Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) tjb007


tjb007
nagyúr

Akciók, nyereményjátékok

A legfrissebb:

Lájkolod a Mammut Facebook oldalát, nyomtasd ki a T-Pontos kupont amiért cserébe minden okostelefon (kivéve iPhone) árából 5000 Ft kedvezményt kapsz a Mammut bevásárlóközpontban található T-Pontban (amennyiben a készülék ára eléri a 6000 forintot).

Nyerj az önkiszolgáló ügyfélszolgálattal!
(Aki esetleg még nem ismerné)
Ez a hét eleje óta fut, az önkiszolgáló ügyfélszolgálatot kell használni amiért cserébe Nokia E7 -et vagy Xbox Kinect Profi csomagot lehet nyerni. Részletek a linkelt oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#8302) runner 125 válasza 1430 (#8299) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszönöm.

Amit kapok egyenleget, (jelen esetben 3700 valamennyi volt) az a fentmaradó - lebeszélhető összeg még, ugye? :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8303) dedike válasza runner 125 (#8302) üzenetére


dedike
addikt

Az az elhasznált összeg... ;)

Jó szerencsét!

(#8304) runner 125 válasza dedike (#8303) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, kösz, most már minden világos. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8305) Viktojka


Viktojka
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy like díjcsomagban mennyibe kerülne a SE X10 mini? Lehet csak én vagyok bamba, de sehol nem látom.

Elöre is köszönöm a válaszokat.

(#8306) tjb007 válasza Viktojka (#8305) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs külön árlista a díjcsomagokhoz (kivéve a MédiaMánia díjcsomagok), az aktuális, akciós árlistát itt találod.

[ Szerkesztve ]

(#8307) dedike válasza Viktojka (#8305) üzenetére


dedike
addikt

Annyiba, mint az új előfizetőknek szóló ajánlatok. Ha van Aranykártyád, az azon levő pontokat természetesen beszámítják neked, ha kéred! ;)
[link]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8308) Viktojka válasza tjb007 (#8306) üzenetére


Viktojka
tag

Köszönöm! Neked is Dedike!

(#8309) icons


icons
addikt

Üdv!

Van egy Paletta díjcsomagunk (benne TV, Internet, telefon és egy mobil is).

Az lenne a kérdésem ,hogy emiatt kapunk-e olcsóbban mobilinternetet?
Vagy csak akkor, hogyha arany, vagy platinakártyás ügyfelek vagyunk? Illetve meg lehet tudni valahonnan, hogy ilyenek vagyunk? (a tippem az lenne, hogy a My T-mobile bejelentkezés, vagy valami hasonló online ügyintéző webhelyen meg tudom nézni, de melyik lenne ez?)

Köszönöm!

(#8310) blueye válasza icons (#8309) üzenetére


blueye
veterán

Nézz rá a számládra, azon rajta van a Kapcsolat program pontszáma és szintje.

Természetesen ezt a My t-home keretein belül is meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#8311) dedike válasza icons (#8309) üzenetére


dedike
addikt

Ahogy blueye is írta, tudod ellenőrizni a kiemeltségi szinted, ha legalább arany szintű vagy (ebben biztos vagyok, ilyen havidíj mellett), akkor az Aranytárskártyás mobilnetet mindenképpen igénybe veheted! Bővebben: 1430. Vagy a telefonos, vagy a mienk! ;)

Jó szerencsét!

(#8312) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ha én veszek egy T-Mobileos telefont, ami KP-ban ki lett fizetve, de előfizetésen van. Azt valahogy a nevemre lehet íratni? A napokban igen keményen megszívtam egy Omnia7-el. Megvettem egy emberkétől, de tele volt személyes adattal...írtam az ott megtalálható címre, aki közölte velem, hogy az illető, akitől vettem tartozik neki és a készüléket le fogja tiltatni. Azóta megoldódott a dolog hála istennek, bár lehet még így is buktával jövök ki a dologból. Szóval a kérdés: van rá bármi mód, hogy a tulaj jelenlétében a T-Mobilenál kijelentse, hogy Ő ezt a készüléket eladja nekem és átírják a nevemre, hogy ne tiltathassa le IMEI szám alapján, mondván...a készüléket ellopták. A válaszokat előre is köszönöm!

https://barbieripnk.hu/

(#8313) tjb007 válasza icons (#8309) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Paletta miatt nem fogod olcsóbban kapni a mobilinternetet.

(#8314) dedike válasza tjb007 (#8313) üzenetére


dedike
addikt

Így esetleg: Nem a Paletta miatt fogod olcsóbban kapni...? :U

Toobee:

6000 forint ellenében igen, de Te ugyanúgy át fogsz esni a hitelképesség vizsgálaton (amennyiben még nincs havidíjas T-Mobile előfizetésed)! ;)
De nem jelent ki senki semmit, hanem egyszerűen kéritek az előfizetés átírását!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8315) tjb007 válasza dedike (#8314) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tök mindegy, hogy hogyan van megfogalmazva, a Palettával nem jár semmiféle pozitív megkülönböztetés új szolgáltatás igénybevételekor.

[ Szerkesztve ]

(#8316) icons


icons
addikt

Köszönöm a válaszokat! Igen, megtaláltam, szerencsére Platinások vagyunk :) (szerencsére... ergó túl sokat fizetünk nekik...)

tjb007: közvetetten mégis :)

[ Szerkesztve ]

(#8317) dedike válasza icons (#8316) üzenetére


dedike
addikt

Nem csodálkozom rajta, főleg egy Paletta XL-el... :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8318) Toobee válasza dedike (#8314) üzenetére


Toobee
veterán

Én is előfizetéses vagyok, nekem csak maga a készülék kellett volna. Viszont ezt eddig nem is tudtam, hogy a tulaj kérésére is le lehet tiltatni, nem csak akkor, ha nem fizeti valaki a részletet...

https://barbieripnk.hu/

(#8319) dedike válasza Toobee (#8318) üzenetére


dedike
addikt

Számomra is újdonság, de felmerült bennem az a kérdés, hogy honnan tudta az a valaki az általad harmadik személytől megvásárolt telefon IMEI számát? :U

Jó szerencsét!

(#8320) Toobee válasza dedike (#8319) üzenetére


Toobee
veterán

2. tulajtól vásároltam, aki az eredeti gazdától vette. Igazából nem akarok nagyon belemerülni, de valami beszámításos, tartozásos mizéria volt köztük és ennek én ittam meg a levét.

https://barbieripnk.hu/

(#8321) 1430 válasza icons (#8309) üzenetére


1430
senior tag

Vállalj új hűséget a meglévő vezetékes netedre és akkor 40% kedvezményt kapsz a 3GB-nál nagyobb keretet biztosító RelaxNet csomagokból (Duplanet 40 kedvezmény)!

Toobee (és a többiek)
Készülékletiltást bárki kérhet ("elveszett" indokkal), aki igazolni tudja a tulajdonjogát.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8322) dedike válasza 1430 (#8321) üzenetére


dedike
addikt

Tehát nem kell hozzá rendőrségi papír, hogy ellopták? Ha megharagszom valakire, aki tőlem megvette a telefont, akkor simán letiltathatom neki? :D :U

Jó szerencsét!

(#8323) blueye válasza dedike (#8322) üzenetére


blueye
veterán

Olvastad a linken levő szöveget??? :(
"Lopás indoknál az előzőeken túl rendőrségi feljelentés és az erről szóló igazolás szükséges."

(#8324) dedike válasza blueye (#8323) üzenetére


dedike
addikt

Opsz...ezt sikeresen benéztem... :B

...tehát nem lopták, hanem elvesztettem... ;]

Jó szerencsét!

(#8325) 1430 válasza dedike (#8322) üzenetére


1430
senior tag

Mond azt, hogy elhagytad a strandon/vonaton... :DDD

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8326) blueye válasza dedike (#8324) üzenetére


blueye
veterán

Nyilván névvel kell megtenned ezt a bejelentést, tudod ez olyan mint a kamu bombariadó, utána te felelsz érte. Sok mindent lehet, amit nem szabad.

(#8327) Toobee válasza 1430 (#8321) üzenetére


Toobee
veterán

Köszönöm a választ! Ez baromi gáz azt kell, hogy mondjam. Ha akarom letiltathatom a lassan 1 éve eladott Nokiámat, álmomban se gondoltam volna ilyenre. Soha többé nem veszek használt, függő készüléket...Tegnap, amikor felhívtam a t-mobilt, akkor azt mondták, hogy az eredeti tulajjal kötött adás-vételi szerződés se ér semmit, ez azért már kicsit abszurd...Teljesen lutri, hogy letiltatják-e a frissen vásárolt (használt) készülékedet, vagy sem...

https://barbieripnk.hu/

(#8328) St3ven


St3ven
addikt

Hogy kell értelmezni ezt az SMS Plusz kedvezményt?

Február óta be van kapcsolva, addig világos, hogy 260 Ft-ért kapok 20 sms-t, ami bármely irányba küldhető.

De akkor mi ez a "két t-mobile-os számra 50%-ért"? Ez a 20 sms-en felül még további kedvezmény?

És ezt hol tudom beállítani? Mert a My T-Mobile-ban sehol nem látom, csak magát a 260-ért 20 sms dolgot...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8329) djculture válasza Toobee (#8327) üzenetére


djculture
félisten

Használt készülék enélkül is lutri,aksi állapotát pl rögtön ugyse tudod felmérni sokszor még a készülék hibáit se vagy hogy belekókányolt e valaki.

[ Szerkesztve ]

(#8330) Toobee válasza djculture (#8329) üzenetére


Toobee
veterán

1,5 hónapos készülékről volt szó, amúgy nagyon jó állapotban. Csak ez a dolog kissé kellemetlenül érintett. Ja és egy kis off: a srác felrakta újra a telefont, egy friss regisztrációval: [link] óvakodjatok tőle! Valószínű, hogy nem is tudta volna letiltatni a telefont, vagy csak szimplán le akart húzni egy kis pénzel, és meg akarta tartani a telefonját is...szánalmas emberek vannak, 20ezer ft-ért az anyjuk torkát is átvágnák...off vége

https://barbieripnk.hu/

(#8331) dedike


dedike
addikt

Hamarosan kaoható Samsung Galaxy II, és a HTS Wildfire S.. :D [link]

Jó szerencsét!

(#8332) tjb007 válasza dedike (#8331) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Wildfire S -nek egy kicsivel nagyobb kijelzőméretet írtak mint amekkora a valóságban (plusz nem SC-LCD hanem TFT).

(#8333) icons válasza 1430 (#8321) üzenetére


icons
addikt

Köszönöm a tippet! Még nem néztem végig, de ha jól látom, akkor a kedvezmények természetesen itt sem vonhatók össze (Aranykártya + Duplanet 40)!

(#8334) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Bocs, hogy ide írok, de lehet, hogy a történet minden szolgáltatónál előfordulhat? Ismerősöm egy kártyafüggetlen Nokia N8 telót használ djuice feltöltőkártyás csomaggal. Előfizetett egy netezz mobilon 100 MB opcióra is. A Nokia Ovi Store áruházból letöltött a telójára egy játékot (kb. 2,5 MB) és azt tapasztalta, hogy a telórája feltöltött egyenleg teljes mértékben eltűnt. Még csak 14 éves, és teljesen kiakadt. Ennek szerintetek mi lehet az oka? Elképzelhető, hogy a telenornál minden előfizetéshez aktívált net csomag (10 Kb/13 Ft) akasztott be neki? Előre is köszi a válaszokat Üdv :W

(#8335) Tappancs2001 válasza Tappancs2001 (#8334) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Az lemaradt, hogy 5000 Ft (!) tünt el a feltöltőkártyájáról. A netezz mobilon 100 MB opció díja a djuice-nál 500 Ft.

(#8336) tjb007 válasza Tappancs2001 (#8334) üzenetére


tjb007
nagyúr

És ennek mi köze a T-Mobile hoz ?
Van djuice topik is, legközelebb ha djuice -os problémád/kérédsed van ott kérdezd meg, ne a T-Mobile -os topikot szemeteld tele vele.

[ Szerkesztve ]

(#8337) kali válasza dedike (#8331) üzenetére


kali
legenda

sgs II :C

(#8339) Tappancs2001 válasza tjb007 (#8336) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi szépen a linket, akkor ott teszem fel a kérdésem. Üdv

(#8340) St3ven


St3ven
addikt

Eddig mindig értetlenkedve néztem a mobilnetes "húdenagylettaszámlám" problémákat, amik az esetek 99,99%-ában tájékozatlanságból fakadtak, de ma velem is megtörtént a dolog... :((

Már hónapok óta Net500-am volt, múlt hónap 7-én átváltottam a GO!NetL-re (szintén 500 MB, csak nincs túlforgalmazási díj).

Átváltás előtt lekérdeztem a forgalmamat: 105.510 kB (azaz 103 MB), mondom remek, akkor nem lesz a Net500 miatt túlforgalmazási díj, hiszen 7-éig 116 MB-ot használhatok fel (500×7/30=116). Egy a telómon folyamatosan futó netforgalom-mérő alkalmazás is 103 MB-ot mutatott, ami szintén megnyugtatott, mondom két független mérés is ugyanazt hozta ki.

Egyből hívom a 1430-at, átváltottam, ügyintéző szerint azonnal aktív lett a GO!NetL, My T-Mobile-ban ellenőriztem is, úgyhogy már aznap toltam a netet, ami a csövön kifér.

Ehhez képest a ma megkapott számla szerint 141.240 kB-ot (azaz 138 MB-ot) használtam a Net500 alatt, azaz 138-116 = 22 MB-nyi túlforgalmazásom lett több mint 2000 Ft-ért...

Ötletek?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8342) St3ven válasza #40993792 (#8341) üzenetére


St3ven
addikt

Újraindítás nem volt, ugyanis az ügyintézőtől megkérdeztem, hogy kell-e, és azt mondta: "nem kell, ez mostantól már aktív". (Aztán lehet, hogy újraindítottam mégis, de erre már nem emlékszem.)

SMS-t minden esetre pár percen belül kaptam, hogy elseje a fordulónapom (gondolom erre gondolsz), de addig semmit nem csináltam - lehet, hogy egy-két widget frissült addig, de nem 22 MB értékben...

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8345) 1430 válasza St3ven (#8340) üzenetére


1430
senior tag

Azt biztosra veheted, hogy ha ment az SMS a fordulónapról, akkor onnantól az új csomag keretét használtad. Újraindítás abszolult "felesleges", mert a számlázási rendszert ez nem befolyásolja. Újraindítás akkor praktikus, ha előzőleg nem volt aktív Net csomagod, mert akkor engedélyezi a rendszer az APN hozzáféréseket, és az újrafeljelentkezés meggyorsítja a használhatóságot.

Az én tippem az, hogy a hívásforgalmi tájékoztató 6 óránként frissül, tehát amit lekérdeztél (103 MB), nem a legfrissebb érték volt, és az utolsó (legfeljebb) 6 órában volt még 35 MB adatforgalmad. A telefonos adatforgalom mérőkre pedig ne hagyatkozz, mert a számlázási rendszer 10KB-os egységekben mér, a telefonok meg rend szerint bájt pontossággal.

Ha lekérded például az online (GPRS) híváslistádat (375 Ft/alkalom), láthatod, hogy meddig mért a rendszer a Net 500 szerint, és mikor mennyi forgalmat regisztrált.

icons
A Duplanet kedvezményt kérheted Aranytárskártya csomaghoz is, de csak az L-hez (7GB/4990 Ft) és az XL-hez (14GB/6400 Ft), és a havidíjból lejön a 40%.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8347) zoli62 válasza #40993792 (#8344) üzenetére


zoli62
addikt

Én a T-Mobile-nál ilyen főleg mobilnetes de más jellegű számlázási reklamációk esetében még nem igazán tapasztaltam méltányossági elbírálást Eleve nincs is ilyen belső egyedi igénykezelés elnevezésű külön csoportjuk. Ami egyedül talán működhet, hogy fel kell hívni a számlázási csoportot, és megpróbálni velük egyezkedni.

[ Szerkesztve ]

(#8348) dedike válasza 1430 (#8345) üzenetére


dedike
addikt

icons
A Duplanet kedvezményt kérheted Aranytárskártya csomaghoz is, de csak az L-hez (7GB/4990 Ft) és az XL-hez (14GB/6400 Ft), és a havidíjból lejön a 40%.

Ez viszont így már eléggé baráti árat fog eredményezni! :K

Jó szerencsét!

(#8349) St3ven válasza 1430 (#8345) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi a tippet.

Bár az igazat megvallva vannak kétségeim, hogy a megelőző max. 6 órában leforgalmaztam-e azt a 35 MB-ot (az SMS érkezési időpontját nézve ez az időszak hajnal 3:17 és 9:17 közé esik, szal nem éppen ekkor szoktam ekkora mennyiségben netezni), de ettől teljesen függetlenül, nem kellett volna arról tájékoztatnia az ügyfélszolgálatos hölgynek, amikor a biztonság kedvéért ajánlotta ezt a lekérdezést, hogy ez nem a pillanatnyi felhasználást fogja mutatni?
Mert az átváltás előtt az ő javaslatára ellenőriztem le 56 Ft-ért, hogy nem léptem-e át a keretet, és annak tudatában váltottam át, hogy a T-Mobile mérése szerint sem volt túlforgalmazásom...

A híváslista lekérdezése jó ötlet, de jelen esetben kicsit méltánytalannak tartom ezért a 375 Ft-ot (nem a feleségemet akarom ellenőrizni passzióból, hogy mikor kinek telefonálgat), lassan annyit költenék erre az ügyre, mint maga a vitatott 2000 Ft… :(

Na mindegy, megírom az egész történetet pár oldalban (percre pontosan) a számlázási csoportnak, aztán meglátjuk. Az ugyfelszolgalat@t-mobile.hu címre mehet?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8350) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Május 10-én lesz pontosan 1,5 éves a készülékváltás miatti hűségnyilatkozatom. Az lenne a kérdésem, hogy ez az időpont (készülékváltás engedélyezése miatt) megjelenik-e a my t-mobile fiókomban. Már több éve rendelkezem aranykártyával, a jelenlegi egyenlegem 1200 pont körüli. Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.