Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) atillaahun válasza Turbomann (#20600) üzenetére


atillaahun
veterán

Te mennyit kaptál?

(#20602) knyitogato válasza macikos (#20599) üzenetére


knyitogato
őstag

Rögtön megkapod ott helyben.

(#20603) macikos válasza knyitogato (#20602) üzenetére


macikos
addikt

Na ne, tényleg? Remek. A régivel mit csinálnak? Előttem megsemmisítik vagy mi?

(#20604) dedike válasza macikos (#20603) üzenetére


dedike
addikt

Semmit. A tied.

Jó szerencsét!

(#20605) laca500


laca500
aktív tag

Sziasztok!
Rendeltem egy telcsit a shop-ból amit tegnap meg is kaptam. Próbáltam beletenni a sim kártyát, de kiderült, hogy micro sim való bele. Na ma berongyoltam a T-mobile-hoz, ahol készséggel kicserélték volna 4500 ért. A lányomnak vettem a telcsit az én számommal, de az ő számához tartozó kártyát szerettem volna kicserélni. Az is az én nevemen van ezért nem értem, hogy miért nem mindegy nekik, hogy melyik kártyát cserélik ki ingyen.
Azt olvasom, ilyen esetben lehet trükközni azzal, hogy elromlott a sim kártya. Ha ezt eljátszom akkor tényleg ingyen cserélik micro simre? Vagy csak ugyan olyan simet adnak mint amilyen volt?

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#20606) szabogabor10 válasza dedike (#20604) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tényleg? Na ez viszont nagyon jó. Azt hittem a régit le kell adni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#20607) dedike válasza laca500 (#20605) üzenetére


dedike
addikt

Érdekes. Nekem azonosítás után csont nélkül cserélték. :U
Holnap menj el egy másik üzletbe, de az lehetőleg T-Pont legyen. (Saját üzlet, ne viszonteladó!)

(#20606) szabogabor10:

Úgysem tudod semmire használni. Mikor az új SIM a kezedben van, a régi egy elektronikai hulladék...

Jó szerencsét!

(#20608) szabogabor10 válasza dedike (#20607) üzenetére


szabogabor10
veterán

Basszus. Azt hittem, hogy a régi működőképes marad. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#20609) dedike válasza szabogabor10 (#20608) üzenetére


dedike
addikt

:N

Ideadta a hölgy az SIM-et, mire kiléptem az üzletből se kép, se hang...

Jó szerencsét!

(#20610) laca500 válasza dedike (#20607) üzenetére


laca500
aktív tag

Hát nekem is cserélné, de én egy másik előfizetői számomhoz tartozó simet szeretnék lecserélni microra mint amire a telefont vettem.
Most beszéltem az ügyfélszolgálattal és sajnálkozva közölte, hogy így fizetnem kell érte.
Szóval, ha elromlik a kártya, akkor ingyen cserélik, és ha akarom akkor micro simet adnak minden zokszó nélkül?

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#20611) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok mennyibe kerül egy sim csere? nano sim kellene, voltam a t-mobile -ban megkérdezni, hogy mennyi idő (2 perc) csak az árát felejtettem el.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20612) Turbomann válasza atillaahun (#20601) üzenetére


Turbomann
tag

1000 percet.:) Nem pereceltem és lemondtam.xD

(#20613) dedike válasza Def26 (#20611) üzenetére


dedike
addikt

Neked szerintem ingyen lesz az... egyébként 4500,- forint.

(#20610) laca500:

Nekem ugyanez a szituáció volt. Volt egy készülékváltásom egy számomhoz, de egy másikhoz kaptam a microSIM-et! Ingyen.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20614) laca500 válasza dedike (#20613) üzenetére


laca500
aktív tag

Hát akkor végképp nem tudom, hogy mi a fenét csinálnak a t-mobile-nál.
20 perce beszéltem velük telefonon, mert nem akartam elhinni, hogy nem mindegy nekik melyik kártyámat cserélik. Aztán ők is azt mondták, hogy fizetnem kell érte. De mondjuk azon nem múlik, holnap bemegyek egy másik boltjukba.
A poén az egészben az, hogy 2 hete raktam át előfizetésesre a dominó kártyát, amit ugye ilyenkor cserélni kell, és akkor mondtam a hölgyikének, hogy milyen telefonba lesz majd ha megérkezik. Mégis a régi simet adta holott adhatta volna a microt is egy adapterrel. :F

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#20615) 1430 válasza laca500 (#20614) üzenetére


1430
senior tag

"Hát akkor végképp nem tudom, hogy mi a fenét csinálnak a t-mobile-nál."

Megértem, hogy nem volt egyértelmű, de dedike kártyacseréje "méltányosságból" volt díjmentes, nem kellett volna annak lennie, csak gondolom szépen kérte. ;)
Mint írta is, T-Pontban próbálkozz.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20616) zack válasza 1430 (#20587) üzenetére


zack
nagyúr

Nem szeretnék semmit bizonygatni, mert éppen elég időt öltem bele ebbe az egészbe. :(
Beszéltem egy T-s ügyintézővel, aki azért van, hogy mindent tudjon az előfizetéses ajánlatokról, ügyfelekről, és minden egyéb témáról.
Ő azt mondta, jobban járok ha új előfizetőként veszem meg, mert így tényleg drága, és ő is azt látja hogy 200k+ áron vehetem meg. Most ezek után mit bizonygassak itt a fórumon? :F
Úgyis az alapján fogják adni, amit a gépben látnak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20617) zack válasza laca500 (#20610) üzenetére


zack
nagyúr

Cirógasd meg 12V-tal...Akkor működésképtelen lesz. ;]
Néha-néha hardvereknél is szoktuk alkalmazni. Mi több a nagyker.-ek is ezt a módszert alkalmazzák, hogy a gyártó ne akadékoskodjon a cserével 1-1 random hibázó RAM-nál, alaplapnál VGA-nál.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20618) dedike válasza 1430 (#20615) üzenetére


dedike
addikt

nem kellett volna annak lennie

Dehogynem! :D :C

Jó szerencsét!

(#20619) laca500 válasza zack (#20617) üzenetére


laca500
aktív tag

Köszi. :C
Írtam Pü-t.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#20620) laca500 válasza zack (#20617) üzenetére


laca500
aktív tag

Na új fejlemény van.
Az ügyes lányom neki esett a simnek ollóval. :W
Persze minden infó nélkül. Gondolta majd csak befaragja valahogy.
Gondolom így már biztos, hogy csak jó pénzért cserélik ki.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#20621) macikos válasza laca500 (#20620) üzenetére


macikos
addikt

Semmi baj, végül is ha méretre vágjátok a kártyát, akkor simán lehet csinálni a normál SIM-ből mikro, sőt, nano SIM-et is! Az internet rengeteg útmutató van, hogy pontosan mekkorára kell vágni. A chip ugyanakkora. Én azért akarok cserélni, mert nekem régi típusú SIM kártyám van, amin még nagyobb méretű volt a chip.

[ Szerkesztve ]

(#20622) laca500 válasza macikos (#20621) üzenetére


laca500
aktív tag

Tudom, még sablont is sikerült letölteni.Az a baj, hogy a lányom ügyesen, csak az egyik oldalát nyeste le és így, ha a másikból levágok kisebb lesz, vagy ha így hagyom akkor nem biztos, hogy a csip megfelelő helyre esik. Na majd reggel jobban megnézem.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#20623) Def26 válasza dedike (#20613) üzenetére


Def26
félisten

Miből gondolod, hogy ingyen lesz?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20624) BéHGT válasza laca500 (#20622) üzenetére


BéHGT
senior tag

Amúgy vaterán vannak micro sim vágók... Olyan 1500-200-ért. Ha nagyon ragaszkodnak ahhoz, hogy pénzért cserélik csak ki, ez egy olcsóbb megoldás...
Def26: Ha telefon-csere miatt akarod cserélni, akkor ingyen kéne, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#20625) Soulfly842 válasza macikos (#20599) üzenetére


Soulfly842
addikt

Tegnapi/eheti szállítmánnyal megérkeztek az első darabok. :)
2, néhány kattintás, egy mentés gomb és kész is van... az új kártya az aktív :)
Annyia lényeg, h. az aláíró elő/szlafizető legyen ott a kártyacserénél.

(#20626) macikos válasza Soulfly842 (#20625) üzenetére


macikos
addikt

Kösz az infót!

(#20627) Def26 válasza BéHGT (#20624) üzenetére


Def26
félisten

Igen, de nem az a sim kártya lesz használva az iphone 5 -ben amivel veszem. Ezért gondoltam. na mindegy, ma bemegyek aztán rákérdezek. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20628) Soulfly842 válasza dedike (#20607) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem feltétlen nevezném hulladéknak. Igaz, hogy hálózatot már nem talál, de ha adatok maradtak a kártyán azok a későbbiekben is elérhetőek lesznek. :)

(#20629) sipeti2


sipeti2
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.

Vettem kb 3 hónapja a t-nél egy Sonyericcson Xperia mini pro telót.
Az első héten elromlott a fülese,na mondom ok majd cseréltetem.
Rá két hétre nem lehetett,vagy csak nagyon nehezen kinyitni a tetején azt a kis műanyagot,ami a töltőcsatlakozót védi.
Bementem duna pláza t-hez hogy javítsák meg.Helyben meg is csinálták,fülesük nem volt azt mondták hogy majd lesz akkor szólnak.
Rá egy hétre hívtak hogy nem tudnak rendelni oda :W :W :W menjek másik szervízbe.
Közben a telefonnak a hangerő szabályzó gombjai tönkrementek minden előzmény nélkül,valamint nem működött a mikrofon ha ki volt hangosítva.
Bementem a westeni t-hez ahol bevették a telefont,elküldték szervízbe.
Tegnap mentem vissza a telóért,mert jött az sms,hogy mehetek érte.

Na most kezdődik a fekete leves...

Közölték velem hogy illetéktelen behatolás érte a készüléket,és elveszett a garancia.
Tehát nem leejtve lett,nem külső behatás érte a készüléket,hanem szét lett szedve és ott lett tönkretéve.
Mellékeltek egy képet amin látszik egy alaplap ami meg van erősen karcolva (szerintem késsel) több helyen bele van ütve (szerintem csavarhúzóval) valamint az a kábel ami összeköti a kijelzőt az alaplappal az meg van hajlítgatva.
Én tudom hogy soha nem szedtem szét a telefont(miért is tettem volna?) egyetlen egyszer volt szervízben akkoris a duna plázában előtte 2 héttel.

Na mondom ez így nem kóser,mondom hol lehet panaszt tenni.
-Mindjárt mondom,csak írja alá ezt a papírt....
Mondom nem írom alá hogy átvettem a telefont,mert ezzel elismerem, hogy elveszett a garancia,és hogy én voltam a hibás.
-Ebben az esetben nem tudunk semmit se tenni.
Kértem hogy hívja ki a boltvezetőt(körülbelül az idegösszeomlás szélén voltam)
-Azt nem lehet...fordúljon a fogyasztóvédelemhez.
Kértem a vásárlók könyvét.... Érdekes 1 percen belül megjelent a boltvezető is.
Elmondtam neki is a problémát,de ugyanazt mondta mint a szervízes...hogy nem tudnak semmit se tenni ebben a helyzetben.
-Kértem,hogy másolják le a képet amin az állítólagos hiba van.
(itt megjegyzem hogy a képen valóban egy belülről szétvert telefont lehetett látni,és a bal felső sarokban külön beollózva egy téglalap amint rajta volt az imei szám.Megkérdeztem hogy miért nem egybe van lefényképezve a hibás rész meg az imei...erre nem tudtak semmit se mondani.)
-Csak akkor másolhatjuk le a képet ha aláírja a papírt hogy átvette a készüléket....
Na mondom köszi nem,de a vásárlók könyvét még mindig nem kaptam meg...Végül odaadták leírtam a problémámat,mire végeztem odajött az üzletvezető és érdekes módon meggondolta magás és odaadta a képek másolatát...Mondom hogyhogy megváltozott a szabályzat,már kiadhatja a képet az aláírás nélkül is? hogy nézhetik ennyire hülyének az embert????????
Persze felajánlották hogy javítják a telefont...pénzért....

Úgy látszik ennyit ér ,hogy évek óta 20k+ os számlákat fizetek be havonta..

Kérem aki tapasztalt már hasonlót, az írja le hogy ilyenkor mi a legjobb amit tehetek.Fogyasztóvédelemhez mindenképpen elmegyek,csak ha valaki tud valami okosabbat az kérem ossza meg.

Előre is köszi,
Peti

[ Szerkesztve ]

(#20630) BéHGT válasza sipeti2 (#20629) üzenetére


BéHGT
senior tag

Az a baj, hogy amit ilyenkor tenni kéne, az büntetendő, pedig jó pár barom "ott fent" megérdemelné. Persze értem én, hogy szar pénzt kapnak, de ne így próbáljanak meg okoskodni...
Hamarosan eljön az, amire sokan várunk, csak egy kicsit várni kell még. :K

(#20631) sipeti2 válasza BéHGT (#20630) üzenetére


sipeti2
tag

A hozzá nem értés olyan szintjén vannak,amit már tanítani kellene.

(#20632) Turbomann válasza sipeti2 (#20629) üzenetére


Turbomann
tag

Neharagudj, de ez agyarország. Itt igazad lehet, de ezt senkit nem érdekel. Nekem is volt jogos panaszaim, de neked nincs olyan ügyvéd hát tered mint nekik. Olvasol nagy vílágban, akkor rádöbbenhetsz arra, hogy te csak kicsi falatka vagy. Nézzük a szomszédos országot: 100 eujó iphone 5 45-ös eujó havidijjal. Az cirka 13000ft. Ha jól olvastam sokkal jobb feltételekkel korlátlan letöltéssel 21mbit. 1000sms 2000percel nem perecelnek 100000ft olcsóbban kapod. Itt meg neked kell bizonyítanod, mert ügyebár új törvény. Szóval verd ki a fejedből és a tanulópénzt adtad volna oda egy szegényebb embernek, mert az jobban segítetted volna, mint aki toj rád. Viszont tegnap 600ft ért tök márkás órámba elemet szijj kivétele és patent csere csinálta meg csak anyag dijjat számolt fel és nagyon rendes volt. Igazság, hogy egy képész bolt volt nem órás bolt, de értett hozzá és szerette csinálni. Ott meg a droid 12 órában új munkatörvénnyel még röpködni is fog körülötted. Erre szavaztál szóval pszt.:)

béHGT:

Erre én is kiváncsi vagyok, mert 20 éve csak a sült galambot vártam.:) Szóval avas be a részletekbe plízz.:) Amúgy utolsó szavazáson voltam is, mert azt mondták a nagy okosok, hogy én tehetek róla, mert nem mentem el szavazni. Most is én tehetek róla.:)

Peti Útó írat

Én a többségre írtam, mert ha nem szavazol akkor is elfogadod a más választását. Egy ember nem csinál nyarat, de megint ők fognak nyerni.:)

[ Szerkesztve ]

(#20633) sipeti2 válasza Turbomann (#20632) üzenetére


sipeti2
tag

Én erre szavaztam??? nem tartozom a birka nép közé ha erre gondoltál...

(#20634) BéHGT


BéHGT
senior tag

Szerdán aktiváltam a családbarát kedvezményt 2 számomra, az egyiket szerda délután elküldtem postával a barátnőmnek, majd ma 9:06-kor jött egy sms, hogy mennyire voltam elégedett az ügyfélszolgálatos kollégával, illetve a szolgáltatás minőségével. Nem késett sokat az sms... :C
Turbomann: Majd melgátod! :)

(#20635) cris78 válasza sipeti2 (#20629) üzenetére


cris78
őstag

Ha jól emlékszem a sima mini topikban volt valakinek hasonló problémája. Ugyan úgy T szerviz,telefon belseje lefényképezve....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#20636) sipeti2 válasza cris78 (#20635) üzenetére


sipeti2
tag

köszi,utánanézek!

(#20637) sipeti2 válasza cris78 (#20635) üzenetére


sipeti2
tag

meg is van : http://prohardver.hu/tema/re_sony_ericsson_xperia_mini_nem_a_meret_szamit/keres.php?stext=garancia+belseje&submit=

(#20638) dedike válasza Def26 (#20623) üzenetére


dedike
addikt

Ha most veszed az előfizetésedhez a készüléket akkor kénytelen adni hozzá, különben nem tudnád használni. :)

Most olvastam el tovább. Akkor mikor a kezedben van a készülék, fogd a számlát, menj be egy saját T üzletbe, és legyél nagyon kedves és udvarias, kérjél szépen és próbálj aranyos kutyaszemekkel nézni az ügyintézőre (ez utóbbi persze akkor, ha hölgy az illető).
Ezzel adod magadnak a legnagyobb esélyt az ingyenes cseréhez! :K

(Ui.: Nekem bejött...)

(#20628) Soulfly842:

Eredeti funkcióját tekintve pedig az lesz... :P

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20639) jeffo


jeffo
tag

A mai napon megjártuk egy vidéki Coop üzletben a mobil feltöltéssel, mert apám töltette fel a hétvégi bevásárlás közben, és a kasszánál először nem adott ki nyugtát a készülék, 2 perc után sem, így a boltos elindította még egyszer a feltöltési folyamatot. Másodjára már jött nyugta, és apám 3500 Ft-ot fizetett.

Én meg itthon mondom neki, hogy valami nincs rendben, mert kétszer kaptam meg a visszaigazoló SMS-t, és így 3500 helyett 7000 Ft feltöltés ment a telóra. Mondom szóljunk a boltba, mert csak úgy illik, hogy jelezzük a hibát, apám fel is hívta őket telefonon. Azonban azzal jöttek, hogy az lenne a legjobb ha kifizetnénk a másik feltöltést is, vagy pedig majd beszélnek a szolgáltatóval, és keddre kitalálnak valamit (gondolom hétvége lévén nem tudták felvenni a kapcsolatot a T-vel).
Hát most nincs erre pénzünk, illetve én nem is telefonálok olyan sokat, hogy kellene ilyen sok egyenleg, így felesleges a telefonon ennyinek lennie, vagy esetleg csak október elején fizetnénk ki, nem tudom addig el lehetne-e húzni a dolgot.

Vagy arra gondoltam, a T-Mobile-al esetleg ha ők nem tudják, és megbeszélem, hogy vonjanak le az egyenlegből 3500-at, habár ha a bolt csinálja a feltöltést, akkor szerintem inkább nekik kellene a T-Mobile-al felvenni a kapcsolatot. Ahogy rákerestem neten, téves szám esetén ha nem adnak vissza pénzt, talán erre sincs megoldásuk, előfizetőbarátibbnak a Telenor-t írják, hogy az akár képes pénzt is visszaadni.

Volt már valakinek hasonló esete, van ötletetek erre?

Egy ismerősöm szerint várni kellett volna még a boltosnak, mert előfordulhat, hogy több percre is jön a nyugta, 2 percnél is többre. Persze ha ott lett volna apámnál a telefonom, akkor hallotta volna az sms-t, és elkerülhető lett volna, majd legközelebb odaadom neki, vagy én megyek, vagy inkább veszek valahol kártyás feltöltést, vagy a munkahelyhez közel van egy posta, inkább ott töltetem fel, hátha ott nem fordul elő ilyen, és ugye csak látom, hogy megjön-e az sms.

(#20640) Vangelis válasza jeffo (#20639) üzenetére


Vangelis
nagyúr

xard le így jártak!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20641) peugeotmate válasza jeffo (#20639) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szerintem sem érdemes (illetve nem is kötelességed) foglalkoznod ezzel, majd ők megoldják, ha úgy tartja kedvük. Elvégre nem a Te kezdeményezésedre indította útjára a boltos a második tranzakciót (leírásod alapján).

meg

(#20642) djculture válasza jeffo (#20639) üzenetére


djculture
félisten

Nem biztos hogy hibás volt az az összeg ugyanis volt már párszor ilyen bonuszos akció. Most nemtudom épp van e. De ha hibás volt is már úgy fog maradni, nemtud vele senki se semmit csinálni, ugyanis a péztártól való távozás blabla visszafele is érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#20643) dedike válasza jeffo (#20639) üzenetére


dedike
addikt

Csatlakozom Vangelis mesterhez!

Eh, benneteket is rosszul neveltek... :R

Véleményem szerint oldják meg maguk között, Ti ennek a "folyamatnak" legfeljebb vétlen elszenvedői vagytok.

Egy fillért se fizessetek, se a T-nek, se a boltnak! :N

(#20642) djculture :

Persze. Duplázzák a feltöltött összeget. Arról híresek.... :Y

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20644) djculture válasza dedike (#20643) üzenetére


djculture
félisten

Volt olyan akcio az 100% mert emlékszem hogyha x idő alatt elértél x ezer feltöltést akkor kaptál +3500 feltöltést. Mert elég sokan mondták hogy megkapták ezt szerintem biztos nem jópofizott volna több ezerszer 3500ft ot a t-mobile csak tévedésből:D Persze nem mostanában volt, most ha jól tudom elektronikus feltöltéseknél van bonusz.

[ Szerkesztve ]

(#20645) dedike válasza djculture (#20644) üzenetére


dedike
addikt

De akkor sem dupláztak egy feltöltés után... :N

Jó szerencsét!

(#20646) BéHGT válasza djculture (#20644) üzenetére


BéHGT
senior tag

Igen, ott van:
5000 Ft feltöltésnél 366 nap + 500 Ft (Arany) + 750 Ft (Platina)
10000 Ft feltöltésnél 366 nap + 1500 Ft (Arany) + 2000 Ft (Platina)

[ Szerkesztve ]

(#20647) djculture válasza dedike (#20645) üzenetére


djculture
félisten

Nem egy feltöltést néztek hanem x hónap alatt összeadták őket. Magyarán lehet akkor duplázásnak nézki de mégse az. Kitudja mit variálnak most is.. Eleve adnak olyan dominó kártyákat amire csak azért küldenek lóvét hogy ne járjon le. Mert akkor a negyed előfizető menne a levesbe ami csak ilyen papiron felhasználó. Nem tudom elképzelni hogy kiirja a terminál hogy nem elérhető a t-mobile szervere de azért elküldi az egyenleget és papirtse nyomtat róla.

[ Szerkesztve ]

(#20648) dedike válasza djculture (#20647) üzenetére


dedike
addikt

...és mindezt titokban... :DDD

Ezt csont nélkül elbaltázták. Remélhetőleg az ügyfél fog jól járni a végén! :)

Szerk.: ez nem az a szolgáltató. Ez a Pannonnak volt a (jó)szokása...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20649) djculture válasza dedike (#20648) üzenetére


djculture
félisten

Erre azt mondom neked akkor ezt heti szinten elbaltázták, megkérdeztem igy kapásból pár havert és 3 azt mondta ő is járt már igy... A plusz egyenleg egyiknek még most is rajta van.
Biztos ezért kell árat emelni elfolyik a lé a trágya rendszereken. ;] Mer akkor ez a terminál hibája az tuti, magyarán a vásárlótól ezt követelni nemtudja se a bolt se a t-mobile. Nyomtatni eleve kötelező róla nyugtát és itt elbukott az egész történet...

[ Szerkesztve ]

(#20650) dedike válasza djculture (#20649) üzenetére


dedike
addikt

Olyan helyzetben még én sem voltam, hogy ne tudtam volna valamit mondani... :N

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.