Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) kali válasza dellfanboy (#20300) üzenetére


kali
legenda

szerintem olvasd el a vonatkozó általános szerződési feltételeket!
meglepődnék, ha találnál benne bármi olyat, ami az általad vázoltakra vonatkozik úgy, hogy a szolgáltató garanciát vállal arra vonatkozóan, hogy x vagy y helyen biztosan adott a térerő! :(
tehetsz észrevételt a szolgáltató irányába, ennyi...
itt egy kültéri lefedettséget mutató térkép; link

[ Szerkesztve ]

(#20302) betyarr


betyarr
veterán

a 1430 másnak sem elérhető?

(#20303) meroly válasza betyarr (#20302) üzenetére


meroly
veterán

Nekem megy.... bár üzleti előfizetésről hívva (neki a 1400 kellene) csak ketyeg a vonal, de se kép se hang. Lakosságiról működik.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20304) betyarr válasza meroly (#20303) üzenetére


betyarr
veterán

no,nagynehezen sikerült,de nem találom,amit keresek...domino 5-höz akarnám belőni az 5 számot.a weblapon a 1430-at emlegetik,de nem leltem meg.

(#20305) meroly válasza betyarr (#20304) üzenetére


meroly
veterán

Regisztrálj a my t-mobile-ba és ott be tudod állítani szerintem.
Nálunk is van egy ilyen, web-ről rendeltük, még az elején meg kellett adni őket.

Nem lehet mégse bocs.
Itt a menütérkép, juss el valami dominos pontig, aztán kérj ügyintézőt.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20306) djculture válasza betyarr (#20304) üzenetére


djculture
félisten

*111# önkiszolgálón simán belehet állitani. Megkeresed a dijacsiomagoknál és a Domino 5 választott hívószám kedvezmény alatt betudod állitani.

[ Szerkesztve ]

(#20307) egykori válasza betyarr (#20304) üzenetére


egykori
őstag

A My T-mobile-on lehet, mert éppen tegnap váltottam édesanyámnak díjcsomagot online domino 5-re, és állítottam be neki az 5 kedvezményes számot.
Belépsz > Havi forgalom lekérdezése és előfizetés testreszabása > Híváskedvezmények gomb > Kedvezmények > Domino 5 kedvezményes számok

(#20308) betyarr válasza djculture (#20306) üzenetére


betyarr
veterán

köszi!

ellenőrizni hol tudom?közben egyszer megszakadt a kapcsolat és nem tudom,hogy mind az ötöt eltárolta-e?

(#20309) betyarr válasza egykori (#20307) üzenetére


betyarr
veterán

karaj,sikerült!így azért sokkal átláthatóbb a dolog.

:R

(#20310) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv újra.
Augusztus elején vettem a telefonomat (részletre + előfizetés), még nem jött csekk, ez normális? :F
A futárnak fizettem a kezdőrészletet, és azóta jött egy számla Nem Befizetendő szöveggel 700 Ft körüli összegről.

más: Ha nem fogadok egy hívást, mindig jön egy SMS is róla. Ez ugye nem kerül pénzbe nekem? :F

Switch Tax

(#20311) adam3 válasza MasterMark (#20310) üzenetére


adam3
aktív tag

Az utóbbi kérdésedre tudok csak válaszolni, a másikat majd megválaszolja más. Ezekért az SMS-ekért nem kell fizetned, de ha zavar ki tudod kapcsolni a My T-Mobile felületen.

(#20312) McKane


McKane
senior tag

nektek van hálózat Győr környékén?
mert nekem nincsen....

(#20313) sadii


sadii
csendes tag

hogy tudom a GonetM csomagom előfizetését lemondani?

(#20314) Gedeon31 válasza sadii (#20313) üzenetére


Gedeon31
addikt

-GONETM a 1430-as számra.

(#20315) sadii válasza Gedeon31 (#20314) üzenetére


sadii
csendes tag

köszi!

(#20316) Vangelis


Vangelis
nagyúr

1430 ra kb 16 perce várok... ilyen még nem volt és nincs is csúcsidő :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20317) betyarr válasza Vangelis (#20316) üzenetére


betyarr
veterán

egész nap sz@rakodott.én kb. 10-edjére tudtam felhívni,akkor is jó sok volt a gépi hang hatásszünete.

(#20318) Kiralylanyka


Kiralylanyka
csendes tag

Sziasztok,

nem tudjátok véletlen, hol lehet a HTC ONE S-ben kikapcsolni a prediktív szöveg bevitelt sms-nél?

Nagyon zavaró! :\

Einsteinnek számos követője volt. Úgymint Zweistein, Dreistein... !!!!

(#20319) Jormeme22


Jormeme22
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy a Lumia 800 független a t-mobile-nál? Köszi

(#20320) lupus_l válasza Jormeme22 (#20319) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Hálózatfüggő.

(#20321) Jormeme22 válasza lupus_l (#20320) üzenetére


Jormeme22
csendes tag

Nagyon köszönöm :( Korábban olvastam itt és egy másik fórumon, ezek szerint valamit félreértettem :( Nem tudja valaki, hogy lehet e függetleníteni? Még új a telefon.

(#20322) Vangelis válasza betyarr (#20317) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN éjszaka hívtam őket.
Akkor pár perc volt. A szerencsére dolgoztam, így ráértem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20323) kriszraikone


kriszraikone
csendes tag

Sziasztok! Van egy Mozaik Xs előfizetéses díjcsomagom.
A weboldalon ezt írja a rendszer:
Aktuális havi forgalom (nettó): 1 413 Ft
Kedvezmények levonása nélkül

Ez azt jelenti, hogy 3200 Ft-on túli összeg vagy még a 3200 alatti. Tehát durván van még 1600 Ft-om amit beszélhetek és akkor 3200-at kell fizetnem?

Még egy kérdésem lenne. Ha rendelek kamat mentes részletfizetésre egy készüléket. Akkor milyen információkat kérdeznek? Mert van munkám, csak... nem bejelentett.

(#20324) n@p@lm válasza kriszraikone (#20323) üzenetére


n@p@lm
őstag

a nem bejelentett munka nem létezik a szolgáltató szempontjából.

(#20325) kriszraikone válasza n@p@lm (#20324) üzenetére


kriszraikone
csendes tag

Gondoltam, de régebben olvastam olyant, hogy valamit mondott az illető és oda adták neki a készüléket. Ezeknek az adatoknak utánajárnak webshop megrendelés esetén?

(#20326) djculture válasza kriszraikone (#20325) üzenetére


djculture
félisten

Ha évek óta ügyfelük vagy és rendesen fizeted a dijakat akkor nem fognak vele foglalkozni. Legföljebb lesz ha ugy dobja ki a rendzer készülék előleget kell fizetned de ez általában akkor van ha más szolgáltatónál tartozásod van vagy a telekomnál.

[ Szerkesztve ]

(#20327) Soulfly842 válasza kriszraikone (#20323) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy sima készülékváltásnál ez oly mindegy... Rendesen fizetted a számlákat? - ha igen akkor azzal nem lesz gond. Előleget maximum - ha kiemeltségi szinttel nem rendelkezel - Mozaik S, ill. kérhetnek el, külön hitelképességi vizsgálat ilyenkor nem fog futni külön, inkább a kritériumoknak kell csak megfelelni (ne legyen lejárt számla, ne legyen rajta hűségidő/az előrehozott készülékváltás feltételeinek megfelelsz-e, stb...)

(#20328) Def26


Def26
félisten

T-mobile facebook oldalán kérdezi ezt egy srác:

"Hello! Tényleg most szeptember elsejével megváltozott a készülékváltás legkorábbi lehetősége 18 hónapról 21-re?"

Igaz lehet ez? Nem találtam neten semmi érdemlegeset.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20330) dedike válasza Kiralylanyka (#20318) üzenetére


dedike
addikt

SMS írás közben, a beállításoknál.

(#20321) Jormeme22:

Természetesen lehetséges a függetlenítés, havidíjas előfizetés mellé vásárolt készülék esetében 15000,- Forint/alkalom az igénybe vett kedvezmény visszafizetésén felül, míg Dominos esetben 25000,- Forint.

Minden más formája a függetlenítésnek nem a fórum témája. :)

(#20323) kriszraikone:

Aktuális egyenleg (1430 tollából.)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20331) runner 125 válasza runner 125 (#20050) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hutyutyu, megérzésem bejött, iPhone 5 lett. :))

Def26

Igen, a fél év lecsökkent 3 hónapra.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20332) MasterMark válasza MasterMark (#20310) üzenetére


MasterMark
titán

Valaki ennek az első részére? Weboldalon van két befizetendő számla, de csekk még mindíg nem jött. Viszont ott mellette lehet választani, hogy befizetés vagy mi, ha arra nyomok mi lesz?

Switch Tax

(#20333) MasterMark válasza MasterMark (#20332) üzenetére


MasterMark
titán

Tárgytalan ma megjött mindkét csekk. :B

Switch Tax

(#20334) kano


kano
nagyúr

Szívás a T-vel:
Van egy T-s flottánk ami meg fog szűnni, tehát ki kell lépnem belőle. Háromszori ügyfélszolgálatos érdeklődés után kisütötték, hogy akkor nem kell kifizetnem a 6xxx Ft-os átírási díjat, ha dominóra váltok. Ekkor díjmentesen átírják a nevemre a kártyákat.
OK. Megkérdeztem, hogy mi kell ehhez. Azt mondták egy meghatalmazás és kész. Kértem egy meghatalmazást és bementem a MOM parkban lévő T-be. Ott közölte velem a hölgy, hogy nem is kellett volna meghatalmazás, mert volt egy olyan dokumentumom is amiben a flotta tulaja lemondott a jogairól a javamra. De egyébként így nem tudja átírni, mert kell neki egy aláírási címpéldány (amit eddig senki sem említett, 3x kérdeztem meg) is. Fölidegesítettem magam, telefon, címpéldányt beszereztem. Visszamentem T-hez (megint MOM) odaadom a lemondó nyilatkozatot (közben lejárt a meghatalmazásom, de nem is érdekelt, mert ugye a lemondó is jó az előző csaj szerint) erre a csaj kéri az aláírásit, mosolyogva odaadom. Azt mondja, hogy ez nem elég mert kell egy meghatalmazás is. Mondom neki, hogy ott a 9. pultnál mondta egy hölgy, hogy ez a dokumentum is jó. Mégsem... Ráadásul én menjek el a kapcsolattartómhoz és kérdezzem meg, hogy az átírásnál ki kell-e fizetni az árírási költséget (azt a 6xxx Ft-ot). Mondtam neki, hogy nem megyek sehová, lesz@rom az egészet. Ha majd biztosan meg tudnak egyezni cégen belül, hogy mi is kell egy tetves kilépéshez akkor szóljanak.
Annyira vicces, hogy kb. 0 oktatással odarakják a sok droidot a pult mögé és semmit sem tudnak. Ahogy van, vicc az egész.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20335) BéHGT válasza kano (#20334) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én naponta találkozom több ilyen emberrel. Nem baj, hogy nem ért a munkájához, de fel van véve. Hogy miért, azt már sajnos nem tudom... Persze lehet azért, mert nem fizetik annyira túl őket... :)

(#20336) runner 125 válasza kano (#20334) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Annyira vicces, hogy kb. 0 oktatással odarakják a sok droidot a pult mögé és semmit sem tudnak. Ahogy van, vicc az egész."

A nulla oktatás egészen pontosan 5 hét intenzív képzést takar, folyamatos vizsgákkal és záróvizsgákkal. Tény és való, h ennyi idő alatt képtelenség elsajátítani mindent.
Persze, ez nem menti fel a kedves ÜKK-t, h _kérdezzen_ tapasztaltabb kollégát, mielőtt kijelent valamilyen butaságot.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20337) kano válasza runner 125 (#20336) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor miért nem tudnak szinte semmit? Valami nem jó akkor...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20338) Huroq válasza kano (#20337) üzenetére


Huroq
senior tag

Sajnos nem csak te vagy így ezzel.
Én mielőtt felkeresem valamelyik T-Pontot két napig csak az oldalukat bújom és az ÁSZF-üket olvasom, hogy ne kössenek bele semmibe. És általában nem csak a friss akciókról nincs gőzük, de már az 1 hónapja futóról se sok.
Telefon vásárláskor én a kedves kolléganőnek mondtam mennyen már fel ha megkérhetem a weboldalukra és meg mutatom az apró betűs részbe, hogy miért is vehetek telefont ezzel és ezzel a feltételekkel. :)
Természetesen teljes mértékben megértem Őket is. Míg én vásároltam mellettünk nem 1 és nem 2 olyan vásárló fordult meg, hogy nem hogy azt nem tudta miért jött, de még azt sem mi a neve :D Úgyhogy ezért a türelemért amit feléjük mutatnak tisztelem őket, de a másik oldal pedig, hogy sajnos ez a munkájuk és ez benne van a pakliban.
Sajnos vagy nem sajnos olyanok ülnek általában /persze kivétel mindig akad/ ott, akik cseppet sem érdeklődnek a telekommunikáció vagy a mobil szektor iránt. Így bizony sok szép és kedves lány/hölgy ül a pult mögött, akik szépen mosolyognak és elnézed nekik, hogy nem tudták megoldani a problémádat. /vagy nem ;] /

[ Szerkesztve ]

(#20339) St3ven válasza Huroq (#20338) üzenetére


St3ven
addikt

Na az volt még a kemény, amikor a kétéves hűségidő lejártát követően nekem kellett bizonygatnom két ügyintézőnek majd - miután odahívattam - az üzletvezetőnek, hogy igenis vásárolhatok kedvezménnyel telefont, és köthetek újabb hűségnyilatkozatot a valamiért páriának számító MobilOtthon Prémium előfizetésem megtartásával is! :W

Bár tudatlan lettem volna, vagy tényleg ne tehettem volna meg, akkor megkíméltem volna magamat másfél évnyi szívástól egy gagyi LG GT540-essel.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20340) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Most jött meg a Defy+-om de valamiért nem akar menni a net, van valami ötletetek? :F

Előre is köszi: sarkanyolo

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20341) Huroq válasza St3ven (#20339) üzenetére


Huroq
senior tag

Ááá milyen szép is tud az lenni :D Volt nekem is hasonlóban részem.
De ha belegondolok, szeretek T-Pontokba járni. Ha egy egyszerű üggyel befáradsz, kedves t-s kollégák megbonyolítják és azonnal nem fogsz unatkozni. Kitalálják, a rendszer nem engedi vagy ne adj isten te nem is vagy rá jogosult. Pedig ő is látja, hogy még is, de nem tehet semmit. Ez a kijelentés a kedvencem. Akkor én mit tegyek, ha te nem tehetsz semmit? :P Szépen elterelik a gondolataid 1-2 órán keresztül és ha már nagyon unják ők is, akkor hívnak még két kollégát, hogy csoportosan meg tudják oldani a problémát /vagy nem/. Siker esetén te megnyugodsz, bár nem azt a szolgáltatást kaptad amit szerettél volna, de már legalább megszabadultál a stresszes helyzettől. :DDD

Esküszöm nektek, úgy még nem intéztem semmit t-sekkel, hogy pontosan azt a szolgáltatást és úgy kapjam, ahogy az a nagy könyvbe meg van írva :)

(#20342) St3ven válasza Huroq (#20341) üzenetére


St3ven
addikt

"a rendszer nem engedi"

Na ez a szöveg halálom. :W Ilyen egyszerűen nincs, és csak egyet jelenthet, hogy óriási problémák vannak a "rendszer" meglévő folyamatokhoz történő illesztésével.

(Mert ugye az alapvető a folyamattervezés/fejlesztés során, hogy - és most bármilyen folyamatról is legyen szó, pl. egy gyártósorról, beszállítói láncról, kikötőről, kórházról stb. - a meglévő eljárásokhoz illesztjük, a működő folyamatokra szabjuk a "rendszert", és nem pedig fordítva, a "rendszerhez" igazítjuk a folyamatokat.)

Az viszont nagyon igaz, ami korábban itt elhangzott: bankba, telefonszolgáltatóhoz, hivatalba stb. meg sem szabad próbálni úgy betérni ügyintézési célzattal, hogy nem tudod kívülről a Kondíciós Listát, az ÁSZF-et, vagy a vonatkozó törvényi szabályozást, kormány- és miniszteri rendeleteket legalább tízszer olyan jól, mint amennyire annak kéne ezeket tudnia, aki ott ül/áll veled szemben.

Ha felkészületlenül mész ilyen helyekre, simán leráznak, fennakadnak egy banális dolgon, megoldhatatlanná nyilvánítják a problémádat vagy csak éppen félretájékoztatnak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20344) xSide válasza kano (#20334) üzenetére


xSide
őstag

Jó kört futottál...
Az esetemben felmondtam munkahelyemen, ahol volt flottás csomag, kilépéskor kérdeztem mi lesz vele válasz majd intézik.
Eltelt pár hónap, fizettem a számlákat meguntam és betérve egy pontba kérdeztem mi a helyzet, ha volt munkáltatóm nem lép semmit.
A t-s pár klikk után kérdezte milyen csomagba akarok átlépni:)
Semmi extra költséggel nem járt!

(#20345) kano válasza xSide (#20344) üzenetére


kano
nagyúr

Az a kérdés, hogy az előfizu a Te neveden volt vagy csak a számlafizető voltál Te?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20346) whited


whited
addikt

Halihó
2 éve vettem az ájfon 4-emet a t-mobileban, és most jár le a hűségidő, és ha szeretnék váltani i5-re, magyarul meg szeretném hosszabbítani a tagságom a cégnél, nem lemondani és úgy új előfizut kötni, akkor kapok valami kedvezményt esetleg?

(#20347) Vangelis válasza whited (#20346) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pár ezrest biztosan.

A hűségpontokból legalább.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20348) xSide válasza kano (#20345) üzenetére


xSide
őstag

Saját néven volt megkötve, a cég adott ki engedélyező papírt amivel csatlakozhattam a csomaghoz...

(#20349) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok!

Egy másik szolgáltatónál (előfizetéses) számlatartozás miatt felmondták a szerződésemet, és betettek a szolgáltatók közös listájára. Jelenleg elérhetetlen vagyok, így a tartozásom rendezéséig szeretnék venni egy feltöltőkártyás csomagot (csak SIM-et) a T-nél.

Azt tudom, hogy a lista alapján egyetlen szolgáltatónál sem tudok venni előfizetéses csomagot, de feltöltőkártyásat vajon van lehetőségem vásárolni?

(#20350) Vangelis válasza Con Troll (#20349) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kártyásat elvileg tudsz.

De max bemész a tescoba és veszel 500ft ért egy simet vagy 2500ért mobilla együtt.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.