hogy a havidíjat változatlanul fizetned kell ha a harmadik lehetőséget választod.

[ Szerkesztve ]

(#8735) dedike válasza tjb007 (#8734) üzenetére


dedike
addikt

Tudja szüneteltetni? :F

Jó szerencsét!

(#8736) tjb007 válasza dedike (#8735) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tudja, ÁSZF 43.oldal:

"7.1. Szünetel a Szolgáltatás az Előfizető ilyen rendelkezése esetén a bejelentéstől a visszakapcsolásra
irányuló kérelemben meghatározott időpontig (Eht. 135. § (2), A szünetelés kérhető leghosszabb
időtartama 6 hónap. (Eht. 135. § (2)) Ebben az esetben a Szolgáltatás szünetelésének időtartamára az
Előfizetőt díjfizetési kötelezettség nem terheli, de egyszeri felfüggesztési díjat köteles fizetni. (Eht
135. § (1) és (3))
7.2. Amennyiben az Előfizetői (SIM) Kártya a 7.1. pont alapján történő szüneteltetésének időtartama
eléri a 6 hónapot (Eht 135. § (2))és visszakapcsolásra irányuló kérelem ennek az időszaknak az
elteltéig részéről a Szolgáltatóhoz nem érkezik, az Előfizetői Szerződés a 8. fejezetben foglaltak
szerint megszűnik. (Eht. 134. § (11))"

(#8737) dedike válasza tjb007 (#8736) üzenetére


dedike
addikt

És ez akkor is van, ha van díjcsomagra is vállalt hűsége? :U

Jó szerencsét!

(#8738) rolcsibácsi válasza dedike (#8737) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

mennyi lehet az a felfüggesztési díj?..

ezek a roaming díjak nem gyengék, és gondolom ezek még a havi 10k-ra jönnének rá..
valószínű az a legolcsóbb ha szüneteltetem és ott veszek sim-et
viszont nem ártana ha tudnám használni a 3g-t, de biztos az is ilyen olcsó a hazai csmagommal odakint..
remélem sok helyen van wifi:)
úgy néz ki hogy lutonba megyünk és ott is maradunk egy darabig. nagyon remélem hogy minél előbb találunk melót, szállást stb- bár utóbbihoz csak pénz kell.. drukkoljatok:)

[ Szerkesztve ]

(#8739) tjb007 válasza dedike (#8737) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt az Elektronikus Hírközlési Törvény szabályozza, mivel a szolgáltató ÁFSZ -jében nincs semmiféle kikötés így nem hinném, hogy bármiféle akadályba ütközne.

"135. § (1) A szolgáltató köteles az előfizetői szolgáltatást az előfizető kérésére - amennyiben ezt a szolgáltatás sajátosságai lehetővé teszik - szüneteltetni.

(2) A szolgáltató az általános szerződési feltételeiben meghatározhatja a szünetelés kérhető leghosszabb időtartamát, amely azonban egyéni előfizető esetén nem lehet kevesebb 6 hónapnál.

(3) Ha az előfizetői szolgáltatás az előfizető kérésére szünetel, a szünetelés időtartamára az előfizetőt csak - az előfizetői szerződésben feltüntetett - csökkentett, indokolt és méltányos díj fizetésére lehet kötelezni.

136. § (1) Az előfizetői szolgáltatás szüneteltetésére sor kerülhet:

a) az előfizető a szünetelést legalább 15 nappal megelőző előzetes értesítése mellett a hálózat átalakítása, felújítása, cseréje, karbantartása miatt - amennyiben a szüneteltetést nem igénylő más gazdaságos műszaki megoldás nem áll rendelkezésre - amely naptári hónaponként az 1 napot nem haladhatja meg;

b) előre nem látható és el nem hárítható külső ok (vis maior) esetén;

c) a Magyar Köztársaság honvédelmi, nemzetbiztonsági, gazdasági és közbiztonsági (így különösen terroristaelhárítás, kábítószer-kereskedelem elleni küzdelem) érdekeinek védelmében a jogszabályok által előírt módon.

(2) Ha a szolgáltató érdekkörébe tartozó ok miatt kerül sor a szünetelésre - ide nem értve az általános szerződési feltételekben meghatározott rendszeres karbantartást -, vagy a szünetelés oka mindkét fél érdekkörén kívül esik, a szünetelés időtartama alatt az előfizető a szünetelés időtartamára vonatkozó díj fizetésére nem köteles. Ha a szüneteltetés egy adott naptári hónapban meghaladja a 48 órát, a szolgáltató köteles visszatéríteni az egy hónapra eső előfizetési díjat.

(3) Nem kell visszatéríteni a díjat, ha a szünetelés oka vis maior, feltéve, hogy a szolgáltató igazolja, hogy a szüneteltetést kiváltó ok határidőn belüli megszüntetésére minden tőle elvárhatót megtett.

(4) Az előfizetői szolgáltatás szünetelésének egyéb eseteit és feltételeit, így azokat az eseteket, amikor a szünetelést a szolgáltató díjfizetéshez köti, a szolgáltató az általános szerződési feltételekben határozza meg."

(#8738) rolcsibácsi

2500 Ft/alkalom

"biztos az is ilyen olcsó a hazai csmagommal odakint.."

Még olcsóbb is :)

[ Szerkesztve ]

(#8740) rolcsibácsi válasza tjb007 (#8739) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

bocsi de nincs kedvem az összes törvényt végigolvasni: mivan akkor ha 6 hónapig szüneteltetem de mondjuk 3 hónap múlva mégis kéne, akkor is gondolom vissza lehet kapcsoltatni?

már úgy értettem hogy ha nem szüneteltetném hanem a t-mobile HU- MM-L csomagos netemet használnám az legalább olyan méregdrága lenne mint a roamingos percdíjak.. úgyh kint majd intézek vmi csomagot magamnak..

és ha ott veszek vmi t-mobilos kártyát UK verziósat azt tudom használni ugye a magyar T-s iphonomban? vagy az más szolgáltatónak számít?

[ Szerkesztve ]

(#8741) tjb007 válasza rolcsibácsi (#8740) üzenetére


tjb007
nagyúr

A jogszabályos rész nem neked szólt.

Legfeljebb 6 hónapig szüneteltetheted, minimum megkötés, magyarán akár 3 hét után is visszakapcsoltathatod.

"már úgy értettem hogy ha nem szüneteltetném hanem a t-mobile HU- MM-L csomagos netemet használnám"

Nem (is) tudnád, mindenképpen a roaming menne amint átléped az országhatárt.

[ Szerkesztve ]

(#8742) rolcsibácsi válasza tjb007 (#8741) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

jaja értem, csak ahogy átvált a csomagom a roamingos 3g hálózatra az is olyan k.drága lenne mint a percdíjak..
akkor már csak az a kérdés hogy tudom e ott használni angliai tmobilos kártyával a telót.

tudom hogy nem nekem szántad a jogos részt, csak mellesleg mondtam hogy könnyebb gy ilyen tapasztalt/ hozzáértő embertől kérdezni, mint a 1430at felhívni, vagy könyveket olvasni erről;)

(#8743) tjb007 válasza rolcsibácsi (#8740) üzenetére


tjb007
nagyúr

"és ha ott veszek vmi t-mobilos kártyát UK verziósat azt tudom használni ugye a magyar T-s iphonomban? vagy az más szolgáltatónak számít?"

Nem fogod tudni használni vele.

(#8744) rolcsibácsi válasza tjb007 (#8743) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hát ez zsír... és lehet függetleníteni valahogy? tmobil megcsinálná itthon? vagy csak ha már lejárt a hűség? 10000ft körül van ez nem? ennyit megérne hogy tudjam használni és ne kelljen venni ott vmi szar telót..

(#8745) tjb007 válasza rolcsibácsi (#8744) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha 1 vagy 2 év hűségre vetted és még nem járt le akkor a 10.000 forinton felül vissza kéne fizetni az akció során igénybe vett kedvezményt. Azt nem tudom, hogy pontosan milyen iPhone -od van (3GS vagy 4) de pl. egy 16Gb -os i4 esetében, MédiaMánia M díjcsomagra vállalt hűség esetén a telefon akciós ára 2 év hűséggel 94.990 forint, a telefon kiskerára 261.000 Ft, a két összeg különbözetét + a függetlenítés díját kéne kifizetned, azaz összesen 176.000 forintot kéne fizetned a függetlenítésért.

[ Szerkesztve ]

(#8746) rolcsibácsi válasza tjb007 (#8745) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hát az van hogy felhívtam a 1430at és kivártam míg felveszik:) és a csajszi azt mondta hogy nem tudom szüneteltetni egész addig amíg le nem jár a hűségem azaz 2012 valameddig.. függetleníteni is csak úgy tudom igen ha már lejárt, ellenkező esetben kötbér ellenében tudom csak ami jelenleg olyan 140ezer lenne.. hát ez fincsi.. azt javasolta hogy csak bejövő hívást fogadjak mi "csak" 51 forint angliában... de buziság komolyan..
(iphone 4 16os)

[ Szerkesztve ]

(#8747) tjb007 válasza rolcsibácsi (#8746) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor nem lehet szüneteltetni, mondjuk ez az ÁFSZ -ben nem szerepel sehol sem (logikusnak viszont logikus).
Akkor már csak a másik lehetőség maradt, veszel ott kint egy pre-paid SIM -et + telefont (vagy itthon veszel egy olcsóbbat, telefonálni jó lesz az is).

(#8748) rolcsibácsi válasza tjb007 (#8747) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hát jah sajnos:( de jó lett volna netezni vagy akármi.. így még a google mapsot se fogom tudni használni... el fogok veszni az iphone nélkül a nagyvilágban:( na mindegy köszi mégegyszer

(#8749) dedike válasza tjb007 (#8747) üzenetére


dedike
addikt

:DDD ;)

Jó szerencsét!

(#8750) TerryGiliam


TerryGiliam
csendes tag

A T eddigi legfurább esetét sikerült ma megélnem.
Adott egy 06.20-al lejáró Ikon 400-as előfizetés (iPhone 3G). Aranykártyásként Galaxy S II-re akartam leváltani, most, hogy kapható a T-Pontokban a készülék. Elméletben megtehetem, nincs semmi akadály.
A T-pontban eljutottunk egész addig, hogy már a kezemben tartottam és a konstrukciókról beszélgettünk amikor is kijelentette az eladó, hogy ezen kötbér van, úgyhogy enm válthatok én semmit sem. Ő ezzel nem tud mit kezdeni, csak a behajtási csoport vezetője. Felhívott valakit aki ebben megerősítette, majd távoztam mivel ő most nekem nem tud semmit eladni.

Nem hagyott ez nyugodni, úgyhogy 1430, ahol a kedves ügyintéző a story hallatán csak annyit közölt: "MI??? Úristen... Kapcsolok egy értékesítőt és azonnal megoldjuk.". Az értékesítő szerint semmi akadály: 06.08-ra megérkezhet a telefon ha most megrendelem nála. Nekem előnyösebb lenne helyben megvenni (ki tudja hol leszek 8-án, kicsit hektikus a munkám) ezért megkérdeztem tőle, hogy a T-Pontban is meg tudnám-e venni. Szerinte semmi akadálya, ha mégis problémába ütköznék hívjam. Vissza a T-Pontba, fentiek elsorolása, ügyintéző fehéredése és elképedése. Megpróbálta még egyszer, nem adhat nekem csak behajtási csoportvezető engedélyével. Remek, hívjuk fel! Azt nem lehet, mert ők csak 9-től 5-ig dolgoznak H-P.
Visszahívtam az ügyfélszolgálatot, de a hely T-Pont hajthatatlan maradt.

Következmény: jelenleg szállításra vár a készülék, 2 perc alatt megrendeltem telefonon.

Ha valaki ezt érti, legyen kedves homályosítson fel engem is. Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.