Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) BéHGT válasza Soulfly842 (#20796) üzenetére


BéHGT
senior tag

Értem, ezt jó tudni, köszi! :)

(#20802) bopeti98


bopeti98
őstag

Másnál is dobálódzik a T-Mobile Stick Hspa és Edge között? Hspa maximum térerő mégis random átvált Edge hálózatra.

(#20803) KZP


KZP
őstag

Az előbb próbáltam személyesen a Corvinban található T-ben egy 3000 Ft-os autós tartót vásárolni, de mikor mondtam, hogy bankkártyával fizetnék, mondták, hogy nem lehet, csak kp-val... Na, én ilyet még nem pipáltam.
Ennyire nem kell nekik a pénz? :F

(#20804) dedike válasza lesaux (#20800) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem hívd a 1430-at, ők mindenképpen! ;)

(#20802) bopeti98:

Nem lehet csak HSPA-ra állítani?

(#20803) KZP:

Lehetséges, hogy nem a T hibája, hanem más probléma van.

Jó szerencsét!

(#20805) KZP válasza dedike (#20804) üzenetére


KZP
őstag

Mondta volna a néni, gondolom, ha csak valami átmeneti/műszaki probléma lett volna...

(#20806) dedike válasza KZP (#20805) üzenetére


dedike
addikt

Akkor lehet csak a kp kellene nekik... :DDD

Jó szerencsét!

(#20807) крокодил válasza Def26 (#20792) üzenetére


крокодил
tag

Biztosan. Az egy szépséghibája, hogy nem lehet wifi-ről letölteni a térképeit, csak mobilnet-tel engedi. Kb 250 mb.

(#20808) Huroq válasza крокодил (#20807) üzenetére


Huroq
senior tag

Csak akkor kell mobil internet amikor használod. Térkép letöltésnél engem meg is kérdezett, hogy akarom-e használni a wifit. Semmi gond nem volt vele.

(#20809) lesaux válasza dedike (#20804) üzenetére


lesaux
veterán

Akkor nem marad más, köszi. :)

(#20810) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Van egy Like díjcsomagom, melynek a hűsége november végén jár le. Készüléket nem vettem hozzá, csak az előfizetést.
Lehet vennék egy új telefont, és az a kérdésem, hogy vehetek-e úgy, hogy a hűségemet most meghosszabbítom (hátralevő 2 hó + 2 év), vagy meg kell várnom míg letelik a hűségem?

indul a sörös aludni

(#20811) kali válasza крокодил (#20807) üzenetére


kali
legenda

bármilyen módon letölthető, és csak és kizárólag akkor kell neki mobilinternet, amikor indításkor ellenőrzi a t-s feltételű használatot - ez csak néhány kilobyte adatforgalom!

(#20812) крокодил válasza kali (#20811) üzenetére


крокодил
tag

Akkor benéztem valamit. THX

(#20813) smooh válasza kp78 (#20790) üzenetére


smooh
csendes tag

Na az úgy még jobb. :)
Köszi. :R

(#20814) Newyorker


Newyorker
addikt

T függő Iphone 3GS-t a T mobil mennyiért függetlenít?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20815) sarkanyolo2 válasza Newyorker (#20814) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Lehet, hogy nem az iPhone 3GS-t de én 15 ezres számlás, és 25 ezres kártyás árakról hallottam itt a fórumon. :(

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20816) djculture válasza dedike (#20798) üzenetére


djculture
félisten

Most jutottam oda hogy elolvassam, én se látok benne semmi ármelést szerencsére.

(#20817) sarkanyolo2 válasza djculture (#20816) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Viszont az új internet csomagokról valami infót igazán lökhetnének már! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20818) BéHGT válasza sarkanyolo2 (#20817) üzenetére


BéHGT
senior tag

Milyen új internet csomag?

(#20819) bopeti98 válasza BéHGT (#20818) üzenetére


bopeti98
őstag

Ott virít a számla alján:

(#20804) dedike

De csak akkor random ledobált a hálózatról de most már megjavult(Gondolom valamit karbantartottak).

[ Szerkesztve ]

(#20820) Otisz válasza sarkanyolo2 (#20817) üzenetére


Otisz
őstag

Net&Roll 4G mobilinternet-csomag 11.990.-
Maximális letöltési sebesség: 60 Mbit/s
Garantált letöltési sebesség: 4 Mbit/s
Csomagba foglalt belföldi adatforgalom: 40 GB

Forrás

(OO[IIII][IIII]OO)

(#20821) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok!

Domino 5 csomagos SIM-et szeretnék vásárolni, ami jelenleg Quick SIM kártyat vásárlásával abszolválható.
Nos, munkából hazafelé bementem egy T-pontba ahol nem árulnak ilyet... de annyi felvilágosítást kaptam, hogy benzinkutaknál és újságosoknál kapható.
-nyilván PR-esek nem ismerték a klasszikus szoci reklámot : "cipőt a cipőboltból" -ők úgy gondolják : cipőt a zöldségestől :)
Ezek után haza felé még bementem három benzinkútra -egyiken sem volt, valamint egy újságoshoz, ahol szintén csak nézett a hölgy mint vett nyúl a zsákban.
Itthon gyorsan elkezdet nézegetni a honlapjukat de szinte semmi infó nincs ezekről a bizonyos _kijelölt_ helyekről csak ennyi:

"Az ország több száz benzinkútján (pl. kijelölt MOL és Shell kutaknál), a Kupon Portfólió partnereinél, kijelölt újságárusoknál és egyéb értékesítési helyeken vásárolható meg. Fontos! A Domino Quick nem kapható a T-Pontokban és a T-Mobile partner üzletekben"

Valaki tudna egy linket, vagy pár címet/üzletet Üllő 20km-es körzetében, ahol tutira vehetnék ilyen kártyát?

Köszönöm.

(#20822) BéHGT válasza spirit007 (#20821) üzenetére


BéHGT
senior tag

Rendelj innen 2790-ért, 2700 lebeszélhető...

(#20823) крокодил válasza kali (#20811) üzenetére


крокодил
tag

A "dugófigyelő" működik benne? Nem kell hozzá TMC?

[ Szerkesztve ]

(#20824) Soulfly842 válasza spirit007 (#20821) üzenetére


Soulfly842
addikt

Olyan 4-5 ezres készüékekkel (ha más nem, jók vésztartaléknak) Media Markt-ban, Euronics-ban s hasonló műszaki áruházakban is kapható (elvétve ilyen helyeken sima sim only quick csomagok is előfordulhatnak).

(#20825) sarkanyolo2 válasza Otisz (#20820) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi, de olcsó max 2-3k Ft körüli csomagokban nem lesz változás? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20826) Otisz válasza sarkanyolo2 (#20825) üzenetére


Otisz
őstag

Azt hittem, hogy az új csomagoknál a 4G-re gondoltál :D
Ennyit találtam, mint újdonság.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#20827) sarkanyolo2 válasza Otisz (#20826) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Okés, ha látsz esetleg majd valami újat, akkor majd oszd meg velünk! :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20828) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Flottában vagyok a cégen belűl,és lassan már elkoptatok egy régi telefont. Váltani szeretnék ,de beléptem a profilommal a honlapon és szinte egy áron mozognak a listással. Pedig 3 éve van ez az előfizu,igaz előfordul késés a fizetésnél,de átlag 150k-s a havi számla. Éncégem STmix-ben vagyok.Egyénileg menjek be egy boltba és kérjek személyes ajánlatot?

(#20829) dedike válasza Möhe (#20828) üzenetére


dedike
addikt

Egyénileg menjek be egy boltba és kérjek személyes ajánlatot?

Így van! Ezzel a lépéssel fogsz leghamarabb új készülékhez jutni! ;)

Jó szerencsét!

(#20830) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Domino Feltöltőkártyát a második telómba, amit főleg esténként és hétvégén használnék. Milyen díjcsomagot ajánlanátok?

Az ismerősök közt vegyesen van T-s, Vodás, kevés Telenor.

Let the Zone take me if I am.

(#20831) Soulfly842 válasza Möhe (#20828) üzenetére


Soulfly842
addikt

Csak az árakról tudsz tájékozódni, ha nem vagy aláíró/meghatalmazott a cégben. Ha aláíró vagy, akkor aláírási címpéldány+személyes iratok, ha nem akkor aláírási címpéldány+két tanúval és bélyegzővel hitelesített meghatalmazásra szükséged lesz.

Abban az esetben jár ÉnCégem díjcsomag esetén nagyobb készülékkedvezmény, ha az adott telefonszámon van Business netes internet is és erre hűségidőt ír alá az ügyfél. Ha én cégem Startban vagy akkor van egy nettó 1900 Ft-os alap, erre menne rá egy Businessnet M-es nettó 3000-ért így nettó 4900 Ft-os havidíjra vállalt két év hűséggel pl. egy Lumia 610-es 0 Ft, egy Alcatel ot-995 990 Ft-ba kerül (ezt csak a kedvezmények érzékeltetése végett írom, nyilván magasabb árkategóriákban is vannak ilyen, vagy ettől nagyobb készülékkedvzmények is).

Sokaknál az az ellenérv az ilyen nagyobb netes csomag ellen, hogy telefonról úgyse forgalmaznának annyit, s pont ezért találták ki az úgy nevezett Tandem Sim-et... Ez havi 400 Ft-ba kerül és így nulla forintért ellehet vinni egy net alapú kártyát ugyanahhoz az előfizetéshez amin rajta van a Bnet, s emellé 0 Ft-ért egy mobilinternetes sticket is...

Ezzel a megoldással egyidejűleg lehet használni ugyanazt az internet előfizetést az adott mobiltelefonról, ill. ezzel egyidejűleg akár számítógépről/laptopról/táblagépről is.

Ha belegondolsz a készülékkedvezmény mértékébe, olyan mintha -nagyságrendileg - a kapott készülékkedvezménnyel egy éves (vagy adott esetben akár többet) mobilnet árat letudnál :) Szerintem megéri, s még kapsz cserébe egy hasznos szolgáltatást is. :))

[ Szerkesztve ]

(#20832) Soulfly842 válasza kutga (#20830) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha kevesebb számról van szó, akiket sűrűn hívsz, akkor domino 5 (itt szolgáltatótól függetlenül be lehet állítani öt kedvezményezett számot), ha Sok számról, nagyobb forgalommal akkor dominó aktív (bár ez utóbbi esetben már lehet célszerű megfontolni a havidíjas előfizetést is).

(#20833) vgyuri válasza kutga (#20830) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha netközelben vagy, akkor voip-ot is kipróbálhatnád, jelenleg a legolcsóbb mobil hívás 3.5 forint/perc, mobilról mobilt hívni is 7 forint/perc. http://www.freevoipdeal.com/

[ Szerkesztve ]

(#20834) kutga válasza Soulfly842 (#20832) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, ez tetszik. Mi kell igényléshez? Vagy csak bemegyek és kiadják?

Let the Zone take me if I am.

(#20835) Möhe válasza Soulfly842 (#20831) üzenetére


Möhe
addikt

Biztos nincs net a számomhoz.Kollégának (az ő számához van csatolva minden szám a cégen belűl) asszem van. BB nemtudom melyik van neki,de tavaly nyáron volt 160K körül és akkor cserélte ki 0Ft-al.

A tandem SIM-et stick-el tudom netezésre is használni,ami persze az én számom mellé számolja a netet. Ez jó,de lehet hogy nem tudom kihasználni.Nincs laptop és/vagy tablet.

Az éncégem start-ból csak 1900 beszélhető/netezhető le? :(( ehh

köszi,ebből tényleg személyes látogatás lesz :)

(#20836) St3ven válasza vgyuri (#20833) üzenetére


St3ven
addikt

Tanúsíthatom, működik, és a kolléga hozzászólásának második felében említett megoldással (7 Ft/perc díjjal) a GSM minőség garantált.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20837) club1 válasza St3ven (#20836) üzenetére


club1
veterán

Azért a teljes képhez az is hozzá tartozik, hogy ha ezzel a második megoldással hívtok valakit, és az nem veszi fel, akkor 13 Ft környéki kapcsolási díjat számol fel a voip szolgáltató (az FVD).

(#20838) BéHGT válasza club1 (#20837) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ha nem veszi fel kapcsolási díj? De komoly. :) :C

(#20839) club1 válasza BéHGT (#20838) üzenetére


club1
veterán

Persze, mert ennél a módszernél az interneten kezdeményezed a hívást úgy, hogy megadod a saját számodat, meg a hívandó számot, és a rendszer először téged hív fel, majd miután felvetted hívja a hívandó felet a te hívószámoddal (hallod ahogy kicsöng). Ha ilyenkor nem veszi fel a hívott fél, akkor is történt telefonhívás feléd.

[ Szerkesztve ]

(#20840) St3ven válasza club1 (#20837) üzenetére


St3ven
addikt

Ez így van, de ezt az egyszeri 13 Ft-os "kockázatot" a 7 forintos percdíjért szívesen vállalom. Max. úgy fogom fel, hogy ennyit megér, hogy visszahívjon, akit kerestem. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20841) Soulfly842 válasza kutga (#20834) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az igényléshez semmi extra nem kell. Abban az esetben, ha neten vásárolsz domino sim-et, akkor a fentebb tárgyalt 2790 Ft-os díj mellett most alapban a domino 5 kerül beállításra. Üzletekben egy Domino kártya 4050Ft-ba kerül, ha számodra ez egyszerűbb (2700 Ft lebeszélhető ugyanúgy, a többi a belépési díj). Feltöltésenként egyszer, ill. az aktiválást követően szabadon választhatsz díjcsomagot.

a 1777-es számon - IVR felülteten keresztül - akár te magad is módosíthatod.

A menütérképet is elérheted az alábbi linken (akár a domino 5 kedvezményezett öt száma is beállítható itt - későbbi ügyintézések során megegyébként is hasznos lehet):

1777 Menütérkép

(#20842) Totheground


Totheground
addikt

Kapható már nanosim -> microsim adapter?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#20843) Soulfly842 válasza Totheground (#20842) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen... kb. 1-2 hete már szórtak ki a T-Pontokba az új sim méreteknek megfelelő sim adapter variánsokat... :)

(#20844) blueye válasza Totheground (#20842) üzenetére


blueye
veterán

ebayen már bőven van.

@Soulfly842: és kapható is? Én micro-normal SIM adaptert akartam venni a budapesti Mammutban (pontokért) és 1 hónapig egyáltalán nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#20845) kp78 válasza Totheground (#20842) üzenetére


kp78
addikt

T-pontban is :K

Szerk.: most látom, hogy már volt válasz :)

[ Szerkesztve ]

(#20846) St3ven


St3ven
addikt

A telómhoz közel két éve kapott jótállási jegyen az szerepel, hogy a 12 hónapos kötelező jótálláson felül a Magyar Telekom Nyrt. további 12 hónap korlátozott jótállást nyújt.

Ez utóbbi mire vonatkozik? Van valami megkötés/korlátozás?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20847) sarkanyolo2 válasza St3ven (#20846) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az akksi nincs benne. :(

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20848) Soulfly842 válasza sarkanyolo2 (#20847) üzenetére


Soulfly842
addikt

Illetve az egyéb tartozékok.

(#20844) blueye

Megnövekedhetett az igény manapság, mivel kibővült a microsimes készülékek köre. Több helyen volt folyamatosan, de azért az egyes üzletek készülék/tartozék készleteiben lehetnek eltérések.

[ Szerkesztve ]

(#20849) St3ven


St3ven
addikt

Köszi srácok, tehát magára a telóra érvényes ugyanúgy a jótállás, csak az egyéb tartozékokra nem. Azért az így is elég jó.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20850) blueye válasza Soulfly842 (#20848) üzenetére


blueye
veterán

Persze igy van. De a Mammut t annyira flagship bolt h ott arusitottak eloszor az iphone5ot es tenyleg 1 honapig nem volt adapteruk,mig a szomszedos vodaban eddig mindig volt.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.