Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) dedike válasza Tappancs2001 (#8350) üzenetére


dedike
addikt

Igen.

Jó szerencsét!

(#8352) icons válasza 1430 (#8345) üzenetére


icons
addikt

Köszönöm!

Így egész kellemes a 3000Ft a 7gigás csomagért :)

(#8353) kecz


kecz
aktív tag

Sziasztok!
Csütörtökön visszakaptam a telefonomat a T-től szervizelés (fődarab csere + szoftverfrissítés) után és még mindig produkálta a hibát, illetve újabbak is előkerültek a szervizelés miatt. Szombat reggel visszavittem, és mondtam, hogy ha lehetséges, akkor kérem a készülék cseréjét. Azt mondta a srác, hogy oké, rendben van, de ők erre nem tehetnek még csak javaslatot sem, mert csak a szakszerviz dönthet ilyen dolgokban. Mondtam, hogy oké, rendben van, de a jegyzőkönyvbe azért kerüljön bele. Ez volt tegnap reggel. Ma olvasom a jegyzőkönyvet, és a hiba leírásához került az, hogy az ügyfél kéri a készülék cseréjét!
A fogyasztó által érvényesíteni kívánt igényhez pedig: A termék díjmentes kijavítását kérem.
Ez csak nekem tűnik kicsit ellentmondásnak vagy másnak is?
Van rá esély, hogy hétfőn reggel bemegyek nyitásra, és ha még nem vitte el a futár a telefont Budapestre, akkor javítsák a jegyzőkönyvet, vagy törődjek bele, hogy ez van mert aláírtam és legközelebb olvassam el jobban?
Egyébként a cikk vételárához is az van írva, hogy 14990, holott 24605 volt.

(#8354) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Domino aranykártyához pontokat mobilvásárlással is lehet gyűjteni vagy csak a hívások és az évek száma számít?

(#8355) tjb007 válasza mizu_ (#8354) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak a havi forgalom és az évek száma számít.

"Lakossági havidíjas és Domino előfizetőink pontokat gyűjtenek havi forgalmuk, a fogadott hívások és az előfizetés időtartama után, amelyekkel különböző szintű kedvezményekre lesznek jogosultak."

A pontgyűjtésről bővebben: [link]

(#8356) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet lemondani info sms-t (Foci) és a t-email plusz szolgáltatást (270 Ft), mivel szinte alig használom, és a jelszavam is elfelejtettem. Előre is köszi a segítséget. Üdv

(#8357) tjb007 válasza Tappancs2001 (#8356) üzenetére


tjb007
nagyúr

A focis infoSMS lemondásához küldd le SMS -ben a 777 -re a -foci hívószót vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot (1430). Én utóbbit javaslom mivel a t-email plusz csak az ügyfélszolgálaton keresztül mondható le, így egyszerre el tudod intézni a kettőt.

(#8358) St3ven válasza St3ven (#8328) üzenetére


St3ven
addikt

Az SMS Plusszal kapcsolatos kérdésemre van valakinek ötlete?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8359) icecave


icecave
nagyúr

Nagynehezen megoldódott a dolog, pénteken lesz aktív a számhordozás, ezzel 3 előfizut (remélem) sikeresen hordozok a vodafone-tól a T-mobilehoz :) :C

(#8360) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Üdv mindenki!
Most szeretnék váltani Eco-ról MM XS-re. Jelenleg a havi forgalmam ~150Ft. Ha most váltok akkor ezt külön kiszámlázzák és a mai naptól indul a MM csomag forgalma?
Ha a váltással kapcsolatban van valami tipp (dátumra vonatkozóan) akkor azt kérem jelezzétek :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8361) dedike válasza Des1gnR (#8360) üzenetére


dedike
addikt

Tudtommal időarányosan számlázzák a havidíjat és a kedvezményt is! A MM XS-nél szintén időarányosan számlázzák ezeket, az adatmennyiség viszont teljes egészében felhasználható! ;)

Jó szerencsét!

(#8362) 1430 válasza St3ven (#8328) üzenetére


1430
senior tag

Az az SMS Te+Én >> 200 vagy 210 Ft-ért megjelölhetsz egy T-Mobile előfizetői (havidíjas vagy Domino) hívószámot, amire 30%-kal olcsóbban küldhetsz SMS-t. Legfeljebb kétszer aktiválhatod a kedvezményt, így 2x 200 vagy 210 Ft-ért két hívószámra küldhetsz 30%-kal olcsóbban SMS-t.

Ha van SMS plusz kedvezményed is, akkor a 20 SMS elhasználása után él a kedvezmény az SMS Te+Én-ben megjelölt hívószámra/hívószámokra.

Azt Te döntsd el, megéri e neked a kedvezményt, ha igen, aktiváld.

Des1gnR
A havidíj részarányosan számlázódik >> ha ma váltasz, akkor 9 napra az Eco (tehát beleférsz a részarányos leforgalmazhatóságba), és 22 napra a MM XS havidíja. A forgalmi díjak azonnal átállnak, tehát a váltástól már a MM XS csomag díjait számlázza a rendszer. A MM XS csomagban foglalt kedvezmények közül a 10 db SMS részarányosan jár, az 5 óra Mobil TV (ha aktiválod) részarányosan jár de a teljes 150 MB adatkeretet felhasználhatod a váltástól a hónap végéig. Mellesleg jelenleg július 31-ig biztosított a díjcsomag használata, a továbbiakról júliusban várható döntés.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8363) Des1gnR válasza 1430 (#8362) üzenetére


Des1gnR
őstag

Köszönöm nektek :R Azt szerettem volna még kérdezni, hogy akár mikor visszaválthatok Eco-ba :F :U

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8364) dedike válasza Des1gnR (#8363) üzenetére


dedike
addikt

Havonta (számlázási ciklusonként) egyszer díjmentesen válthatsz díjcsomagot, minden további díjcsomagváltás a választott díjcsomag havi díjának megfelelő összegbe kerül! :)

Jó szerencsét!

(#8365) NY_A


NY_A
őstag

Szép estét mindenkinek!

Családbarát kedvezménnyel kapcsolatban valakinek vannak tapasztalatai, információi?
Olvastam a kedvezmény részleteit, de sajnos pillanatnyilag túl tompa az agyam ahhoz, hogy értelmezzem is az olvasottakat! :)
Az érdekelne, hogy ha én bevonok egy számot ebbe a kedvezménybe, akkor az most egy, vagy két kedvezményezett számnak minősül? Tehát egyszer kell 1050 forintot fizetnem, és akkor ennek keretében én is hívhatom a másik felet, illetve ő is engem, vagy ezt az összeget kapásból kétszer számolják fel, mivel mindkét szám hívhatja a másikat?
Remélem érthetően fogalmaztam! :)

(#8366) dedike válasza NY_A (#8365) üzenetére


dedike
addikt

Minden, a kedvezménykörbe bevont előfizetés után meg kell fizetni az 1050 forintot. Tehát a kedvezmény igénybevételéhez legalább kettő előfizetés szükséges, amiből az egyiknek havidíjasnak kell lennie! (Magyarul legalább 2100 forintodba fáj a dolog havonta!) ;)

Jó szerencsét!

(#8367) NY_A válasza dedike (#8366) üzenetére


NY_A
őstag

Értem!
Tehát ha én bevonok 1 számot, akkor fizetni fogok érte 2100 forintot, ha pedig bevonok kettőt, akkor 3150-et! Az én számom után is fizetnem kell, nem csak az általam bevontak után!
Kösz az információt!

(#8368) St3ven válasza 1430 (#8362) üzenetére


St3ven
addikt

Thx, értem. Bár szvsz egy kicsit félreérthető az általam linkelt SMS Plusz oldalon látható kép tartalma, úgy értelmezhető, hogy ez így önmagában működik. De így már vili. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#8369) Des1gnR válasza NY_A (#8367) üzenetére


Des1gnR
őstag

1050Ft-ot fizetsz 1 szám után és ezzel oda-vissza tudsz telefonálni.
Pl.: Megrendeled a család barátot mert Te vagy az előfizus. Ez neked 1050Ft.
Beveszel további 3 számot (itt már elég domino is) akkor az 3*1050Ft, és akkor minden szám ingyen hívja a másik számot oda-vissza :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#8370) NY_A válasza Des1gnR (#8369) üzenetére


NY_A
őstag

Bocs, csak már több mint 20 órája melózok, és elég lassú a felfogásom! :) Elnézéseteket kérem érte! Kissé belekavarodtam! :B
A lényeg az egészben annyi, én mint t-mobile előfizető szeretném a feleségemet, és az édesanyámat bevonni ebbe a kedvezménybe! Tehát 2 számot szeretnék bevonni. Mennyi plusz költséggel jár ez részemről 2100, vagy 3150?

(#8371) 1430 válasza St3ven (#8368) üzenetére


1430
senior tag

Valóban! A képet nem is néztem, de így már érthető a kérdésed. Ne foglalkoz vele, az hiba. :D
Majd ezt is jelzem az illetékes felé... ;)

nyakoati
1.) Hívószámonként 1050 Ft >> 3x 1050 = 3150 Ft
2.) Ha mindenki előfizetéses, akkor mindenki maga fizeti a díjat. Ha van köztük Domino is, akkor annak költségét egy, a csoportban lévő havidíjasnak kell átvállalnia.
3.) Mindhárman kaptok havi 100-100 órát, hogy a csoport többi tagját ingyen hívjátok >> azaz például neked havi összesen 100 órád lesz arra, hogy a feleséged + édesanyád ingyen hívd.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8372) kali válasza NY_A (#8370) üzenetére


kali
legenda

hívószámonként havi 1050 ft!v tehát a tiéd 1050 ft + a feleséged 1050 ft + az édesanyád 1050 ft = 3150 ft! így mindenki mindenkit ingyen hív, hívószámonként havi 100 óráig!
közben 1430 is leírta! :)

[ Szerkesztve ]

(#8373) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Múlt hónap közepén előfizettem a Go!Net L adatcsomagra. Most elkezdtem kicsit intenzívebben használni a mobilnetet, és le szerettem volna kérdezni, hogy mennyi adatforgalmat használtam fel ebben a hónapban. Felhívtam a 1730-at. A GPRS-adatforgalom lekérdezés eredménye: "Önnek nincs adatforgalma ebben a hónapban.". És erre ment el 56 Ft-om :D Hol lehet a probléma?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8374) NY_A


NY_A
őstag

Tiszta a kép!
Köszönöm a válaszotokat, és a türelmeteket! :)

(#8375) dedike válasza szabogabor10 (#8373) üzenetére


dedike
addikt

Sehol. A díjcsomagnak nincs túlforgalmazási díja, így tökre felesleges -a szolgáltató oldaláról mindenképpen- ezzel is terhelnie a rendszereit. Te meg majd észreveszed a lassítás után, hogy elérted az 500MB-ot... :)

Ellenben eléggé nagy pénzéhségre vall -szintén a szolgáltató részéről-, hogy az ilyen adatcsomagokban nem tiltja az egyenleg-lekérdezés szolgáltatást! Hagy fizessen a......a Kedves Előfizető! :(

Jó szerencsét!

(#8376) 1430 válasza dedike (#8375) üzenetére


1430
senior tag

Ez nem pénzéhség, azt kellett volna hallania, mennyi van még hátra a keretből. ;)

szabogabor10
Jelentsd be a problémát a 1430-on, kivizsgálják, és akár még jóvá is íratják a 60 Ft-odat (4 Ft a 1730 hívása +56 Ft a lekérdezés), de csak egy későbbi számlában (lassan őrölnek a T-Mobile malmai).

Esetleg próbáld meg a 1730-ra küldött G betűt (56 Ft) vagy a My T-Mobile-on belül (56 Ft).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8377) dedike válasza 1430 (#8376) üzenetére


dedike
addikt

Értem! Akkor ezt benéztem rendesen... :B

Jó szerencsét!

(#8378) szabogabor10 válasza 1430 (#8376) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi szépen a válaszodat :)

Másik kérdésem: Elértem ebben a hónapban az arany szintet, de még nem tudok egy kedvezményt sem megrendelni. A My T-Mobile azt írja, hogy a következő szinthez szükséges pontjaim száma 0. Csak a következő hónaptól élvezhetem az aranykártya előnyeit?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8379) 1430 válasza szabogabor10 (#8378) üzenetére


1430
senior tag

Igen, minden hónap 10-én van a vizsgálat, de csak a következő hónaptól lép érvényre az eredménye.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#8380) simon1990


simon1990
csendes tag

Helló! Nem tudja valaki, hogy Fun díjcsomagnál a fel nem használt feltöltött egyenleg átmegy a következő hónapba, vagy nullázódik?

(#8381) dedike válasza simon1990 (#8380) üzenetére


dedike
addikt

A feltöltött (a díjcsomag havidíján kívüli) összeg az természetesen marad ugyanúgy, ahogy a MIX-nél!

Jó szerencsét!

(#8382) simon1990


simon1990
csendes tag

Köszönöm válaszod. Ezt jó tudni

(#8383) Ati007


Ati007
őstag

megjelent a fehér iphone4 a t-nél :)

(#8384) dedike válasza Ati007 (#8383) üzenetére


dedike
addikt

...és nem is adják drágábban, mint a feketét! :)

Jó szerencsét!

(#8385) manchester85 válasza dedike (#8384) üzenetére


manchester85
addikt

Még szép! Hova adnák drágábban? Ez is már a pofátlanság teteje. :U Egyébként szerintem a fehér nem lesz annyira kelendő (a korábbi modelleknél se volt, pedig ott még jól is nézett ki, ebben a kialakításban a fehér viszont szerintem ronda) remélem, rajtuk marad az összes. :U Abszurd, hogy ennyibe kerüljön egy 1 éves modell. Tőlem lilára is festhetik. Arra vagyok kíváncsi, mi lesz, mikor int majd az Apple, hogy x időn belül ki kell vezetni a 3GS-t. Fog még az 29 990ft-ba kerülni ikon 200-zal, ahogy anno ez a 3G-nél is volt. :) A fehér 4-es meg ennyiért bukás lesz, remélem jó sokat kapnak. :)

i6 Silver

(#8386) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok. Aki olvasta, tudja, hogy 3 előfizetést vittem számhordozással a vodától a T-hez.
Alapból nincs bekapcsolva rajtuk a hívószám kijelzés, de van, amire ezt aktiválni szeretném. A simek pénteken lesznek aktiválva, akkor van a 4 órás időintervallum, amikor cserélni kell a számhordozás miatt. Kérdésem, hogy ha már aktívak a simek, belépve "my t-mobile"-ba, ott is tudom aktiválni a hívószámkijelzést? Tudom, 200 ft/előfizetés/hó.

(#8387) tjb007 válasza icecave (#8386) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ott is tudod aktiválni a hívószámkijelzést.

(#8388) icecave válasza tjb007 (#8387) üzenetére


icecave
nagyúr

:R

Akkor várom a holnap este 18-22-es intervallumot, és csatlakozom is a táborhoz :)
10 év voda után ez nagy szó (elején vitamax, de sokéve előfizu, amiért szinte semmit nem kapok).

(#8389) dedike válasza manchester85 (#8385) üzenetére


dedike
addikt

Fog még az 29 990ft-ba kerülni ikon 200-zal

Ha ez bekövetkezik, akkor kénytelen leszek venni egyet... :D

(Valahogy "tartok" ettől a telefontól... ...talán azért, mert aki eddig elkezdte használni, nem tud megszabadulni tőle, én meg egy évnél tovább képtelen vagyok egy telefont birtokolni... ..s félek attól, hogy vehetném az 5-öt belőle.... ;] )

icecave:

Üdv a "táborban"! :)

Jó szerencsét!

(#8390) icecave válasza dedike (#8389) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi!

Nem hiszem, hogy gond lenne, én 2007 előtt 1-2 havonta váltogattam a telefonjaimat. Aztán megjelent az iPhone, azóta csak évente váltogatom, mindig az új típusra. Ez van, ha valami egyszer úgy megfog, mint az iPhone, akkor már te sem akarsz mást (próbálkoztam mással, galaxy s, stb, de 1 hétig se bírták nálam. Eladtam gyors, és vettem újra iPhone-t :D).

(#8391) dedike válasza icecave (#8390) üzenetére


dedike
addikt

Ettől, vagy valami nagyon hasonlótól tartok én is... ;] (meg egyenlőre az ára, ugye.. :B )

Jó szerencsét!

(#8392) Davey7


Davey7
senior tag

Egy döntésben kérnék segítséget tőletek.
Vodás vagyok már 74 hónapja,és kapok 2ezer forint kedvezményt,ha 2 évet aláírok...
Most telefont szeretnék vásárolni,de nemtudom még eldönteni,hogy hogyan... jobb lenne független telefon,de mert nem tudom,hogy 2 év múlva mi-hogy lesz,mert lehet kicsit jó lenne külföldön tartózkodni,de függetlenül meg kb 20ezerrel drágább.

Most Vodafonnál vagyok digis flottás ami azt jelenti,hogy kb 2000ft a havidíj,csoporton belül ingyen beszélek(1ember az esetemben), minden irányba mindenkor 20ft,sms 15ft/db és másodperc alapon számláz.

Gondolkoztam a LIKE díjcsomagon,ami egész jó lenne,mert így meg tudnám oldani,hogy a bnőmmel is ingyen beszéljek,legyen mobilnet is,meg minden,csak itt gondolom nem is fél perc, hanem perc alapon számláznak,ami kicsit visszatántorít,de így a telefon amit vennék olcsóbb lenne.

Szerintetek a 2 lehetőség közül melyiket válasszam? Maradok vodás(de akkor erre még rájönne egy kis mobilnet),vagy átmegyek a T-mobile-hoz és aláírok 2 évet?
Meg még annyi,hogy a T-mobile-nál ha kérem,akkor mennyi pénzért függetlenítik a telefont?

(#8393) tjb007 válasza Davey7 (#8392) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Szerintetek a 2 lehetőség közül melyiket válasszam?"

Amelyik számodra előnyösebb.

"ha kérem,akkor mennyi pénzért függetlenítik a telefont?"

10000 Ft/alkalom/készülék az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül

(#8394) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Egy még 2001-ben kötött céges T-Mobile előfizetésnek sehol nem találjuk az 5 számból álló jelszavát. Minden dokumentumot (előfizetői szerződés, stb.) átnéztünk, de nem találjuk. Ilyenkor mit lehet csinálni. Lehet hogy mivel régi az előfizetés, azért nincs hozzá jelszó? Előre is köszi a segítséget. Üdv

(#8395) manchester85 válasza dedike (#8389) üzenetére


manchester85
addikt

Én megszabadultam tőle, legalábbis egy idore mindenkepp. Vettem egy omnia 7-et, bagoert (foleg, mert csak a kezdoreszletet fizettem ki, es a reszlet+ havidijjal ugyanannyi a szamlam (reszlet, like, go!net L) mint elotte (ikon200+ csaladbarat) ) es habar a rendszer kifejezetten buta, a telefon villamgyors, es a 3G/3Gs- hez kepest sokkal jobb a felbontas, a nagyobb kijelzorol nem is beszelve. 3Gs-t semmikepp ne vegyel. Egyelore meg vagyok elegedve, persze kompromisszumok itt is boven vannak. Csak az a durva, hogy az omnia 7 sebessegben lazan odaver az iPhone 4-nek, egy 3-ad annyiba kerulo telefon... Szoval annyit semmikepp nem er, mint amennyibe kerul, foleg ugy, hogy a megjelenes ota valtozatlan a UI, tehat 4 eve. Es akkor egyfolytaban azt olvasom, hogy laggol a 4 az ujabb fw-eken... Na elmennek a...

i6 Silver

(#8396) dedike válasza manchester85 (#8395) üzenetére


dedike
addikt

Ne húzd fel rajta magad... ;] ;)

Jó szerencsét!

(#8397) Szajo válasza Tappancs2001 (#8394) üzenetére


Szajo
őstag

Nekem is kellett választanom egy jelszót, azt mondta a csajszi (tmobile), hogy ezt jól jegyezzem meg, mert nem kelleni fog, és ha elfelejtem "baj" lesz.
Szerintem ezt nem írták fel papírra... Hívd fel őket, vagy személyesen kellene inkább intézni papírokkal stb, akinek a nevén van, mindenképp az menjen és okiratokkal papírokkal, biztosan meg mondják, megváltoztatják!

(#8399) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Egy újabb problémám lenne:
Sony Ericsson Xperia X8 mobilon nagyon nem akar menni a MobilTV. Amikor rámegyek az egyik demo csatornára, ugyanazt csinálja, mintha a frissítés gombbal frissíteném az oldalt. Érdekes, hogy a T-Mobile oldalán azt írják, hogy Sony Ericsson X8 / X10 / X10 mini-n is megy a szolgáltatás. Letiltottam a wifit, engedélyeztem a mobilnetet.
Szerintetek az Android nem támogatja az RTSP protokollt vagy böngészőhiba? 3 böngészővel próbáltam: a beépített böngészővel, Opera Minivel és Skyfire-rel, mindegyiken ugyanez a hibajelenség.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#8400) dedike válasza Szajo (#8397) üzenetére


dedike
addikt

Telefonon hiába próbálkozna, ezt csak személyes ügyfélszolgálaton fogja tudni intézni!

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.