Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) ESP válasza kp78 (#20897) üzenetére


ESP
senior tag

Erre nem is gondoltunk. Holnap meglépem!

THX

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#20902) ziyan válasza dedike (#20900) üzenetére


ziyan
tag

Köszi, sajnálatos, de akkor a héten elintézem :)

(#20903) blueye válasza Def26 (#20891) üzenetére


blueye
veterán

Örülj! :)

(#20904) gabo89 válasza ziyan (#20899) üzenetére


gabo89
senior tag

Új előfizetésként igényelhetsz, illetve számhordozással másik szolgáltatótól, vagy Domino-ról lehet váltani Like-ra. Meglévő előfizetésről nem lehet. Szóval az lehet a megoldás, hogy hűség lejáratakor átíratod a saját nevedre az előfizetést, és átmész Domino-ra. Majd onnan Like-ra. Csak nem tudom, hogy a Fun-t átlehet-e íratni, mivel az társkártyás.

indul a sörös aludni

(#20905) dedike válasza gabo89 (#20904) üzenetére


dedike
addikt

Júniusban jár le a hűsége, de tegnap szeretett volna már Like-ot... ;) Nem beszélve arról, hogy kellett volna egy átírás, vagy felhasználóként való rögzítés.
Bármit át lehet váltani Domino-ra, csak ne legyen hozzá hűség. (A Domino-s is jobb, mint a megszűnt ügyfél.)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20906) ANDROID???


ANDROID???
addikt

T-nél lesz alca 997?

(#20907) Gedeon31 válasza ANDROID??? (#20906) üzenetére


Gedeon31
addikt

A facebookon azt írták nem lesz náluk.

(#20908) gabo89 válasza dedike (#20905) üzenetére


gabo89
senior tag

Az átírás kérdését az előfizetői név átírásra értettem, társkártyáról szimpla előfizetésre. :)

indul a sörös aludni

(#20909) petra88


petra88
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata ezzel a Domino Go!Net S nevű díjcsomaggal? Hogy működik? Ha van egy sima díjcsomagom (Domino Nap) és amellé megrendelem ezt, akkor a 600 Ft-os havi díjat a kártyáról vonja le, vagy külön számlát küldenek majd és úgy kell fizetni? Ebben a 600 Ft-ban 30 MB van egy hónapra. Nekem ilyen minden nap max 5 perc netezésre kellene...ez elég rá?
Köszi a válaszokat előre is!

(#20910) csemberlen válasza M^xx (#20887) üzenetére


csemberlen
őstag

nézzél körül a mobilflotta topikban.
van olyan opció hogy 10e ft- ért belföldön korlátlanul tudsz telefonálni, és a többieknek is van kedvező percdijú, és egymás között ingyenes is.
Sajnos jelenleg a T-nél (is) publikusban nagyon kedvezőtlenek a percdijak.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#20911) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Lehet hogy kérdezték már:

Hang alapú csomagot át tudok váltani adat alpú csomaggá?
Bövebben: Van egy Eco díjcsomagos számom előfizetésre vállalt hűséggel de díjcsomagra vállalt hűség nélkül. Ezt át tudom tenni mondjuk gonet M-re?
Vagy ezt igy nem engedik.

köszi

(#20912) kp78 válasza Cilindrik (#20911) üzenetére


kp78
addikt

A Go!net csak egy mobilopció, amit be tudsz kapcsoltatni az előfizetéseden, jelen esetben az ECO-s díjcsomagodon. Nem átváltani kell. Bővebben:[link]

@ petra88
Dominos nem kap számlát, az egyenlegedből vonják le időszakonként.

[ Szerkesztve ]

(#20913) dedike válasza gabo89 (#20908) üzenetére


dedike
addikt

Nem is arra értettem, hanem az időtényezőn volt a hangsúly... ;)

Jó szerencsét!

(#20914) ANDROID??? válasza Gedeon31 (#20907) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszönöm!
Sajnos, mert lehet vettem volna a 995 mellé vagy helyett, ha egyszer a T visszaadja a telefonomat...

(#20915) St3ven


St3ven
addikt

Hehe, úgy fest, a céges csomagoknál nem szűnt meg okt. 1-gyel a t-zones-os sms-küldés lehetősége. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20916) kbn válasza petra88 (#20909) üzenetére


kbn
csendes tag

Domino egyenlegből vonják le.

Telefonon, Opera Minivel napi 5 perc használatra bőven elég, de ha elfogy sincs gond, mindössze a sebességet csökkentik le... EDGE-hez képest "takarékos" böngészővel érezhetetlen a különbség.

Sőt, a 600 Ft/hó kis odafigyeléssel 90 Ft/hóra kihozható.

Az első két hónapban alapból nagyon régóta ennyi (2011 nyár végén már biztosan élt az akció), második hónapban le kell mondani (fordulónapig tovább használható), majd lejárat után megrendeli az Go!Net M-et.

Első két hónapra ez is 90 Ft már egy jó ideje, második hónapban a fentiek szerint kell eljárni.

Ezután újra él a Go!Net S első két hónapos 90Ft-os kedvezménye. :Y

A honlapról összeszedhető infókból ez nekem nem következik egyértelműen, de már másodszorra "játszom el", és működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#20917) Totheground


Totheground
addikt

LTE mobilra mikor? Még idén vagy csak jövőre? :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#20918) blueye válasza Totheground (#20917) üzenetére


blueye
veterán

Minek? Kevés a HSDPA+? :)

(#20919) Totheground válasza blueye (#20918) üzenetére


Totheground
addikt

:K

Amúgy nem, de ha a tech már adott, szeretném kihasználni. :)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#20920) blueye válasza Totheground (#20919) üzenetére


blueye
veterán

Zabálja az aksit és nagyon melegszik (stick).

(#20921) szabogabor10 válasza Totheground (#20919) üzenetére


szabogabor10
veterán

Valszeg jövőre. Az is biztos, hogy külön fizetni kell majd érte, mint a Net&Roll opcióért. De szerintem először terjesszék ki a lefedettséget minden megyeszékhelyre és vonzáskörzetére, aztán bevezethetik. Addig nincs értelme.
Egyébként az LTE azért problémás, mert hanghívásra, SMS-re nem alkalmas, így állandóan váltogatnia kell a telónak GSM/3G és LTE között, ami szerintem nagyon gyorsan lezabálja az akkut.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#20922) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Van egy t-mob függő készülékem , és külföldre utazás miatt kellene hogy független legyen . Mennyi lehet a hivatalos hálózati zár feloldás ? Találtam mindenféle szabályzatot meg díjszabást de ami nekem kellene azt nem :(

(#20923) Drbonci válasza Drbonci (#20922) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Még annyi az előzőhöz hogy egy S3-ról van szó amihez kettő év hűség is tartozik .
Ahogy olvastam ki kell majd fizetni az akciós kedvezményt is . De hogy az is mennyi.....

[ Szerkesztve ]

(#20924) Soulfly842 válasza Drbonci (#20923) üzenetére


Soulfly842
addikt

S III-nál szép magas összeg lehet a feltételes kedvezmény kötbér... főleg, ha díjcsomagra is vállaltál hűségidőt nem csak az előfizetésre. Egyébként benne van a felt. kedv. kötbér a szerződésben/hűségidőhosszabbítással egybekötött készülékváltási 'papirosaidban'... :)

Jelenleg 15-20E HUF a feloldás (hűségidőn kívül, ill. dominónál).

Lehet, hogy olcsóbban kijön, ha veszel pluszba egy kártyafüggetlen okostelefont is külföldi használatra.

[ Szerkesztve ]

(#20925) Drbonci válasza Soulfly842 (#20924) üzenetére


Drbonci
aktív tag

A díjcsomagra nem írtam alá hűséget . Az előfizetés is maradna , csak a készülékbe menne másik kártya .

(#20926) Soulfly842 válasza Cilindrik (#20911) üzenetére


Soulfly842
addikt

Át tudsz, de ha van másik meglévő aranykártyás szerződés mellette, akkor is a legkisebb az aranytárskárya Relaxnet M.

Aranytárskártya Relaxnet M

Ha nincs ilyen mellette akkor a legkisebb:

Relaxnet M

Efelett nézd át a Net&Roll M (16GB, 21 MB/s sebesség), Net&Roll L(26GB, 21 MB/s sebesség) és az ezt követő csomagokat.

Relaxnet M-től felfele, ha van a családban vezetékes internet akkor - több mint egy éves hűség esetén (a vezetékes internetre) - összetudod kapcsolni a mobilinternettel és akkor 25% kedvezményt kapsz a havidíjra (duplanet 25)

Ha van Sat tv a családban és több mint egy év hűség van rajta (vagy frissítettek a hűségidőn), akkor Net&Roll M-től felfele bármelyik mobilinternetre kaphatsz 40% kedvezményt (SAT+Net 40)

(#20927) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

3GS Iphone-t lehet még kapni T-nél? Webshopból már levették ahogy néztem.

Let the Zone take me if I am.

(#20928) Soulfly842 válasza Drbonci (#20925) üzenetére


Soulfly842
addikt

Akkor is kötbért kell fizetni.

Ez a kötbér magába foglalja az akciós kisker árlista szerinti ár és a tényleges vásárlási ár közötti árkülönbözetet (sávosan) + a belépési kedvezmény kötbérét (ha új előfizetés volt és nem hűséghosszabbítás).

De a legbiztosabb információ a kötbérre vonatkozóan, ha megnézed a szerződésben.

asound,

Nem kifutott már a 3GS

[ Szerkesztve ]

(#20929) dedike válasza Soulfly842 (#20924) üzenetére


dedike
addikt

Jelenleg 15-20E HUF a feloldás

Nem merted leírni, hogy 25 ezer forint Dominonál? ;]

(Ami persze egy akkora lehúzás, mint ide Vlagyivosztok... :O )

Különben nekem az SIII-ra laza 150309,- forint a kötbér, igaz van benne egy Mozaik XS hűség.... :W

Jó szerencsét!

(#20930) Soulfly842 válasza dedike (#20929) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igazán ák'ci'jóós pedig a' :))

(#20931) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok T-Mobile-os kollégák!

A Sony Xperia T tegnap megjelent, de még bennhagytátok a Hamarosan kapható készülékek között. Csak a rend kedvéért, vegyétek majd ki! Amúgy következő telóm. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#20932) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Roaminggal kapcsolatban van kérdésem. Időnként Németországban és Ausztriában is használom a telefont. Ha csak a hívás és sms a lényeg (mms-t évek óta nem küldtem, adatforgalmat meg tudom oldani wi-fi-n), akkor jól láttam, hogy a Travel&Talk a legjobb választás? Előfizetésem van nem domino, ha ez lényeges.

(#20933) Soulfly842 válasza dedike (#20929) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az igazat megvallva tegnap volt egy havidíjas iph4 feloldásom (pont ue. a helyzet külföldön is használná, sokat utazik az ügyfél) - s mivel rendkívül ritkán kérnek ilyet - 'cikkszám' szerint van egy 15-ös tétel és egy húszas, egy pill-ra hezitáltam, s akkor néztem meg, hogy a 15-ös lesz biza' jó... :) (havidíjasnál) egy pillanatra előjött visszatért a tegnapi merengés. Kávé előtt meg lusta voltam ismét megerősíteni ön-önmagam.. :)

Dominónál tényleg 25. :)

Havidíjas:
Hálózati korlátozás feloldása (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.)
15000 Ft/alkalom/készülék

Feltöltőkártyás:
Hálózati korlátozás feloldása/alkalom
25 000 Ft

tomy86:

Családbarát opcióval megtoldva.

Külföldről, ha te hívod akkor ugyanúgy roaming díjat kell fizetned, viszont, ha a Magyarországon maradó szám hív téged, akkor csak a hívásfogadásért kell fizetni. :)

[ Szerkesztve ]

(#20934) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Adott a mostani előfizetésem, amire egy jó ideje nincs hűség, illetve nem az én nevemen van. Ezt szeretnénk átváltani domino-ra (természetesen számmegtartással), majd átíratni a nevemre, majd pedig én előfizetnék Like díjcsomagra (október végéig még érvényes diákkal rendelkezem). Eddig elvileg semmi gond, párom előfizetésével is megcsináltuk korábban. Viszont szeretnék készüléket is venni mellé, méghozzá részletre és online rendelve (így olcsóbb a készülék). Ez megoldható valahogyan? Ha belépek a My T-mobile-ba (miután már a nevemen van a dominos kártya), és megrendelem a készüléket Like csomaggal, részletre, akkor a futár gond nélkül kihozza az új simmel együtt, amit aktiválva a dominos érvénytelenné válik? Vagy hogyan lehetne megoldani? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20935) tomy86 válasza Soulfly842 (#20933) üzenetére


tomy86
addikt

Köszönöm a megerősítést, már csak azt nem értem miért emleget kötbért a honlap, ha a Világjáró EU csomagot át akarom váltani Travel&Talkra. Oké, hogy van hűségem még a díjcsomagra (Mozaik), de nem is azt akarom megváltoztatni. Vagy ezt minden oldalon feldobja, ha módosítani akarok valamit?

(#20936) Gery1987 válasza rizso (#20934) üzenetére


Gery1987
őstag

Inkább menj be egy T-Pontba. Tesóm hasonló cipőben járt. Ott egyszerűbb megcsinálni. Amúgy lehet tudni kié a számod? Mert ha nem akkor 1 hónapot kell várni míg az igazi tulaj eldönti kell-e vagy sem. Ha tudod ki a szám tulaja akkor vidd el magaddal és ott azonnal átírják és megoldják bent.

Ez online biztos nem tudod megcsinálni főleg mivel az átváltás papíron 2700 Ft-ba kerül...ott elintézik hogy a Like-ból levonják.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#20937) rizso válasza Gery1987 (#20936) üzenetére


rizso
addikt

Természetesen a dominóra váltás és az átírás személyesen menne. Az igazi kérdés az, hogy a már nevemen lévő domino előfizetést át tudom-e váltani Like-re úgy, hogy online rendelem meg telefonnal együtt!:)

10k-val olcsóbb lenne a készülék, ha neten rendelem, és most az is sokat számítana...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20938) Gery1987 válasza rizso (#20937) üzenetére


Gery1987
őstag

SIM cserével jár de elvileg meg lehet csinálni...az már menne szerintem

Kérdezz rá a boltban esetleg.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#20939) dedike válasza Gery1987 (#20936) üzenetére


dedike
addikt

Amúgy lehet tudni kié a számod?

Szerintem egy előfizetéses számnál illik tudni ki az előfizető... :F

azonnal átírják

Soha nem fogják átírni, csupán felhasználóként rögzíteni, ami a lényegen ugyan nem változtat, de egy nem általa vásárolt Domino-s számnak előfizetője ő sosem lesz. :N

(#20937) rizso:

Az igazi kérdés az, hogy a már nevemen lévő domino előfizetést át tudom-e váltani Like-re úgy, hogy online rendelem meg telefonnal együtt

Legfeljebb akkor, ha aranykártyás vagy, mert: Domino-ról előfizetésre váltáskor csak személyesen tudsz készüléket vásárolni, úgy viszont nincs 10% kedvezmény.
Azt tudom javasolni, ha legalább aranykártyás a hívószámod, akkor válts át előfizetésre, és utána a neten tudsz készülékváltás címszóval rendelni készüléket kedvezménnyel. by1430
.

Jó szerencsét!

(#20940) rizso válasza dedike (#20939) üzenetére


rizso
addikt

Tehát ha jól értelmezem, akkor ebben a formában nem tudom megcsinálni, amit szeretnék.

És ha magát a mostani előfizetést írjuk át a nevemre? Úgy át tudnék váltani Like-ra készülékvásárlással együtt (természetesen továbbra is online rendelve)?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20941) Soulfly842 válasza tomy86 (#20935) üzenetére


Soulfly842
addikt

A roaming díjcsomagra nem vállaltál hűséget a mozaik hűséggel. Ezen szabadon változtathatsz.. ha biztosra akarsz menni, hogy ott nem csinálsz semmi olyat, amit nem kellene, akkor irány egy T-Pont, vagy a 1430. :)

(#20940) rizso

Olyan nagy értékűt akarsz venni, hogy megéri hajcihőt? :) Nem egyszerűbb akkor már ott helyben?

Egyetlen dologgal kell csak számolnod.

A Dominóba váltással elveszíted a kiemeltségi szintet is és amikor visszaváltod ezt havidíjas szerződésre kisebb ártérés mutatkozhat egy normál, új előfizetéses árhoz képest. (kb 3E)

Egyébként a dominóba átváltás folyamatába fel lehet használni a felhalmozódott aranykártya pontokat is (az átváltás összege - a fentebb említett 2700 Ft - akár teljes egészében megoldható ebből is).

"És ha magát a mostani előfizetést írjuk át a nevemre? Úgy át tudnék váltani Like-ra készülékvásárlással együtt (természetesen továbbra is online rendelve)?"

Még ha át is írod a meglévő előfizetésedet saját nevedre - ami nem mellékesen 6500 HUF költséggel jár - akkor sem válthatsz Like-ra. A like csak új előfizetésként aktiválható, díjcsomag váltással nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#20942) Gery1987 válasza rizso (#20940) üzenetére


Gery1987
őstag

A lényegen nem változtat. Menj be, csináld meg. Itt csak fogalmi zűrök vannak amit a kolléga beírt amúgy a fogalmakat szó szerint vettem T-Mobile ügyintézőktől ugyanis! Ha a szám egy másik személy tulajdona, de te használod akkor van lehetőség az ÁTÍRÁSRA 2 féle módon!

1: Ha ismered a személyt, akkor beviszed és ő ott helyben "lemond" róla a javadra és a te nevedre kerül átírásra!

2: Ha nem ismered a személy akkor bemész, jelzed a T-nek akik a szám eredeti tulaját értesítik egy SMS-ben. Ha 30 napon belül nem jelentkezik akkor bemész újból és átírják.

Ezek bármelyike után rendelhetsz online.

Viszont figyelj! A Domino SIM kártyád csak addig marad aktív amíg az előfizetéshez tartozót nem aktiválod! Ezért javasoltam a boltot, hogy kérdezz mielőtt valami nem úgy sül el ahogy akarod.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#20943) Pug


Pug
veterán

Na egy kis érdekesség. Az elmúlt 1 hónap folyamán ötször érdeklődtem a Net&Roll 1GB-os kiegészítő adatforgalmi opció hó végi automatikus inaktiválódásával kapcsolatban. Kétszer személyesen, háromszor telefonon. Ebből háromszor azt a tájékoztatást kaptam, hogy automatikusan lemondásra kerül hó végén (1 személyes és 2 telefonos tájékoztatás). Kétszer pedig azt, hogy lemondásig aktív marad (1 személyes és 1 telefonos tájékoztatás). Majdnem képben vannak a T-mobilnál. Mellesleg, akkor most melyik is a valós? ;]

(#20944) Soulfly842 válasza Pug (#20943) üzenetére


Soulfly842
addikt

Aktív marad amíg le nem mondod. :)

(#20945) dedike válasza rizso (#20940) üzenetére


dedike
addikt

Ha nem vagy aranykártyás, akkor sajnos nem. A dolgok mostani állása szerint vagy a számod lesz új, vagy nem tudod a 10% online kedvezményt igénybe venni. :(

Ha a mostani előfizetést íratjátok a nevedre az sem jobb megoldás, mert Like-ba beleváltani nem lehetséges, az csak "új" előfizetőként választható. (Új előfizetés a váltás Domino-ra, illetve a számhordozás is.) Különben a második verziót egyáltalán nem javasolnám, mivel vissza nem kapható pénzbe is kerülne, konkrétan 6500 forintba. (Az átváltás Domino-ra ugye díjmentes, a felhasználóként való rögzítés szintén ingyenes. A Domino-ra való váltáskor fizetendő 2700 forint pedig jóváírásra kerül amikor átváltasz előfizetésre.)

Jó szerencsét!

(#20946) dedike válasza Gery1987 (#20942) üzenetére


dedike
addikt

Szeretném újból elmondani, hátha sikerül: Domino előfizetés esetén az előfizető személye nem módosítható. Sem így, sem úgy! Aki neked ezt mondta, azt kérd meg, hogy nézzen valami más munkahelyet, vagy tanulja meg a leckét... Mindössze felhasználóként való rögzítésre van lehetőség. (Ami persze ugyanazokat a jogokat tartalmazza.)

Valamint:

Domino-ról előfizetésre váltáskor csak személyesen tudsz készüléket vásárolni, úgy viszont nincs 10% kedvezmény. Ezen segíthet esetlegesen az aranykártya. (Bár az meg tudtommal elvész, ha valaki előfizetésesből Domino-s lesz.)

Remélem így már oké.

(#20943) Pug:

Úgy igaz, ahogyan Soulfly842 mondja! :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20947) guest666


guest666
aktív tag

Üdv ! Érdeklődnék, hogy kb. 1 hónap múlva fog lejárni a két éves hűségem (céges, Etalon 1mp díjcsomag) és szeretnék új telót venni szerződés hosszabbítással. Érdemes kivárnom még azt az 1 hónapot? Tehát csökkenni fog még valamelyest az ár, vagy már mindegy, ugyanaz az árszint lesz mintha most venném?

(#20948) rizso válasza Gery1987 (#20942) üzenetére


rizso
addikt

Az átírással semmi gond (édesanyám nevén van az előfizetés), az simán fog menni, páromnál sem volt semmi gond. A bibi a Like és az új készülék online megrendelésénél kezdődik.

dedike: jogos, el is felejtettem, hogy Like-ra nem tudok váltani, csak dominóról, vagy pedig ha új előfizetést választok új számmal.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20949) Pug válasza dedike (#20946) üzenetére


Pug
veterán

Köszönöm az információt. Csak akkor már azt nem értem, hogy a megkérdezett T-s alkalmazottak több mint fele miért beszél hülyeségeket...

(#20950) dedike válasza Pug (#20949) üzenetére


dedike
addikt

Nagyon szívesen, és szerintem ebbe ne menjünk bele... ;)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.