Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) St3ven válasza Foose (#21200) üzenetére


St3ven
addikt

OK, köszönöm mindenkinek, kártya beszerezve, aktiválom ezt, és majd beszámolok a Telenor topicban, ha valami gebasz lenne. Ha nem jelentkezem, akkor minden rendben. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21202) 1430 válasza jemm (#21175) üzenetére


1430
senior tag

Ha megfelel az ár/feltétel, gyorsan rendeld meg, mert lehet pár órán/napon belül már a WebShop sem fogja engedni. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21203) 1430 válasza szabogabor10 (#21167) üzenetére


1430
senior tag

Megnéztem a lefedettségi térképen, és Szekszárdnak a déli csücskében van HSPA+ lefedettség. A Tesco-tól nem messze van a torony 3 cellával és olyan nagy területet nem fed le, könnyen lehet, hogy hozzád már nem ér el a hálózat (ezért is kérdeztem, hogy a H+ biztos HSPA+ hálózatot jelent e, nem pedig HSPA-t). Próbálj meg a Tesco környékén is végezni pár mérést.

Szerk.: Illetve kérdezd meg a telefonos ügyfélszolgálaton, hogy feléd van e HSPA+ lefedettség, akár házszám szinten.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21204) dedike válasza 1430 (#21202) üzenetére


dedike
addikt

Opsz..... :)) :C

Jó szerencsét!

(#21205) szabogabor10 válasza 1430 (#21203) üzenetére


szabogabor10
veterán

Okés. Köszi a hasznos infókat. Azt tudom, hogy a Tesco-val szemben lévő zöld tízemeletesen van talán mind a 3 szolgáltatónak bázisállomása. A héten még nem jártam arrafelé, de akkor holnap csekkolom.
Mostmár elbizonytalanítottál ezzel a H+-szal. Az Állapot menüben a hálózatnál "HSPAP:15" szerepel. A 15-ös kategória pedig HSPA+-ra utal. Nem értem. :D

Egyébként szabadna megtudnom, miért nem publikus a valódi HSPA+ lefedettségi térkép? ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#21207) jemm válasza 1430 (#21202) üzenetére


jemm
csendes tag

Köszi!

Egyszer élünk alapon..megrendeltem.
Elfogadta a rendszer, az e-mail visszajelzésükben is ott a megújítás.
Szállítás pénteken.

Most kíváncsian várom a továbbiakat..

(#21208) 1430 válasza szabogabor10 (#21205) üzenetére


1430
senior tag

A HSPA+ területek is rajta vannak ezen a térképen. Azért nincs megkülönböztetve a HSPA+ a térképen, mert arra a technológiára is 2 (letöltési) illetve 0,8 Mbit/s-os (feltöltési) sebességet "válal" a Telekom az esetek 80%-ában. Ha a sebesség fontosabb, mint a +1GB, akkor legfeljebb mond le a Net&Roll opciót. ;]

Egyébként igen, azon az épületen vannak elhelyezve a cellák. ;)

jemm
Ne aggódj, nem lesz belőle problémád, és remélem a készülékkel is elégedett leszel. ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21209) markyy18


markyy18
aktív tag

Hello!
Olyan kérdésem lenne hogy ma cseréltettem a telefonomat a T-Mobile-nál de ahogy nézem ez is hibás. Mondta a szervizes hogy van 3 nap cseregarancia. Ebben a 3 napba beletartozik a mai nap is vagy még hétfőn is mehetek cseréztetni?
Válaszokat köszönöm.:)

(#21210) szabogabor10 válasza 1430 (#21208) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azért az az 1 GB igencsak csábító. ;]

Csak kíváncsiságból: Szerinted Budapest kb. hány százalékán lehet a 21 Mbit/s elérhető? Javarészt belső vagy külső kerületek?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#21212) hunterrop


hunterrop
csendes tag

Hello!
Ma lett véve egy telefon a T-mobilénál, és elvileg van rajta mobilnet előfizetés. Hogyan tudom megnézni hogy mekkora mobilnet van, illetve hogy hol tartok benn?
Meg honnan tudom hogy ha épp netezek 3G-vel akkor a mobilnetet használja (ha van) vagy simán csak felmegy netre és a havidíj mellé gyűlik a drága számla?

köszi

(#21214) hr2 válasza hunterrop (#21212) üzenetére


hr2
őstag

Milyen díjcsomagban van?

(#21215) hunterrop válasza #40993792 (#21213) üzenetére


hunterrop
csendes tag

hát ugye ha nincs mobilnet előfizetés, de használom a 3G-t akkor az adatforgalom szerint jön a számla. Honnan tudhatom hogy ilyen külön számla gyűlik a sok netezéssel, vagy a mobilnetnek pl 2GB járól fogy? (ha van mobilnet)

(#21216) gyiku


gyiku
nagyúr

hello,
honnan lehetne megtudni, hogy ha most vennek iPhone 4S 16GB vagy htc one x-et, akkor azok T fuggoek, vagy esetleg fuggetlenek lesznek-e?

hüllő

(#21217) gyiku válasza gyiku (#21216) üzenetére


gyiku
nagyúr

ill iphone5 16gb.

hüllő

(#21219) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Letiltották a kimenő forgalmamat, csekk befizetve és vissza is állt minden. Na, de nekem volt egy Go!net M(hűséggel) is. Úgy veszem észre, hogy megint gyors a sebesség(már elértem a 100 MB-ot). Lehet erre most megint még egyszer ki kell fizetnem a havidíjat?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#21220) Soulfly842 válasza cris78 (#21219) üzenetére


Soulfly842
addikt

Kifizetned 100%, hogy nem kell még egyszer. :)

(#21221) KZP válasza gyiku (#21216) üzenetére


KZP
őstag

iPhone-ok hálózatfüggők.

[ Szerkesztve ]

(#21222) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

Ide szabad bemásolni levelet?
Panaszlevél és választ?
Csak, hogy más ne járjon úgy mint én, hátha tapasztalatot másnak is...

(#21223) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok!
Van egy előfizetésem a t mobil-nál és telefoncsere miatt microSIM kellene nekem. Nem a t-nél veszem a telefont. A sim csere ilyenkor jár valami költséggel? Köszi!

(#21224) tomy86 válasza Asbee (#21223) üzenetére


tomy86
addikt

4500Ft. Utolsó oldal

(#21225) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy tudom bekapcsolni a +gonetl csomagot?
Elküldtem sms-ben, válasz smsben pedig ezt kaptam " A szolgáltatás bekapcsolása nem engedélyezett egy kizáró szolgáltatás miatt. További információért kérjük hívja a 1430-as számot. T-mobile".
Kérdésem az lenne, hogy mit kellene be kapcsolni hozzá és hogy tudom bekapcsolni?
1430-as számon ügyintézőt, hogy érem el?

(#21226) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Előrendeltem egy mobilt a T-től.Előfizetésem lejár és hosszabítok vele.Csak szállítás előtt hívnak fel vagy a közeli napokban is a rendelés miatt?

A logikában semmi sem véletlen!

(#21227) dedike válasza hoby36 (#21226) üzenetére


dedike
addikt

Egyáltalán nem hívnak fel... email vagy sms vagy mindkettő. ;)

(#21225) Zoleee89:

Van valamilyen net előfizetésed gondolom. Valóban legegyszerűbb a 1430-at hívnod. Elvileg a főmenüben a "0"-s gomb az ügyintéző. Kiemeltségi szintedtől függ, mikor ajánlja fel a rendszer.

Jó szerencsét!

(#21228) jemm válasza 1430 (#21208) üzenetére


jemm
csendes tag

Valóban nem lesz problémám. :)

Ma be kellett mennem T-hez, egy számlamásolatért.
Nem tudtam elhalasztani, tartottam tőle, hogy észreveszik a korai váltást..

Majdnem végeztünk, mire észrevette a srác :) jópofa volt, jól elbeszélgettünk, mikor kérdezi: ilyen hamar váltott? mert már 21 hó ám...:D
Néztem, mintha valami újat mondana, de annyival lerendezte, hogy:
A szerencsés ügyfél :D

Köszi mindenkinek a hsz-t!

(#21229) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Céges flottából szeretném kivásárolni a számom, Mozaik XS csomagba mennék át. Meghatalmazás, céges doksik megvannak, a kérdésem hogy ilyenkor a díjcsomagra kell-e hűséget kötnöm?

Let the Zone take me if I am.

(#21230) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv!

Ha most Like díjcsomagot használok de átváltok a Like 300-ra akkor később van lehetőségem hogy visszaváltsak a sima Like-ra?

(#21231) blueye válasza kutga (#21229) üzenetére


blueye
veterán

Ha nem veszel készüléket miért kéne?

(#21232) kutga válasza blueye (#21231) üzenetére


kutga
nagyúr

Ok, nem tudtam, mindenesetre köszi! :R

Let the Zone take me if I am.

(#21233) adam3 válasza pethYeti (#21230) üzenetére


adam3
aktív tag

Csak a hűségidő lejárta után. Addig nem válhatsz vissza

(#21234) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Jelenleg T-mobilos vagyok.

Jelenleg havi 400 perc körül beszélek 100 SMS-t írok, és 500 mega netet használok.

Ezért 13-14 ezreket fizetek.

Jelenleg Médiamánia S-ben vagyok, de fentebb váltanék, mozaik L-re pl, akkor is max 1000 Ft-al csökkenne a számlám, ahogy számoltam.

T-mobilon belül nem látok alternatívát, hogy olcsóbban megússzam, viszont Vodkafonnál van Mátrix 4 fiataloknak csomag pl, ott 9000 Ft körül kijönnék.

Illetve beléphetek céges flottába, ahol olcsó a percdíj és másodperc alapú, de külön fizetnem kell netet, meg stb, szal ott is 9000 körül lennék.

Van valami megoldás a T-nél, vagy törődjek bele, hogy drága, és amint tudok váltsak?

(#21235) Huroq válasza pethYeti (#21230) üzenetére


Huroq
senior tag

Mivel díjcsomag váltással nem elérhető a Like, csak a Like 300 (az is csak Like-ról) ezért csak a hűség időd lejárata után, és csak új előfizetés vásárlásával.
Legalábbis ha jól értelmeztem az ászf-ben.

(#21236) 313313 válasza Dreadloord (#21234) üzenetére


313313
addikt

Vodával vigyázz, mert az előfizető díj csak hálózaton belül használható fel. Ismerősök is váltottak mátrixra, azóta is nyögik a számlát, persze legtöbbet hálózaton kívül hívnak, ami plusz pénz a számlához....
T-mobil mozaik díjcsomag előfizetési díjai bármely belföldi hálózatban lebeszélhető/leforgalmazható... Ennek függvényében nézd meg a voda ajánlatát, nehogy a nagy csökkentési kísérletnek rossz vége legyen....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21237) Dreadloord válasza 313313 (#21236) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Tehát a Mátrix 4-ben levő 300 perc csak vodánál használható fel?

(#21238) blueye válasza Dreadloord (#21234) üzenetére


blueye
veterán

téves

[ Szerkesztve ]

(#21239) pethYeti


pethYeti
addikt

Köszi, akkor egyelőre maradok Like-on.

(#21240) Dreadloord válasza blueye (#21238) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Akkor már vennék mellé 70K-ért HTC one X-et, csak úgy meg 16K a havidíj, pedig ha úgy is 14 lenne, meg is venném, mert úgy fizetnék szívesen havi 14K-át, hogy nem kell aggódnom a számlám miatt, bármikor, bármennyit beszélhetek...

(#21241) pethYeti


pethYeti
addikt

Még 1 kérdésem lenne. Ha veszek pár hónapra valamilyen go net csomagot akkor a like csomag 50mb adat mennyiségéhez hozzáadódik a 100/500mb tehát lesz belőle 550 vagy csak felülírja?

(#21242) 313313 válasza Dreadloord (#21237) üzenetére


313313
addikt

Írja is "300 Vodafone Perc" szóval csak hálózaton belül.
Továbbá ma már egyszer se biztos, hogy ami 70-el kezdődik az voda szám. Tehát jól gondold meg meg éri-e neked a dolog, mivel a 300 perc csak saját hálózaton beszélhető le...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21243) szabogabor10 válasza 1430 (#21208) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na voltam a déli városrészben. A zöld tízemeletes mellett 7232/2316 Kbit/s-t mértem, 56 ms-os ping-gel. Ez már azért javulás, főleg a feltöltési sebesség és a ping, ami a belvárosban 75-80 ms szokott lenni. Megyek majd egyszer este is, hátha még javul a letöltési sebesség.
Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet kiterjeszteni ezt az egész városra? Azért Szekszárd mégiscsak megyeszékhely.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#21244) Daffni2 válasza 313313 (#21236) üzenetére


Daffni2
addikt

Vodával vigyázz, mert az előfizető díj csak hálózaton belül használható fel.

Ilyen badarságokat ki talál ki??

Az ajándék perc a hálózaton belül felhasználható.

"Aki ad,az nyer"

(#21245) 313313 válasza Daffni2 (#21244) üzenetére


313313
addikt

Ami opcióként válaszható vodafone perc, csak hálózaton belül beszélhető le.
Konkrétan nem írja, hogy az előfizetési díj hogyan beszélhető le, de a vodafone perc az számomra azt jelenti, hogy csak hálózaton belül.
Másrészről ismerősöknek van sima mátrix4-es tarifájuk, hiába van még x perc vodafone percük, ha hálózaton kívül hívnak az szépen növeli a számlát.
Másrészről t-mobilnak is csak 1-2 előfizetése beszélhető le hálózaton kívül is, többi csak belül.
De hogy pontosabb képet kapj róla kérdezz rá vodafone topokban....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21246) Wictor


Wictor
senior tag

Szebb napot! Tegnap túlléptem a Net&Roll L-en az adatforgalmi keretet, így belassított. Hónap 12. a fordulónap, az ugye ma van. Néztem My T-Mobile-on, megkaptam a 26 GB-ot és ma már abból fogyasztottam. Viszont a sebesség továbbra is a csodálatos 128 Kbps. Mikor óhajtják visszaállítani azt is?

Hozzáteszem, a szolgáltatás minősége egyébként is remek havi 9550 Ft-ért... 1 Mbps esetleg néhanapján összejön, de estefelé beáll az egész. Nemhogy Youtube, vagy ilyen "luxus" dolgok, még a Gmail is 1 percig tölt. Nem vagyok egy ideges, vagy hisztis típus, de ez lassan kihozza belőlem ezt az énem, mikor esténként a hajam tépem a lassúságtól... Mellesleg ez csak azóta van, mióta Net&Roll csomagban vagyok, előtte a RelaxNet L szinte tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

(#21247) Huroq válasza pethYeti (#21241) üzenetére


Huroq
senior tag

A rendelt internet csomag hozzáadódik a jelenlegi díjcsomagban foglalt adatmennyiséghez.
Ha lemondod a rendelt adat díjcsomagot, akkor viszont újra aktiválni kell a Like csomagba foglalt 50Mb-ot (személyesen vagy telefonon).

(#21248) pethYeti válasza Huroq (#21247) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi!

(#21249) Daffni2 válasza 313313 (#21245) üzenetére


Daffni2
addikt

Tulajdonképpen a Vodafone összes publikus tarifája bármilyen belföldi mobil irányban lebeszélhető.Nem csak egy két előfizetése. ;]

Az ajándék percek, a csak Vodafone hálózaton belül használhatók.

Ajándék lónak pedig.............. :D

"Aki ad,az nyer"

(#21250) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Adott egy Mozaik XS előfizetés jelenleg a választott extra a "Extra Percdíj-csökkentés".

Két alap kérdésem lenne:
1. A "Kedvenc Szám Fél áron" érdekelne, hogy ez úgy működik, hogy 1 dominos kártyás számot beállítva az a szám 17Ft/perc, és ez a havi 3200-ból ketyeg első körben?
2. ,amit még nem értek, hogy a Te+Én-be előfizetéses adhat meg 1 (vagy 2) kifejezettem előfizetéses T-s számot, vagy lehet kártyás dominost is?

A feladatom az lenne, hogy ezt a Mozaik XS előfizetést úgy testre szabni, hogy 1db kártyás domino-s lesz sokat hívva. A többi szám 90%-ban T-s. Az említett 1db szám tenné ki a hívások 70-90%-át.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.