Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8502) flaki válasza #40993792 (#8501) üzenetére


flaki
csendes tag

És Neked alapból a készülékváltásnál is ugyanaz az ár jelent meg, mint az új előfizetésnél?
Most már látom, az a különbség a két ár között, hogy a készülékváltásnál nincs olyan hogy "hűség a díjcsomagra". Valószínüleg azért drágább... Ha így van, én vállalnék hűséget arra is, de olyan opció nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8504) Jadro válasza flaki (#8502) üzenetére


Jadro
veterán

Pedig simán vállalhatsz újabb két évet a meglévő számodra ha lejárt az előző hűség. Most a webshopban ugyan nem tudom megnézni, mert az enyémre nem lehet aktiválni még. Nem kizárt hogy akkor marad az ügyfélszolgálat, de a lehetőség tuti adott.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8505) 1430 válasza flaki (#8502) üzenetére


1430
senior tag

Nos igen, nem ártana ugyanazt a kategóriát összehasonlítani.

Te írtad:
Desire s: meghosszabítással: 82.641 Ft
Galaxy S2: meghosszabbítással: 106.391

Tarifahűség nélküli új előfizetéssel:
Desire S: 85.491 Ft
Galaxy S2: 109.241 Ft

Ugye, hogy így mindjárt más?! ;)

Ha pedig MédiaMánia hűséggel akarsz készüléket váltani, üzletben megteheted, így az új előfizetői árhoz hasonló áron kapod meg (de ott ne számolj a WebShop 5%-os kedvezménnyel).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8506) dedike válasza 1430 (#8505) üzenetére


dedike
addikt

..én megmondtam.... ;] :D

Jó szerencsét!

(#8507) flaki válasza 1430 (#8505) üzenetére


flaki
csendes tag

OKé, köszi a segítséget. Tehát, ha tarifahűséggel szeretnék telefont venni, úgy hogy a számom is megmaradjon, azt a webshop nem tudja, az ilyet csak üzletben lehetséges.
Inkább akkor bemegyek majd egy üzletbe, mert a tarifahűséggel jóval többet spórolok, mint a webshop 5%-kával.
Köszi mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

(#8508) zoli62 válasza 1430 (#8505) üzenetére


zoli62
addikt

Na ja. Az aranykártyás kiemeltséggel még a prémium készülékek árai is legfeljebb. 3000 Ft-al alacsonyabbak, mint anélkül.

[ Szerkesztve ]

(#8509) kali válasza zoli62 (#8508) üzenetére


kali
legenda

de kiemeltség esetén azért adott még néhány járulékos kedvezmény is!
arról nem is beszélve, hogy sajnos minden más - de legalább is a legtöbb - ágazatban az a tendencia, hogy az új előfizetők több kedvezményben részesülnek, mint a már meglévő ügyefelek! lásd; internet, tv, telefon...stb!

(#8510) dedike


dedike
addikt

..és igen! Előrendelhető a SE Arc! :DD

Jó szerencsét!

(#8511) tjb007 válasza dedike (#8510) üzenetére


tjb007
nagyúr

Látod, a végén még szerencséd lesz.
Amúgy fizikailag szerintem csak május végén lesz belőle valami kézzelfogható (de az is mindjárt itt van).

(#8512) dedike válasza tjb007 (#8511) üzenetére


dedike
addikt

Így van! :K :K

Néztem, a mai árlistában még nincsenek benne (Arc, ill. S II), gondolom a következőbe már bekerül mindkettő!

Jó szerencsét!

(#8513) lindermen


lindermen
aktív tag

én a htc wildfire s-t várom. Már régóta a hamarosan kaphatók közt van...
A moto defy viszont nagyon megéri 60k-ért, mától annyi 2 éves előfizuval.

(#8514) dedike válasza lindermen (#8513) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk azon csodálkoztam, hogy éppen mától adtak ki új árlistát... :U
Viszont van egy pár készülék, ami jelentősen olcsóbb lett, mint pl. az általad is említett Defy, vagy a Xperia X 10 mini pro és a Samsung Wave II..

Jó szerencsét!

(#8515) tjb007 válasza dedike (#8514) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért adtak ki újat mert bekerült a kínálatba z LG T500 (fizikailag is).
Az említett telefonok ára meg azért lett csökkentve mert................ :)

(#8516) dedike válasza tjb007 (#8515) üzenetére


dedike
addikt

...mert? :U ;]

Jó szerencsét!

(#8517) tjb007 válasza dedike (#8516) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem nem nehéz kitalálni az okát :)

(#8518) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Heló.

Bocs ha zöldfülűnek tűnök,de még soha nem voltam előfizetéses,ezért nem nagyon vágom a témát a weboldalukon sem.
Azt kérdezném,hogy a Galaxy II-t az ECO díjcsomagban (havi 1850 Ft-ért) megtudnám-e venni? Ha igen akkor mennyit kellene fizetnem ,hogy elhozhassam a készüléket!

(#8519) kali válasza DeathAdder (#8518) üzenetére


kali
legenda

galaxy s II akar lenni? itt az árlistája; link
ahol nincs megkötve díjcsomag (akármilyen médiamánia), ott veheted a legolcsóbb előfizetéssel is!
a legdrágább úgy, ha csak 1 év hűséget írsz alá az előfizetésre, akkor üzletben 124990 ft, webshop útján 118740 ft! 2 év hűség az előfizetésre; 114990 ft, webshop esetén; 109240 ft! amennyiben mobilnetre is aláírsz hűséget, úgy még olcsóbb!

(#8520) B1T3


B1T3
addikt

„Kimenő hívásait fizetési késedelem miatt letiltottuk.”

Előfizetéses vagyok, és minden számlám be van fizetve. Miután letiltották a kimenő hívásokat, bejelentkeztem a netes felületen, és elvileg a januári számla nincs befizetve.
Egyszer tényleg később intéztem egy számlát (azon egyszerű okból kifolyólag, hogy valaki összefogta valamivel, és elfelejtettem), ám utólag egy másikkal együtt egyszerre befizettem, így lett kb. 6000 Ft abban a hónapban, a havidíjam pedig 3000 Ft körül mozog. A T-Mobile ezt a +3000 Ft-ot ajándéknak vette? :) Mi lehet a gond?
Egyébként a mobilinternet megy gond nélkül, természetesen hívást tudok fogadni.

Szerk.: egyszer kaptam egy hívást, ami tartozásról szólt, akkor néztem, hogy mi lehet a gond, és ekkor találtam meg azt a bizonyos számlát, majd ezután fizettem be egyszerre egy másikkal.

[ Szerkesztve ]

(#8521) dedike válasza B1T3 (#8520) üzenetére


dedike
addikt

1430 felhív, ott kiválasztod a számlázással kapcsolatos menüpontot, s megkérdezed! ;)
4-es menüpont

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8522) DeathAdder válasza kali (#8519) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi.
Igen galaxy S II-re gondoltam, csak nem volt időm átnézni amit írtam mert siettem sry.

Szóval,2 év hűséggel az előfizetésre és ha webshopon keresztül intézem akkor
109 241Ft-ot kell fizetnem ,és ha az Eco díjcsomagot választom,akkor havi 1890 Ft-ot vagyok köteles fizetni 2 éven keresztül, ami 100%-ban lebeszélhető ill. sms küldésére is használható!?

Ugye jól értelmeztem :U
Köszi és bocs az értetlenkedésekért :B

[ Szerkesztve ]

(#8523) tjb007 válasza DeathAdder (#8522) üzenetére


tjb007
nagyúr

"ha az Eco díjcsomagot választom,akkor havi 1890 Ft-ot vagyok köteles fizetni 2 éven keresztül"

Nem egészen mivel havonta egy alkalommal díjmentesen díjcsomagot válthatsz.

(#8524) DeathAdder válasza tjb007 (#8523) üzenetére


DeathAdder
veterán

Értem.
Gondolom erre semmi szükség,hogyha megvagyok elégedve az Eco díjcsomaggal!
És akkor ezekszerint így megvásárolható a GS II ,ahogyan az előbb leírtam :K

Köszii!

(#8525) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni mivel telefonomra smscel bekapcsoltam a gonet s szolgáltatást jött vissza is az sms h bekapcsolták stb tulléptem 30 mb ot oké még aznap jött az sms h tulléptem lecsökkentik a sebességet , aznap leis csökkentették másnap már gyors sebességgel jöt ujra lemértem speedtestel ugyhogy tuti , ez volt 1 hete mondom kiprobalom csinalok adatforgalmat mar 46 mb nal jarok(ezt is mlrem) es semmi mindig gyors kezdek félni nehogy itt a végén megszívjam ... ja és előfizetéses vagyok 1730-ra A betüt küldöm 9500ft most akkor mivan ??? Valaki help köszönöm

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#8526) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogyha rendelek a T Webshopból egy mobilkészüléket Domino vagy Előfizetéses (FUN Aranytárskártya* díjcsomaggal), akkor kérhetek-e ÁFA-s számlát egy másik névre (tehát nem a szállítási címre és nem is az előfizető nevére, viszont csak a készülék árának ÁFA-ja érdekel)?

T-oldalon ezt írja:"A Fun Aranytárskártya díjcsomag nem társkártya típusú T-Mobile vagy T-Home előfizetés mellé vehető igénybe, az aranytárskártyás és a hozzá kapcsolódó előfizetés előfizetője és számlafizetője meg kell, hogy egyezzen.2"

Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#8527) zoli62 válasza kali (#8509) üzenetére


zoli62
addikt

Hát pont ezt akartam kihangsúlyozni Kali, hogy a szolgáltatóknál Magyarországon nincsenek jó ügyfélmegtartó ajánlatok, legalábbis a lakossági szegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#8528) tjb007 válasza Fityusz (#8525) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Go!Net díjcsomagoknál nincs túlforgalmazási díj, szóval nyugodtan netezhetsz tovább, nem kell aggódnod, annyit fogsz fizetni amennyi a havidíj.

(#8529) 1430 válasza mclaren777 (#8526) üzenetére


1430
senior tag

Nem, az előfizetés és a készülékvásárlási számla egy névre fog szólni, és ez nem csak a Webshop-os vásárlásnál van így.

Fun díjcsomag csak egy meglévő előfizetés mellé igényelhető, azzal egy számlában fog megjelenni a forgalom. Legalábbis ha jól sejtem, még nincs semmilyen előfizetésed, és ha ez igaz, a Fun felejtős, de próbálkozhatsz Eco-val.

zoli62
Tudom, soha nem fogod beismerni vagy elfogadni, de ha egy meglévő előfizetés mellé ugyanannyiért adnak készüléket, akkor az már kedvezmény! Hiszen ugyanakkora kedvezménnyel vehetsz készüléket, mint egy új előfizetéshez, de ezzel nem fogod növelni a részesedést és a bevételt sem feltétlenül. Ha pedig még egy-két ezer Ft-tal olcsóbb is a készülék, azt már illik értékelni. Amennyiben jó nagy számláid vannak, akkor meg az összegyűjtött pontokkal tovább csökkentheted a készülék árát, és ha amúgy is magas tarifát használsz, tarifahűséggel még olcsóbb a készülék. A T-Mobile-nál pont nincs hátrányosan megkülönböztetve az ügyfél az új ügyféllel szemben, az meg, hogy ha nincs legalább arany szintű a szám vagy nem járt még le a teljes 2 év az aranykártyás számról és ezért drágább a készülék, azt hiszem elfogadható. Hiszen az előző vásárláskor adott készülék árkedvezménybe nem 18-23 hónap hűség volt belekalkulálva, hanem 24.

Fityusz
Ne az "A" kódot használd, hiszen az az összforgalmad (hívás, SMS), amiben a Go!Net vagy RelaxNet forgalom amúgy sincs benne, mert annak a forgalmi díja 0 Ft/10 KB. Próbáld inkább "G" betűvel (56 Ft/alkalom), és azt kellene visszakapnod, mennyi van még a keretből. Bár ha kaptál SMS-t, hogy elhasználtad, akkor kár lekérdezésre költened a pénzed, mert elvileg úgyis nullát kapsz.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8531) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali, megint én :B
Volna még 2 kérdésem.
Úgy látom ti sokkal gyorsabban és értelemsebben tudtok segíteni nekem mint egyes t...s alkalmazottak!

1- A Fun Díjcsomagról édeklődnék.
Mit takar pontosan ezen mondat?
A Fun Aranytárskártya díjcsomag T-Home és T-Mobile előfizetők
számára érhető el, meglévő előfizetésük mellé.

Ez azt akarja jelenteni,hogy én mint esetleges új előfizető önmagában ezt a díjcsomagot nem választhatom? (ami egyébként ugye havi 1600 Ft lenne)
Feljebb említettem,hogy GS II-t vennék hamarosan 1 vagy 2 éves hűséggel,és ne részletezzem okok miatt a lehető legolcsóbb díjcsomagot szeretném választani!

2- A WebShopon keresztüli vásálás a másik. Ugye ez akciósabb megoldás és csak pár kattintás az egész.
De hogyan megy a készülék kifizetése,átadása,esetleg a szerződés aláírása stb..? Milyen folyamat ez pontosan?

Előre is nagyon köszönöm :))

(#8533) dedike válasza DeathAdder (#8531) üzenetére


dedike
addikt

Kettővel feljebb írta 1430 az alábbiakat: Fun díjcsomag csak egy meglévő előfizetés mellé igényelhető,

Tehát neked marad az Eco, ami szintén nem magas havidíjú.

A megrendelésed beérkezése után felveszik veled a kapcsolatot, ahol mindent elmondanak. Ismertetik a szükséges okmányok T-hez való eljuttatásának módját, és az egyebeket.

Jó szerencsét!

(#8534) DeathAdder


DeathAdder
veterán

:R

(#8535) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sry már nem tudtam szekeszteni.

Bevallom lehet én vagyok idióta,de nem tudok elmenni a t.. oldalán,lehet a következő kérdésemet is írja.

GS II esetében a 2év hűséggel a t-pontban vásárolt készülék 114,990 , webshopon keresztül pedig -5,749 Ft (összesen 109 241Ft) kedvezményt lehet kapni.

De ott van még alatta a részletfizetés is. 34.241 Ft + 12x 6250 Ft. =109 241Ft .
Ezt a szerződéskötést személyesen a t-pontban is meglehet kötni?

Mert elég kellemetlen volna nekem otthon szobrozni és a futárt várni (szinte egész nap nem vagyok otthon,kivéve vasárnap) :(((

[ Szerkesztve ]

(#8536) Jadro válasza DeathAdder (#8535) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt szerintem így nem, mivel ez webshop kedvezményes ár. Személyesen a 114900 forintosat tudod kötni, részletre is akár.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8537) Fityusz válasza tjb007 (#8528) üzenetére


Fityusz
tag

kösz srácok tudom én h nincs forgalmazási díj le is kértem a G betüvel 1730 on azt irja h 0 a maradék adatforgalom 6.hó 1-ig de akk mért nem lassu a net ??speed testen most is 2mb körüli sebesség....

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#8538) DeathAdder válasza Jadro (#8536) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi. :R
Ejj de elvan kommplikálva az élet ;]

(#8539) tjb007 válasza Fityusz (#8537) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem egyedi eset, más is járt már így.
Én a helyedben inkább örülnék neki :)

(#8541) DeathAdder válasza #40993792 (#8540) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez klafa :DDD
Akkor énis kérhetem másik lakcímre?
Én azt hittem,hogy csak oda szólhat,ahova a lakcímkártyám is, mert én vidéken vagyok tanuló!

(#8543) dedike válasza #40993792 (#8542) üzenetére


dedike
addikt

Az készülékváltás volt, nem?! :U
(Max. új előfizetés meglévő ügyfélként...)

Jó szerencsét!

(#8544) Jadro válasza DeathAdder (#8541) üzenetére


Jadro
veterán

Én rendeltem már 4 különféle címre, eddig nem volt gond. Természetesen mindenhol nekem kellett átvenni, de a futár volt hogy meg sem nézte a személyimet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8546) zoli62 válasza 1430 (#8529) üzenetére


zoli62
addikt

1430

Ebben igazad vab, hogy készülékváltáskor egy régebbi esetlegesen kiemeltséggel rendelkező ügyfél nem termel annyi részesedést, mint egy új belépő. Máson van a hangsúly. Az ilyen ügyhélu ugyanis már a váltást megelőzően "termelr+ bevétlt a cégnek. Hiszen valószínúleg ezért is ért el kiemeltséget. Másrészt én készülékváltáson kívül megfeleő előfizetési idő eltelte és költés után havidíj - és/vagy beszélgetési díj kedvezményt is el tudnék képzelni.

(#8547) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő a problémám. A T-Mobile-os Nokia E52 telóm meghibásodása miatt egy kártyafüggetlen Nokia N73 telóba tettem át a sim kártyán, amin egy Médiamánia S előfizetést használok. Azt szeretném kérdezni, hogy ebben az esetben be kell e állítani paramétereket, vagy már lehet is netezni? Azért kérdezem, mert nem szeretnék abba a hibába esni, hogy az előfizetés nélküli, méregdrága netet használjam véletlenül. Előre is nagyon köszi a segítséget.

(#8548) tjb007 válasza Tappancs2001 (#8547) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elméletileg lehet de a biztonság kedvéért nézd meg az internet beállításokat.

(#8549) Tappancs2001 válasza tjb007 (#8548) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi a segítséget. A hozzáférési pontok: T-mobile mms, T-mobile net, T-Mobile streaming net, T-mobile streaming wap. T-mobile wap. Ezek közül melyik lenne a jó? A T-mobile net beállítás? Üdv

(#8550) tjb007 válasza Tappancs2001 (#8549) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-mobile net jó lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.